Hüppa postitusele

Change

Teemade Sulgemise Kohta!


Sellel teemal on 90 vastust

#41
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
kui siin juba nii väga seaduse järgimiseks läks siis mis õigusega kasutas austatud Neoneti juhtkond autoriõigustega kaitstud KAPO logo foorumibännerina vms?

#42
-Tane-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 398
  • Liitus:10 jaan 2005

Tsitaat

Täiesti suva kus sa sellest räägid, aga alaealistel pole vaja tulla avaliku foorumisse kelkima mitu pitsi viina nad salaja kuskil maja taga keldri varjualustes oma hõumidega joovadm või kanepit tõmbavad... ning millised need tripid olid... teemas olevad postitused olid enamjaolt täiesti mööda. Pealegi on reeglites kirjas et alko ja narko teemadel arutlemine on keelatud

Teema sulgemisele aitasid sa -Tane- ise ka kaasa...


Soz mees , et sinna narkootikumidest kirjutasin , aga sa oleks võinud selle osa postist lihtsalt ära kustutada ja mulle pmida , et ma panin tühja. Poleks olnud vaja kogu teemat ära kustutada. Radikaalsest lahendusest on alati parem mingi muu lahendus....
Postitas pildi

#43
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
mis krdi seaduse järgimiseks, te lihtsalt ei suuda oma narko trippe kuskil mujal kirjutada.


teema kustutamine polnud kõige parem lahendus muidugi



kapo logo kohta ei oska midagi öelda, pole ise seda näinud siin
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#44
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

RED, 6 apr 2008, 13:02, kirjutas:

kapo logo kohta ei oska midagi öelda, pole ise seda näinud siin

Vaata postitust



KAPO logo nali oli 2007. aasta 1. aprillil.

Kahju muidugi, et selle teema staatus ei läinud VIPis arutamisele, aga olgu, küsin siis siin: kas see teema on lubatud? Kui jah, siis millised on nõudmised selle teema püsima jäämiseks?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#45
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
wolli ei taha narkot, ülejäänud peaks vist ok olema
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#46
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
nõudmised on täpselt sellised nagu eelmisel teemal... aga aeg ja postitused näitavad et kasutajad ei pea ette antud reeglitest kinni...

no anna andeks et nüüd nimeliselt elavatest näidetest kirjutan, aga no tõesti, mäksudel (14/15/16 a.) ja Billyboydel (15 a.) nimed ei mängi erilist rolli, aga nii noortel ei ole vaja üldse kommenteerida mingit alko teemat... tore, kui nad avaldavad arvamust alkoholi kui sellise üle, aga kõik muu jätku oma teada...

jah, loomulikult ei saa me näpuga järge vedada kui vanad kasutajad sinna postitavad... aga no Tallinna neoneti kokkutulekutest on mul küll meeles kui noor või vana keegi kasutaja on...

#47
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Kerge faktiviga, Mäksu on 16. Ja kui sa ei suuda fakte täpselt esile tuua, siis jäta näidete toomine inimeste najal.

Muutis Dynamo, 06 aprill 2008 - 17:37.


#48
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

Dynamo, 6 apr 2008, 19:35, kirjutas:

Kerge faktiviga, Mäksu on 16. Ja kui sa ei suuda fakte täpselt esile tuua, siis jäta näidete toomine inimeste najal.

Vaata postitust




Whined äkki veel sellel teemal, et ta nime väikese tähega kirjutasin???
See teema jääb kustutatuks, mõttetu arutelu siin juba... see ei vii kuhugi.

#49
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Wolli, 6 apr 2008, 19:13, kirjutas:

Whined äkki veel sellel teemal, et ta nime väikese tähega kirjutasin???
See teema jääb kustutatuks, mõttetu arutelu siin juba... see ei vii kuhugi.

Vaata postitust



Sellepärast, et sa võtad ainuisikuliselt otsuseid vastu?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#50
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
2. Postitamine


1. Keelatud on ...
... arutleda narkootiliste ainete või alkohoolsete ainete teemal.



JAH, ainuisikuliselt VÕTSIN selle otsuse vastu, kustutada see teema...
Kuna keegi teine seda teha ei suvatsenud...

#51
Geomees

    Valmis kui teie olete, seersant Pempri.

  • liige
  • Postitusi:964
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Minu arvates võib rääkida absoluutselt kõigest, kaasarvatud narkost, kui jutt ei lähe just konkreetselt narko ostmisele või diileritele. Ma ei saa aru, keda see häirib. Kui ei meeldi, siis ära loe ja vsjo.

#52
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
Neo võiks siin korra majja lüüa.
See foorum läheb hukka nii :S
Järgmisele NeoNeti kokkutulekule tehke lendlehti foorumi reeglitega vms
ja jagage need laiali.
Kuidas oleks kui sulgeks ka selle teema?

Tsitaat

Minu arvates võib rääkida absoluutselt kõigest, kaasarvatud narkost, kui jutt ei lähe just konkreetselt narko ostmisele või diileritele. Ma ei saa aru, keda see häirib. Kui ei meeldi, siis ära loe ja vsjo.

LMAO noh, reeglites on kirjas, et ei suhtle narko ja alko teemadel.
Spetsiaalselt sulle: https://www.neonet.e...showtopic=34769

Muutis Xterra, 06 aprill 2008 - 21:45.


#53
Vahur

    Liige

  • liige
  • Postitusi:229
  • Liitus:29 dets 2007
  • Sugu:mees
Geomehel on õigus, selle reegli võiks ära muuta. Kasvõi see lause "NeoNet.ee ei vastuta foorumis kasutajate poolt tehtud postituste eest!" peaks ju tähendama seda, et foorum ei satu mingisugustesse pahandustesse selle joomajutu pärast. Või satub?

#54
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Kopeerin teksti, mille ma VIPigi kirjutasin:

Minu arust võiks ka NeoNet olla noortesõbralik koht, kus oleks kõigil tore, kõigest saaks rääkida ja arutleda. Kõik teemad v.a. need, mis toodavad spammi oleks keelatud (v.a. insomnia ja foorumimängud).

Ning kui foorumi juhtkond kardab, et meil tulevad mingid jamad alko ja narko pärast, siis üldjuhul siiski hoiatatakse enne mitu korda (õigusorganite poolt)...

Pealegi, kui asi avalikkuseni jõuab, on need ainult plusspunktid meie kasuks... tavaliselt toob see kaasa uudisenupukese mõnes ajalehes + kui veab siis ka tv3/kanal2's, mis toob kindlasti kaasa hunniku kasutajaid... Ning kui tõesti vaja, siis saab ju alafoorumeid nähtamatuks ka muuta..

Ma siiski leian, et foorumi juhtkond on huvitatud aina kasvavast kasutajaskonnast, mitte kahanevast.. mida rohkem teemasid, millel arutleda seda parem..
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#55
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Ma ise ka ei usu et ma Kassuga ühel nõul olen... aga nii see on..
Selle konkreetse teema kadumise kohta on kõik öeldud, midagi pole enam lisada.

Life goes on.

#56
Dwajt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 060
  • Liitus:16 dets 2003
Ei tea, mõttetu oli kustutada, vahest oli normaalne lugeda, vähemalt vaheldus neile ala "kes sulle foorumist meeldib" ja "mitu korda päevas onni lased" teemadele(ausalt öeldes need on ju samamoodi täiesti mõttetud teema ja enamus spämm). ;)
Midagi seadusega vastuolus seal teemas ka polnud..
"I drink it when I'm happy and when I'm sad. Sometimes I drink it when I'm alone. When I have company I consider it obligatory. I trifle with it if I'm not hungry and I drink it when I am. Otherwise I never touch it, unless I'm thirsty."

#57
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Kassu, 6 apr 2008, 23:04, kirjutas:

Kõik, mis seal toimus, oli mõttetu bashimine ning kekkamine.

Vaata postitust



Tegemist on noortefoorumiga - parim koht, kus endale natuke kekkamist ja bashimist lubada võib!
Geomehe mõte on normaalne.

/Ma tahtsin seda öelda, et pole väga imestamapanev, et sellises eas inimesed ajavad säärast juttu. Ning et võiks uuesti avada, enamus teemadest oli see palju huvitavam.

Muutis Kaunter, 07 aprill 2008 - 21:18.


#58
Egon.

    Knick Knack, niggas.

  • liige
  • Postitusi:4 299
  • Liitus:28 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Habaja.
Siiski siiski meeldib mulle kanakuke vippi tekst.

Ei pea õigeks kustutada teemasi, kus on mida lugeda.

Postitas pildi
| Neonetis alates 2006 | Eelmine kasutajanimi: JeNks |

"Kui oled kaelani sitas, siis pole mõtet pead norgu lasta."


#59
Dwajt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 060
  • Liitus:16 dets 2003

Kassu, 7 apr 2008, 22:16, kirjutas:

Minu mõte oli see, et pole midagi erilist taga nutta.
;)

Vaata postitust



Heh, siis võiks ju 95% teemadest ära kustutada põhjusel, et keegi neid niikuinii taga ei nuta. ;)
"I drink it when I'm happy and when I'm sad. Sometimes I drink it when I'm alone. When I have company I consider it obligatory. I trifle with it if I'm not hungry and I drink it when I am. Otherwise I never touch it, unless I'm thirsty."

#60
-Tane-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 398
  • Liitus:10 jaan 2005
Ma ei saa aru mis mõtte on neil foorumi mängu teemadel . Ja kui moded ju näevad midagi on reeglite vastaselt sinna pandud kustutage see osa ära ja warnige või lihtsalt pmige inimesele. Aga lihtsalt kogu teema ära kustatada , mis oli tol hetkel foorumi populaarseim ja üldse aktuaalne, see näitas lihtsalt kitsarinnalisust. Aga noh kui elada reeglite piirides , siis postitame kõik runescape piltide alla numbred või loeme koos tuhandeni.
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat