Hüppa postitusele

Change

Atlantis


Sellel teemal on 21 vastust

#1
EvilMaster

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:89
  • Liitus:21 okt 2007
Ma olen paaris filmis kuulnud/näinud midagi "kadunud linna Atlantise" kohta. Kas keegi oskaks mulle seda legendi täpsemalt rääkida?
Üks sõrmus juhib neid, Üks leiab üles,
Üks sõrmus toob nad kokku pimeduse süles.

#2
donkament

    ...

  • liige
  • Postitusi:2 805
  • Liitus:26 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Atlantis peaks olema Vana-Kreeka riik, mis vajus mingil kombel vee-alla. See on rohkem müüt, aga arvatakse ka, et Atlantis on kunagi päriselt eksisteerinud. Üks arvatav Atlantis oleks näiteks Santorini saar Vahemeres, mis hetkel kuulub Kreekale.

#3
Geomees

    Valmis kui teie olete, seersant Pempri.

  • liige
  • Postitusi:964
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mina olen jällegi kuulnud, et Atlantis oli Atlandi ookeani keskel ja seal räägiti sanskriti keelt.

#4
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mu vabamüürlasest kasuisal on mingi eriti kallis suur raamat Atlantisest.
Lugesin ka selle kohta veits, aga ei mäleta enam neid aastaarve jms, igatahes see oli olemas. Siiamaani käivad otsingud.

//See peaks olema Vaikse Ookeani keskel praegu, põhja poolkeral.

Muutis Billy Boy, 21 mai 2008 - 13:33.


#5
Apelsiiiin

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:73
  • Liitus:26 apr 2008

FatAss, 20 mai 2008, 19:50, kirjutas:

Atlantis peaks olema Vana-Kreeka riik, mis vajus mingil kombel vee-alla. See on rohkem müüt, aga arvatakse ka, et Atlantis on kunagi päriselt eksisteerinud. Üks arvatav Atlantis oleks näiteks Santorini saar Vahemeres, mis hetkel kuulub Kreekale.

Vaata postitust





Atlantis leiti üles.
«11:14:38» {+Sitane_pederast} tere
«11:14:40» {+Sitane_pederast} see olen mina
«11:14:41» {+Sitane_pederast} Sitane_pederast

Palm.

#6
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Apelsiiiin, 21 mai 2008, 14:31, kirjutas:

Atlantis leiti üles.

Vaata postitust



ROFL :(
Kahjuks seda siiski pole veel leitud.

Muutis Billy Boy, 21 mai 2008 - 13:39.


#7
EvilMaster

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:89
  • Liitus:21 okt 2007
Aga kas Atlantis oli teistest mandritest eraldatud või oli see kuidagi Euraasia/Aafrika/Ameerikaga ühendatud? Kui nad sanskriti keelt rääkisid siis neil pidi olema kontakt ülejäänud maailmaga?
Üks sõrmus juhib neid, Üks leiab üles,
Üks sõrmus toob nad kokku pimeduse süles.

#8
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

EvilMaster, 21 mai 2008, 16:25, kirjutas:

Aga kas Atlantis oli teistest mandritest eraldatud või oli see kuidagi Euraasia/Aafrika/Ameerikaga ühendatud? Kui nad sanskriti keelt rääkisid siis neil pidi olema kontakt ülejäänud maailmaga?

Vaata postitust



Hint: Laevad
Eraldiseisev saar oli, aga laevaühendus oli norm olnud.

Millegi pärast on Atlantise kohta vägagi vähe infot ja minu teada pole selle kohta filme jms. Küll aga on arvutimäng. Nimelt Age of Mythology. Keda huvitab Atlantise värk, siis tehke see läbi.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#9
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Üks täispik Animatsiooni film on Atlantisest muidu, seda vaatasin kunagi väiksena :(

#10
Streamer2

    Kaaskodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 450
  • Liitus:18 dets 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UnKnown??!!
Mõni teooria väidab, et Atlantis on Antarktika jääkilbi all...
Mulle isiklikult tundub ka see kõige loogilisema teooriana...
Postitas pildi

#11
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Olen kuulnud seda stoorit jah, hästi arenenud saareriik olevat olnud, aga kui pole tõestust siis kaldun mitte uskuma seda.
Postitas pildi

#12
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Atlantis oli Atlandi ookeani keskel asuv manner, kus on olnud mitmeid tsivilisatsioone, mis olid nö. kõrgemate jõudude eksperimendid...
Kõik sai alguse olenditest kes kandsid tänapäeva netiavarustes kolistajale ilmselt päris naljakat nime - nimelt Leemurlased(Lemuurlased), kes teoreetiliselt olid eeterlikud androgüünid. Nad tundsid küll emotsioone ja olid suutelised tajuma reaalset maailma, kuid ei olnud suutelised kogema maiseid, ehk füüsilisi mõnusid (söömine, joomine, seks.. jne)
Kõige elava allikas rahuldas ühel hetkel nende soovi saada "maisteks olenditeks" ja iga olen jagunes kaheks - meheks ja naiseks ja neile valmistati eluks ette kontinent - Atlantis, mis algselt ühendas Aafrika, Euroopa, Põhja-Ameerika ja Lõuna-Ameerika. Esimesed Atlantlased olid pikad, blondide juuste, siniste silmade ja hea kehaehitusega (Jah, see on seoses Hitleri aaria rassi ideega)
Atlantis oli maailma ajaloo kõige pikemalt kestnud tsivilisatsioon )250 000e.K.r-10 000 e.K.r) kuid selle aja jooksul lõpetati ekperiment mitmel korral.
Esimesel ja teisel katsel ei toimunud mingit progressi, inimesed kaotasid oma sideme iseenda jumalikkusega, mandusid täielikult ning hakkasid kasutama musta maagiat (e.g läksid halvale teele, mida keegi polnud osanud ette arvata) ning eksperiment lõpetati.
Kolmanda eksperimendi jaoks anti neile kõik mida nad eales soovida oleks osanud, kõrgeim tehnoloogia, majad, templid... kõik. Seekordsed inimesed olid liiga ära hellitatud ja jagunesid kiiresti kaheks - Beliali Poegadeks (kelle järeltulijad on "vandenõu teooriates" rohkem tuntud kui antikristused - Tšingis Khan, Hitler, Mussolini jne) kes muutusid hedonistlikeks, laiskadeks ja ahneteks, ning neile vastukaaluks üritasid iseenda jumalikkusega sidet väärtustada Ühe Seaduse Lapsed. Toimusid suured konflikid jms. ja et sellest veel vähe pole siis evolutsiooni käigus arenesid tohutud elukad, mis hakkasid inimesi ohustama, neile lõpu peale tegemiseks otsustati kasutada "aatomipomme", mis pandi maa all plahvatama. Elukad hävitati, eksperiment lõppes ja Atlantis jagunes viieks saareks.
Järgmine kord (28 000 e.K.r) kui eksperimenti jälle tööle saada prooviti, ei antud neile enam kõike eluks vajalikku, vaid teadmised kuidas neid kõiki toota/luua/arendada. Mõnda aega läks kõik hästi, kuid ometi asi lõppes jällegi halvasti. Uuesti inkarneerunud Beliali pojad, said oluliselt tugevamakas ja hakkasid loodud tehnikat enda hüvanguks ja masside ärakasutamiseks rakendama. Aastal 18 000 e.K.r otsustati asi jällegi lõpetada, tööriistana kasutati seekord meteoriiti, mis tõi kaasa jääaja, ehk puhastumisperioodi plaani jaoks.
Maamassiivid kujundati jällegi ümber ja atlantise 5 saart muutusid oluliselt väiksemateks, neist jäid alles vaid kõrgemad kohad, mis moodustavad Põhja-Ameerikaga ühenduses oleva saarteaheliku (Bermuda, Kanaari saared ja Assoorid on vähesed allesjäänud osad sellest suurest kontinendist)
Viimast korda üritati Atlantise eksperimenti läbi viia, seekord korraldati asja teisiti, tsivilisatsioonid pidid olema eraldatud ja kontrollitavad. Kõigepealt ehitati Atlase mägede 7. tipu otsa Poseidoni tempel, mille otsas asus hiidkristall mis pidi Atlantise tsivilisatsioone energiaga varustama. Need 7 Atlase mäge sümboliseerisid Unversumi 7 sammast, ehk seitset vaimset seadust, mis inimkonda valitsevad.
Atlantis oli jaotatud 12 piirkonnaks, igaühte valitses 1 preester, kes kokku moodustasid Alta. Algusaegadel olid ainult neil 12. lubatud siseneda Poseidoni templisse. Inimestele ei antud seekord muud kui tuli, vesi, õhk ja maa ja vaadati kuidas inimesed ise hakkama saavad. Inimesed demonstreerisid uskumatuid tehnoloogilisi teadmisi, imetlusväärseid vaimseid võimeid, rajasid tõelise "paradiisi maa peal". Seda 1500 aastast ajajärku on nimetatud ka Atlantise kuldajaks.
Ent... ajalugu kordus taas, inimloomus polnud suuteline säilitama kõrget vaimsust igavesti - iharus, kurjus ja ahnus võtsid taas võimust. Aastal 10 000 e.K.r otsustati eksperiment igaveseks peatada. Poseidon käskis Altantise üle ujutada ja Atlantis kadus lainetesse (Sündmus mida on kirjeldatud nii piiblis kui paljudes muudes maailmakirjanduse varamusse kuuluvates teostes)
Ülempreestrid, kellest hiljem said Egiptuse ja Kreeka jumalad, kogusid kokku kõik, kes olid jäänud "puhtaks" ja viisid nad spetsiaalselt ettevalmistatud paikadesse maailmas (Egiptus, Mesopotaamia, Hiina, Meso-Ameerika jne.), et kanda edasi Atlantise tarkust.


See on põhimõtteliselt ainult kiire lühiülevaade sellest mis Atlantis oli ja võib jube absurd ja lollus tunduda. Kuid nii see asi oli. Tegu on loomulikult mütoloogiaga ja seda kas mõni neist asjadest ka fakt on, või kas kogu lugu ehk tõsi on ei ole võimalik öelda. Kes vähegi asjast huvi tunneb soovitan lugeda raamatut "Avasta Atlantis" kus on see kõik detailselt ja põhjalikult kirjas.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#13
Egon.

    Knick Knack, niggas.

  • liige
  • Postitusi:4 299
  • Liitus:28 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Habaja.
Esimest korda kuulen selle kohta. Tundub suht huvitav teema olevat.
Aga kui suur see nn manner siis oli?

Postitas pildi
| Neonetis alates 2006 | Eelmine kasutajanimi: JeNks |

"Kui oled kaelani sitas, siis pole mõtet pead norgu lasta."


#14
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Nagu kirjas - algselt ühendas Euroopa, Aafrika, Põhja- ja Lõuna-Ameerika, hiljem jagunes 5 suureks saareks, ja peale 12 000 aasta tagust jääaega, kui maamassiivid ümber kujundati jäid alles vaid saarte kõrgeimad tipud (tänapäeval peetakse bermudat, kanaari saari, assoore ja veel mõnesid teisi atlandi ookeani saari Atlantise jäänukiteks)

Muidugi kogu see eksperimentide jada sai alguse MU kontinendil, Lõuna-Atlandil (millest on küll väga vähe infot) ja Leemurlased/Lemuurlased olid algselt Lõuna-Poolkeral Lemuuria kontinendil. Arvatakse et üks neist või ehk mõlemad ühinenult on tänapäeva Antarktis..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#15
Mõmmi

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:68
  • Liitus:01 okt 2008
  • Sugu:mees
Jaaah, sellekohta on kõvasti arutatud, mul on isegi sellekohta raamat :) Huvitav teema muidugi.

Ise olen kuulnud umbes sellist asja et see oli kuskil keset Atlandi ookeani ja nad olid hästi arenenud vms. Huvitav on aga see et kuidas see arenenud tehnoloogia (või misiganes) siis ülejäänud maailma ei levinud, laevad olid siis juba olemas. Muidugi oleneb see sellest millal oli Atlantise hiilgeaeg, Kui see oli umbes 12 000 aastat BC siis polnud ilmselt ülejäänund maailm piisavalt arenenud.
Postitas pildi

#16
r3dbull^

    Tulnukas

  • liige
  • Postitusi:950
  • Liitus:23 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Õues .
Mul ka mingi Atlantise atlas kodus .. peaks uurima veel natuke .

#17
seeolenmina

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:78
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn
Mina isiklikult olen alati olnud arvamusel, et see on müüt inimkonna püüdlusele perfektsuse teel, nagu platoni utoopiline mõtteviis... või mõni ilusa nimega kasiino.
Endine SOM, tänane seeolenmina. Blablabla... midagi arukat ja hästi intelligentset.

#18
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Postitusi:2 131
  • Liitus:12 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
mingi geenius pole leiutanud pilte selle kohta ?
suht huvitav teema isegi , otsin infi juurde .

Atlantis on müütiline, plahvatuse järel merre vajunud võimas, rikas ja imeline maa ja riik.

Pärimus on meieni jõudnud Vana-Kreeka filosoofi Platoni teoste "Timaios" ja "Kritias" järgi (kirjutatud umbes 360 a. eKr). Platon tegeles palju Atlantise küsimusega. Pärimus jõudis Platonini ilmselt kas tema õpetaja Sokratese kaudu, kes oli seda kuulnud Solonilt, või sai selle aluseks Platoni kätte sattunud Soloni ülestähendused. Solon käis isegi Egiptuses Saisi templis sellekohaseid ülestähendusi uurimas ning alustas sellest poeemi "Atlantikos" kirjutamist. Siiani pole sellest tsivilisatsioonist kindlaid jälgi leitud.

Atlantist on paigutatud näiteks Vahemerre, Atlandi ookeani, Sumatra saarele ja India ookeani.

Pole täpselt teada ka Atlantise eksisteerimise aeg. See on paigutatud aega kuni 12 000 aastat eKr.


// Eestis on olemas üks klubi " Atlantis " .

Muutis Edge., 27 detsember 2008 - 21:47.

Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#19
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
http://www.world-mys....com/mpl_10.htm
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#20
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
XchopperX POSTITUS on tõeline ulme.
Ei tea kas uskuda või mitte.

Aga kui praeguse kurja pärast (Putini, terroristide jne) tehakse ka siuke asi, et 2012 juhtubki midagi?
See ka ulme :)

Muutis mattiasmadis, 27 detsember 2008 - 22:37.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat