Hüppa postitusele

Change

Seksuaalne Orientatsioon.


Sellel teemal on 16 vastust

Hääletus: Seksuaalne orientatsioon - oled see, kes oled. (728 liiget on hääli andnud)

Seksuaalne orientatsioon - oled see, kes oled.

  1. Aseksuaalne (15 häält [2.05%])

    Häälte protsent: 2.05%

  2. Biseksuaalne (22 häält [3.00%])

    Häälte protsent: 3.00%

  3. Homoseksuaalne (17 häält [2.32%])

    Häälte protsent: 2.32%

  4. Heteroseksuaalne (679 häält [92.63%])

    Häälte protsent: 92.63%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#1
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Seksuaalne orientatsioon ?

Seksuaalne orientatsioon ehk seksuaalne suundumus on püsiv seksuaalne eelistus. Seksuaalne orientatsioon kujuneb välja enamasti puberteedieas ja muutub elu jooksul vähe. Erinevate uuringute kohaselt võib seksuaalne orientatsioon olla kas kaasa sündinud või elu jooksul kujunenud.


Aseksuaalsus ?

Aseksuaalsus on seksuaalne orientatsioon, mille puhul ei kogeta seksuaalset ligitõmmet. Aseksuaalsust kui inimese seksuaalset orientatsiooni on tunnistatud ja defineeritud ainult vähestes akadeemilistes uuringutes alates 1980ndatest. Aseksuaalide kogukond on hakanud kujunema alles 21. sajandi alguses, abistatuna Interneti üha laienevast levikust. Aseksuaalsus erineb tsölibaadist, mis on tahtlik seksuaalsest aktiivsusest loobumine. Paljud aseksuaalid seksivad (kompromissina suhtes seksuaalse partneriga) ning enamik tsölibaadipidajaid on seksuaalsed. Aseksuaalid võivad kogeda teiste inimeste suhtes romantilist ligitõmmet.

Heteroseksuaalsus ?

Heteroseksuaalsus on vastassooiharus; seksuaalne suhtlemine vastassoost isiku(te)ga.

Biseksuaalsus ?

Biseksuaalsus on mõlemasoosooiharus; seksuaalne suhtlemine mõlemast soost isiku(te)ga.

Homoseksuaalsus ?

Homoseksuaalne inimene on omasooliste vastu seksuaalset või romantilist huvi tundev isik. Oluline on ka see, kuidas inimene ise oma seksuaalset sättumust määratleb. Samuti on oluline eristada homoseksuaalset sättumust ja homoseksuaalset käitumist. Homoseksuaalsed inimesed kuuluvad seksuaalvähemuste hulka: uuringute kohaselt on umbes 5% rahvastikust homoseksuaalsed.

(kopeeritud Vikipeedia'st)

Ma tean, et siin ei pruugi olla inimesi, kes mõtlevad, vaid on inimesed, kes tahavad oma arust rebida nalja ja muu selline. Vastad valesti ja kiidad veel oma tegu siin, siis see näitab, et sa mitte ei ole lahe, vaid oled idioot, kes pruugib iga asja üle nalja teha. Mine ja tee nalja lasteaias või oma nii öelda lahedas gängis. Aitäh tähelepanu eest.

Loodan, et suurema osa inimeste arengutase on jõudnud selleni, kus ei naerda sõna „noku” üle.

ba dum tsss


#2
UNKLE

    stay frosty

  • liige
  • Postitusi:3 422
  • Liitus:01 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Hetero on minu teema. Samas ma ei vihka neid, kellel on see orientatsioon väheke viltu.
Postitas pildi

#3
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Postitusi:1 229
  • Liitus:02 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa
Hää küsitlus Riko. Väga viis

#4
Illimulli

    härrasmees

  • bannitud
  • Postitusi:2 546
  • Liitus:25 okt 2007
  • Sugu:mees
Mina olen biseksuaalne, tunnistan!

#5
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN
ple keegi pmst atm.
no arvan, et saan heteroks :o

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#6
HOWDOESITFEEL

    <4

  • liige
  • Postitusi:2 558
  • Liitus:11 apr 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Märjamaa
pada sõimab katelt, ühed lillad mõlemad.

ise hetero

#7
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle
Aseksuaalse ja biseksuaalse vahepeal -_-

#8
Cjeltz.

    u mad bec u bad

  • liige
  • Postitusi:898
  • Liitus:12 märts 2009
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine.
muidu meeldivad mehed, aga naised on ka päris mõnusad
tere

#9
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustCursedSpirit, 10 juuni 2014 - 00:23, kirjutas:

Aseksuaalse ja biseksuaalse vahepeal -_-

madal libiido/perioodiline tsölibaat/huvi puudumine ei tee inimest aseksuaalseks. aseksuaalsus tähendab igasuguse seksuaalse erutuse* ja vajaduse puudumist. genitaalid töödavad nagu vaja, aga kasutamise huvi pole. inimene pole lihtsalt seksuaalne. sa oled lihtsalt biseksuaalne.
see endale aseksuaalsuse sildistamise värk on sama nagu panna endale psühholoogilisi diagnoose, a'la omg mul on deprekas, eile jättis kutt maha nah või ma siuke psaiko, eile vaatasin gore muuvit ja jättis täitsa külmaks.
need viimased näited polnud sinu postitustele vihjates vaid pigem kasutasin stiili, mida lollid pubekad facebookis kasutavad tähelepanu püüdmiseks.
/*okei, erutuda on võimalik. eksisin.
/nüüd märkasin, esimese postis on ka juba mingi kopi-peist sellel teemal.

Muutis Marvolo, 12 juuni 2014 - 01:45.


#10
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Kas inimene, kellele meeldivad naised, mehed ja ka loomad on triseksuaal?


Ise hetero btw.
tra sa oled veel lollim kui mina

#11
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustMarvolo, 12 juuni 2014 - 01:42, kirjutas:

Vaata postitustCursedSpirit, 10 juuni 2014 - 00:23, kirjutas:

Aseksuaalse ja biseksuaalse vahepeal -_-

madal libiido/perioodiline tsölibaat/huvi puudumine ei tee inimest aseksuaalseks. aseksuaalsus tähendab igasuguse seksuaalse erutuse* ja vajaduse puudumist. genitaalid töödavad nagu vaja, aga kasutamise huvi pole. inimene pole lihtsalt seksuaalne. sa oled lihtsalt biseksuaalne.
see endale aseksuaalsuse sildistamise värk on sama nagu panna endale psühholoogilisi diagnoose, a'la omg mul on deprekas, eile jättis kutt maha nah või ma siuke psaiko, eile vaatasin gore muuvit ja jättis täitsa külmaks.
need viimased näited polnud sinu postitustele vihjates vaid pigem kasutasin stiili, mida lollid pubekad facebookis kasutavad tähelepanu püüdmiseks.
/*okei, erutuda on võimalik. eksisin.
/nüüd märkasin, esimese postis on ka juba mingi kopi-peist sellel teemal.

Mhmh, tean ise ka, et mis on mis. Ise tegelikult päris mingit silti külge endale ei paneks, sest asi on ikkagi varieeruv, aga see aseksuaalse-biseksuaalse vahel olemine on juba piisavalt kaua olnud, et ma julgeks end sinnakanti veidi liigutada. Aseksuaalsus ei tähenda ka, et üldse ei tee asju, vaid lihtsalt et huvi puudub ja kui suhtes olla, siis enamvähem teed seda, et teist poolt pliisida, mitte et endal eriline huvi oleks.

#12
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustCursedSpirit, 12 juuni 2014 - 01:52, kirjutas:

kui suhtes olla, siis enamvähem teed seda, et teist poolt pliisida, mitte et endal eriline huvi oleks.

kuidas teine inimene sellesse suhtub?
endal selline kogemus puudub, aga arvan, et mina tunneks ennast vast ärakasutajana. võibolla ka mitte, see oli mu esimene mõte, mis tekkis. kerget mõru maiku tunneks küll vist sellises situatsioonis. soov ja kirg peaks olema ikka kahepoolne ja vabatahtlik, mitte et üks pool sunnib end.

#13
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustMarvolo, 12 juuni 2014 - 02:24, kirjutas:

Vaata postitustCursedSpirit, 12 juuni 2014 - 01:52, kirjutas:

kui suhtes olla, siis enamvähem teed seda, et teist poolt pliisida, mitte et endal eriline huvi oleks.

kuidas teine inimene sellesse suhtub?
endal selline kogemus puudub, aga arvan, et mina tunneks ennast vast ärakasutajana. võibolla ka mitte, see oli mu esimene mõte, mis tekkis. kerget mõru maiku tunneks küll vist sellises situatsioonis. soov ja kirg peaks olema ikka kahepoolne ja vabatahtlik, mitte et üks pool sunnib end.

Kui mul see suhtes tekkis, siis kindlasti tekitas veidi probleeme, sest oli ilmselge, et mul polnd mingit huvi ja wasn't really there... Nüüd kui single siis pole nagu probleemi ;D Olen suutnud mõned korrad asjadega kaasa minna, aga pikapeale tuleb endalgi selline tunne et milleks, endal ka tunne, et ärakasutatud ja ilmselt mõnel teisel tekib ka ärakasutaja tunne. Samas mingi osa minust usub, et see on mööduv nähtus. Who knows, nii nagu mõni bii muutub heteroks, usun, et aseksuaalsus võib ka olla ja siis kaduda/muutuda millekski muuks, sellepärast arvangi, et see seksuaalsuse asi on veidi varieeruv.

#14
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees
Pean end full heteroks, seksuaalvahekorda astun vaid naistega, aga viimaselajal on meeste seltskond ja selline teasimine ja flirt meeldima hakanud. Väike suudlus kena kutiga pohhui.

#15
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustTanel., 04 august 2014 - 15:39, kirjutas:

Pean end full heteroks, seksuaalvahekorda astun vaid naistega, aga viimaselajal on meeste seltskond ja selline teasimine ja flirt meeldima hakanud. Väike suudlus kena kutiga pohhui.


Postitas pildi
tra sa oled veel lollim kui mina

#16
Palm.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 304
  • Liitus:02 juuni 2012
  • Sugu:mees
Tanel, kas oled pederast?

#17
ElmariTantsuõhtu

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:53
  • Liitus:04 aug 2015
  • Sugu:mees
Vôi hoopis piider?





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat