Hüppa postitusele

Change

911 ehk 11. septembril 2001 sooritatud terroriakt


Sellel teemal on 1184 vastust

#1
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Arutleme sellest siin..


Postitas pildi
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#2
erxx.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:444
  • Liitus:06 aug 2007
Kohutavalt põnev asi, igast videosid ja asju vaadanud. Eriti jõhker on kus mees helistab 911 ja räägib, et päästke mind ära ja järsku kukub torn kokku.
Mul olid sugulased Soome lennujaamas ja olid kohe lennukile minemas kui lennukid torni sõitsid ja lend ära jäi.
Julm asi igatahes,

#3
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
mäletan mind lasti koolis koju tol päeval telekat vaatama:P
eriti ei oska komenteerida, lihtsalt jube mis terroristid võivad korda saata.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#4
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Postitusi:1 273
  • Liitus:09 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mäletan et käisin siis esimeses klassis ning olin klassiõe pool ja siis raadiost tuli et tornid said kuuli . Ega ma väiksena eriti aru ei saanud miuke katastroof see oli .
I have decided to live forever or die in the attempt.

#5
Bloody

    Kes ütles mäu ?

  • liige
  • Postitusi:921
  • Liitus:17 okt 2007
  • Sugu:mees
Ma võtan mütsi maha Osama Bin Ladeni ees

#6
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.
peale seda oli mul hull sõja kartus, sest ma olin niiväike ja ei jaganud midagi. Kuulsin kuskilt aind ,et nüüd tuleb sõda.:blink:

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#7
Hobbit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 505
  • Liitus:04 okt 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Kahjuks suurt ei mäleta sellest päevast. Siis arvasin et pole see midagi nii hullu.

#8
donkament

    ...

  • liige
  • Postitusi:2 805
  • Liitus:26 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Njah, olin ka suht väike veel, kui seda telekast vaatasin. Ei saanud aru sündmuse tähtsusest tuleviku maailmapoliitika jms USA väliaktide jaoks. Need, kes selle täide viisid, võisid küll olla terroristid, kuid USA on selle korraldamises arvatavasti samuti osaline. See sündmus on kenaks ajendiks nn ''ohtlikele, diktatuursetele ja terroristlikele'' riikidele kallale tungimiseks. Ok, Iraagi sõda on hoopis teine teema, aga USAt ei häirinud see varem, kui Hussein suht pikka aega seal oma asja ajas, äkitselt ''tekkis'' Iraagile tuumarelv ning kallal nad olidki. Njah, niisugune suur majandusriik vajab ju naftat.

#9
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Mäletan jah seda päeva. Käisin kah mingi 2-3 klassis vist ja kell oli mingi 12:00 ?`vist kui seda näidati telekast livis. Nagu mingit filmi oleks vaadanud, suht jõhker. Kahtlustan ise ka seda, et see võis olla inside job ja põhjuse otsimine, et sissesadada nende riiki.

#10
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Ma usun, et kui nad oleks tahtnud sisse sadada neile, siis nad oleksid muu viisi leidnud, kui kaks kõike kõrgemat ehitist maailmas alla lasta nii paljude hukkunutega.

#11
metab

    Liige

  • liige
  • Postitusi:125
  • Liitus:29 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Zeitgeist the movie

#12
eerts

    7

  • liige
  • Postitusi:3 597
  • Liitus:24 märts 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
karm päev oli , kõvv oli vaadata kuidas need tornid kokku kukkusid , naljakas see polnud .

#13
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
käisin esimeses klassis siis ja ei jaganud midagi veel aga millalgi näitas terve päev sellest dok filme jms . aga no igastahes üks film oli nagu kas lavastatud või mitte aga seal sees toimunut filminud ja tahaks seda uuesti näha et keegi äkki teab midagi taolist siis see võiks nime anda .

#14
Maasu

    ᶘ ᵒᴥᵒᶅ

  • liige
  • Postitusi:1 008
  • Liitus:20 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Jurjev
Üks video oli ka kuskil Metacafes, taustal ühe mehe telefonikõne, kes oli seal sees enne kui majad kokku kukkusid. See oli ehe näide kui lollid ameeriklased võivad olla, sellel dispetšeril oli nagu täiesti savi o.O
„This is your life, and it's ending one minute at a time.“

#15
Kaspar.

    juba etruskide ajast

  • liige
  • Postitusi:3 934
  • Liitus:18 veebr 2007
  • Sugu:mees
Nagu juba FatAss ütles et suur osa oli meist siis ikka veel nii noored et ei jaganud siis veel midagi sellest.Mina arvasin , et see on igapäeva asi kuid mu vanaema ja mu isa rääkisid sellest suht palju.Nüüd on mul sellest hoopis teistsugune arvamus.

#16
0tt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 053
  • Liitus:01 aug 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Intrigeeriv sündmus. Mäletan, et käisin vist mingis 3ndas klassis ja siis kodus vaatasin LIVE seda CNN pealt ja alguses arvasin, et see mingi põnevusfilm :D
Nagu KIRSS MAASIKATORDIL.

#17
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN

Koit, 25 mai 2008, 23:04, kirjutas:

Ise käisin siis kolmandas. Tulin koolist koju, läksin sitale, võtsin Sl õhtulehe kaasa ning vaatasin, WTF. Aga jah, see USAkate inside job, utubes näha kuidas tornid lendavad ennem õhku, kui lennuk sisse lendab. Ja on VÄGA palju fakte, mis tõestavad, et see lennuk poleks suutnud seda hoonet niimoodi purustada.

Vaata postitust



HAHA :D :D

ise käisin essas vist, ei mäleta eriti seda. :D

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#18
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Sellised sündmused, vandenõuteoreetikud ja idioodid kes neid usuvad.
Kindlasti varjatakse mingit osa tõest rahva eest ,aga USA ise ei lasknud neid hooneid enam kui kindlalt õhku.
Postitas pildi

#19
TheTruth

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:736
  • Liitus:03 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:They want the hood in here so they called me first, I get em rappers gatorade cuz they ball with thirst

FatAss, 25 mai 2008, 21:27, kirjutas:

Njah, olin ka suht väike veel, kui seda telekast vaatasin. Ei saanud aru sündmuse tähtsusest tuleviku maailmapoliitika jms USA väliaktide jaoks. Need, kes selle täide viisid, võisid küll olla terroristid, kuid USA on selle korraldamises arvatavasti samuti osaline. See sündmus on kenaks ajendiks nn ''ohtlikele, diktatuursetele ja terroristlikele'' riikidele kallale tungimiseks. Ok, Iraagi sõda on hoopis teine teema, aga USAt ei häirinud see varem, kui Hussein suht pikka aega seal oma asja ajas, äkitselt ''tekkis'' Iraagile tuumarelv ning kallal nad olidki. Njah, niisugune suur majandusriik vajab ju naftat.

Vaata postitust




nõustun sinuga.
See 9/11 oli suht inside-job.Palju tõendusmaterjali on netis üleval,youtubes jne.
Kui Pentagoni lendas samal ajal lennuk sisse,kuidas on siis võimalik,et lennuki rusud haihtusid,sama juhtus kaksiktornide juures.WTC-7 lasti niisama õhku.
youtubes on video ka:
wtc-7 kontrollitud õhkimine
Kohe näha,et tegemist on n.ö. "Controlled demolishion"-iga.
Kaksiktornides kasutati arvatavasti sellist keemilist segu nagu thermate.
see on veel tugevam kui termiit.See on alumiiniumi ja rauarooste ühenditest koosnev segu,kui see põlema hakkab siis reaktsioon on taagasipöördumatu,seda ei ole võimalik kustutada.See põleb umbes 3000-4000 kraadi juures ja sulatab teras-konstruktsioonid.
Youtubes on videosid hullult,kui huvitab siis otsige.

Selle peale üks hea Dave Chapelle-i poolt tehtud paroodia ka:
Black Bush

lol :D The nigga bought aluminum tubes!! :D that don't scare you? ... :D
Postitas pildi

#20
ErrorCode

    ♥♦♣♠

  • liige
  • Postitusi:7 442
  • Liitus:13 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Neonetis
Ise käisin teises klassis sel ajal, tulin koju ja panin teleka käima, jäingi kanaleid klõpsima, igalt poolt näitas suitsevaid torne aint koguaeg.
Postitas pildi
"When people say plz because it's shorter then please, I say no because it's shorter then yes."





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat