Hüppa postitusele

Change

Painavad küsimused


Sellel teemal on 28198 vastust

#28081
k.

    Endine issi asutuses täiskohaga emme

  • liige
  • Postitusi:6 114
  • Liitus:05 nov 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 21 mai 2018 - 09:02, kirjutas:

kuidas teha ühele neiule selgeks,et mul on silmi ja tähelepanu vaid tema jaoks,tal mingi haige fantaasia tekkinud,et ma koguaeg sebin kõike mis liigub ja fb messengeris ma muud ei tee kui jutustan 148 neiuga samaaegselt,see fantaasia on juba haige sõnumeid tuleb nii öösel kui päeval

tegelikus on see,et ma tulen öövahetuest koju lasen ühe vahest kaks ona ja magan kuni järgmise vahetuse alguseni :D

vai joppanabrott. Miks sa ei pööra oma roosinupukesele piisavalt tähelepanu??? Nahuii sa ametipostil rähmakaid kabistad

Muutis k., 22 mai 2018 - 15:44.


#28082
Koobalt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 253
  • Liitus:03 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tln/Kuressaare

Vaata postitusthkaar, 22 mai 2018 - 09:40, kirjutas:

Vaata postitustSoldieR, 21 mai 2018 - 09:02, kirjutas:

kuidas teha ühele neiule selgeks,et mul on silmi ja tähelepanu vaid tema jaoks,tal mingi haige fantaasia tekkinud,et ma koguaeg sebin kõike mis liigub ja fb messengeris ma muud ei tee kui jutustan 148 neiuga samaaegselt,see fantaasia on juba haige sõnumeid tuleb nii öösel kui päeval

tegelikus on see,et ma tulen öövahetuest koju lasen ühe vahest kaks ona ja magan kuni järgmise vahetuse alguseni :D


Selveris on madalad palgad ka, kunagi aastal 2009 töötasin Sikupilli Prismas mingi umbes 2 kuud ja seal olid ka madalad palgad ja päris raske töö oli ka.
Hommikul mitu korda jäin tööle hiljaks ka sest kaugelt tulin.


soltsil oli taun küsimus küll, aga kuidas su vastus ta küsimusse üldse puutub????

#28083
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 941
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
aidake
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#28084
hkaar

    Liige

  • liige
  • Postitusi:389
  • Liitus:08 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustKoobalt, 22 mai 2018 - 15:48, kirjutas:

Vaata postitusthkaar, 22 mai 2018 - 09:40, kirjutas:

Vaata postitustSoldieR, 21 mai 2018 - 09:02, kirjutas:

kuidas teha ühele neiule selgeks,et mul on silmi ja tähelepanu vaid tema jaoks,tal mingi haige fantaasia tekkinud,et ma koguaeg sebin kõike mis liigub ja fb messengeris ma muud ei tee kui jutustan 148 neiuga samaaegselt,see fantaasia on juba haige sõnumeid tuleb nii öösel kui päeval

tegelikus on see,et ma tulen öövahetuest koju lasen ühe vahest kaks ona ja magan kuni järgmise vahetuse alguseni :D


Selveris on madalad palgad ka, kunagi aastal 2009 töötasin Sikupilli Prismas mingi umbes 2 kuud ja seal olid ka madalad palgad ja päris raske töö oli ka.
Hommikul mitu korda jäin tööle hiljaks ka sest kaugelt tulin.


soltsil oli taun küsimus küll, aga kuidas su vastus ta küsimusse üldse puutub????



no vabandage ma ei teadnud kuhu seda panna ja ei olnud aega tervet foorumit läbi vaadata

#28085
Le Fu!

    Võru Cashmoney Cru

  • liige
  • Postitusi:1 446
  • Liitus:22 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitusthkaar, 22 mai 2018 - 20:05, kirjutas:

Vaata postitustKoobalt, 22 mai 2018 - 15:48, kirjutas:

Vaata postitusthkaar, 22 mai 2018 - 09:40, kirjutas:

Vaata postitustSoldieR, 21 mai 2018 - 09:02, kirjutas:

kuidas teha ühele neiule selgeks,et mul on silmi ja tähelepanu vaid tema jaoks,tal mingi haige fantaasia tekkinud,et ma koguaeg sebin kõike mis liigub ja fb messengeris ma muud ei tee kui jutustan 148 neiuga samaaegselt,see fantaasia on juba haige sõnumeid tuleb nii öösel kui päeval

tegelikus on see,et ma tulen öövahetuest koju lasen ühe vahest kaks ona ja magan kuni järgmise vahetuse alguseni :D


Selveris on madalad palgad ka, kunagi aastal 2009 töötasin Sikupilli Prismas mingi umbes 2 kuud ja seal olid ka madalad palgad ja päris raske töö oli ka.
Hommikul mitu korda jäin tööle hiljaks ka sest kaugelt tulin.


soltsil oli taun küsimus küll, aga kuidas su vastus ta küsimusse üldse puutub????



no vabandage ma ei teadnud kuhu seda panna ja ei olnud aega tervet foorumit läbi vaadata

Ma ise eile käisin jyskis uut madartsit vaatamas. R kioski hot dog ei kõlba üldse söömiseks, nagu koeraliha....
SKaeting is for daun syndrom kids like bmx

#28086
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 941
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
ise eelistan Haabersti Circle K kaheraudset
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#28087
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Kas keegi oskab siit ehk lühidalt, aga selgelt lahti seletada 25. mail jõustunud GDPR'iga kaasnenud suuremad muutused teenusepakkujatele. Ilmselgelt rõhutatakse igal pool juriidilist paberimajanduse poolt. Aka mis andmeid sinust salvestatakse etc (nimi, aadress, krediitkaardi andmed, kassi sugu) ning kas sa soovid, et neid salvestatakse või mitte. Kuid kas ja kuidas puudutab see nt inimestest tehtud pilte? Või videosid? Sest ka pilt ja video sinust on ju sisuliselt privaatne data. Nt oletame, et kui inimestest on avalikke pilte, kuid neilt pole otsest kirjalikku luba küsitud selleks, siis kas selle pildi tegijale võib kaasneda edaspidi mingeid sanktsioone?

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#28088
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 941
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
millest sa räägid ?
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#28089
r0b3rt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:105
  • Liitus:28 märts 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 26 mai 2018 - 23:47, kirjutas:

millest sa räägid ?

Neck yourself

#28090
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustИван, 26 mai 2018 - 22:43, kirjutas:

Kas keegi oskab siit ehk lühidalt, aga selgelt lahti seletada 25. mail jõustunud GDPR'iga kaasnenud suuremad muutused teenusepakkujatele. Ilmselgelt rõhutatakse igal pool juriidilist paberimajanduse poolt. Aka mis andmeid sinust salvestatakse etc (nimi, aadress, krediitkaardi andmed, kassi sugu) ning kas sa soovid, et neid salvestatakse või mitte. Kuid kas ja kuidas puudutab see nt inimestest tehtud pilte? Või videosid? Sest ka pilt ja video sinust on ju sisuliselt privaatne data. Nt oletame, et kui inimestest on avalikke pilte, kuid neilt pole otsest kirjalikku luba küsitud selleks, siis kas selle pildi tegijale võib kaasneda edaspidi mingeid sanktsioone?
Arvestades, et see näkane riik ei suuda isegi puuküürnike küsimust ära lahendada (vt http://epl.delfi.ee/...idu?id=82220133), siis ma ei vaevaks küll väga oma pead. Kui Riigikogu, prokuratuur, politsei või kohus tahab sind kinni panna, siis küllap nende väga elav fantaasia selleks ka võimalused leiab.

Ma ei tea, mis teenust sa pakud, aga isikuandmete kaitse seadus lubas juba varem igaühel pöörduda isikuandmete avalikustaja poole taotlusega isikuandmed eemaldada, kui avaldamiseks puudus seaduslik alus.

Aga kui küsimus on päris, siis Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee) küllap teab vastata.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#28091
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 941
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
bla 3 päeva järjest mingi hääletamise unenägu millega see seotud võiks olla ?
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#28092
Spidermon

    Korravalvur

  • liige
  • Postitusi:1 504
  • Liitus:13 dets 2015
  • Sugu:mees
Jube palju petiseid on viimasel ajal jooksnud siia foorumisse Xbox mänge müüma. Kas oleks võimalik Xbox mängude müümine neonetis ära keelata???
Spoiler

#28093
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Kas DPD kasutab automaatidel kappe mingi sellise süsteemiga, et sisse ja välja liikuvad pakid lähevad ühte kappi. See oleks ju debiilne. Ma täna käisin enda pakil järel ja mingi H&M-i tagastuspakk oli seal tagapool veel. What in the ass?

#28094
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Tallinnas kuskil poes Creed Aventuse ja Tom Fordi Tobacco Vanille pulkdeodorante müüakse? Stockis ja Kaubamajas ple.

#28095
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustMarvolo, 09 juuni 2018 - 22:10, kirjutas:

Kas DPD kasutab automaatidel kappe mingi sellise süsteemiga, et sisse ja välja liikuvad pakid lähevad ühte kappi. See oleks ju debiilne. Ma täna käisin enda pakil järel ja mingi H&M-i tagastuspakk oli seal tagapool veel. What in the ass?
Minu teada panevad e-poe firmad kõik oma tellimuste pakid ühte kappi. Ju siis jäi kulleril see üks pakk kuidagi tähelepanuta.

Aga iseenesest ei ole ka välistatud, et see, kes oma H&Mi kaupa tagastas, tegi mingi vea. Kui pakiautomaadi kuller tuleb kappi laadima, siis ta üksikasjalikult küll ei uuri, kas kapp, kuhu ta kellegi paki paneb, on tühi.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#28096
priitpoiss

    Saaks sinna reite vahele, oleks nagu siga rukkis

  • liige
  • Postitusi:2 532
  • Liitus:06 jaan 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Allilm
Kas keegi teab kus on neid eestis müüa? netis või poes, mingilt usa lehelt ei viitsi tellida

Spoiler


#28097
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss

Vaata postitustpriitpoiss, 12 juuli 2018 - 12:36, kirjutas:

Kas keegi teab kus on neid eestis müüa? netis või poes, mingilt usa lehelt ei viitsi tellida

Spoiler


kucun sind guugeldamise kursustele https://www.kohvisem...o-nestea-lemon/

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#28098
priitpoiss

    Saaks sinna reite vahele, oleks nagu siga rukkis

  • liige
  • Postitusi:2 532
  • Liitus:06 jaan 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Allilm

Vaata postitustRalvo, 12 juuli 2018 - 12:42, kirjutas:

Vaata postitustpriitpoiss, 12 juuli 2018 - 12:36, kirjutas:

Kas keegi teab kus on neid eestis müüa? netis või poes, mingilt usa lehelt ei viitsi tellida

Spoiler


kucun sind guugeldamise kursustele https://www.kohvisem...o-nestea-lemon/

Tellisin selle sama asja, ja sain ainult selle krdi sokolaadi, nad pole märkinud et kaup on juba pikemat aega otsas

#28099
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 941
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
https://elu24.postim...-rinnad-paljaks

kes need on ? :D
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#28100
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 941
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
https://www.youtube....h?v=mKK32ZB12bA


tra,täna retro fmis tuli selle loo ingliskeelne versioon mingi eit laulis

aidake esitajat meenutada :D smilers ja genka ei olnud :D
kuidas on kõige valutum teha enekat ?





9 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 9 külalist, 0 anonüümset kasutajat