Hüppa postitusele

Change

Busta Rhymes Sel Kuul Eestis


Sellel teemal on 3 vastust

#1
Pac

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:123
  • Liitus:25 märts 2008
Kas seekord neoneti foorumist keegi Bustale läheb? Ise läheksin küll, aga vanust pole piisavalt :S

#2
Apelsiiiin

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:73
  • Liitus:26 apr 2008
???????
Kus, millal, palju maksab jne jne jne
«11:14:38» {+Sitane_pederast} tere
«11:14:40» {+Sitane_pederast} see olen mina
«11:14:41» {+Sitane_pederast} Sitane_pederast

Palm.

#3
Jupatsike

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:311
  • Liitus:17 märts 2008
18. mail esineb esmakordselt Eestis maailma üheks parimaks live-esinejaks peetav veteranräppar Busta Rhymes.


Busta Rhymes annab eksklusiivkontserdi 18. mail Club Von Überblingenis ainult kiiremale 1500 musta muusika austajale, teatas JFK pressiesindaja.

Busta Rhymesi muusikaline karjäär algas 17-aastaselt hip-hop grupi “ Leaders of the New School” liikmena, kuhu kuulusid veel Charlie Brown, Dinco D ja Cut Monitor Milo.

Nende esimene album oli “A Future Without a Past” mille salvestamist alustati 1989. aastal, aga poelettidele jõudis album alles 1991. Nende teine ja viimane album valmis 1993. aastal ja kandis nime “The Inner Mind´s Eye” (T.I.M.E). Sealt edasi alustas Busta Rhymes juba oma soolokarjääri.

Räppari soolokarjäär sai õige hoo sisse 1996. aastal, kui ilmus tema debüütalbum “The Coming”, mis oli miksitud reggae ja hip-hop stiilidest.

Albumilt ilmus Busta esimene suur megahitt “Woo Hah!! Got You All in Check”, mis jõudis Ameerikas singlite top kümnesse. Järgnesid albumid 1997. aastal “When Disaster Strikes”, 1998. aastal “Extinction Level Event (Final World Front)” ja 2000. aastal “Anarchy”, millele järgnes plaadifirma vahetus.

Uus plaadifirma ja uued tuuled tõid järjekordse albumi juba 2001. aastal, mis sai nimeks “Genesis”. Uuel albumil astusid koos Bustaga ülesse muusika maailma vägevad eesotsas Mary J. Blige, P. Diddy, Kelis ja paljude teistega.

Järjekordne album ilmus 2002. aastal nimega “It Ain't Safe No More”, millelt muusikamaailm sai uued edetabelitipud "I Know What You Want" koos Mariah Careyga ja "Make It Clap".

Tema viimane album “The Big Bang” ilmus 2005. aasta lõpus. Hitimeister oli selkorral valmistanud sellised kuumad palad, nagu “Touch It”, “I Love My Bitch”, “New York Shit” ja “In The Ghetto”. Albumist sai läbiaegade edukam Busta Rhymesi muusikaline meistriteos.

Õnneks on kõigil fännidel kohe kohe võimalus osa saada Busta juba kaheksandast stuudioalbumist, mis peaks ilmuma kevadel 2008 ja kandma nime “Back on My BS”.

http://www.melu.ee/index.php?id=2417

Tavapilet 695.-
VIP pilet 1500.-

Muutis Jupatsike, 04 mai 2008 - 17:18.


#4
Apelsiiiin

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:73
  • Liitus:26 apr 2008
joptvajumat, see pilet on kallis ju.

ise sellist mussi ei kuula, aga sellise kaliibriga staari tahaks küll laivis näha. Piletihind on krõbe ainult.
«11:14:38» {+Sitane_pederast} tere
«11:14:40» {+Sitane_pederast} see olen mina
«11:14:41» {+Sitane_pederast} Sitane_pederast

Palm.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat