Hüppa postitusele

Change

TTÜ, informaatika, 2011


Sellel teemal on 26 vastust

#21
Madhu

    Bussijuht

  • liige
  • Postitusi:934
  • Liitus:16 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Keila
Saab ikka teha. Mul praxid ka tegemata pean nagunii uuesti deklama ju.

#22
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees
silma torkas, et lineaaralgebra oli väidetavalt raske aine, kuid minu meelest üks kergemaid aineid ttüs üldse, vähemalt ehitusteaduskonnas

#23
ErrorCode

    ♥♦♣♠

  • liige
  • Postitusi:7 442
  • Liitus:13 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Neonetis

Vaata postitustANTI4ITER, 05 veebruar 2014 - 10:38, kirjutas:

silma torkas, et lineaaralgebra oli väidetavalt raske aine, kuid minu meelest üks kergemaid aineid ttüs üldse, vähemalt ehitusteaduskonnas

Ehitajatel on Varik ja kuuldavasti on temaga palju suurem liugu laskmine selles osas kui Väljase või Puusempaga.
Postitas pildi
"When people say plz because it's shorter then please, I say no because it's shorter then yes."

#24
Madhu

    Bussijuht

  • liige
  • Postitusi:934
  • Liitus:16 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Keila
Väljasega siin ise ka 0 peal hetkel. Oh well eks tuleb rahakotti kergitada ja Variku juurde minna järgmine semester. Füüsika eest juba maksan see semester, Ruusi asemel seekord Mere. Praktikumiga läheb ikka jamaks 50/50 võimalus, et tuleb Sauga.

Muutis Madhu, 05 veebruar 2014 - 17:08.


#25
kaups

    Liige

  • liige
  • Postitusi:922
  • Liitus:13 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn/nõmme
Ise sain Väljaselt 1, Ruusilt Füüsika I ja II hinneteteks 3 ja 1. Saugaga oli raske, sest ta piinas päris kaua, aga samas midagi ületamatut ka ei olnud. Mis moodi tõenäosus teooriast ja mat statistikast läbi saab? A.Leibakuga mul see ei õnnestunud, nüüd tuleb uuesti teha. Kursavend olevat Leibaku eksamil peaaegu kogu aine suuliselt läbi arutanud 4 tunniga ning siis sai hindeks 4.

Muutis kaups, 05 veebruar 2014 - 18:49.


#26
Madhu

    Bussijuht

  • liige
  • Postitusi:934
  • Liitus:16 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Keila
Endal selline tegelane nagu Margus Pihlak tõenäosuses. No idea, kes ta üldse on. Harjutus on endiselt Piret Puusemp nagu Lineaariski, mis on positiivne.

#27
DrLove

    Liige

  • liige
  • Postitusi:475
  • Liitus:10 jaan 2009
  • Sugu:mees
Ise tegin lineaari Väljasega ja ütlen ausalt, et kõige parem õppejõud, keda senimaani ülikoolis kohanud.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat