Hüppa postitusele

Change

Probleem


Sellel teemal on 21 vastust

#1
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
Nii, 6 veebruar sain ma oma 25$ lockerzi poolt paypalli kätte. Algul ma mõtlesin , et ma kannan raha ema krediitkaardile. Panin sinna andmed ja need ei klappind, ühesõnaga kaart polnud õige oli minig master card vms, see selleks. Andmed ma sinna sisestasin (konto nr ja midagi veel), aga raha ma üle ei saanud sinna kanda.
Eile tuli ema minu tuppa ja ütles ,et ma tuleks ja vaataks ning see mis ma nägin oli see, et ~350 eeku on kantud kuskile singapuri ja seal makse viites oli kirjas ka paypal.
Minu küsimus ongi nüüd see, MIDA VI**U? Mis ma tegema peaks? Sain scammi vms?

#2
minakasiin

    Go ahead - make a bahooga.

  • liige
  • Postitusi:864
  • Liitus:04 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:hitbox.tv/kensoor
oot, sina kandsid ema krediitkaardilt kuskile singapuri?
Kindel et õigest kohast tegid?

Muutis minakasiin, 04 märts 2010 - 16:24.

http://www.twitch.tv/kensoor
One does not simply ftp into Mordor.
1 Frodo = hobbit
8 Frodos = hobbyte

#3
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
eii, ma tahtsin 25 doltsi kanda ema kontole paypali kontolt.
Ja ma olen suht fuckin sure et ma õigest kohast tegin.
Mai saagi aru kuidas mu ema kontolt raha läks

#4
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Copy Paste siia enda PayPali konto ajalugu, ehk kas seal on kirjas, et oled sellele kontole kandnud raha. Kuhu sa need andmed ikkagi sisestasid?

#5
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
pljät, maru kehvasti olen seletanud alguses . Raha TAHTSIN kanda paypalilt krediitkaardile. Sisestasin ema krediitkaardi numbri. Minu teada saab paypalilt raha välja võtta ainult ühest kohast? Selleks on ka see withdraw -> Withdraw funds to your card.
Aga kuna emal ei olnud õige krediitkaart ,siis ma ei saanud paypalilt raha saata ema krediitkaardile. See selleks, asi on nüüd selles et ema näitas unetis (vist?), et krediitkaardilt on saaadetud paypalile raha . Seal oli mingi 25eek;26eek ja 294 eek.



///

Peaksin ma paypalile kirja saatma selle teema koha pealt?

Muutis Pickpocker, 04 märts 2010 - 18:41.


#6
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Kui sa tahad enda kaardile seda saada siis pead ema kaardi ära regama sinna enda kaardina. Vaata üle kas on ikka - nende summade ees.

Ise arvan nii, et registreerisid selle summa ära, siis see esimene 25.- on see, et kui regad ära kaardi siis võetakse see maha ja pärast saad selle raha tagasi. Ja ise arvasin, et järsku see teine summa ongi see, et mille tegelt tagasi said aga ei oska kuidagi hetkel asja seletada. Mis kirjad sulle PayPali poolt mailile tulid?

#7
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
Ma müüsin oma 25 doltsi meie foorumikaaslasele, KeegiKolmas.
Ma tean et regama peab selle asja ära, kuna ma too kord hakkama ei saand, siis jätsin tolle huinjaa sinna kus ta jäi.

#8
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Oot ma ei saa aru, et müüsid enda $25 maha ja tahad seda $25 veel kanda enda ema kontole?

#9
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
Müüsin enda 25 doltsi ära.
Aga enne seda võimalust, et müüa oma raha ära ,proovisin ma ise selle ema kontole kanda- millega ma hakkama ei saanud

#10
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Kui sa loeksid kirju mis PayPal sulle saatnud on, siis ma arvan, et oleksid palju targem. Loe need läbi ja anna teada mis nad sulle saatnud on.

#11
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
oeh, asi on selles et Ema krediidilt on kantud paypalile raha. Mingit rolli ei mängi mis nad saatnud on mulle. Ainuke kiri mis saadetud on "Krister Soovere, special offers from PayPal partners‏" ehk siis mingi sitt

#12
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
On sul seal PayPali konto peal raha olemas? Kui sa kannad enda PayPAli kontole raha siis peab see kajastuma ka emailili ( vist ) aga kindlalt sinu PayPali kontol, et sulle on raha tulnud.

#13
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
Enam mitte, ma müüsin ära selle raha . Too payment mis tehtud oli ema kontolt paypalile mingile uroodile singapuris oli 6 dets, ehk see sama päev kui ma müüsin raha ära ja päev enne seda kui ma paypalil oma raha confirmisin

#14
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Oehh. On sul PayPAli konto peal see kirjas ka, et sinu PayPAli kontolt on see raha üle läinud?

#15
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
Oleks mul ema kodus ma saaks copyda täpse asja mis seal oli kirjas. PAYPAL oli suurelt sees seal igatahes

#16
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Ei ei vaata PayPali.comist enda kontost saadetud ja vastu võetud rahasi.

#17
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
Feb 6, 2010 Payment For KeegiKolmas Completed Details -$25.00 USD
Feb 6, 2010 Currency Conversion (credit) To U.S. Dollar From Estonian Kroon Completed Details $25.00 USD
Feb 6, 2010 Currency Conversion (debit) From Estonian Kroon To U.S. Dollar Completed Details -294.98 EEK
Feb 6, 2010 Transfer From Credit Card Completed Details 294.98 EEK
Feb 6, 2010 Payment For KeegiKolmas Completed Details -$25.00 USD
Feb 5, 2010



Payment From Lockerz Completed Details $25.00 USD

MIDA VITTU, 294,98 eeku oli täpselt puudu.

Kas võib olla nüüd niii ,et ma saatsin raha 2 korda ja see miks ema kontolt raha läks on sellep et andmed sisestasin sinna?

Muutis Pickpocker, 04 märts 2010 - 20:12.


#18
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
See KeegiKolmas mingi nimi või kirjutasid ise? Vabalt võib olla jah nii, et kogematta saatsid kaks korda raha. Pead slel teise inimesega ühendust võtma, et palju ta sai raha.

#19
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees

devilscryinmybedroom, 4 märts 2010, 20:49, kirjutas:

See KeegiKolmas mingi nimi või kirjutasid ise? Vabalt võib olla jah nii, et kogematta saatsid kaks korda raha. Pead slel teise inimesega ühendust võtma, et palju ta sai raha.

Vaata postitust




Ta on foorumist KeegiKolmas, turu alafoorumist peaks tuttav olema :)
Kellel puudub kreda kaart, vahetab lockerzist saadud dollareid kroonideks ja nii.

#20
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
KeegiKolmas on meie foorumikaaslane. Väga haige, praegu teeks mingi makse,siis läheks veel ema kontolt raha?





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat