Hüppa postitusele

Change

Tasuta ühistransport


Sellel teemal on 72 vastust

#21
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees
mina olen poolt. mulle on alati tasuta asjad meeldinud
jou

#22
Tõnis

    Vittu, saatana, perkele

  • liige
  • Postitusi:2 491
  • Liitus:07 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn / Finlandia
vastu täielkult, ei viitsi põhjuseid tooma hakata, neid eespool küll.

#23
SilverJ

    Visions Against Boredom

  • liige
  • Postitusi:352
  • Liitus:02 märts 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamäe
Vastu. Busside seisukord niigi s*tt trollidest rääkimata. Kui pileteid ei osteta siis ei hooldata ka neid enam nii palju, mis tähendab seda et punktist A punkti B jõuda pead sõitma kolme trolliga sest vahepeal on eelmised kaks ära lagunenud. Ei tea, ei meeldi see tasuta värk.

endrik101, 8 veebr 2010, 21:34, kirjutas:

Emaga on lood sitasti , jäin emale pihumisega vahele , siiamaani ei räägi.

Vaata postitust



#24
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Vingutakse igatepidi, ei taheta maksta ja siis ei kõlba ka tasuta asjad..
Ise olen neutraalne teema kohapealt.

#25
Margunn

    Töötukassa maksab

  • liige
  • Postitusi:5 024
  • Liitus:02 juuli 2005
  • Sugu:mees
Kindel EI!

/Võiks polli ka panna vms.

Muutis froz3n, 21 märts 2012 - 19:57.

Numa numa

#26
kevinzj

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 961
  • Liitus:19 jaan 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tln

Vaata postitustG.B., 21 märts 2012 - 18:01, kirjutas:

Tallinnasse metroo!

THIS !!!!!

'07


#27
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 764
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss

Vaata postitustfroz3n, 21 märts 2012 - 19:47, kirjutas:

Kindel EI!

/Võiks polli ka panna vms.

Ega see poll suurt ei muudaks midagi...
Enda seisukoht on siiski selline, et kui sõita soovid, siis ole lahke, maksa need mõned sendid ära ja asu teele. Eesti on niigi vaene riik, et meiesuguseid riigiarvelt ringi sõidutada.

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#28
Margunn

    Töötukassa maksab

  • liige
  • Postitusi:5 024
  • Liitus:02 juuli 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustRalvo, 21 märts 2012 - 20:28, kirjutas:

Vaata postitustfroz3n, 21 märts 2012 - 19:47, kirjutas:

Kindel EI!

/Võiks polli ka panna vms.

Ega see poll suurt ei muudaks midagi...
Enda seisukoht on siiski selline, et kui sõita soovid, siis ole lahke, maksa need mõned sendid ära ja asu teele. Eesti on niigi vaene riik, et meiesuguseid riigiarvelt ringi sõidutada.

Ma lihtsalt huvi pärast tahaks teada, paljud poolt ja paljud vastu :)

peace.
Numa numa

#29
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
Üllatavalt palju negatiivset vastukaja :o eks ta ole jah kahe otsaga asi... ise jään ka tahaplaanile praegu. Ei viitsi enda pead vaevata selle teemaga.

#30
Elektrik

    Liige

  • liige
  • Postitusi:535
  • Liitus:04 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Pole küll tallinnlane ega resideeru seal, aga kui Tartusse sellist asja soovitaks teha siis oleksin vastu.
Pigem odavamad piletid ja vähemalt suviti õhtuks mõni buss liikvele.
Üks teemaväline asi ka: mis kuramuse pärast sõidavad kesklinnas bussid nii, et ühel ja samal
ajal väljuvad pea igas suunas 1-2 bussi, kui juhtud maha jääma siis mingi ilge ajavahe?

#31
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
see suht vastuoluline asi.
kui aint tallinlastele siis, keegi peab "muulasi" ju kontrollima. aga mis mõte sel on kui 20% (pakun huupi) on ainult mitte- tallinlased?
kaks varianti, kas mupo kontrollib ikka edasi (= raha raiskamine) või ei kontrollitagi (= kõigile tasuta).
üleüldse miks ei ole asi nii et tasuta ühistransport tallinnas KÕIGILE. a vb siis loodetaksegi teistelt pappi pommida.
a täitsa bomze vendasi eriti nagunii rohkem nägema ei hakka, neil praegu nagunii trahvist jumala pohui. ja üleüldse, kui kellegil vaja kuhugi minna ja raha pole piletiks ega ta seepärast jala minema hakka ju
KEEXMAISTER
Postitas pildi

#32
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustKeeksta Tha Buffalo., 21 märts 2012 - 21:19, kirjutas:

see suht vastuoluline asi.
kui aint tallinlastele siis, keegi peab "muulasi" ju kontrollima. aga mis mõte sel on kui 20% (pakun huupi) on ainult mitte- tallinlased?
kaks varianti, kas mupo kontrollib ikka edasi (= raha raiskamine) või ei kontrollitagi (= kõigile tasuta).
üleüldse miks ei ole asi nii et tasuta ühistransport tallinnas KÕIGILE. a vb siis loodetaksegi teistelt pappi pommida.
a täitsa bomze vendasi eriti nagunii rohkem nägema ei hakka, neil praegu nagunii trahvist jumala pohui. ja üleüldse, kui kellegil vaja kuhugi minna ja raha pole piletiks ega ta seepärast jala minema hakka ju

Ma ka sellest argumendist eriti aru ei saa, et pompse peaks rohkem tekkima bussidesse. Nad on seni ka ju tasuta ringi sõitnud :D Ega neid sellepärast juurde ei teki. Ainukesed, keda see tegelt puudutab on need, kes senigi ostnud on (puudega inimesed/väga vanurid/asotsiaalid jäävad kõik siit suht välja ju).
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#33
Margunn

    Töötukassa maksab

  • liige
  • Postitusi:5 024
  • Liitus:02 juuli 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustKeeksta Tha Buffalo., 21 märts 2012 - 21:19, kirjutas:

see suht vastuoluline asi.
kui aint tallinlastele siis, keegi peab "muulasi" ju kontrollima. aga mis mõte sel on kui 20% (pakun huupi) on ainult mitte- tallinlased?
kaks varianti, kas mupo kontrollib ikka edasi (= raha raiskamine) või ei kontrollitagi (= kõigile tasuta).
üleüldse miks ei ole asi nii et tasuta ühistransport tallinnas KÕIGILE. a vb siis loodetaksegi teistelt pappi pommida.
a täitsa bomze vendasi eriti nagunii rohkem nägema ei hakka, neil praegu nagunii trahvist jumala pohui. ja üleüldse, kui kellegil vaja kuhugi minna ja raha pole piletiks ega ta seepärast jala minema hakka ju

Kui sulli pole käepärast, siis saab mobiiliga osta pileti. Igatahes kuupileti hind ei ole mingi ulme hinnaga, et ei peaks jõudma seda osta. Ärge nüüd tulge rääkima vaestest tudengitest, kes igal reedel kümneid eurosid maha joovad.
Numa numa

#34
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.

Vaata postitustfroz3n, 21 märts 2012 - 22:43, kirjutas:

Vaata postitustKeeksta Tha Buffalo., 21 märts 2012 - 21:19, kirjutas:

see suht vastuoluline asi.
kui aint tallinlastele siis, keegi peab "muulasi" ju kontrollima. aga mis mõte sel on kui 20% (pakun huupi) on ainult mitte- tallinlased?
kaks varianti, kas mupo kontrollib ikka edasi (= raha raiskamine) või ei kontrollitagi (= kõigile tasuta).
üleüldse miks ei ole asi nii et tasuta ühistransport tallinnas KÕIGILE. a vb siis loodetaksegi teistelt pappi pommida.
a täitsa bomze vendasi eriti nagunii rohkem nägema ei hakka, neil praegu nagunii trahvist jumala pohui. ja üleüldse, kui kellegil vaja kuhugi minna ja raha pole piletiks ega ta seepärast jala minema hakka ju

Kui sulli pole käepärast, siis saab mobiiliga osta pileti. Igatahes kuupileti hind ei ole mingi ulme hinnaga, et ei peaks jõudma seda osta. Ärge nüüd tulge rääkima vaestest tudengitest, kes igal reedel kümneid eurosid maha joovad.

pidasin rohkem silmas seda, et kui suht sittagi pole.
KEEXMAISTER
Postitas pildi

#35
mkmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 207
  • Liitus:07 nov 2010
  • Sugu:mees
tekib küsimus, et kust see raha võetakse :rolleyes:

#36
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
mingi siuke teema jälle et "fck yea me pakume teile midagi tasuta, hääletage meie poolt - näete, me anname PÄRISELT teile midagi tasuta!"

bussijuhtide palgad on lebod ja mupole peab ka peale maksma, et nad pileteid kontrolliksid - seega jah, tehke see si** free2play'ks

#37
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustBilly Boy, 22 märts 2012 - 00:16, kirjutas:

mingi siuke teema jälle et "fck yea me pakume teile midagi tasuta, hääletage meie poolt - näete, me anname PÄRISELT teile midagi tasuta!"

bussijuhtide palgad on lebod ja mupole peab ka peale maksma, et nad pileteid kontrolliksid - seega jah, tehke see si** free2play'ks

Perse kui free2play tuleb, siis tulevad igasugused dragonid, giantid ja hobgoblinid ka bussi ning world on siis seal ju wilderness..

Ise olen vastu, pole siiani kurat muretsenud maksmise eest ning Edgar soovib sellega kindlustada babuskate kuradi hääli vms. Kurat babuskad sõidavad nkn tasuta. Samas ise sõidan selliste busside/trammidega, et ei ole vaja. Kurat tuli nüüd poistel suure laua taga mõte hakkata jumalat mängima.
Alguses tehke Narva-Tallinn.. Tartu-Tallinn kiirteed valmis, mille peal saaks Ralvo kihutada oma valge mesaga meile Tallinnasse külla, et kurat see liikluspiirang ei oleks enam probleem.


Ei, mulle meeldib maksta. Printin moneys

Muutis chilloutrelax, 22 märts 2012 - 00:38.

ba dum tsss


#38
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Pole Tallinlane, aga olen siiski vastu. Ma lihtsalt ei näe, kust võiks see raha tulla. Tasuta transpordiga kaasneksid ju meeletud kulud. Kuidas see raha leitakse? Kusagilt juurde seda ei tule. Kas kasutatakse reserve või võetakse raha mujalt ära. Pigem näib see "meie andsime teile tasuta traspordi, hääletage meie poolt".
Postitas pildi

#39
Amarant

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 926
  • Liitus:23 märts 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitust>JaCk<, 22 märts 2012 - 01:22, kirjutas:

Pole Tallinlane, aga olen siiski vastu. Ma lihtsalt ei näe, kust võiks see raha tulla. Tasuta transpordiga kaasneksid ju meeletud kulud. Kuidas see raha leitakse? Kusagilt juurde seda ei tule. Kas kasutatakse reserve või võetakse raha mujalt ära. Pigem näib see "meie andsime teile tasuta traspordi, hääletage meie poolt".

Ning sa arvad, et see kuskil mujal olev raha on täiesti mõistlikult paigutatud ja nii ta peakski jääma? Ma olen suht kindel, et kui valitsused natuke ajusid ragistavad, leiavad nad paljutki, mis oleks väärt ümber tõstmist.

Vaata postitustchilloutrelax, 22 märts 2012 - 00:37, kirjutas:

Edgar soovib sellega kindlustada babuskate kuradi hääli vms. Kurat babuskad sõidavad nkn tasuta.

Ei ole loogiline.

Muutis Amarant, 22 märts 2012 - 08:45.


#40
Margunn

    Töötukassa maksab

  • liige
  • Postitusi:5 024
  • Liitus:02 juuli 2005
  • Sugu:mees
Mõtlesin, et miks see küsitlus nii kuradi palju maksab ja jõudsin sellisele järeldusele, et linnal jäi lumekoristusest raha üle ning vaja see kuhugi paigutada. Talvel ju lund peaaegu, et ei olnudki.
Numa numa





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat