Hüppa postitusele

Change

Poes Olevad Turvaelemendid


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 31 vastust

#21
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
tahaks ise ka pulli teha :thanks4: , aga kas saab ps2 mälukaardiga,keegi siin rääkis mingi mälukaardi juttu.

#22
Huligaan

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 456
  • Liitus:26 juuni 2006
  • Sugu:mees
Mul hakkas ükskord tööle, kui kitarriga läbi kõndisin, mingid helipead vms, sõber oli ka kitarriga, tal ei hakanud. :thanks4:

#23
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Hahaha. Ma kujutan juba ette kui Lizard võetakse jooksu pealt rajalt maha ning kui turva midagi ei leia talt, siis saadetakse ta anaalülevaatusele :thanks4:

Muidu varastamise koha pealt ma tean, et miniasjade sebimiseks tuleb teha fooliumist kotike.. paned vöö külge sellise ja lihtsalt paned asju sisse. Foolium suunab turvavärava lained mujale (nagu peegel).
Kust ma seda tean? Raport ja Krimi :thanks4:
Kusjuures kõik need magnetribad vms hakkavad undama just selle poe väravas. Need magnetribad on ju iga kauba küljes.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#24
Liz4rd

    Liige

  • liige
  • Postitusi:274
  • Liitus:08 mai 2005
IRW @ Pirat :thanks4:
okei ma proovin ükspäev selle netikaabli otsaga et kas funkkab, veel mingeid sellised homemade asju millega undama panna? :thanks4:
Re:Raisk.

Quote

Eemalda oma signatuur või saad banni  :(

#25
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 410
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Magnetiga võta mõnelt riideesemelt plastikust jublakas ära ja jookse terviseks
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#26
Kratos

    Legend☭

  • liige
  • Postitusi:3 559
  • Liitus:17 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Backjard
Ma kunagi võtsin Enterist neid ... tasuta jagatavaid uudislehti vms ... ja seal oli mitu töötavat elementi küljes. Kust tean? Ma käisin leht käes poest poodi ja igal pool undas :thanks4: . Aga keegi järgi küll ei tulnud :thanks4:
Postitas pildi

When I was alive, I might have been a little naughty...
but after they killed me,
I became something much, much worse...
the stuff nightmares are made of.


Jagan Lockerzi kutseid.

#27
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Ma ostsin endale Enterist kõlarid. Maksin ära, hakkas karjuma. Enteri müüja midagi ütlema ei hakanud, läksin kõrvale toidupoodi, sisenemisel hakkas karjuma... noh siis sain juba aru, et kleeps on ilmselt küljes, ostsin oma asjad toidupoest ära. Kõndisin välja, hakkas karjuma loomulikult, mingi vanapapi ei saanud aru, milline värav karjuma hakkas, kõndis ja kõndis seal tükk aega ringi, kuid matsu ära küll ei jaganud... edu turvadele..
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#28
Codecci

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Netikaabliga endal kah kogemusi... Ostsin arvutipoest kaabli ja kaubamajja veel muud nänni ostma, hakkan välja jalutama ja hakkab undama, kurat niigi eluaeg paranoiline selle värava suhtes olnud :thanks4:

Muutis Codecci, 17 jaanuar 2008 - 20:55.


#29
Vans^

    What?

  • liige
  • Postitusi:2 633
  • Liitus:03 veebr 2007
  • Sugu:mees
Mul oli mingil Venemaalt ostetud DVD karbi peal turvakleeps, selle peale hakkas undama.
Postitas pildi
Failure is never an option.

#30
Ülisalajane

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 965
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reval
Maxima on tore koht, seal kui soovid, jaluta mingi kartuli kottidega välja, tähele vaevalt et keegi paneb ja kui panebki, ega siis mingi 60-aastane vana turvamees sulle järgi ei jookse.

#31
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees
Pane turvakleeps endale jalatsi alla :thanks4: Been there,done that.Suutsin poe ühest otsast teise joosta siis tuli teine turva ja rebis pikali :thanks4:
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#32
Froggy

    superhuman.

  • liige
  • Postitusi:1 371
  • Liitus:16 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Endal pole õnneks veel midagi sellist juhtunud..aga olen kellegi tuttava käest kuulnud,et tal oli selline juhus telefoniga..et kõndis läbi väravate ja siis hakkas karjuma. Telefon polnud muidugi varastatud, vaid ikka tema oma :thanks4: Seda ei tea,mis telefoniga tegu oli..





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat