Hüppa postitusele

Change

Kuidas Kopeerida Ema Või Isa Käekirja?


Sellel teemal on 46 vastust

#21
eStiivu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:389
  • Liitus:21 dets 2006
  • Asukoht:Kodus ^
Mul oli sama asi suht , tagusin kooli seina meelega augu ( KIPSPLAAT OLI ÜHES NURGAS)
siis lihtsalt töömees kutsus poole tunni pealt ära ja küsis ET MA TEAN KA MIDA MA TEGIN V ?D: , ütlesin ei , siis viis dire juurde .
Dire küsis , et mis mu käitumine on , Ütlesin Eeskujulik (Ei valetanud)
siis ta ütles , et väga hea , kuid ära rohkem sekkentustese sattu kuna ei taha sinu mainet rikkuda .
Ja nad tõestasid seda videolingil .
Järgmine päev kui kooli läksin oli see juba korras =) .

#22
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
seisamegi,kuid tüdrukud vist tahavad meid maha jätta :cry5:

#23
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Postitusi:2 131
  • Liitus:12 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
ownt , ütle ,et polnud aru peas mis tegime jne .
Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#24
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia

defexer, 29 jaan 2008, 16:24, kirjutas:

seisamegi,kuid tüdrukud vist tahavad meid maha jätta :cry5:

Vaata postitust




väga mõttetud eided siis.. :D

#25
wilbs

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 610
  • Liitus:15 veebr 2006
  • Sugu:mees

eStiivu, 29 jaan 2008, 12:24, kirjutas:

Mul oli sama asi suht , tagusin kooli seina meelega augu ( KIPSPLAAT OLI ÜHES NURGAS)
siis lihtsalt töömees kutsus poole tunni pealt ära ja küsis ET MA TEAN KA MIDA MA TEGIN V ?D: , ütlesin ei , siis viis dire juurde .
Dire küsis , et mis mu käitumine on , Ütlesin Eeskujulik (Ei valetanud)
siis ta ütles , et väga hea , kuid ära rohkem sekkentustese sattu kuna ei taha sinu mainet rikkuda .
Ja nad tõestasid seda videolingil .
Järgmine päev kui kooli läksin oli see juba korras =) .

Vaata postitust




Idioot, enda kooli peal sinusugust kohates ei vastutaks ma enda tegude eest.

Muidu ise E ja T viimasest 2. tunnist puudunud, ei viitsi 4ni passida lihtsalt :cry5:

#26
Newb Killer.

  • liige
  • Postitusi:4 494
  • Liitus:24 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:In your mom's bedroom.^^
Julged midagi teha, vastuta ka selle eest. :cry5:
aga kui oled süütu, siis räägi tõde välja ja kui ta seda ka ei usu, saada pepusse :D

#27
judaz

    juggernaut

  • auliige
  • Postitusi:12 120
  • Liitus:19 aug 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
kuulge, nagu mina olen aru saanud, õpetajad küll koguvad neid tõendeid ja pistavad mapi vahele, aga iga kord, kui te neile uue tõendi toote, on neil vana meelest läinud. meie klassis kirjutab üks tüdruk vähemalt viiele tõendeid nii, et no biggy. ma ise tegin nii, et kirjutasin ise tõendi valmis ühe kuupäevaga, ema pani allkirja ja ma lisasin mõned kuupäevad. nüüd olen aga selle kuu jooksul ainult mõni päev koolis olnud ja emalt ei julge tõendit paluda, kas perearst kirjutab neid veel välja?

#28
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

jesus, 29 jaan 2008, 17:10, kirjutas:

kuulge, nagu mina olen aru saanud, õpetajad küll koguvad neid tõendeid ja pistavad mapi vahele, aga iga kord, kui te neile uue tõendi toote, on neil vana meelest läinud. meie klassis kirjutab üks tüdruk vähemalt viiele tõendeid nii, et no biggy. ma ise tegin nii, et kirjutasin ise tõendi valmis ühe kuupäevaga, ema pani allkirja ja ma lisasin mõned kuupäevad. nüüd olen aga selle kuu jooksul ainult mõni päev koolis olnud ja emalt ei julge tõendit paluda, kas perearst kirjutab neid veel välja?

Vaata postitust



Sellest kooliaastast võivad vanemad piiramatuks ajaks sind koolist vabastada. Seega lased lihtsalt mingil tüdrukul kooliaasta lõpuni tõendi kirjutada ja korras :cry5:

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#29
Kingo .

    UUSTULNUKAS

  • liige
  • Postitusi:923
  • Liitus:11 juuni 2006
  • Asukoht:elva

jesus, 29 jaan 2008, 17:10, kirjutas:

kuulge, nagu mina olen aru saanud, õpetajad küll koguvad neid tõendeid ja pistavad mapi vahele, aga iga kord, kui te neile uue tõendi toote, on neil vana meelest läinud. meie klassis kirjutab üks tüdruk vähemalt viiele tõendeid nii, et no biggy. ma ise tegin nii, et kirjutasin ise tõendi valmis ühe kuupäevaga, ema pani allkirja ja ma lisasin mõned kuupäevad. nüüd olen aga selle kuu jooksul ainult mõni päev koolis olnud ja emalt ei julge tõendit paluda, kas perearst kirjutab neid veel välja?

Vaata postitust



jah kui lähed kohale ja mingi häda küljes :cry5:

ise küll ei viitsi põdeda puudumiste pärast. ainuke probleem on, et ise jään maha, pärast järelevastamist.
Vanasti olid mul mured ja mul polnud igav. Mured on suur meelelahutus..

Tsitaat

Mõnikord kui kusele lähen, panen kaalu endale jalge alla ja siis vaatan, kuidas grammid aeglaselt alla lähevad.

#30
Hypno

    Liige

  • liige
  • Postitusi:263
  • Liitus:04 juuni 2006
  • Asukoht:Kuressaare

defexer, 29 jaan 2008, 16:17, kirjutas:

Uus probleem:
***Pikk jutt...***

Vaata postitust


Kui te tõesti pole teinud, siis nii direle ütledki. Kuhugi saata pole küll kedagi vaja, närvi minemine ja vihastamine teevad asja teie jaoks ainult hullemaks. Võtke pigem asja naljaga ja õelge, et enne kui TEIE pole seda videolinti näinud võivad nad väita, mida tahavad.

'Innocent until proven guilty' oli see lause vist? Pole tõendeid, pole probleemi. Eriti, kui te ise olete kindlad, et pole midagi teinud.

#31
Kate

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 101
  • Liitus:08 sept 2006
  • Sugu:naine
ma 1kord võltsisin ema käekirja 3 klassis kui märkuse sain, mingi sitt tuli pärast.

#32
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.
ma ei saa aru kuidas õpetajad sellest aruusaavad alati ?


ise alati mingi õhtul räägin emale et juhtus nii , et kooli ei jõudnud . Aga ma ei puudu ka asjata . Aind siis kui magama vms jään ,sest mul endal mingi masekas peal kui poppi panen . Mul üldse mingi haige südametunnistus :cry5: ei saa kedagi petta ega midagi :S

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#33
Maku.^

    [WARNBANNED] Phil Ivey

  • bannitud
  • Postitusi:1 480
  • Liitus:20 nov 2006
  • Sugu:mees
No nkn on nii , et tegelikult neil seda videolinti ei olegi , vaid lihtsalt arvavad , et teie tegite seda . Ära põe , kui teie seda ei teinud siis pohh ju . Näidaku videolint ette ja kõik.

#34
Grinder

    You´re going down.

  • liige
  • Postitusi:1 142
  • Liitus:16 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:In The Belly Of A Shark
põhimõtteliselt tahaks ekvade pool nädala otsa pidu panna ja perearstil laseks tõendi kirjutada,aga mis võiks olla selline haigus,et ma saaksin kindallt tõendi.ise mõtlesin et tugev seljavalu aga siis saadetakse nagunii pilte tegema seljast.kellelgi ideid ei ole?

#35
Vigane

    Can you feel the Buggi ?

  • liige
  • Postitusi:1 532
  • Liitus:09 jaan 2007
  • Sugu:mees

defexer, 29 jaan 2008, 16:17, kirjutas:

Uus probleem:
Meil on oma kamp,nimelt tüdrukud ja poisid,pole suur umbes 5.kesi aga täna viiakse meid kõiki dire juurde ja hakatakse puhuma kooli lõhkumisest,ütles et kaameralt oli väga hästi näha olnud kuidas me lõhume kooli vara ja kõike,kuid me pole midagi teinud ja tahaks video linti näha aga seda meile ei näidata,sellest teab ema,seda ma ennem ise ütlesin talle,ja ema ütles ka et ennem ei maksa midagi kui videolinti pole näinud. aga kuidas me suhtuma peaksime (sõpradega ma mõtlen) kui me nagu pole midagi lõhkunud ja jahuvad meie seal lõhkumisest,videlinti ei näidata...võin perse saata? et mis teie teeksite sellises olukorras?
Tekst natukene pikk kuid elate üle ja ehk oskate aidata.

Vaata postitust




Te ei pea maksma, kui on esitatud süüdistus, siis teil on ka omad õigused, videolindilt näha, siis peaksid näitama teile seda. Kui olete täitsa kindlad,et mingi ei lõhkunud, siis ütelge et tahate näha kui ei näita ei maksa.

Ja teine probleem, suht kerge, ema kirjutas puudumise päevikusse? Teed maha paberi peale, kasutad akent vms, peas,et läbi näeb ja siis pärast kirjutad veel kord ümber päevikusse, aga vaheta kuupäev ka ära. Põhimõtteliselt peaks aitama.
Kui aru said :cry5:

Muutis Vigane, 29 jaanuar 2008 - 20:06.


#36
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
sain,allkirjaga tekkis probleeme :cry5: sellessuhtes jäingi vahele,aga...nüüd täna ilmus et mul sõber oli mingi faking rakette kuskile koolile viskanud :D et homme tahan kindlalt video linti näha,mul pohhui.ja kui ma kellegiga samal ajal suudlen vms,et kas selleest saab ka trahvi?

#37
Tankist

    Linn põleb.

  • liige
  • Postitusi:6 597
  • Liitus:09 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

defexer, 29 jaan 2008, 21:07, kirjutas:

sain,allkirjaga tekkis probleeme :cry5: sellessuhtes jäingi vahele,aga...nüüd täna ilmus et mul sõber oli mingi faking rakette kuskile koolile viskanud :D et homme tahan kindlalt video linti näha,mul pohhui.ja kui ma kellegiga samal ajal suudlen vms,et kas selleest saab ka trahvi?

Vaata postitust



Kuule mõtle nüüd peaga ka natuke, suudlemise eest trahvi? Ei usu.
"It is so quiet here, It is the quietest place in the world."
Here since 2003
Endine m@tr1x

#38
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Tüüp... sa oled imelik :/
Mida sa probleemitsed, kui sina pole midagi teinud siis asi korras juu...
Suudlemise eest trahvi ei saa...
Kui su sõbrad lõhkusid siis öeldakse juu, et ega aru pole enda teha.

Muutis Kevin, 29 jaanuar 2008 - 21:16.


#39
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

defexer, 29 jaan 2008, 21:07, kirjutas:

ja kui ma kellegiga samal ajal suudlen vms,et kas selleest saab ka trahvi?

Vaata postitust



Mis me elame Ameerikas juba? :cry5:
Aga jah. Kui lindil on su sõber, siis jääb ka su sõber süüdi mitte sina.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#40
Heini

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 547
  • Liitus:02 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
päris humoorikas teema.
palju õnne sulle.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat