Hüppa postitusele

Change

Teemade Sulgemise Kohta!


Sellel teemal on 90 vastust

#81
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Üldse ei huvita nende "kangelasteod"...

Pealegi on selle teema pealkiri siin teemade sulgemine....

#82
Külaline_E-thugi konto_*

  • külalised
  • Liitus:--

Wolli, 10 apr 2008, 23:55, kirjutas:

Üldse ei huvita nende "kangelasteod"...

Vaata postitust



Ja siis sinu vägiteod peaks meid huvitama kuna sina oled üle 18? kurat sa oled siin foorumis üks igavamaid inimesi, sa pole siin tõesti mitte midagi tarka ära teinud ja nüüd üritad veel rohkem sitta keerata astudes poole foorumi vastu nagu mingi kuradi kangelane?

#83
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
vabastaja :D
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#84
Vahur

    Liige

  • liige
  • Postitusi:229
  • Liitus:29 dets 2007
  • Sugu:mees

Wolli, 10 apr 2008, 23:55, kirjutas:

Üldse ei huvita nende "kangelasteod"...

Vaata postitust



Tere, peale minu ei käi siin foorumis keegi teine.

Ja tegelikult ka, ma mainin kolmandat korda, et oleks üsna meeldiv, kui muudetaks seda reeglit alkoholi ja narkootikumide kohta. Kunagi ammu olid siin Mareki tripid ka, neid oli väga huvitav lugeda. I mean, see foorum käib nagu täiega alla minu meelest. Millest/kellest muidu see alkoholi ja narkootikumidega seotud teemade keelustamine siin foorumis hakkas, kui küsida võib?

#85
Külaline_Palm._*

  • külalised
  • Liitus:--
Wolli, mis sa arvad, et keegi ei saa aru, et sa oled haige? Et sinusugused peaks vangikongis mädanema?
See, et sa kustutad minu postitusi ja bannid minu kasutajaid, ei aita sind. Kõik näevad seda, et sa ei kannata kriitikat selle õrna koha pealt, nagu on noorte masturbeerimine ja see, et see sind erutab.
Sa oled jube lakke tõusnud, ise kritiseerisid veel kristjanit, et tema on jube ülbe. See, et sa ei leia enda kohta ühiskonnas, ei tähenda, et sa pead nüüd siin FOORUMIS suurt isa mängima. Kas sa näed, et RED postitaks midagi nii lolli nagu sina? Et ta teeks midagi nii lolli nagu sina? See, et sa oled siin ADMIN, ei tähenda, et pead ainuvalitsema.

Üleüldiselt, mine ravile.

#86
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Oleks vaid selliseid administraatoreid veel nagu RED... mitte ühtegi halba sõna.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#87
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

Palm., 11 apr 2008, 23:45, kirjutas:

Wolli, mis sa arvad, et keegi ei saa aru, et sa oled haige? Et sinusugused peaks vangikongis mädanema?
See, et sa kustutad minu postitusi ja bannid minu kasutajaid, ei aita sind. Kõik näevad seda, et sa ei kannata kriitikat selle õrna koha pealt, nagu on noorte masturbeerimine ja see, et see sind erutab.
Sa oled jube lakke tõusnud, ise kritiseerisid veel kristjanit, et tema on jube ülbe. See, et sa ei leia enda kohta ühiskonnas, ei tähenda, et sa pead nüüd siin FOORUMIS suurt isa mängima. Kas sa näed, et RED postitaks midagi nii lolli nagu sina? Et ta teeks midagi nii lolli nagu sina? See, et sa oled siin ADMIN, ei tähenda, et pead ainuvalitsema.

Üleüldiselt, mine ravile.

Vaata postitust




Sellise sisuga postitus on SIIN teemas eluliselt vajalik... :cry5:

Tee nüüd uus selline postitus peale postikeeldu, et said warni ilma asjata, kui ma selle offtopicu siin kustutan... Või saada murekirju, et sult see warn maha võetakse, kuna sa ei tea mille eest sa warni said... Eksisteerib selline alafoorum nagu "Trash", kuhu lähevad kõik kustutatud teemad ja postitused, niiet sul pole isegi mõtet selliseid jaburaid postitusi vaidlustama hakata... Säästa ennast, jättes enesele alles mingisugusegi eneseväärikuse :)

Edasised offtopicud siin teemas kustutatakse!

#88
MiraaZ

    Läksin puhkusele!

  • liige
  • Postitusi:131
  • Liitus:11 märts 2007
  • Sugu:mees
lisage rida: foorum ei vastuta siin tehtavate postituste eest ja asi korras. saate postitada palju tahate ja mida tahate.
Mina ütlen, sina joonistad.

#89
twich

    Liige

  • liige
  • Postitusi:165
  • Liitus:08 jaan 2008
  • Asukoht:Lasnacity
Täna, 17:02 Post #1

Liige
Grupp: Liikmed
Liitus: 8. jaanuar 08
Asukoht: Lasnacity


Hoiatus: (0%)

myygil on yks hea pastakas mida saab kustutada ja mis ei n2e nagu viltpliiats v2lja.
PILOT friction
nendel kellel on vaja veel kirjamahukamaid eksameid teha ( ntx yhiskond) oleks sellisest kirjutusvahendist abi.

http://www.pilotpen....el%20Ink%20Pens
maksab 35-40 eek. olenevalt kohast kust osta (selveris 34 sentidega)
// vb see sobiks rohkem riigieksamite teema alla. aga ma arvasin et niimodi kaob see postitus muu jutu hulgas lihtsalt ära...



--------------------

[SIZE=7][B]
Trotski - Tore et see vend meie liitlane on.
Lenin - Jah...Esimese ristmikuni


Destloy Täna, 17:16 Post #2

Veteran
Grupp: Liikmed
Liitus: 15. detsember 05


Hoiatus: (50%)

CAUTION
This product is not recommended for signatures, legal documents, examination papers or other documents where writing needs to be of a permanent nature. To avoid accidental erasure, do not leave writing where it may be subjected to high temperatures for a prolonged period.

Nii et sind võidakse kõrvaldada, kui keegi näeb



ma alles tegin selle teema t2na ja yleval on p6hjendus mix ma seda teise alateemasse ei pannud.

Destloy sai valesti aru. pastaka kirjutatu kaob suuremate temperatuuride juures. seega on see ametlikel asjadel mitte soovitatav. (muidu oleks haihtuv allkiri)
ma tegin katse. panin lehe s6naga PASTAKAS päikese kätte pikemaks ajaks. mitte midagi ei juhtunud. oli palav ja tint ei pleekinud kah. kirjutatu kadus jäljetult siis kui ma panin selle kuuma pliidi kohale. (vaevalt et keegi eksamit praadima hakkab) niiet examitel sobib.
keelatud see examitel kah ei ole. (lubatud on must/sinine geel/pasta/tint)
v2rve on saada suur ja lai valik tegu on geeliga ja vaevalt keegi seda nokkima hakkaks kas on pasta v6i geel vms.

aga see selleks.
kysimus. mix teema lukustati?
et ma ei vaidleks vastu kui oleks 6eldud et teema ei sobi vms. aga p6hjendust ei olnud, keegi ei yelnud mitte midagi.

m6tetu post see ei olnud. olex see kirjutusvahend mul e keele eksamil olnud siis ei oleks mu kirjandil yldse sodimisi jne.
Postitas pildi
Trotski - Tore et see vend meiega sama teed kõnnib
Lenin - Jah...Esimese ristmikun

#90
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
tõesti , huvitav , mis sa eksami hindeks said, sest sinu kirjakeelest ei loe küll mõhkugi välja .

Muutis kummionu, 09 juuni 2008 - 19:03.


#91
Geomees

    Valmis kui teie olete, seersant Pempri.

  • liige
  • Postitusi:964
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Wolli, 12 apr 2008, 20:42, kirjutas:

Sellise sisuga postitus on SIIN teemas eluliselt vajalik...  :eyebrows:

Tee nüüd uus selline postitus peale postikeeldu, et said warni ilma asjata, kui ma selle offtopicu siin kustutan... Või saada murekirju, et sult see warn maha võetakse, kuna sa ei tea mille eest sa warni said... Eksisteerib selline alafoorum nagu "Trash", kuhu lähevad kõik kustutatud teemad ja postitused, niiet sul pole isegi mõtet selliseid jaburaid postitusi vaidlustama hakata... Säästa ennast, jättes enesele alles mingisugusegi eneseväärikuse  :)

Edasised offtopicud siin teemas kustutatakse!

Vaata postitust



Endal pole midagi teemade sulgemise kohta kosta, aga kus kohas see "trash" alafoorum asub?





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat