Hüppa postitusele

Change

Foorumi Särgid


Sellel teemal on 324 vastust

#101
Johannes.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 547
  • Liitus:17 dets 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu

YoungMoney, 23 aug 2008, 14:37, kirjutas:

dago oma on suht lahe jahm , meenutab nats neid eckõ särke :)
aga seal parempoolse linnu juures on see hall plärtsakas kahtlane , lõpeb nagu ära vms .
minu versioon emakast :
[img]http://img180.images...948/srkkmv6.jpg[img]

Vaata postitust



Ka päris hea :D
Postitas pildi

#102
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

normik, 21 aug 2008, 13:44, kirjutas:

Keegi on siin sellisest asjast rääkinud? Üritad rebida tuues mingeid täiesti lampi asju välja kuskilt millel ei ole seost. Ja su see algne jobi idee... kust krdi kohast tulevad sellised taunikud

Vaata postitust



Irw, kui sa arvad, et ma seda tõsiselt mõtlesin, siis on sul küll midagi väga viga. :lol: Ei ole keegi sellistest asjadest rääkinud nagu ma nimetasin, aga siin on mingid väga idiootsed ideed ja ma siis üritan teie moodi olla, tuues sama idiootseid ideid välja. :D

FootBag, 22 aug 2008, 16:59, kirjutas:

Tahad siis sellist särki, kus on peal kirjas www.neonet.ee ???
äkki paneksid oma kasutajanime, postcounti, avatari ja signatuuri ka peale särgile?
Väga nohik näed välja ju, kui mingi sellise särgiga käia, Dabo särgid on jumalast normaalsed ju tegelikult, kuid nad arvatavasti ei näeks särgina nii head välja..

Vaata postitust



Jah, tahaksin.
Tõsiselt, mind häirivad sellised jobud nagu sina, loe mu poste rohkem? Ma tahan, et oleks aru saada, et tegu on neoneti särgiga, mitte mingit "N - fantasy niggerc*ckmuumitrolli" pluusi.. ;)
Seda kasutajanime jne värki olen ma algusest peale idiootseks pidanud, pean praegu ka.. Tõesti hale on lihtsalt mõelda, et on teiesugused, kelle eesmärk on ainult minna lainega kaasa ja kedagi sõimata/kritiseerida, kui ei tea isegi mida see teine öelnud on. :ninja:

// Kirjaviga.. Neid võib veel olla, ärge näkku lööge.

Muutis Sadist, 24 august 2008 - 15:11.

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#103
FaNcY

    why so serious ?

  • liige
  • Postitusi:862
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Sadist, 24 aug 2008, 16:07, kirjutas:

Irw, kui sa arvad, et ma seda tõsiselt mõtlesin, siis on sul küll midagi väga viga.  :eyebrows: Ei ole keegi sellistest asjadest rääkinud nagu ma nimetasin, aga siin on mingid väga idiootsed ideed ja ma siis üritan teie moodi olla, tuues sama idiootseid ideid välja.  :D

Vaata postitust



Teised räägivad graafikast , sina räägid mingisugustest jobistavatest ahvidest ja värkidest, kuidas see nagu sarnanema peaks ?

Sadist, 24 aug 2008, 16:07, kirjutas:

Jah, tahaksin.
Tõsiselt, mind häirivad sellised jobud nagu sina, loe mu poste rohkem? Ma tahan, et oleks aru saada, et tegu on neoneti särgiga, mitte mingit "N - fantasy niggerc*ckmuumitrolli" pluusi..  ;)
Seda kasutajanime jne värki olen ma algusest peale idiootseks pidanud, pean praegu ka.. Tõesti hale on lihtsalt mõelda, et on teiesugused, kelle eesmärk on ainult minna lainega kaasa ja kedagi sõimata/kritiseerida, kui ei tea isegi mida see teine öelnud on.  :D

Vaata postitust


Mida rohkem ma su poste loen seda enam ma veendun ,et su koht on Wismaris mitte avalikus foorumis . ''N-fantasy niggerc*ckmuumitroll'' ? eneseväljendamine on küll 5+ sul , aga eeldatavasti vingud sa midagi särgi kujunduse kohta . Pmselt kui sa tahad mingit valget särki millel lihtsalt ''www.neonet.ee rulz u noobs '' kirjaga särki tahad siis võid ju lihtsalt musta vildikaga oma särgi peale midagi kirjutada , aga mida ülejäänud kasutajad nii mõttetu särgiga peale hakkavad .. ? ega keegi sellist jama nagunii ei kannaks ju . peale sinu .

Sadist, 21 aug 2008, 03:02, kirjutas:

Dabo oma on kõige halvem. Teised ideed on kantavad, aga Dabo särki ma küll ei ostaks.

Vaata postitust




aa , sorri teie kõrgeausus , ma ei teadnud ,et kasutajanimi ei kvalifitseeru ideeks :D

Johannes., 23 aug 2008, 14:41, kirjutas:

Ka päris hea :snoob:

Vaata postitust



ijeešh , mulle ka meeldib , musta/punase telliks küll ära :eyebrows:

Muutis FaNcY, 25 august 2008 - 21:35.


#104
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

FaNcY, 25 aug 2008, 15:43, kirjutas:

Teised räägivad graafikast , sina räägid mingisugustest jobistavatest ahvidest ja värkidest, kuidas see nagu sarnanema peaks ?
Mida rohkem ma su poste loen seda enam ma veendun ,et su koht on Wismaris mitte avalikus foorumis . ''N-fantasy niggerc*ckmuumitroll'' ? eneseväljendamine on küll 5+ sul , aga eeldatavasti vingud sa midagi särgi kujunduse kohta .  Pmselt kui sa tahad mingit valget särki millel lihtsalt ''www.neonet.ee rulz u noobs '' kirjaga särki tahad siis võid ju lihtsalt musta vildikaga oma särgi peale midagi kirjutada , aga mida ülejäänud kasutajad nii mõttetu särgiga peale hakkavad .. ? ega keegi sellist jama nagunii ei kannaks ju . peale sinu . aa , sorri teie kõrgeausus , ma ei teadnud ,et kasutajanimi ei kvalifitseeru ideeks :D

oh my bad , ma ei teadnud ,et kasutajanimi ja värgid ideeks ei kvalifitseeru :D
ijeešh , mulle ka meeldib , musta/punase telliks küll ära  :D

Vaata postitust



Lancy Fancy Pancy-boy...

Võib ju teha graafilise jobistava ahvi :eyebrows:.
Tundub, et sa ei loe mu poste, kui loed, siis loe uuesti. Ma pole kordagi väitnud, et tahaksin "www.neonet.ee rulz u noob" laadset särki, küll aga olen ma väitnud, et olen sellise totruse (mitte päris, aga labasuse) vastu. Kuidas saab keegi karta/tunda häbi, mingi pluusi kandmise pärast.. Ei saa mina aru..

Selle teksti mis punaseks muutsin, ma ei saanud hästi aru mis mõtlesid..
:eyebrows:

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#105
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue

Sadist, 24 aug 2008, 16:07, kirjutas:

Jah, tahaksin.

Vaata postitust




Väitsid küll, sorri, aga ma arvan et sina oled see kes pole oma postidega lähemalt tutvunud.
Ise oled

#106
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

kunin, 25 aug 2008, 16:59, kirjutas:

Väitsid küll, sorri, aga ma arvan et sina oled see kes pole oma postidega lähemalt tutvunud.

Vaata postitust



"www.neonet.ee" ja "www.neonet.ee rulz u noobs" on vägagi erinevad. :D

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#107
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Sadist sa paned nii mõtetut möla et mõnikord tundud nagu mingi 10 aastane.

Muidu Dabo särk on vägahea, telliks ära ja mingit kasutajanime ega neonet.ee-d pole peale vaja.

#108
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Kasutajanime võite ise minna ja lasta peale trükkida.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#109
ERXOR

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 689
  • Liitus:14 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ei tea, millega Wolli on hakkama saanud, eelmisel lehel lubas teha mingi logo vms..
Postitas pildi

#110
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Postitas pildi

Jep ,mul pole skille

Muutis BRC, 25 august 2008 - 22:13.

<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#111
goldec

     

  • auliige
  • Postitusi:9 575
  • Liitus:10 apr 2004
  • Sugu:mees
Postitas pildi
:D

#112
normik

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 414
  • Liitus:07 nov 2004
  • Sugu:mees

Sadist, 24 aug 2008, 16:07, kirjutas:

Irw, kui sa arvad, et ma seda tõsiselt mõtlesin, siis on sul küll midagi väga viga.  :D

Vaata postitust



Minul viga? Sorri aga kui sa isegi suudad tulla sellise idee peale et mingi jobi kujutab kirja neonet siis on sul küll väga haiglane mõttemaailm
Olgu ratsu hea või halb, kannustad, siis nelja ajad.
Olgu naine hea või halb, ikka vemmalt vajab.

#113
Jux.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 614
  • Liitus:26 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
Dabo särk on super ;) Sellise ostaks küll. Sellega saaks igalpool käia ka. See väga ei meeldiks kui mingi neonet.ee peale oleks kirjutatud
'Cause you know it's HARDSTYLE baby!

#114
FaNcY

    why so serious ?

  • liige
  • Postitusi:862
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Sadist, 25 aug 2008, 16:32, kirjutas:

Võib ju teha graafilise jobistava ahvi :D.
Tundub, et sa ei loe mu poste, kui loed, siis loe uuesti. Ma pole kordagi väitnud, et tahaksin "www.neonet.ee rulz u noob" laadset särki, küll aga olen ma väitnud, et olen sellise totruse (mitte päris, aga labasuse) vastu. Kuidas saab keegi karta/tunda häbi, mingi pluusi kandmise pärast.. Ei saa mina aru.. 

Vaata postitust


mhmh , need inimesed kellel mingigi stiilitunnetus eksisteerib muretsevad selliste asjade pärast nagu riiete välimus :D

Sadist, 25 aug 2008, 16:32, kirjutas:

Selle teksti mis punaseks muutsin, ma ei saanud hästi aru mis mõtlesid..

Vaata postitust


kas see oli nii keeruline või ? sa ütlesid ,et kõik muud ideed on kantavad , üks ideedest oli kasutajanimi - kiire järeldus - sa pooldasid kasutajanime ideed .

the end . ja see ,et seda 2 korda oli .. ma ei tea , ma editisin seda posti mingi 59459054 korda , jäi 2 silma vahele, et siuke kala sisse tuli .

Sadist, 25 aug 2008, 17:10, kirjutas:

"www.neonet.ee" ja "www.neonet.ee rulz u noobs" on vägagi erinevad.  :eyebrows:

Vaata postitust


ei ole , mingi nohikute teema on mõlemad, mingi krdi URLiga ikka ringi ei kõnniks ju ? :D

#115
Alienation

    GET REKT

  • liige
  • Postitusi:1 214
  • Liitus:18 juuli 2006
  • Sugu:mees
Postitas pildi

proovsin kh siis

Muutis zabuza, 25 august 2008 - 22:58.


#116
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
kui sul just vektorfaili sellest pole, siis võime selle variandi välistada, kuna seda on väga väga väga väga raske trükkida

#117
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

zabuza, 25 aug 2008, 23:56, kirjutas:

Vaata postitust



Keegi võiks sellises stiilis, ainult natuke lihtsamalt lahendatud särgidisaini variandi proovida meisterdada.

Postitas pildi


#118
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

normik, 25 aug 2008, 20:34, kirjutas:

Minul viga? Sorri aga kui sa isegi suudad tulla sellise idee peale et mingi jobi kujutab kirja neonet siis on sul küll väga haiglane mõttemaailm

Vaata postitust



Ikka ei saanud aru? Loe mu lause esimest poolt.. Okei, kuna sa oled jobu, ütlen lihtsamalt: "Ma ei mõelnud seda tõsiselt, tegin nalja või midagi sellist." . Oled rahul? Ärme mölise edasi enam.. :D

FaNcY, 25 aug 2008, 22:41, kirjutas:

mhmh , need inimesed kellel mingigi stiilitunnetus eksisteerib muretsevad selliste asjade pärast nagu riiete välimus  :eyebrows:

kas see oli nii keeruline või ? sa ütlesid ,et kõik muud ideed on kantavad , üks ideedest oli kasutajanimi - kiire järeldus - sa pooldasid kasutajanime ideed .

the end . ja see ,et seda 2 korda oli .. ma ei tea , ma editisin seda posti mingi 59459054 korda , jäi 2 silma vahele, et siuke kala sisse tuli .
ei ole , mingi nohikute teema on mõlemad, mingi krdi URLiga ikka ringi ei kõnniks ju ?  :o

Vaata postitust



Mul eksisteerib ka siilitunnetus, ära saa valesti aru, aga noh.. Arvatavasti mitte nii tõsiselt nagu teil, aga see ei puutu teemasse.
Ma vabandan, et ma aru ei saanud. Aga jah, umm.. Ma olen suhteliselt valiv riiete suhtes (ma ei imesta, kui te seda ei usu), kuid pole ka vaja sellel teemal rääkida.
Aga.. Dabo särk, ei meeldi mulle mitte üldse, ma juba eelnevalt mainisin, mis mulle selle juures ei meeldi. Teised (username ideed kah) on KANTAVAD, ma ei poolda username ideed, olen tegelikult selle vastu, aga ma võiksin seda kanda küll.
Ärge palun valesti aru saage sellest. :D

TÄHELEPANU! Järgnev lause sisaldab sarkasmi!
Tegelt võiks ju pluusi peale kirjutada: "https://www.neonet.ee/index.php?showtopic=49716&st=100" See on selle teema link. :o

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#119
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
sellist grungy värki pole jahm mõtet teha ..
ma teen ja lasen siia ülesse mingi uuema versiioni ka kui ideesi tekib .

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#120
doker

    Muidu asjatundja.

  • liige
  • Postitusi:1 558
  • Liitus:01 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Dabo omad minu meelest kõige asjalikumad :o
Cheap ain't badass, badass ain't cheap.





3 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 3 külalist, 0 anonüümset kasutajat