Jump to content

Change

Noarootsi Gümnaasium

tutvustus ja küllakutse!

26 replies to this topic

#1
makaak

    madridista

  • liige
  • Posts:1,473
  • Joined:10 Feb 2008
  • Sugu:mees
Tere kallid foorumlased, 9ndikud ja nooremad... Kahju, et ma alles täna sellele mõttele tulin, et siia kirjutada (mul oli see juba väga ammu plaanis, aga tuhat asja oli enne vaja veel korda saata)... kirjutan siis vabas vormis...

Kutsuks Teid siis personaalselt Noarootsi Gümnaasiumisse õppima!

Kes me oleme? Asume Läänemaal, Noarootsi Vallas, Pürksi külas, Haapsalust 40 km kaugusel ja Tallinnast ca 100kilomeetri - pooleteise tunni sõidukaugusel väheasustatud alal ehk võite sisuliselt samastada meid üksiku saare või Harry Potteri raamatu süžeega. Elame õpilaskodudes, kogu selles külas elab vähem inimesi, kui on gümnaasiumiõpilasi ning oleme riiklik humanitaargümnaasium ehk teisisõnu (minu sõnul) finantsiliselt oleme tagatud ja kindlustatud igatepidi. Samuti oleme gümnaasiumite pingereas tavaliselt umbes 30ndad ja juhtub, et lõpetame ka 20 seas... ehk siis üsnagi prestiižne tulemus, kui te ei hakka nüüd Treffnerite ja Lütseumidega meid samastama, kuigi kunagi kutsuti meid ka eliitkooliks.
Kirjeldaks siis natuke eluolu ja võimalusi... Minu päev on üsna pikk, tegelen tuhande miljoni saja kolme neljandiku asjaga - ärkan hommikul poistega üles, lähen kooli, käin ja istun oma aja ära ning peale seda hakkab pihta minu tegelik päev ehk siis trennid alates kivipallist jalgpallini välja (kõik võimalik pallimängud + aeroobiika tüdrukutele, kus ma muidugi ei osale, aga võimalus on... siis on hiphop tantsud ja ühesõnaga kõik tantsud ja kõik trennid, mida te oskate endale ette kujutada. Oleme ka spordivõimalustelt parim vald Eestis (inimeste arv ja võimalused(suhe)). Siis on meil korralik mõis, kus toimuvad tunnid - seal toimub lauluklubi tegevus + kirjanduse ring + näitlemise ring (meil käib tunde andmas Jaak Prints (ehk teate Simpeli reklaamist) + tuhat muud asja jällegi... võin rääkida ka muusikalistest võimalustest, nimelt on meil live kontserdi andmis tehnika otse kultuurimajas - võimalik muusikainimestel peale kooli kohe korraliku pilli taha (kõik pillid on tutikad ja lihtsalt olemas + võimud ja trummid ja... ühesõnaga kõik muusikaga tegelemise vahendid) istuda ja tunde mängida (areneda muusikalises mõttes)... Siis on meil veel kuningriiklik kord ehk siis oleme Rootsi riigiga ka veel seotud - meil on oma Noarootsi Kuningriik ja oma kuningas, kellel on oma õukond. (praegult olen võimul mina). Praegult lõpetaks ja ütleme nii, et see on väga sitt sissejuhatus tegelikku ellu, mida me seal elame... kui kellegil on mingisugust soovi või huvi, võib kohe mult küsida läbi pmi vms. Ütlen veel niipalju, et katsed on 24. märts (kohe kohe) ja kui te sinna ilmute, siis mina olen juhuslikult komisjonis, kelle ette te end tutvustama tulete ning ma võin teile korraliku ale teha, kui ütlete kohe, et olete neonetist (juba läbi pm).
  • kooli head riigieksami tulemused
  • head suhted õpilaste ja õpetajate vahel
  • suur võõrkeelte valik (rootsi-, inglise-, vene-, prantsuse-, saksa-, soome- ja ladina keel)
  • keelepraktika Rootsis
  • tasuta ühiselamu ja sõit kooli ja kodu vahel, maitsev ja odav koolitoit
  • head sportimis- ja vaba aja sisustamise võimalused
  • saab juba gümnaasiumieas panna proovile oma suhtlemisoskus, iseseisvus ja tahtejõud ning õppida ise oma aega planeerima
  • meie vilistlased on ülikoolide hinnangul esmakursuslaste hulgas kõige iseseisvamad
    Kui Tartu on ülikoolilinn, siis Noarootsi on gümnaasiumipoolsaar!
http://www.ng.edu.ee/ Täpsem info siit. Küsimused on teretulnud ja ootangi neid nüüd:)!

Sorry, et selline see kiri tuli... lihtsalt ei oska läbi kirja kuidagi eriti midagi öelda, sest öelda on nii palju, et kirjasõnadesse see kohe kindlasti ei mahu.
σpεn your mιnd

#2
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Posts:5,709
  • Joined:22 Sep 2010
  • Sugu:mees
iõu mast bii Maksim Shilo. Seal põhikooli polegi, nagu ma ma aru saan, ainult gümnaasium jah?

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#3
makaak

    madridista

  • liige
  • Posts:1,473
  • Joined:10 Feb 2008
  • Sugu:mees
Põhikool on küll, aga nad üldjuhul gümnaasiumisse sisse ei saa ja nendega me ei suhtle... st sisuliselt ei ole meil mingit seost. Noarootsi Kool ja Noarootsi Gümnaasium on kaks erinevat õppeasutust ja ei ole omavahel kuidagi seotud... a, ja sõbrad lonerid (fäpperid), tüdrukuid on meil väga palju ja poisse väga vähe... just in case mainin :D
σpεn your mιnd

#4
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Posts:5,621
  • Joined:17 Mar 2010
  • Sugu:mees
kas teil külas diiler on?

#5
makaak

    madridista

  • liige
  • Posts:1,473
  • Joined:10 Feb 2008
  • Sugu:mees
ei saa neti teel selliseid asju öelda. tuled külla, siis näed ise! ;)
σpεn your mιnd

#6
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Posts:4,582
  • Joined:14 Jun 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
kas oleks variant, kui ma pole nüüd vist 5a koolis käinud, kõrgem haridustase on põhiharidus? see hea rahulik külake, kus elada. :D
ning kuidas kinnisvaraga lood on, kas kortereid/elamispindu saab rentida elamiseks vms.

Edited by Jack Herer, 22 March 2012 - 02:56.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#7
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Posts:3,160
  • Joined:27 Apr 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustJack Herer, 22 March 2012 - 02:55, kirjutas:

kas oleks variant, kui ma pole nüüd vist 5a koolis käinud, kõrgem haridustase on põhiharidus? see hea rahulik külake, kus elada. :D
ning kuidas kinnisvaraga lood on, kas kortereid/elamispindu saab rentida elamiseks vms.

Mõtlen sama .. selline rahulik koht pikutamiseks .. võimaluse korral kasutaks juhust ..
Sel ajal aga kui ma keskkooli läbisin ei huvitunud ma sedasorti vabaaja veetmis võimalustest või üldse eluolust ..

Aga Noarootsiga tuleb ikka meelde juhus .. kus me nii-öelda laenatud paadiga üritasime Osmussaarele sõita .. saarele me ei jõudnud ja sinna kooli enam ka ei jõua ..

#8
Gerry

    saudi prints

  • liige
  • Posts:2,674
  • Joined:15 Apr 2005
  • Sugu:mees
Õde tuleb Viljandist sinna kooli katseid tegema see nv vist... Pidi normaalne koht olema.

#9
kr166u

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:41
  • Joined:20 Nov 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Eesti, Raplamaa
Lähen laupäeval katsetele ning tänu sellele teemale on mul palju parem enesetunne.

#10
Timofo

    King

  • liige
  • Posts:7,785
  • Joined:11 Jun 2006
  • Sugu:ei ütle
talviti hea mõnus jääteed pidi 10 minutit haapsallu sõita

#11
Liis.

    siberi rahaboss

  • auliige
  • Posts:7,058
  • Joined:29 Jul 2005
  • Sugu:naine

Vaata postitustTimofo, 22 March 2012 - 17:14, kirjutas:

talviti hea mõnus jääteed pidi 10 minutit haapsallu sõita

daaaa. aga kahjuks peab ütlema,et kõik te kes seal õpilaskodus elate,näete kõrtsu vaid unes....
Postitas pildi
Saиder ütleb (10:41):
küsi aga

#12
makaak

    madridista

  • liige
  • Posts:1,473
  • Joined:10 Feb 2008
  • Sugu:mees
ei pruugi kusjuures... ise mitu korda käinud, käiks rohkem, aga lihtsalt ei tõmba.. kõrts on üleüldse suht väljasurnud koht, enam ei ole neid pidusid, mis oli 3 - 4 aastat tagasi... aga iseenesest on meil kõrts ka kohe kooli kõrval :) Kri66u, räägi oma nimest, saan aidata :) ja Viljandi tüdruku nime tahaks ka... st see aasta on 140 õpilast katsetele reganud... et läheb tuliseks andmiseks :) A ja Herrerile ja Villule, siis sellised võimalused ka olemas, tuleb lihtsalt ühendust võtta, kui reaalne huvi :P
EDIT::: Herrer, sa saad ka katsetele tulla... mul oleks tore meel ka... :D

Edited by makaak, 22 March 2012 - 19:15.

σpεn your mιnd

#13
kr166u

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:41
  • Joined:20 Nov 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Eesti, Raplamaa
140 on päris palju.. Nimi on Kristina, hinded on tunnistusel kõik 5-d, kuid ma tõesti pole üldse enam kindel, kas sisse saan.

#14
makaak

    madridista

  • liige
  • Posts:1,473
  • Joined:10 Feb 2008
  • Sugu:mees
Ära muretse... ma arvasin, et sa ei ole puhas 5! :) aga no vestlusele pead ikka tulema, niiet seal ma tean siis :)
σpεn your mιnd

#15
kr166u

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:41
  • Joined:20 Nov 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Eesti, Raplamaa
Ojaa, eks näeme, mis seal saama hakkab. :D

#16
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Posts:4,582
  • Joined:14 Jun 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
kuna katsed jms on, ei lugenud kodulehelt välja.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#17
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Posts:15,954
  • Joined:01 Mar 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustJack Herer, 22 March 2012 - 21:58, kirjutas:

kuna katsed jms on, ei lugenud kodulehelt välja.
1. postitus ütleb et 24. märts.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#18
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Posts:4,582
  • Joined:14 Jun 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustkanakukk jr, 22 March 2012 - 22:02, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 22 March 2012 - 21:58, kirjutas:

kuna katsed jms on, ei lugenud kodulehelt välja.
1. postitus ütleb et 24. märts.


järelkatsed ning kas iga aasta läheb gümnaasium täis ka?
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#19
makaak

    madridista

  • liige
  • Posts:1,473
  • Joined:10 Feb 2008
  • Sugu:mees
järelkatsed on juuni kuus ning gümnaasium läheb täis ikka, kui sa mõtled seda, et kas klassid saab täis... :)
σpεn your mιnd

#20
makaak

    madridista

  • liige
  • Posts:1,473
  • Joined:10 Feb 2008
  • Sugu:mees
Järgmised katsed 30. juunil! Näeme peagi!; )
σpεn your mιnd





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users