Jump to content

Change

Liitumine Nüüd Tasuta!


452 replies to this topic

#361
sYndrome_

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Posts:19
  • Joined:29 Dec 2007
  • Asukoht:@Root 121.12.2
mhmh :( olge 6ige mees vales kohas et warne saada wms :(
Postitas pildi
<Demaskus> wowscape on?
<Demaskus> cuz i can't log in
<SireQ>I NEVER GET KICKED CUZ OF CAPS !
SireQ was kicked by DooDazZz (caps abuse 100%)
<wanker> u g*y
<Demaskus> st/fu fu/cktard

#362
Thunder

    Liige

  • bannitud
  • Posts:1,999
  • Joined:07 Aug 2007
  • Sugu:mees
Invitesi tahaks suht jah . :( . Tegelt v6iks kasv6i olla nii et iga 2 kuu tagant mingi 2-3 n2dalat on tasuta regamine siis tagasi tasuliseks vms : ' D
Postitas pildi

#363
Alex.

    Liitus: 03. veebruar 04

  • liige
  • Posts:5,348
  • Joined:04 Jan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu- Kesklinn
milleks bänni maha ost? milleks rikkuseid reegleid ?
tee uus kasutaja ja ära riku reegleid ja bänni ka ei saa..

Postitas pildi
''The song is ended, but the melody lingers on.''


#364
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Posts:15,957
  • Joined:01 Mar 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Ma ei saa sellest aru miks peaks banni maha ostmine kallim olema, kui uue kasutaja regamine :S
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#365
firewolf

    AkArs

  • liige
  • Posts:1,546
  • Joined:27 Apr 2005
feim ja postcount noh :/

#366
Silver

    Liige

  • bannitud
  • Posts:247
  • Joined:31 Dec 2007

Relax, 8 jaan 2008, 15:45, kirjutas:

milleks bänni maha ost? milleks rikkuseid reegleid ?
tee uus kasutaja ja ära riku reegleid ja bänni ka ei saa..

Vaata postitust



Milleks on warni mahaost? Neonetil on ilmselgelt teine strateegia: kõik patud on annetustega lunastatavad, mis on mõnes mõttes ka õige.

#367
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Posts:22,022
  • Joined:20 Feb 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

kanakukk jr, 8 jaan 2008, 15:53, kirjutas:

Ma ei saa sellest aru miks peaks banni maha ostmine kallim olema, kui uue kasutaja regamine :S

Vaata postitust



äkki kasutajanimi oli meeldiv?

-soovid oma reklaami siia?-


#368
ANTI4ITER

  • liige
  • Posts:2,112
  • Joined:13 Mar 2006
  • Sugu:mees
Võiks olla invitidega, aga kui inviter saab bänni, saavad ka need keda ta inviitis <_< .

Edited by ANTI4ITER, 08 January 2008 - 18:59.


#369
Stennn

    "Kui mind pole trennis - tähendab, olen surnud!"

  • liige
  • Posts:2,533
  • Joined:30 Jan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu

ANTI4ITER, 8 jaan 2008, 18:59, kirjutas:

Võiks olla invitidega, aga kui inviter saab bänni, saavad ka need keda ta inviitis  <_<  .

Vaata postitust



See oleks väga Bs tegelt. Nende suhtes , kes siia tulevad.

#370
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Posts:2,131
  • Joined:12 Jan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
See silver võiks üldse kaduda siit foorumist kui talle ei meeldi midagi.
Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#371
kreidy ,

    Impossible is nothing.

  • liige
  • Posts:6,595
  • Joined:22 Oct 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

Edge., 8 jaan 2008, 19:10, kirjutas:

See silver võiks üldse kaduda siit foorumist kui talle ei meeldi midagi.

Vaata postitust



Nõustun, ei taha küll ebaviisakas olla, aga tal koguaeg mingi probleem see on halb too on halb jne =(

#372
Silver

    Liige

  • bannitud
  • Posts:247
  • Joined:31 Dec 2007

ANTI4ITER, 8 jaan 2008, 18:59, kirjutas:

Võiks olla invitidega, aga kui inviter saab bänni, saavad ka need keda ta inviitis  <_<  .

Vaata postitust


Vastupidi oleks tegelikult normaalne (nii on ka Planetis). Kui inviteja kutsub mingi tšordi siia, kes spammima kukub, siis saavad nad koos bänni: nii ei hakka inimesed esiteks selle pärast spammima, et nad ei taha, et nende sõber, kellele tänu nad siia üldse said, bänni saaks, ning invitetaks ainult normaalsed inimesi, keda usaldatakse siia postitama. Aga see tähendab loomulikult, et warne ja banne ei tohiks jagada nii kergekäeliselt ja alusetult nagu siiamaani, nii et ma ei ole kindel, kas Neonet selleks on valmis.

Edge., 8 jaan 2008, 19:10, kirjutas:

See silver võiks üldse kaduda siit foorumist kui talle ei meeldi midagi.

Vaata postitust



Kreidy_, 8 jaan 2008, 19:12, kirjutas:

Nõustun, ei taha küll ebaviisakas olla, aga tal koguaeg mingi probleem see on halb too on halb jne =(

Vaata postitust



Millegi pärast teistele kasutajatele minu lahendused istuvad -- teie olete ainsad need, kes ei taha oma silmi avada ja nutavad oma ainuõige 10 kr eest, põhjendamata, miks see nii hea on. Kui te natuke ringi vaatate, siis te märkate, et ming praktiliselt ei olegi siin foorumis, sest ma postitan ainult siia teemasse. Ma ei tee seda selle pärast, et vinguda, vaid selleks, et soovitada võimalikke lahendusi, mis võiksid olla teile paremad.

Edited by Silver, 08 January 2008 - 19:34.


#373
kreidy ,

    Impossible is nothing.

  • liige
  • Posts:6,595
  • Joined:22 Oct 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

Silver, 8 jaan 2008, 19:32, kirjutas:

Millegi pärast teistele kasutajatele minu lahendused istuvad -- teie olete ainsad need, kes ei taha oma silmi avada ja nutavad oma ainuõige 10 kr eest, põhjendamata, miks see nii hea on. Kui te natuke ringi vaatate, siis te märkate, et ming praktiliselt ei olegi siin foorumis, sest ma postitan ainult siia teemasse. Ma ei tee seda selle pärast, et vinguda, vaid selleks, et soovitada võimalikke lahendusi, mis võiksid olla teile paremad.

Vaata postitust




Ise leian et neid on ikka rohkem kes tahavad et tasuliseks tagasi läheks. Nii et vaidlen kahekäega vastu et sinu lahendused siin koguaeg "Kõigile" peale minu ja veel ühe ei istu.
See on muidugi tore et lahendusi pakud.

#374
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Posts:7,512
  • Joined:30 Sep 2010
  • Sugu:mees

Edge., 8 jaan 2008, 19:10, kirjutas:

See silver võiks üldse kaduda siit foorumist kui talle ei meeldi midagi.

Vaata postitust





Kreidy_, 8 jaan 2008, 19:12, kirjutas:

Nõustun, ei taha küll ebaviisakas olla, aga tal koguaeg mingi probleem see on halb too on halb jne =(

Vaata postitust





ei meeldi, üleval on log out ja x. Silver ajab vähemalt asjalikku juttu, mitte nagu enamus: mingi crap.

#375
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Posts:2,131
  • Joined:12 Jan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
Nii oleks vähemalt kasulikkum ,et foorum tagasi tasuline oleks , ei tuleks mingeid oskamatuid vms kohale.

Vaja on normaalseid inimesi , aga noh eks need punased onud teevad siis seda mis nende meele järgi on . Pole vaja meil siin tegelt vaidlema minna selle pärast .Varem või hiljem tuleb siia mingi uus asi jne.

+ Banni maha ostuga - kui keegi saab oma kasutajaga banni ning tal on olnud see kasutaja siin aastaid ja tahab seda tagasi siis on tal võimalus 25 .- eest tagasi võtta vms.

+ Warn võiks olla seadistatav modede/adminite poolt , et nad ise paneksid kas 25% , 50% , 75% või 100% .

Sternof , miks ma peaksin lahkuma siit kui see foorum on minu meelejärgi nagu mitte mingi teine foorum .

Edited by Edge., 08 January 2008 - 20:13.

Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#376
goldec

     

  • auliige
  • Posts:9,575
  • Joined:10 Apr 2004
  • Sugu:mees

Edge., 8 jaan 2008, 20:12, kirjutas:

+ Warn võiks olla seadistatav modede/adminite poolt , et nad ise paneksid kas 25% , 50% , 75% või 100% .

Vaata postitust


LOL usu mind see ei oleks hea mõte <_<

Kui midagi sellist tuleks, siis oleks ainuke võimalus see, et mode valib drop-downist rikkumise tüübi (signa/avatar, offtopic vms) ja süsteem paneb automaatselt ettemääratud %.

#377
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Posts:7,512
  • Joined:30 Sep 2010
  • Sugu:mees

Edge., 8 jaan 2008, 20:12, kirjutas:

Sternhof , miks ma peaksin lahkuma siit kui see foorum on minu meelejärgi nagu mitte mingi teine foorum .

Vaata postitust





Ei peagi, ma ei käskinud. Andsin lihtsalt märku, et on ka selline võimalus olemas. Sa ju rääkisid, et Silver võiks ära minna. Tema küll lahkuma ei peaks imo.



/Putsi õppige mu kasutajat kirjutama juba. Kümnest äkki üks oskab ainult.

Edited by Sternhof, 08 January 2008 - 21:02.


#378
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Posts:2,131
  • Joined:12 Jan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
Saan aru jah ,et Silver võib jääda ega ma teda ka kuhugi ei hakka saatma.

Peace , SternHof

Edited by Edge., 08 January 2008 - 21:04.

Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#379
Silver

    Liige

  • bannitud
  • Posts:247
  • Joined:31 Dec 2007

Kreidy_, 8 jaan 2008, 19:36, kirjutas:

Ise leian et neid on ikka rohkem kes tahavad et tasuliseks tagasi läheks.  Nii et vaidlen kahekäega vastu et sinu lahendused siin koguaeg "Kõigile" peale minu ja veel ühe ei istu.
See on muidugi tore et lahendusi pakud.

Vaata postitust



Tutvudes teie veendumustega, sain ma aru, et te tahate siia ainult valitud seltskonda, nii et tasuta liitumine ei tuleks kõne allagi. Aga ka tasulise liitumisega ei saa te kontrollida, kes siia tuleb; veel hullem: siia ei pruugigi keegi enam tulla. Nii et ma tegin ettepaneku, et inimesed võiksid saada kutseid saata oma sõpradele nii, et nemad saaksid siia tasuta sisse ja kutsumata külalised peaksid maksma. Kuna kutsutud sõber on siin kutsuja vastutusel, saab ka kutsuja karistuse, kui tema sõber laamendama hakkab: nii ei hakka sõber laamendama, sest ei taha kuritarvitada oma kutsuja usaldust, ning kutsutaks ainult usaldusväärseid inimesi. Selline süsteem eeldaks, aga et Neonet kaotab oma praeguse suhtumise kasutajate vastu: ei banni ja warni nii kergekäeliselt. Nii et kõva areng on vaja läbi teha enne, kui selline julge samm astuda.
Loodetavasti tegin asja täiesti selgeks nüüd.

Edited by Silver, 08 January 2008 - 21:20.


#380
vds

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:24
  • Joined:08 Jan 2008

Silver, 8 jaan 2008, 21:17, kirjutas:

Tutvudes teie veendumustega, sain ma aru, et te tahate siia ainult valitud seltskonda, nii et tasuta liitumine ei tuleks kõne allagi. Aga ka tasulise liitumisega ei saa te kontrollida, kes siia tuleb; veel hullem: siia ei pruugigi keegi enam tulla. Nii et ma tegin ettepaneku, et inimesed võiksid saada kutseid saata oma sõpradele nii, et nemad saaksid siia tasuta sisse ja kutsumata külalised peaksid maksma. Kuna kutsutud sõber on siin kutsuja vastutusel, saab ka kutsuja karistuse, kui tema sõber laamendama hakkab: nii ei hakka sõber laamendama, sest ei taha kuritarvitada oma kutsuja usaldust, ning kutsutaks ainult usaldusväärseid inimesi. Selline süsteem eeldaks, aga et Neonet kaotab oma praeguse suhtumise kasutajate vastu: ei banni ja warni nii kergekäeliselt. Nii et kõva areng on vaja teha enne, kui selline julge samm astuda.
Loodetavasti tegin asja täiesti selgeks nüüd.

Vaata postitust



Oleks jah üsna hea mõte





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users