Hüppa postitusele

Change

Raamatupoed ja ostuinfo.


Sellel teemal on 4 vastust

#1
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Teema on täiesti egoistlikel kaalutlustel tehtud, sest ma tahaks väga leida kohti, kust võib leida odavat kasutatud kirjandust (nii välismaist kui kohalikku). Olen teadlik paavli kaltsukast, kus on megasuur valik ingliskeelset kirjandust, aga kas sarnaseid kohti on veel kuskil?

Lisaks muidugi:
Kust ostate Teie raamatuid?
Tead mõnda ülišeffi nurgatagust raamatupoodi, millest keegi kuulnud ei ole?
Kas Rahva Raamat või Apollo?
Kõige odavamad raamatud on müügil... ?
Kust ma võin leida just seda raamatut mida ma parasjagu otsin?
Kuskil on suur allahindlus?
Aga e-poed?


Tuld.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#2
Novriil

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 302
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees
Aga miks mitte ise kirjutada siis need megasuure valikuga kaltsukad? Tartus olevad vaataks üle.

Ise just tihti raamatuid ei osta aga just läks ühe raamatu tellimus teele krisostomuses. Pole eelnevalt kasutanud aga huvipakkuvat raamatut mujal ei müüdagi.


// Ok, lugesin millegi pärast "tean paari kaltsukat".. My bad.

Muutis Novriil, 10 november 2013 - 20:58.

Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#3
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Tartu omasid ma ei oska öelda, aga Paavli kaltsuka tõin ju välja, teema üks eesmärke oligi uurida, kas keegi teab veel sarnaseid kohti?
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#4
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Tallinnas Uuskasutuskeskuses oli väga palju erinevaid raamatuid. Teatmeteostest kuni ilukirjandusliku loominguni välja. Asub see Tatari 64. Muidugi on halb asi see, et raamatud pole korralikult kategooriatesse pandud. Pigem on seal eraldi Eesti ja Vene keelsed raamatud. Tuhnimist on suht palju ja minu jaoks esines ka kõvasti igasugust aegunud sots realismiga seotud tegelasi ja raamatuid. Valikut on siiski üsna kõvasti. Ma muidugi käisin seal mingi kuu aega tagasi ja rohkem pole sinna sattunud, võimalik, et nüüd on puhas töö tehtud.
Bend if you must, but never brake!

#5
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus

Vaata postitustXchopperX, 10 november 2013 - 19:25, kirjutas:

Tartu omasid ma ei oska öelda, aga Paavli kaltsuka tõin ju välja, teema üks eesmärke oligi uurida, kas keegi teab veel sarnaseid kohti?

Paavli kaltsukast isegi üle 10 raamatu võtnud, tõsi küll inglise keeles aga siiski.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat