Hüppa postitusele

Change

STK: FTP PLO, $16,000 GRD


Sellel teemal on 5 vastust

#1
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Tervist kallis foorumirahvas. Otsin siis teie hulgast stake'i.

Pakun välja turnad: (Kellad on FTP aja järgi)

[13:30] $6,500 Guarantee (Rebuy) PLO HI turniir Sisseost: $11
[16:10] $3,000 Rush Guarantee PLO HI turniir. Sisseost: $5.50
[19:15] $1,500 Guarantee PLO HI turniir. Sisseost: $3.30

Võin mängida ka teie soovitud Omaha turniiril. Hold emi ei eelista.

Auhinnakoht:
70% teile
30% mulle

Finaal laud:
60% teile
40% mulle

Märgiks ära, et mängin meelsasti nädalavahetuseti, kuid kui õpinguid ei sega, võin mängida ka nädala sees.

Ühendust saate võtta PMi teel.

Muutis flipinaround, 12 aprill 2011 - 19:21.

ba dum tsss


#2
Codecci

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ja kust me teame, et sa üldse võitev mängija oled?

#3
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Praeguseks on tulnud ainult üks turniiri 2. koht , kui alustasin mängimist PLO-s tihedamalt. Mis oli täpselt 2 nädalat tagasi. Aga auhinnakohti on tulnud mitmeid, samuti ka kaotusi. Ei palugi teil kohe endasse investeerida ning hoian teid kursis oma turniiridega, kui paigutan ise raha sisse.

Saan aru, et rutakas stake pakkumine aga siiski võitlen ja teen enda arust arukaid otsuseid, mitte ei lähe raha tuulde viskama.

Veel mainiks ära, et kaoutused on tulnud suurem osas selles, et olen ees olnud, kuid leidub oinaid, kes tulevad igasuguse pasaga kaasa ja võidavad ära. River is not my friend.

Muutis flipinaround, 12 aprill 2011 - 18:14.

ba dum tsss


#4
Codecci

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

flipinaround, 12 apr 2011, 19:09, kirjutas:

Praeguseks on tulnud ainult üks turniiri 2. koht , kui alustasin mängimist PLO-s tihedamalt. Mis oli täpselt 2 nädalat tagasi. Aga auhinnakohti on tulnud mitmeid, samuti ka kaotusi. Ei palugi teil kohe endasse investeerida ning hoian teid kursis oma turniiridega, kui paigutan ise raha sisse.

Saan aru, et rutakas stake pakkumine aga siiski võitlen ja teen enda arust arukaid otsuseid, mitte ei lähe raha tuulde viskama.

Veel mainiks ära, et kaoutused on tulnud suurem osas selles, et olen ees olnud, kuid leidub oinaid, kes tulevad igasuguse pasaga kaasa ja võidavad ära. River is not my friend.

Vaata postitust



SharkScope graafikuid vms?

#5
NeeMe*

    Liige

  • liige
  • Postitusi:337
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Põlva
Codecci, arvan, et sa ise ka tead, et siit foorumist võid sa saada ainult entertainment valuet. Kasumi teenimis eesmärgil siin stakemist ei toimu.
Rakeback
Võid küsida ka PMi teel.

Klassika:
" Ausalt öeldes vingun ka veidi.Oli turna ,üritasin kiiretsi wc-s ära käia,ilmselt liiga kiiresti...
Järsku märkasin,et käsi sitane.Ja irooniline on selle hulgas veel see,et oli nii pinev hetk turna staadiumis,et ei saanud isegi käsi pesema minna.Niisiis pidin sitaste kätega mängima pokkeirt"

#6
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
SharkScope graafik on nii haige mul, et tuleb tõdeda, et tegin oma stake teema siia liialt vara.Tuleb veel mängu arendada. Samuti avastasin, et olin pannud teemasse kogemata $26 sisseostga turniiri, mis kohe kindlasti ei ole minuga ühel tasemel.

ba dum tsss






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat