Jump to content

Change

Keskerakond vs IRL


72 replies to this topic

#61
GENNU

    möll

  • liige
  • Posts:843
  • Joined:15 Jan 2009
  • Sugu:mees

olenmatu, on 30 jaan 2009, 15:55, said:

** Väike Artur meisterdab rannas liivakujukest. Võtab ikka liiva ja sitta ning mäkerdab kokku. Mööda kõnnib Edgar. "Mida sa meisterdad" küsib ta. "Ehitan keskerakondlast," vastab Artur. Edgar Solvub, võtab vitsa ja nüpeldab Arturi läbi Järgmine päev on Artur jälle rannas ja ehitab taas liivast kujukest. "mida sa täna meisterdad" ?küsib mööduv Edgar
"Täna teen isamaaliitlast!" ütleb Artur
"No pane ikka sitta ka" ütleb Edgar.
"Ei saa panna," vastab Artur.
"Siis tuleb jälle keskerakondlane..."

View Post



Ja nii ongi.
Pole kunagi savisaar meeldinud

Siis kui ma nägin seda keskerakonna reklaami, et nad laimavad. Siis oli nii, et: "Haledamat reklaami ei oska teha v?"

#62
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Posts:7,223
  • Joined:17 Apr 2004
  • Sugu:mees
Keskerakond on alati oma demagoogia peale välja läinud, mis kahjuks paljudele idiootidele peale läheb.

#63
propeller

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:86
  • Joined:16 Apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kõikide maade proletaarlased ärgake!



Teie suur juht ja liider on siin

//selle laulu laulsid linti Meeskoori mehed, niiet mida need mailis reps ja teised seal teevad, mina ei tea :)
Don't argue with an idiot, they will bring you down to his level and beat you with experience!

Tsitaat

ks1000@hot.ee says: (12:36:58 AM)
tuu terrorist siis peeretab tuld ja tõrva
ks1000@hot.ee says: (12:37:04 AM)
nagu tagurpidi draakon
ks1000@hot.ee says: (12:37:19 AM)
ja lõpuks situb oma ajud kah välja

#64
krabi

    Liige

  • liige
  • Posts:1,049
  • Joined:02 Mar 2005
Minule on sümpaatsed erakonnad need, kes praegu moodustavad koalitsiooni, ehkki on tehtud valesid otsuseid. Keskerakond on liiga nö. venelikult meelestatud. Nende võimulepääs tähendaks minu silmis ainult ida poole liikumist. Eesti erakondade(eesotsas Keskerakonna) suurimaks miinuseks ongi ehk see häältepüüdmine igal võimalikul moel, häälteenamus on väga tähtis, aga niipea, kui võimule on pääsetud unustatakse rahvale antud lubadused. See laimamine ja mustamine ongi siin tänapäeval kahjuks suur osa poliitikast.

#65
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Posts:2,097
  • Joined:31 Jul 2008
  • Sugu:mees
Savisaar tahab nüüd veel vene penskaritele tasuta linnas ühistransporti lubada. Koguaeg poeb sügavamale perse venelastele. Keskerakonda ei eelista mitte mingil juhul. Vanasti oli Savisaar ju eestimeelne,(kui Eesti vabaks sai) tegi rahvusliikumisi ja asju, nüüd on täiesti ära keeranud.

#66
ManiacM

    Liige

  • liige
  • Posts:207
  • Joined:11 Sep 2007

propeller, on 2 veebr 2009, 02:49, said:

Kõikide maade proletaarlased ärgake!



Teie suur juht ja liider on siin

//selle laulu laulsid linti Meeskoori mehed, niiet mida need mailis reps ja teised seal teevad, mina ei tea :D

View Post




Sul vale link... :) See peaks olema...



#67
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Posts:5,500
  • Joined:24 Aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
T*ra ma ei saa nendest plakatitest aru, kuidas see reformi süü on et Majanduskriis on?? Imo Ameerika mõjutab seda kõike, pmst terve maailm on kriisi käes ja kõik on IRL-i ja Ansipi süü onju, eino tõesti, aint inimene kes majandusest sittagi ei jaga usub seda pläma
Postitas pildi

#68
Andree

    Liige

  • liige
  • Posts:6,662
  • Joined:27 May 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Üks tüüp ütleb, et Ansip on m*nn ja teised vanad lähevad lihtsalt kaasa.

#69
kunin

    xo

  • liige
  • Posts:2,214
  • Joined:27 Jun 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
Huvitav, et paljud inimesed ei näe Eesti piiridest väljapoole. Võiks tähele panna, et väljaspool kiviviske kaugust on kah majanduskriis. Ansip ei saa ju olla põhjustanud ülemaailmset majanduskriiisi. Või loodetakse, et Eesti jääks Eiffeli tornina seisma samal ajal, kui teised riigid üle uhutakse. Eestile pole antud väärtuslikke maavarasid, seetõttu sõltub Eesti majandus välismaailma majandusest. Eesti majandus ei saa tõusta samal ajal kui välisriikidel majandus langeb. Seega Ansipit ei saa majanduskriisis küll süüdistada. Ma ei ütle, et Ansip on puhta lehega, Ansip on juba aegade algusest olnud võitjate külje all. Ansip on kogu aeg pooldanud "ruulivat" riigikorda või erakonda vms. Olenemata selle sisust ja olemusest.
Ja Savisaar on täpselt samasugune, pidevalt ideoloogiat muutev "võimupoliitik", kelle eesmärgiks on lihtsalt olla võimul. Täna andis Savisaad Vikerraadiole interviuu, kus ta ütles, et Suur-Tallinna mõiste pole üldse keskpartei väljamõeldis, vaid opositsiooni. Ta ütles, et Suur-Tallinn on solvav nimetus selle kohta, mida nad teha üritavad. Kuid mida nad siis teha üritavad. Suur-Tallinnat minu meelest. Või ma eksin? Terasemalt kuulates võis interviuust üles noppida selle, et Tallinna linnaosad ja Tallinna lähiümbruses asivad vallad/linnad kaotatakse selleks, et teha juurde paar bussiliini. Lisaks ütles Savisaar, et tegelikult jäävad kõik linnaosad alles. Jah, materjaalselt on kõik alles, kuid omavalitsused kaovad ja võim on jälle Savikal. Savisaar on ka selle hiilgava idee autor, et kaevata üles pealinna pearistmik, ja seda mitte algselt arvatud "minutiteks", vaid arheoloogide arvates küündib see aeg juba mitmetesse aastatesse.

Minu silmis Ansip > Savisaar iga kell. :D
Ise oled

#70
ksiiri

    Liige

  • auliige
  • Posts:2,881
  • Joined:02 May 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Harjumaa
Savisaar on uskumatult jäledaks inimeseks muutunud, although ma ei usu et ta kunagi parem oli. Mu ajaloo õpetaja väidab vastupidist. Sama tülgastav kuju ikka. Fuh

#71
maddog

    Liige

  • liige
  • Posts:296
  • Joined:31 Dec 2007
  • Asukoht:Tartu
Sattusin selle teema peale alles nüüd, mitte siis kui see aktiivne oli, aga mulle meenus, et kui Haapsalus oli lastekodupõleng siis kommentaarides räägiti ka, et Ansipit oli seal nähtud, et ta ise pani selle põlema. Ja kas teie muide tedsite, et Eestis on tegelikult sama kõrged palgad kui Soomes, aga Ansip paneb pool palgast enda tasku. Samuti, et Ansip põhjustas Jaapani maavärina enda mahhinatsioonidega.

Aga põhimõtteliselt selline ongi paljude idiootide arvamus. Just seepärast ongi minu arvates vaja kohustuslikku keskharidust, et inimesed oskaksid enda pega mõelda, mitte ei laseks ennast lahmivatel rahvavaenlastel töödelda.

#72
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Posts:1,132
  • Joined:20 Apr 2011
  • Sugu:mees
Kodukulud alla lol. Kesk ja IRL tegelikult mõlemad konservatiivid, lihtsalt majanduspoliitika on teine. Keskerakonda tiblatoetajateks ei saa küll nimetada, see on ainult mõndade persoonide teema - Savisaar, Stalnuhhin, Kõlvart ja paar veel.

#73
Maxu11

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:30
  • Joined:19 Dec 2009
  • Sugu:mees
Lugesin teema pealkirja ja kiskus väheke muigama, teades mismoodi Savikas siin sadulasse saama hakkab. Jääb vaid tunda ennast õnnelikuna, et ta on võrdlemisi vähe mulle näkku koininud. Mitte-tallinlasel pole tegelikult väga häda midagi, sest Savisaarel on piisavalt võimu aint Tallinnas, et oma sigadusi korda saata. Ühiskaart muidugi on minuarust debiilsus kuubis, kuid kartes, mis veel kõik sealt tulla võib, siis ei maksa esimese asja peale oma närvirakke ära kulutada.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users