Hüppa postitusele

Change

Ebay


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 25 vastust

#21
Whos Ur Daddy?

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 739
  • Liitus:24 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Shifftiii_____, 4 juuli 2008, 16:20, kirjutas:

Jah. Et äkki viitsid seletada?

Vaata postitust




Pm toimub seal maksmine läbi PayPal'i, olen tähele pannud, et paljud aksepteerivadki vaid paypaly. Kui leiad midagi, mida tellida soovid, siis kontrolli kindlasti müüa tausta ning seda, kas ta ka euroopasse saadab(mõni näiteks ei saada vaid üksikutesse euroopa riikidesse) Kui on kirjas, et "US only" Võid müüale kirja saata, et äkki ikka saadab euroopasse ka, mõned saadavad nii, mõned mitte.

Maksta saab Eestis ka deebetkaardiga(läbi PayPal'i). Kuid selleks tuleb teha internetipangas omale virtuaalne krediitkaart, kuna paypal aksepteerib vaid krediitkaarte. Virtuaalse krediitkaardi seadistad paypalis ära, raha tuli kanda vist tiba rohkem(sinna krediidile, paypal võttis vist krediidilt ise raha), kui minema peaks, sest kurss ju kõigub koguaeg ja paypal võtab sealt natuke rohkem maha(oleneb asja hinnast), pärast peaks ülejäänud raha tagasi kandma. Kui ebays oksjon kinni pandud, peaks tulema arve, sealt peaks olemas olema võimalus ka kohe paypali minna ja ära maksta, hetkel ei oska kahjuks täpselt öelda, kuna pole ise ka veel isiklikult midagi tellinud, sügisel on kaardil rohkem raha ja hakkan enda rahade eest alles tellima. Aga kui inglise keelest aru saad ei tohiks see maksmine raske olla. Minumeelest läks kohe ka saatmistasu maha(ebay arves on sees nagu)

Kindlasti vaata, et ka Su aadressid igalpool õiged oleks.

Uhh, ehk said natuke targemaks vms. Keegi kindlasti oskab täpsemalt ka seletada.

Endale on hetkel isa ühed päikeseprillid tellinud, ise ei saanud kuna paypali kontoga jama, tahab et ma faxiksin sinna enda mingisuguse arve(mida mul ei ole)i, et see ikka minu konto. Ei viitsinud uut ka teha ja lasin isal ära tellida.

Mäkk, 5 juuli 2008, 10:56, kirjutas:

Väljaspool Euroopat on umbes 30-60$ ehk 300-600 krooni.

Vaata postitust




Oleneb paki suurusest kõik. Ma sain päikeseprillid kümne dollari eest näiteks USA'st koju kätte.

#22
Jannu

    Janar Talts

  • liige
  • Postitusi:707
  • Liitus:04 juuli 2006
  • Sugu:mees
Aga kui ma kasutan krediitkaarti, kas siis peab mul raha olema paypali kasutaja peal või see läheb maha krediitkaardilt ja ma maksan selle kui arvena ära?

#23
Whos Ur Daddy?

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 739
  • Liitus:24 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Jannu, 6 juuli 2008, 19:34, kirjutas:

Aga kui ma kasutan krediitkaarti, kas siis peab mul raha olema paypali kasutaja peal või see läheb maha krediitkaardilt ja ma maksan selle kui arvena ära?

Vaata postitust



Paypal peaks ise krediidilt maha võtma minu mäletamist mööda. Mitte Sina ei pea seda paypali kandma.

#24
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
tavalise pangakaardiga paypali ei saa jahm .
ei tegelt räigelt tahaks tellida sealt , pole krediitkaarti noh -.-

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#25
Whos Ur Daddy?

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 739
  • Liitus:24 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

YoungMoney, 6 juuli 2008, 20:27, kirjutas:

tavalise pangakaardiga paypali ei saa jahm .
ei tegelt räigelt tahaks tellida sealt , pole krediitkaarti noh -.-

Vaata postitust




Kui Sa ilusti teema läbi loeks, siis saaksid teada, et ka tavalise deebetkaardiga saab tellitud, internetipangas on võimalik teha virtuaalne krediitkaart, mida saab ka paypalis kasutada.

#26
Vaido Neigaus

    Baywatch

  • liige
  • Postitusi:1 056
  • Liitus:20 nov 2007
  • Sugu:mees
Lugege selle kuu Cosmost sellest n.ö sõltuvusest, enne kui eBayst tellima hakkate. :D
HOLEY MOLEY INDIANS





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat