Hüppa postitusele

Change

Kas oled mõelnud kui rumal ajaraiskamine RS oli?


Sellel teemal on 235 vastust

Hääletus: Kas oled mõelnud kui rumal ajaraiskamine RS oli? (702 liiget on hääli andnud)

Kas oled mõelnud kui rumal ajaraiskamine RS oli?

  1. Jah, olen ning mõtlen kui loll olin. (257 häält [36.30%])

    Häälte protsent: 36.30%

  2. Jah, aga arvan, et ei teinud midagi valesti. (290 häält [40.96%])

    Häälte protsent: 40.96%

  3. Nii ja naa, sest suveks quited. (38 häält [5.37%])

    Häälte protsent: 5.37%

  4. Ei, mängin siiani. (76 häält [10.73%])

    Häälte protsent: 10.73%

  5. Pole üldse mängind. (47 häält [6.64%])

    Häälte protsent: 6.64%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#21
npo

    npo

  • liige
  • Postitusi:2 006
  • Liitus:30 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kooli juures.
RSC oli ikka diil raisk =].

Seal ikka PK-st kunagi R2h sain või full addy, siis oli selline tunne nagu oleks 1 milli võitnud irl.

Esimene santa ja mask olid ka head..jep RSC oli tore.

RS2 - GTFO.


Eriti ei kahetse..olin noor ka siis veel irw, polnud midagi paremat ka teha.

Muutis Eleanor, 01 juuli 2008 - 12:58.


#22
N-C-Y

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 432
  • Liitus:04 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rapla
Õnneks mängisin sellises vanuses kus niikui nii midagi väga tarka teha polnud , aga kahetsen ikka , sest mäng iseenesest ju sakkis ja sakib ka praegugi :eyebrows:

#23
Fabulous

    champagne and disco

  • liige
  • Postitusi:2 247
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ütleks niimodi, et ei kahetse. Tulevad ikka vanast RSC ajast hetked meelde, kui kõik oli veel minu jaoks uus ja avastamisrõõmu oli oi kui palju. Kui esimest korda memberiks sain, siis olin ka väga palju online.
Tegelikult põhimõtteliselt mängisingi seni seda mängu, kuni piirati tradet. Wild mind eriti ei huvitanud. Peale trade piiramist ei viitsinud eriti mängida, kuna sellega kadus täielikult ära võimalus merchantida, mis oli muidu üks mu lemmik rahateenimisviise.
Tegelikult kui nüüd meenutada, siis eelmisest suvest tuleb ka veel meelde, kui terve öö sai barrowsit joostud ja Yellowcard'i kuulatud. Kui praegu seda bändi kuulata, siis tuleb kohe RS meelde...
Aga ma ei tea...mul ei ole enam mingit erilist soovi edasi mängida, kuna raha teha on plaju raskem, kui varem ja runecrafting mind eriti ei tõmba ( kus on abyssalis ruunide jooksmine vist wildi kadumise tõttu isegi kergemaks muutunud ).

Edit// Muidu paar päeva vast mängin veel isegi, kui graafilised uuendused tulevad, aga rohkem küll mitte.

Muutis Razor, 01 juuli 2008 - 13:06.


#24
Muwo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 504
  • Liitus:22 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ei kahetse, fun oli

#25
Nunnu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:958
  • Liitus:20 mai 2007
  • Sugu:naine
Arendas inglise keelt ja palju muid teisi asju nii et ei kahetse küll eriti :eyebrows:
lugu on selline, et ma quitin siit foorumist täna (24.02.2009)! ilusat elu teile ja tehke palju lapsi!

#26
MANTA RAY

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 799
  • Liitus:22 juuni 2006
  • Sugu:mees
ise panin selle esimese varjandi , aga nüüd järelemõeldes ei kahetse ma midagi , ilgelt põnev oli rsc wildis möllata.RsC omas :eyebrows:

#27
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Nunnu, 1 juuli 2008, 14:10, kirjutas:

Arendas inglise keelt ja palju muid teisi asju nii et ei kahetse küll eriti :eyebrows:

Vaata postitust



Sama siin. :cry5:
RSC ajal olin ma nii newb, et ei oskanud midagi teha, olin ilgelt häppi kui sain iron fulli kokku. :ermm:
Kui tuli RS2 välja, siis hakkasin seda mängima, imo palju parem mäng oli. Sai paar pure acci tehtud, sai clane tehtud, sai pkitud (valusalt owni said teised ikka vahepeal :eyebrows: MAUL ftw!)....
Aga siis kui quitesin.. Alguses mõtlesin uuesti mängima hakata, aga ei viitisnud, siis korraks hakkasin uuesti "Mängima", lasin ennast p2p teha, aga siis ei viitsinud jälle. :D
Tean, et oli ajaraiskamine.. Kuid mäng on suht lahe jah (parim online game imo). Alguses meeldis suht kõik selle juures.. Siis hakkas meeldima ainult wild.. Pmst muud ei viitsinudki teha, aga kuna ma polnud rahaboss, pidin vahepeal midagi igavat tegema, et raha teenida. Kord proovisin merchantimist.. :D 3k pealt umb nädalaga 3mil :confused: .
Nüüd kui quited, suht kahetsen, kuid samas ei kahetse kah.. Valisin teise varianti. :eyebrows:

Muutis Sadist, 01 juuli 2008 - 13:32.

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#28
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Ei arva, et see wasted aeg oli.
Igal ühel oma ajaveetmis meetodid.
Postitas pildi

#29
geniusskate.

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:814
  • Liitus:14 juuli 2006
  • Asukoht:Vilj city
See pixlite ja statside jutt nii mõttetu..
Mida veel paremat tahta 13 aastasena.
Ei kahetse,et mängisin.Sisustas mul siis hästi aega ning pakkus palju lõbu.
Postitas pildi

Союз Советских Социалистических Республик[

#30
Kate

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 101
  • Liitus:08 sept 2006
  • Sugu:naine
aga ma olin nii tark ja ei hakanudgi seda mängima :eyebrows:

#31
Geomees

    Valmis kui teie olete, seersant Pempri.

  • liige
  • Postitusi:964
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ma pole seda ühte sekunditki mänginud :eyebrows:
Koolis kõik rääkisid minti rune full ja wild jms, ma ei saand sittagi aru :ermm:

#32
kuulilennuteetunneliluuk

    privet

  • liige
  • Postitusi:746
  • Liitus:30 dets 2007
  • Sugu:mees

Nunnu, 1 juuli 2008, 14:10, kirjutas:

Arendas inglise keelt ja palju muid teisi asju nii et ei kahetse küll eriti :eyebrows:

Vaata postitust



Sellega seoses tuli meelde,et kunagi kui inglise keele tunnis klassivennalt küsiti puunimesi, siis ainukesed, mis ta teadis oli oak ja willow :ermm:

#33
Kuuulio.

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:428
  • Liitus:30 dets 2007
  • Sugu:mees
Kahetsen , et raiskasin sellele palju aega. Nüüd pole juba poolteist aastat pelanud ja olen rahul . Kuigi mõne pk jaoks annaks mida iganes, see oli rune toredaim asi. Eriti PND rahvaga oli see väga lahe.
Postitas pildi

#34
Hardcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:117
  • Liitus:23 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Enamus asju inimese elus on ajaraisk. Ei saa aru sellest, miks RS on halvem mäng kui nt CS. Mõlemad on võrdselt mõttetud , pakuvad vaid teatud lõbu. Ma ei kahetse , et mängisin. Kui poleks mänginud oleksin võibolla päevläbi playstationit või midagi muud selle taolist mänginud. Vanemaks saades lihtsalt aega vähem ja huvi kaob ära sellise asjade järele.

Muutis Hardcore, 01 juuli 2008 - 15:13.


#35
Hardcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:117
  • Liitus:23 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

I Dapure I, 1 juuli 2008, 16:13, kirjutas:

Veits arendas jah, kuid nende lühenditega on väikesed probleemid. Mingi inglane ütles mulle irl midagi ning siis ma ütlesin ty, tüüp ütles siis : What?:eyebrows: Suht mark oli:D

Vaata postitust




Kuidas sa hääldad "ty" irl? Ma loll vist.

#36
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Lisaks siis, et ma olin enda koolist ainuke aktiinve pelaja koos Valmetiga(Mullikas siit foorumist). Muid pelas mul suguvõsast üsna palju, siis võistlesime pidevalt omavahel, et kes kellele ära teeb statside poolest, ma nolifesin ikka üsna kaua, enne kui esimeseks sain ja siis jätsime RSi seljataha koos terve suguvõsaga. :eyebrows: Aga üsna toredad ajad olid ning tänu RS-le leidsin ma oma tee Neonetti, kes veel mäletab, siis ma regasin, et reklaamida oma sugulase poolt korraldatud Eesti vs. Belgia sõda... :ermm:

#37
Valdo

    a

  • liige
  • Postitusi:2 086
  • Liitus:24 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otepää/Tartu
Kahetsen, et seda mängu mängisin. Oli küll toredaid hetki ja vahel on päris põnev vanu rs sceenshotte vaadata ja meenutada klannidevahelisi sõdu jne, aga ikkagi liialt palju aega sai raisatud sellele mängule. Mängisin seda vahelduva eduga mingi 3-4 aastat kokku ikkagi.
Positiivsetest külgedest mainiksin ära uute tuttavate leidmise ja inglise keele arendamise. Rs kontode ja rahade müümisega sai korraliku taskuraha kah teenitud :eyebrows:
Postitas pildi

#38
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Absoluutselt ei kahetse, mängisin ainult vaba aja veetmiseks. Rs ei seganud mitte midagi, inglise keele oskus arenes, nalja sai palju ja mälestused on head.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#39
Allan.

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:1 261
  • Liitus:26 sept 2006
  • Asukoht:Valga

Tical, 1 juuli 2008, 13:46, kirjutas:

Hullud statsid olid, ning sain banni kah. Topelt fail.

Vaata postitust



:eyebrows::D:D:D
Esimese variandi panin.
Postitas pildi

#40
REVILO

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 930
  • Liitus:18 juuni 2006
  • Asukoht:Kohila
jah, aga ma arvan, et ma ei teinud midagi valesti..

kindlasti oli see aja ja raha mahaviskamine, aga ma olin siiski laps siis veel ja las mängib, mitte ei nuta. Ja muidu ka ma ei kahetse mõttetuid asju.
Mis teisetele valus, see meile mõnus (:





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat