Hüppa postitusele

Change

Nokia N95 Vs Apple Iphone


  • See teema on lukus See teema on suletud
Sellel teemal on 45 vastust

#21
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees
no kui sulle stiil ja värk eriti ei koti, siis ehk pigem Nokia .
Tundub korralik küll ju
jou

#22
Mäksu

    Möll!

  • liige
  • Postitusi:5 346
  • Liitus:07 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
Mõlemad võtaks kui raha oleks... no pohh N95 siiski m ausun, a nahhj üldse hea telefon ? mul hea saabas, kui ära kaob on pohh ostad uue samasuguse... telefon on helistamiseks mitte, et vajutad nuppudele ja muutub jalgrattaks.
Postitas pildi
Elu mõtte on saanud see kätte, kes suudab elada olevikus, mitte pidevas minevikumeenutamises ega tuleviku ootamises.

#23
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Arxs, 24 juuni 2008, 22:08, kirjutas:

Aga sul on see iPhone ju vanem versioon, mingi 1.5 vms? 2.0 tuleb Juulis välja? Sa saad enda telefoni versiooni nagu uuendada ka vms?

Vaata postitust



Yep saab uuendada. Praegu 1.1.4 ja 2.0 tuleb nii uutele kui vanadele iPhonedele. Tegemist on operatsioonisüsteemiga btw. Raudvaraliselt on uuel parem aku, 3G ja GPS. Muud midagi.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#24
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

Mäksu, 24 juuni 2008, 22:12, kirjutas:

Mõlemad võtaks kui raha oleks... no pohh N95 siiski m ausun, a nahhj üldse hea telefon ? mul hea saabas, kui ära kaob on pohh ostad uue samasuguse... telefon on helistamiseks mitte, et vajutad nuppudele ja muutub jalgrattaks.

Vaata postitust



Okei, sina oled seesugune, mina olen teistsugune.

Pirat, 24 juuni 2008, 22:13, kirjutas:

Yep saab uuendada. Praegu 1.1.4 ja 2.0 tuleb nii uutele kui vanadele iPhonedele. Tegemist on operatsioonisüsteemiga btw. Raudvaraliselt on uuel parem aku, 3G ja GPS. Muud midagi.

Vaata postitust



no eks ma vaatan, ehk saan kusagilt veel uue. Kasutatud ma ei taha, jääb piinama tunne, et võib-olla lõhkusin mina võib-olla oli ennem. Kui tutikas, siis tean, et mina lõhkusin :D
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#25
Mäksu

    Möll!

  • liige
  • Postitusi:5 346
  • Liitus:07 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
Ma tegelt propageeriks neid vanu telefone jne, esiteks on vastupidavad, kukuvad vette, käivad saunas ära vms, (omad kogemused) ja ikka töötavad, kahjuks mul praegu veits uuem LG.
Aga siiski, ükskord tegime jalkat mu telefoniga, ükskord viskasime kaugust, siis sellega on hea peksta ka :D ühel pleisil sain ühe vana panniga vastu pead, suht valus oli ja tüüp rääkis veel edasi, siis näiteks mul kadus ära üks vanem nokia, no pole ju probleemi ostsin kohe tüki 2 juurde.
seega miks osta mingi 5k telefoni ? ostek 700.- telefon ja pange möllu ülejäänd 4k eest. aikt ?
Postitas pildi
Elu mõtte on saanud see kätte, kes suudab elada olevikus, mitte pidevas minevikumeenutamises ega tuleviku ootamises.

#26
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Mäksu, 24 juuni 2008, 22:16, kirjutas:

Ma tegelt propageeriks neid vanu telefone jne, esiteks on vastupidavad, kukuvad vette, käivad saunas ära vms, (omad kogemused) ja ikka töötavad, kahjuks mul praegu veits uuem LG.
Aga siiski, ükskord tegime jalkat mu telefoniga, ükskord viskasime kaugust, siis sellega on hea peksta ka :D ühel pleisil sain ühe vana panniga vastu pead, suht valus oli ja tüüp rääkis veel edasi, siis näiteks mul kadus ära üks vanem nokia, no pole ju probleemi ostsin kohe tüki 2 juurde.
seega miks osta mingi 5k telefoni ? ostek 700.- telefon ja pange möllu ülejäänd 4k eest. aikt ?

Vaata postitust



Teema on siiski Nokia N95 vs iPhone mitte N95 vs iPhone vs Mäksu vanad kasutatud telefonid :D

Muutis Pirat, 24 juuni 2008 - 21:20.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#27
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees
Sa võid ju osta kalli telefoni ka , aga hoiad seda . mismõttega sa üldse jalgpalli vms mängid telefoniga ? et lahe olla ? mõttetu ju :D

kui hoida oskad, võid samamoodi möllu panna , pole probleemi .
jou

#28
Mäksu

    Möll!

  • liige
  • Postitusi:5 346
  • Liitus:07 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
Kuule kes sina oled nüüd ütlema mis ma oma telefoniga teen :D
Postitas pildi
Elu mõtte on saanud see kätte, kes suudab elada olevikus, mitte pidevas minevikumeenutamises ega tuleviku ootamises.

#29
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Keegi teab, kas keegi Pärnus apple iphone müüb? Esindustes ma ei usu, et on, aga ma lähen homme vaatan ikkagi läbi.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#30
see on mu nick

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 373
  • Liitus:03 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Info puudub
Kui su vennal juba on N95 siis on nõme ju võtta samasugune :D võta iphone siis juba

#31
Kristjan

    kfb

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
motorola f3, parim üldse..
eile just prooviisn, panin õlu sisse, klassi, klaas oli õlut täis. panin sisse, lasin sõbral helistada, ja töötas :D siiamaani. on 4ndalt alla kukkund, kõike.
I like my whisky old and my women young.

#32
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

Väster, 24 juuni 2008, 23:36, kirjutas:

Kui su vennal juba on N95 siis on nõme ju võtta samasugune :D võta iphone siis juba

Vaata postitust



Vend on 27, näen teda kuus korra.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#33
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Kristjan, 25 juuni 2008, 00:01, kirjutas:

motorola f3, parim üldse..
eile just prooviisn, panin õlu sisse, klassi, klaas oli õlut täis. panin sisse, lasin sõbral helistada, ja töötas :D siiamaani. on 4ndalt alla kukkund, kõike.

Vaata postitust



3310 oli üldse üle mõistuse telefon
Sellega sai pudeleid avada ,naelu seina taguda ,vaenlasi visata ja helistada kah. Aku pidas mehiselt vastu. Kurat ,osad sepad aretasid sellele isegi klapi külge ja panid selle vilkuma

N95 aku on ju viletsam?
http://www.gsmarena....ia_n95-1716.php
vs
http://www.gsmarena....iphone-1827.php

Ise ma ostaks sellise http://www.elisa.ee/client?id=1202&s=one&a...gid=18&pid=1769

Muutis BRC, 25 juuni 2008 - 00:39.

<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#34
Wreck!e

    Architect of Universe

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN.
Aiföön ikka (Y) See N95 oli mõeldud iPhone konkurendiks :D, ei tea jah, miks enamus valib iPhone ?


#35
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Täna lähen siis uurina emtesse ja elisasse, äkki leian midagi. Kui ei, siis otsin iPhone kellegilt
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#36
wezz|adminvahetasnime

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:880
  • Liitus:27 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:păяиυ
iphone on palju parem. ;) soovitan.

Odyssey, 23 sept 2007, 14:02, kirjutas:

Ma olen mesilase signatuuri peale tagund.

Vaata postitust



Postitas pildi

#37
Elf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 003
  • Liitus:16 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinski

Wreck!e, 25 juuni 2008, 14:12, kirjutas:

Aiföön ikka (Y) See N95 oli mõeldud iPhone konkurendiks :D, ei tea jah, miks enamus valib iPhone ?

Vaata postitust



krt kui tark sa oled, sobiksid mingi ifööni müügikonsultandiks

1. n95 on vanem kui iföön
2. n95 ei ole mõeldud ifööni konkurendiks (paremal juhul on lood vastupidi, halvemal juhul sa panid lihtsalt lambiga puusse)
3. millise statistika järgi sa võtad et enamus valib ifööni
4. n95 ja ifööni ei saa võrrelda, telefonid on mõeldud erinevatele inimestele (n95 on lihtsalt überph0ne ning sobib enamvähem kõigile, iföön on inimeste jaoks kellel on telefonilt vaja helistamist, video ja muusika mängimist, wifi surfamist,mängude mängimist ning vahel ka mõni hädine pilt teha, n95 saab selle kõigege kah hakkama, vb pole niipalju ilusaid vidinaid pleieril vms aga töö saab tehtud, kui asi läheb juba muude tegevuste jaoks siis iföön on paras feil (mingi edge confimine võtab juba juhtme parajalt kokku)

#38
Barky

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:1 016
  • Liitus:31 märts 2007
  • Sugu:mees

Elf, 25 juuni 2008, 14:55, kirjutas:

krt kui tark sa oled, sobiksid mingi ifööni müügikonsultandiks

1. n95 on vanem kui iföön
2. n95 ei ole mõeldud ifööni konkurendiks (paremal juhul on lood vastupidi, halvemal juhul sa panid lihtsalt lambiga puusse)
3. millise statistika järgi sa võtad et enamus valib ifööni
4. n95 ja ifööni ei saa võrrelda, telefonid on mõeldud erinevatele inimestele (n95 on lihtsalt überph0ne ning sobib enamvähem kõigile, iföön on inimeste jaoks kellel on telefonilt  vaja helistamist, video ja muusika mängimist, wifi surfamist,mängude mängimist ning vahel ka mõni hädine pilt teha, n95 saab selle kõigege kah hakkama, vb pole niipalju ilusaid vidinaid pleieril vms aga töö saab tehtud, kui asi läheb juba muude tegevuste jaoks siis iföön on paras feil (mingi edge confimine võtab juba juhtme parajalt kokku)

Vaata postitust




nõustun, minu meelest iföön over rated
/Liiga suur signatuur.

#39
1778

    Liige

  • liige
  • Postitusi:963
  • Liitus:26 mai 2005
  • Sugu:mees
õu vana... võta N82. see on nö täiustatud N95. N82-l on parem välk, tundlikum wifi ja muud kama, mida on paranatud. samas on N82-l mingi parem prose sisse aretatud ja menüüs on lust ringi tuuseldada. ise oman seda ja väga rahul.

N82>N95
Quited rs 18.01.07

#40
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Ostsin telefoni ära, kaalukauss langes Sony Ericssoni kasuks, aga mitte k850i vaid G900. Peaaegu samad telefonid ainult G900 on wifi.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat