Hüppa postitusele

Change

Ruisrock 2008!


Sellel teemal on 5 vastust

#1
virovene

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:4
  • Liitus:01 mai 2008
Pressiteade

4. - 6. juulil toimub Soomes Turku(Turu) linna lähistel Ruissalo saarel rokifestival nimega Ruisrock. Festivali traditsioon ulatub aastasse 1970, mis teeb sellest euroopa teise festivali oma vanuse poolest.

Sellel aastal esinevad seal BULLET FOR MY VALENTINE(UK), indie austajate lemmik INTERPOL (USA), rootslaste raskekahurväge esindavad THE ARK ja KENT.
Soome parimate hulgast tuleb lavale naiste lemmik HIM ja meloodilise power metali esibänd NIGHTWISH. See on ainult väike nimekiri suurtest bändidest kes on festivalile välja kuulutatud, hetkel on neid kokku 45!

Viimasena on lisandunud Rootsi akustilise kitarrivirtuoos José González , vanakooli alternatiivse roki esindajad 22-Pistepirkko, Herra Ylppö ja ihmiset, Soome eurovisiooni kanditaat Teräsbetoni ning YUP kes esinevad väga harva.

Kolme päeva piletihinnaks on 100 eurot, võimalik on ka osta kahe ja ühe päeva pileteid. Lisainfot piletihindade kohta saab aadressilt http://piletid.virovene.org
Alla 7 aastased lapsed saavad tasuta sisse kui neil on kaasas vanem, kellel on pilet olemas.
Kohapeal on mitmeid võimalusi ööbimiseks: telklaagrid, koolid ja hotellid.
Lihtsaim viis kuidas Helsingist festivalini jõuda on rongi või bussiga. Kohale jõudes tuleb teada, et festivalialasse saab ainult korra päevas minna. Samuti pole festivalialal sularahaautomaate, kuid on võimalik kaardiga maksta.
Festivalialal on kõik vajalik olemas: toit, jook, pagasihoiukohad ja tasuta veevõtukohad. Alkoholi ostmiseks peab olema dokument, mis tõestaks, et olete vähemalt 18 aastat vana.
Lisainfot bändide ja muu kohta saab festivali kodulehelt http://www.ruisrock.fi
Samuti on olemas eestikeelne sait ürituse põhiinfoga. http://ruisrock.virovene.org/

Lõpetuseks tsitaat rokkarilt, kes eelmine aasta käis kohal:"Väärt üritus oli, maa kõmises ikka iga bassinoodi all. Siiani jooksevad judinad üle selja, kui sellele mõtlen. VAPUSTAV üritus!"

#2
Mister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 952
  • Liitus:25 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn-Nõmme-Hiiu
Eesti on nii mõttetu riik :)
Ühtegi normaalset üritust ei toimu siin.

Vinge üritus jep.

#3
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
arghh bfmv !(vaata signat)

Muutis olenmatu, 03 mai 2008 - 17:43.

vakatsaka

#4
Külaline_E-thugi konto_*

  • külalised
  • Liitus:--
Nii, super lineup, hakkan siis arutama, et kui leiab mõne soome tuttava kellega minna on arvatavasti go.

#5
Dwajt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 060
  • Liitus:16 dets 2003
Tundub, et vb isegi lähen mingi rahvaga. :grrr:
"I drink it when I'm happy and when I'm sad. Sometimes I drink it when I'm alone. When I have company I consider it obligatory. I trifle with it if I'm not hungry and I drink it when I am. Otherwise I never touch it, unless I'm thirsty."

#6
emergencyexit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 063
  • Liitus:06 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Damit, miks ei võiks Eestis olla :grrr:
Bulleti pärast tahaks minna

Vaata postitustSoldieR, 15 aprill 2012 - 09:37, kirjutas:

vahest kui ma ennast väga sassi olen joonud siis ma kujutan ette et ma olen neoneti peremees





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat