Hüppa postitusele

Change

Kõrvapõletik


Sellel teemal on 15 vastust

#1
Renzu

    Kui ise ei tee, siis ei tee keegi..

  • liige
  • Postitusi:2 297
  • Liitus:27 juuli 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kas keegi teab kuidas nagu seda ravida või nii, mul oli sihuke värk , et olin sügis vaheajal Hispaanias ja siis jäin haigeks seal , mingi nohu ja palvik jne. ja kui tagasi tulles lennuk maandus siis läksid kõrvad nii lukku et hirmus valus oli jne. Ja need on siiamaani luku mul reisist juba kaks nädalat möödas, ma käisin arsti juures ka ja to ütles et mul on vesi kõrvas. Kas keegi teab kuidas lahti saada või on kellelgi ennem nii olnud? Mul nagu kõik umiseb kõrvus ja ei kuule hästi?
asja eest väljas

#2
-andres-

    .Nomistoimub

  • liige
  • Postitusi:2 197
  • Liitus:28 okt 2004
  • Asukoht:Keila

Renzu, 20 nov 2007, 17:46, kirjutas:

Kas keegi teab kuidas nagu seda ravida või nii, mul oli sihuke värk , et olin sügis vaheajal Hispaanias ja siis jäin haigeks seal , mingi nohu ja palvik jne. ja kui tagasi tulles lennuk maandus siis läksid kõrvad nii lukku et hirmus valus oli jne. Ja need on siiamaani luku mul reisist juba kaks nädalat möödas, ma käisin arsti juures ka ja to ütles et mul on vesi kõrvas. Kas keegi teab kuidas lahti saada või on kellelgi ennem nii olnud? Mul nagu kõik umiseb kõrvus ja ei kuule hästi?

Vaata postitust




:P
Mul oli täpselt sama, aga Türgiga. Tagasilennul oli haige nohu ja maandudes olid kõik teed umbes sellest rõhu muutusest. Nüüd asja juurde.

Wtf? Arst ütles, et sulle lihtsalt nii või? Peaks sind suunama nina-, kurgu-, kõrvaarstijuurde koheselt või siis ise mingid rohud välja kirjutama. Ega see niisama üle lähe. Ise sõin terve nädala antibiootikume ja nüüd ikka nohu. Ehk läheb nüüd see viimane asi, nohu, ka lõpuks ära, siis saaks lõpuks terveks.

#3
Renzu

    Kui ise ei tee, siis ei tee keegi..

  • liige
  • Postitusi:2 297
  • Liitus:27 juuli 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

-andres-, 20 nov 2007, 17:51, kirjutas:

:P
Mul oli täpselt sama, aga Türgiga. Tagasilennul oli haige nohu ja maandudes olid kõik teed umbes sellest rõhu muutusest. Nüüd asja juurde.

Wtf? Arst ütles, et sulle lihtsalt nii või? Peaks sind suunama nina-, kurgu-, kõrvaarstijuurde koheselt või siis ise mingid rohud välja kirjutama. Ega see niisama üle lähe. Ise sõin terve nädala antibiootikume ja nüüd ikka nohu. Ehk läheb nüüd see viimane asi, nohu, ka lõpuks ära, siis saaks lõpuks terveks.

Vaata postitust




MA käisin nina-, kurgu- ,kõrva arsti ja ta ütleski et kõrvas on vesi , ma olen terve see kaks v kolm nädalat antiibiootikume söönud ja mingi spets asju ja siis kõrvatilkasid pannuad aga ei midagi.
asja eest väljas

#4
-andres-

    .Nomistoimub

  • liige
  • Postitusi:2 197
  • Liitus:28 okt 2004
  • Asukoht:Keila
Pead tagasi arsti juurde minema siis, mis muud :\. Ma arvan, et arst annab paremat nõu, kui Neonet. :P

#5
Renzu

    Kui ise ei tee, siis ei tee keegi..

  • liige
  • Postitusi:2 297
  • Liitus:27 juuli 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
SEeda kindlasti, aga tahtsin teada , et äkki on kellelgi kogemusi ;) !

Muide homme lähengi arsti juurde ;).
asja eest väljas

#6
Bubble

    Liige

  • liige
  • Postitusi:284
  • Liitus:26 okt 2007
  • Asukoht:Secret Place In Bubble Bannitud: JAH!
See läheb ise üle :P kui ootad ma arvan

Postitas pildi


#7
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
1)Soojenda oma kõrva tulise vee kotiga (need veneaegsed kummist kotid, ei tea nende nimetust). Viska pikali ja haige kõrv selle peale ööseks.

2)Mõned arstid ütlevad, et salvi või mis iganes see on, et seda ei ole mõtet panna kõrva, aga mõned jälle ütlevad see aitab küll kõrvapõletiku vastu.

3)Välja ei tohiks üldse minna kõrvapõletikuga, ja kui lähed siis pane vatt või midagi kõrva.

4)Antipiotsid ajtavad ka, aga ise ei ole kunagi neid pooldanud.. nussivad ainult organismi ja teevad su nõrgaks.

5)Osta apteegist neid kõrvaküünlaid ka ;) Küsi apteegist. Sitaks kasulikud asjad, kui on kõrvapõletik. Need on sellised torud, mis paned endale kõrva ning paned otsast põlema, ja need imevad kõik sita su kõrvakoopast välja.

aga jah.. Need keskhaigla arstid on siin veneaja idioodid. ega nad suurt midagi ei aita.. Kirjutavad antipiootikumid ja kõrva salvi sulle ainult

Muutis Billy Boy, 20 november 2007 - 21:32.


#8
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
palju need kõrvaküünlad maksta võivad ?
ot. saa terveks :P

#9
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Võib olla peab torkama hakkama. Aga praegu on see kusjuures väga levinud probleem. Olen üsna paljudel kuulnud, kusjuures mu emal jäi ka peale reisi ning ta käis ka mitme kõrvaarsti juures, tegi 10 päevase biotsi kuuri läbi, ei aidanud, siis öeldi talle, et tal vesi kõrvas ja tuleb torkama minna, kuid ta väga ei tahtnud ja läks järgmise arsti juurde, kes ütles, et viga pole midagi ja küll ära paraneb ning lõpuks läkski üsna iseenesest ära..

#10
Audi

    Audi

  • liige
  • Postitusi:739
  • Liitus:03 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
Kõrvaküünlad (loomulikult on karbis 2 tükki) maksavad 25-30 eeki,

#11
Volum

    69

  • auliige
  • Postitusi:8 894
  • Liitus:14 juuni 2004
  • Sugu:mees

Weedpipe, 21 nov 2007, 15:47, kirjutas:

Kõrvaküünlad (loomulikult on karbis 2 tükki) maksavad 25-30 eeki,

Vaata postitust




kõrvaküünal on hoopis teine asi :P
Postitas pildi
#Pre-Channel @ irc.zone.ee

#12
sir* karl

    puhh*

  • liige
  • Postitusi:2 315
  • Liitus:10 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Võsa pests pani selle kõrva küünla topis põlema, ja enne mingi mõnus pask kogues topsi põhja!

kindlasti


#13
Volum

    69

  • auliige
  • Postitusi:8 894
  • Liitus:14 juuni 2004
  • Sugu:mees
Hmm, osta endale apteegist gripirohtu nt (COLDREX, FERFEX ja THERAFLU < need on publrid tee jaoks). Või SUDAFEX ja AKTIFED. kolm korda päevas nädala jooksul. lisaks ACC, 200MG, neli korda päevas.

Ema on mul kõrva-nina-kurguarst ;)
Postitas pildi
#Pre-Channel @ irc.zone.ee

#14
Kate

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 101
  • Liitus:08 sept 2006
  • Sugu:naine
Kui mul kõrvapõletik oli siis kandsin mütsi toas ja kiirabi tuli öösel ning andis mingit rohtu :P

#15
Renzu

    Kui ise ei tee, siis ei tee keegi..

  • liige
  • Postitusi:2 297
  • Liitus:27 juuli 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
ok :P .
asja eest väljas

#16
The sword

    Liige

  • liige
  • Postitusi:285
  • Liitus:03 mai 2006
  • Asukoht:Haapsalu.
Mul endal ka esmaspäevast peale kui ujumas käisin kõrv lukus. Ei tea mida teha. :P





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat