Hüppa postitusele

Change

Soovitage häid raamatuid


Sellel teemal on 539 vastust

#481
milann

    Ye

  • liige
  • Postitusi:833
  • Liitus:10 nov 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Lõpetasin just "The God Delusion" - Richard Dawkinsi poolt, soovitaks kõikidele.

"Elu on liiga lühike, et teeselda, et sa ei nuta Lana Del Rey laulude peale."


#482
gemaii

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 667
  • Liitus:25 märts 2010
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn
Roy Strider'i ''Minu Mongoolia'' oli väga vahva lugemine!

Postitas pildi


#483
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
midagi soovitades võiksite veidi ka kirjeldada raamatut. millest see räägib jne.. või siis viidake kuhugi. paljad pealkirjad ei ütle midagi.
/soovitan
https://www.neonet.e...s-jens-lapidus/

Muutis Marvolo, 06 märts 2014 - 22:24.


#484
milann

    Ye

  • liige
  • Postitusi:833
  • Liitus:10 nov 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
"capitalism and freedom" - milton friedman

"Elu on liiga lühike, et teeselda, et sa ei nuta Lana Del Rey laulude peale."


#485
scrimitle

    Liige

  • liige
  • Postitusi:596
  • Liitus:22 juuli 2011
  • Sugu:mees
mein kampf
Posted Image

#486
Cjeltz.

    u mad bec u bad

  • liige
  • Postitusi:898
  • Liitus:12 märts 2009
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine.
Lolita by Vladimir Nabokov :---)
tere

#487
frantic

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:26 veebr 2008
  • Sugu:ei ütle
bukowski "naised" - 3,5/10.. täielik solk, ma saan aru, et badass alkaš kirjanik võib äge olla ja naistest võib ka rääkida, aga no ma ei tea.
kender "ebanormaalne" - 7/10 täiesti loetav, kender on vist ka armunud olnud
lennart meri "hõbevalge" (ja "-valgem") - 8/10 no selline teistsugune lugemine, üsna fantastilised ja kohati utoopilised järeldused, täheteadus, navigatsioon, folkloor ja kõik kombo on kokku tõmmatud ja räägitud meie rahva ajalugu suureks

#488
frantic

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:26 veebr 2008
  • Sugu:ei ütle
Toby Harndeni "Dead Men Risen: The Welsh Guards and the Defining Story of Britain's War in Afghanistan"
Palju kõmu ja ila selle raamatu kohta olnud, aga no there's no such thing as bad publishing. Ehk hakkas mind ka huvitama, on kellelgi äkki tellitud see? Amazonis on saadaval täiesti, aga ei viitsi ise jurama hakata ja loodaks, et äkki keegi, kes on lugenud, viitsiks laenata/müüa või rääkida, kas on lugemist väärt.

#489
milann

    Ye

  • liige
  • Postitusi:833
  • Liitus:10 nov 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
"Icebreaker" - Viktor Suvorov
"Free to Choose" - Milton Friedman

"Elu on liiga lühike, et teeselda, et sa ei nuta Lana Del Rey laulude peale."


#490
gemaii

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 667
  • Liitus:25 märts 2010
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn
Lugesin Juha Vuorineni: "Tulbaahv", "Rasedusarmid", "Mähkmelööve". Vulgaarne ja naljakas, soovitan.

Postitas pildi


#491
serello

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 281
  • Liitus:08 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Khaled Hosseini "Lohejooksja"
Pole eriline lugeja, kuid see raamat on midagi müstilist.
Postitas pildi

#492
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustgemaii, 27 mai 2014 - 14:30, kirjutas:

Lugesin Juha Vuorineni: "Tulbaahv", "Rasedusarmid", "Mähkmelööve". Vulgaarne ja naljakas, soovitan.

Mina pole sellest Juha Vuorineni fenonemist kunagi aru saanud... ropp huumor õiges kuues läheb peale küll, aga vot Vuorinen minu meelest naljakas ei ole.

Lihtsalt omapoole argument. Objektiivsuse mõttes.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#493
gemaii

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 667
  • Liitus:25 märts 2010
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustXchopperX, 27 mai 2014 - 22:46, kirjutas:

Vaata postitustgemaii, 27 mai 2014 - 14:30, kirjutas:

Lugesin Juha Vuorineni: "Tulbaahv", "Rasedusarmid", "Mähkmelööve". Vulgaarne ja naljakas, soovitan.

Mina pole sellest Juha Vuorineni fenonemist kunagi aru saanud... ropp huumor õiges kuues läheb peale küll, aga vot Vuorinen minu meelest naljakas ei ole.

Lihtsalt omapoole argument. Objektiivsuse mõttes.


Kõigile ei saagi meeldida. Kui kõigile meeldiks, siis oleks midagi valesti.

Postitas pildi


#494
milann

    Ye

  • liige
  • Postitusi:833
  • Liitus:10 nov 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
"Capitalism" - Thomas Piketty
Ei nõustu pea ühegi ta argumendiga, aga hea lugemine oli, annab vasakpoolsete arvamustele sügavust.

"Elu on liiga lühike, et teeselda, et sa ei nuta Lana Del Rey laulude peale."


#495
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees
Kas kellelgi tuleb nihuke raamat meelde:

Naine on peategelane (Saab vahepeal korraliku kepi ka veel taha). Tegevus toimub Taanis (kui õigesti mäletan) ja osaliselt ka Christianias (Koppenhaggen).
Loos on kõva narko teema (põhiliselt müük).

Ja no rohkem ei taha kuidagi meelde tulla, mis seal veel oli. Minu meelest oli veel immigrantide teema ka.

Tõesti vabandan väga halva kirjelduse pärast, aga äkki kellelgi midagi mõikab selle peale.

#496
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle
"The fault in our stars" by John Green
Mõtlesin eile öösel, et loen natukene, aga ei suutnud raamatut enne nelja käest ära panna. :wub:

#497
Alice

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:14
  • Liitus:03 okt 2013
  • Sugu:naine
Ben Elton . "Kõrgem seltskond"
kõneleb värvikalt ja humoorikalt Briti tänapäeva ühiskonnast, kus sõda narkootikumide vastu ja riigiametnike korruptsioon käivad käsikäes. Romaan loob pildi narkootikumide ebaseaduslikkuse tagajärgedest Suurbritannias: see on riik, kus kõik on "pilves" ja seaduse järgi kurjategijad.

Väga huvitav lugemine. Väga palju erinevaid tegelasi. Näiteks üks neist on mees, kes soovib legaliseerida kõiki narkootikume üldse. Tema olukorra teeb aga raskemaks asjaolu, et ta petab oma naist ilusa sekretäriga. Teos on kirjutatud kogu aeg erinevate inimeste vaatenurkade alt. Ise olen lugenud seda väga mitmeid kordi, läheb väga kiirelt.


#498
PILSNER

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:31
  • Liitus:04 jaan 2009
  • Sugu:mees
Peeter Helme "September". Ühe pisut nõmeda venna igapäevaelu, millest peamise osa moodustab ta töö kontoris. Raamat räägib ta mõtetest, mis tekivad tööl passides, naiskolleegidega suheldes või ülemusega joomas käies. Sain korduvalt naerda ja muidu hästi kirjutatud.

#499
latvian

    kohtle vennast nagu ennast

  • liige
  • Postitusi:1 068
  • Liitus:13 mai 2012
  • Sugu:mees
H.Murakami 1Q84 pärast seda raamatut tekkis minu jaoks suhteliselt pikk paus lugemisest. eksamid n shit oli ka vahel muidugist, aga tegu on niivõrd hea ja täieliku vms kirjatööga, et ei tekkinud nagu vajadust enam ühtki teist raamatut lugeda. Huvitava stiili ja heade mõtetega, vägagi soovitan.
AHT Ma armastasin sakslast oleksin võinud tunduvalt varem seda lugeda, aga üldiselt selle teemalised raamatud väga ei istu. Kuigi suur osa raamatust ongi pealkirjas kirjeldatud, mis mingi hetk võib üle visata, siis omad momendid, kui nii öelda võib, on olemas.

prgst käsil Iris Murdochi Meri, meri. pole veel lõpuni jõudnud, aga kindlasti soovitan kui ülalnimetatud meeldivad.
While there is a lower class, I am in it, and while there is a criminal element, I am of it, and while there is a soul in prison, I am not free. - Eugene V. Debs

#500
gg awp

    kiisune

  • liige
  • Postitusi:2 400
  • Liitus:20 nov 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tartu
"pettus" autoriks on Edward Lucas ja praeguste sündmuste valguses oleks kõigile sobilik lugeda, kes soovivad veidi täpsemalt teada, kuidas meie sõbraliku naaberriigi Venemaa valitsus inimesi huiab





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat