Jump to content

Change

Ölletoober 2008


  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Posts:12,510
  • Joined:30 Dec 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Üks lihtne pidu Saaremaal / Ölletoober 2008 !

http://www.olletoober.ee/programm.html

Tundmatuid klassikuid tsiteerides võib öelda, et lihtsuses peitub võlu. Ja ÕLLETOOBER on lihtne. Lihtne pidu, kuhu üks saarlane ei häbene kutsuda teist saarlast, rääkimata eestlasest.

Õlletoober pretendeerib maailma lihtsaima peo tiitlile. See ei püüa tingimata olla midagi tähelepanu- ja märkimisväärset. Tähtsam on, et Sina seal ennast hästi tunneksid. Et Sa leiaks midagi mõnusat, lõbusat ja head. Nii naabrimehe naerust kui oma naise silmavaatest... ja eriti iseenda juurest!

Õlletoober pretendeerib ka maailma võluvaima peo tiitlile. Toimub see ju erilises paigas kesk lummavat maastikku. Peole lisavad vürtsi ja rammusat saare elurõõmu saarlased, kelle mäletamist mööda sealkandis toop ölut 1888. aastal 5 kopikat olla maksnud ning kelleta üht õiget öllejoomist ettegi ei kujuta!

Just kõige selle pärast tasub 18. juulikuu päeval Oitme kadakasele karjamaale koguneda ja mitte igasuguseid muid asju ette võtta. Sest ega ju järgmisel aastal sellist ilma pole!

#2
526

    Liige

  • liige
  • Posts:5,221
  • Joined:01 Nov 2007
  • Sugu:mees
Vägev üritus on see ise võibolla olen kohal

#3
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Posts:7,468
  • Joined:16 Jun 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Noo viimased 6 aastat olen käinud, aga nüüd jääb minemata, sest suundun Lätti. Hea üritus on igatahes, inimesed on sõbralikud ja kõik on tore. Soovitan.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#4
Off.

    It's time to rock out with your cock out

  • liige
  • Posts:1,005
  • Joined:07 Apr 2007
  • Sugu:ei ütle
Olen 2 korda käinud sellel üritusel, täitsa väärt asi. Seal tegevust jätkub, kiiking ja muu värk.
Postitas pildi

#5
Plague

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:94
  • Joined:13 Mar 2008
  • Asukoht:Mälus
Olen ka seal mõned korrad käinud. Vanaonu elab ka kohe seal lähedal, et pärast on hea kuhugi minna ka kui vaja. Aga muidu täitsa tore üritus.
Ainuke miinus on vist see, et sinna minnes ja eriti tagasi tulles on järjekorrad pikad...
Postitas pildi

#6
Erno

    IT

  • liige
  • Posts:1,943
  • Joined:15 Jul 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Eelmine aasta käisin jällegi lava kõrval toitu tegemas ja müümas :)
Postitas pildi

#7
REVILO

    Liige

  • liige
  • Posts:1,930
  • Joined:18 Jun 2006
  • Asukoht:Kohila
see aasta lähen sõpradega 2rataliste peal kohale ära. juba homme lähme saaremaale sõbrajuurde pidu panema ja reedel õllekale:P
Mis teisetele valus, see meile mõnus (:

#8
Dwajt

    Liige

  • liige
  • Posts:3,060
  • Joined:16 Dec 2003
Kui ei toimuks nii sital ajal, siis vast seaks kohale.
"I drink it when I'm happy and when I'm sad. Sometimes I drink it when I'm alone. When I have company I consider it obligatory. I trifle with it if I'm not hungry and I drink it when I am. Otherwise I never touch it, unless I'm thirsty."

#9
Sann.

    Liige

  • liige
  • Posts:1,397
  • Joined:15 Jun 2007
käisin viimati 3 aastat tagasi ja olen küllaga käinud.
Siiis oli see küll täis mõttetus.lähed sinna põllud tolmavad vms,mõttetu värk olnud.
On see olukord paremaks läinud? :)
Viruses, Intruders, Spyware, Trojans and Adware

#10
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Posts:7,566
  • Joined:23 Apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kohe kohe Saaremaa poole ajama.. otsustasin siiski minna.

#11
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Posts:4,026
  • Joined:16 Dec 2003
  • Sugu:mees
Hea üritus ja veel parem koduõlu

#12
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Posts:7,566
  • Joined:23 Apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
järgmine aasta 100% minek!! tõesti, väga hea trip oli. :D

#13
FeAriou.

    Raze it up

  • liige
  • Posts:6,247
  • Joined:16 Mar 2006
  • Sugu:mees
Pole ise kunagi käinud, aga sõbrad räägivad, et mõttetumat üritust annab otsida, mis seal muidu toimub?
Postitas pildi

#14
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Posts:12,510
  • Joined:30 Dec 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
arvatavasti pole su sõbrad ka seal käinud...

#15
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Posts:4,026
  • Joined:16 Dec 2003
  • Sugu:mees

FeÄriõüS!, on 21 juuli 2008, 11:21, said:

Pole ise kunagi käinud, aga sõbrad räägivad, et mõttetumat üritust annab otsida, mis seal muidu toimub?

View Post



Hmm, no ütleme nii, et mingi tegevustik vms polegi nii eriline, aga samas see õhkkond muudab selle asja väga heaks + Saaremaal ringi trippida enne kui see üritus hakkab - see juba elamus omaette. See aasta oli kahel päeval hea ilm, käisime enne Õlletoobrit igapäev Mändjalas - vesi oli soe.

#16
-Kricc

    -kricc

  • liige
  • Posts:801
  • Joined:12 Jun 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Oooouch väga šeff oli, nagu Dynamo ütleski, just seltskonna pärast
Postitas pildi

#17
FeAriou.

    Raze it up

  • liige
  • Posts:6,247
  • Joined:16 Mar 2006
  • Sugu:mees

Wolli, on 21 juuli 2008, 11:29, said:

arvatavasti pole su sõbrad ka seal käinud...

View Post



Mu sõbrad on seal käinud.
Postitas pildi

#18
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Posts:4,026
  • Joined:16 Dec 2003
  • Sugu:mees

FeÄriõüS!, on 21 juuli 2008, 21:30, said:

Mu sõbrad on seal käinud.

View Post



kas te siis ei saa oma seltskonnaga nalja? ma arvan, et su sõbrad käisid seal mingite esitajate pärast? neid on seal minimaalselt aga siiski - üritusele täiesti sobivad. meie seltskonna starteriks sai koduõlle (ei propageeri alkoholi :D)

-Kricc, on 21 juuli 2008, 14:53, said:

Oooouch väga šeff oli, nagu Dynamo ütleski, just seltskonna pärast

View Post



jeps, sai Kricc ka ära nähtud ja kurikuulus zupzz :D (pole see zupzz midagi nii julm minuarust :confused:)
nalja sai ja järgmine aasta uuesti
muide, see üritus kandideerib kõige lihtsamaks peoks ning ütleme ausalt - parem elamus kui õllesummeritega. Sinna vist ei tasukski mingite esinejate pärast minna vaid peab oma seltskonnaga lõbutsema - ning kui ei saa, siis võid endale 134231413 seltskonda leida kellega liituda.

Selle tripiga läks mu digikas katki, sõbranna telefon katki ja sõbral kadus zippo ära ning rahaliselt väga kulukaks, kuid siiski oli see kõik väärt seda elamust.


+ Wolli, sa see aasta ei jõudnud? Irw, hommikul esimese asjana telgiust lahti tehes oleks nagu sind näinud aga see oli vist Saaremaa humalast tekitatud silmapete :D

Edited by Dynamo, 22 July 2008 - 00:07.


#19
NEONET

    Silver

  • liige
  • Posts:713
  • Joined:19 Jun 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
ma käisin, eelmistel aastatel on kuidagi parem olnud...
Kui vajad veebilehte -->VEEBILAHENDUSED<-- või muud abi veebis.

#20
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Posts:12,510
  • Joined:30 Dec 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

Dynamo, on 22 juuli 2008, 02:04, said:

kas te siis ei saa oma seltskonnaga nalja? ma arvan, et su sõbrad käisid seal mingite esitajate pärast? neid on seal minimaalselt aga siiski - üritusele täiesti sobivad. meie seltskonna starteriks sai koduõlle (ei propageeri alkoholi :D)

jeps, sai Kricc ka ära nähtud ja kurikuulus zupzz :rolleyes: (pole see zupzz midagi nii julm minuarust :ermm:)
nalja sai ja järgmine aasta uuesti
muide, see üritus kandideerib kõige lihtsamaks peoks ning ütleme ausalt - parem elamus kui õllesummeritega. Sinna vist ei tasukski mingite esinejate pärast minna vaid peab oma seltskonnaga lõbutsema - ning kui ei saa, siis võid endale 134231413 seltskonda leida kellega liituda.

Selle tripiga läks mu digikas katki, sõbranna telefon katki ja sõbral kadus zippo ära ning rahaliselt väga kulukaks, kuid siiski oli see kõik väärt seda elamust.
+ Wolli, sa see aasta ei jõudnud? Irw, hommikul esimese asjana telgiust lahti tehes oleks nagu sind näinud aga see oli vist Saaremaa humalast tekitatud silmapete :D

View Post




Ei jõudnud jah, tuli asjalikumaid asju ette... Ma loodan, et te - grupp Tallinnast sinna sõitnud - väga pettuma ei pidanud, et ma ei läinud. Kuulsin igasuguseid jutte, kuidas te paaniliselt mu telki otsisite. Isegi mitmekordset kinnitamist, et ma üldse õlletoobril ei olegi, Zupzzi ikka uskuma ei jäänud... LOL!!!

Igatahes mnjh.. toredad päevad olid koos Zupzziga Folgil :)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users