Hüppa postitusele

Change

Kirjutajad, kes kuhugi ei kõlba


Sellel teemal on 21 vastust

#21
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Aga siin ongi see vahe, et meie kõigi peades ei pruugi olla täpselt samasugune funktsioon. Mõni mõtleb ühtemoodi, mõni teistmoodi.

Kuid sain su poindist aru nüüd jah. Ma kahtlen, et nii suur lõhestumine tekiks, lihtsalt uus žanr kirjanduses. Usun, et siiski saab tuua paralleeli muusikaga väga edukalt, kuigi sa eelnevalt selle vastu olid.
Arvan, et inimesed, kes on huvitatud traditsioonilisest kirjandusest, jäävad ikkagi suures osas selle juurde. Ja inimesed, kelles on potentsiaali lugeda traditsioonilist kirjandust, teevad seda ka endiselt mingil määral.
Samas inimesed, keda kutsub rohkem blogi-stiilis kirjutatud tekst, saavad ka enda soove rahuldada.

Siiski kordan veel, et minu meelest ei pea blogi-formaadis kirjandust ilmtingimata müüma. Samuti nagu minu meelest võiks kogu muu kirjandus olla ka tasuta saadaval (sattusin viimati ühe raamatu otsa, mida kohe kuskilt tasuta ei saanud, seega ostsin e-booki krisost, suht halb). Kuid soovi korral võiks muidugi see võimalus paberformaadina olla...

Muutis --jee7--, 19 detsember 2010 - 01:21.


#22
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
Need on pisasjad ning suuresti keskkonnast sõltuvad, mille all sa mõtled, et mõni üht ja teine teistmoodi. Printsiibis on inimesed kõik väga sarnased.

Kui sellist asja lubada, tekib lihtsalt üleküllastumine. See on juba ära elatud, see on reportis ja elu24's. Seda on egoistlik füüsilise raamatuna esitada ning veel enam kirjanduseks tituleerida.
Ühekülgne heietamine või jutustamine on ideetud ning sellel puudub kandev mõte. Tal võib mõte olla Kala jaoks, kes selleks koolist ära tuli, aga oma asjatundmatu lähenemisega ta midagi lajatada küll ei suutnud. Sellel tekstil ei ole mitte midagi öelda. Üks asi on, et see meeldib kellelegi, aga siis see on juba maitseküsimus, mina ei räägi hetkel maitseküsimusest.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat