Hüppa postitusele

Change

Öölalupidu


Sellel teemal on 100 vastust

#81
Kaspar.

    juba etruskide ajast

  • liige
  • Postitusi:3 934
  • Liitus:18 veebr 2007
  • Sugu:mees
Kas ma kuulsin ,et keegi mainis midagi Blink-iga?
Mingi ''Blink. näitab'' vms.

#82
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Postitusi:3 160
  • Liitus:27 apr 2005
  • Sugu:mees
Sõber sai sama päev 20 .. nii, et väga pikalt ei saanud seal olla.
Aga muidu täitsa lahe oli.

#83
Off.

    It's time to rock out with your cock out

  • liige
  • Postitusi:1 005
  • Liitus:07 apr 2007
  • Sugu:ei ütle
Mul küll tekkis tunne ,nagu oleksin ma olnud sellel päris esimesel öölaulupeol. Pärast iga loo lõppu oli ikka rahvas nii ekstaasis, lippud lehvisid, inimesed karjusid. Eriti meeldis hüperboloidi laulda.

Lõpus ei saanud enam kõrgemaid noote lauldagi, aint mingi kraaksumine tuli, häälepaelad ei pidanud vastu.

Nägin Sten-i ja patayat ka pärast poole. Koju sai õnneks Andrease ja Tankistiga, küüti pakkus Andrease ema.
Postitas pildi

#84
Oliver Ruin

    [WARNBANNED] liider

  • bannitud
  • Postitusi:1 480
  • Liitus:08 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Käisin ka, tore oli. Seda massi oli lahe vaadata, ise istusin üleval lavapoolt vaadates vasakul.

Aga jah, Off. Kuule, kuki on su klassivend :thanks4:?
Postitas pildi

#85
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Thunder, 20 aug 2008, 13:08, kirjutas:

käisin, mõtetu oli imo. kella 2heni umbes olin, siis minekut.

Vaata postitust



:thanks4:


Mind muidu väga positiivselt üllatas see kui palju noori oli. Päris hukka pole meie noorsugu veel ühesõnaga läinud..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#86
Off.

    It's time to rock out with your cock out

  • liige
  • Postitusi:1 005
  • Liitus:07 apr 2007
  • Sugu:ei ütle
OT:
@pataya : Oli mu klassivend jah paar aastat, tulevane aasta mitte. Tore tegelane, nalja on saadud temaga.
/OT

Lenna Kuurmaad küll ei näinud, ainult telekast , kui juba kodu jõudsin.
Öösel küll ei viitsinud postitada siia.
Postitas pildi

#87
Vans^

    What?

  • liige
  • Postitusi:2 633
  • Liitus:03 veebr 2007
  • Sugu:mees
Enamus noori kahjuks tilbendasid niisama ringi ja paljud neist olid väga täis. :thanks4:
Postitas pildi
Failure is never an option.

#88
Froggy

    superhuman.

  • liige
  • Postitusi:1 371
  • Liitus:16 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Metsatöll esines ka? :thanks4:

#89
Thunder

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:1 999
  • Liitus:07 aug 2007
  • Sugu:mees
jah, esimesena.
Postitas pildi

#90
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kirjutan siis veits, kuidas minu crewl see asi välja nägi..

Olime 4'kesi ning oli igav, läksime ühe tegelase poole, võtsime rummi, aga nii igav oli, et vaatasime Jansas kusagilt tänavalt aknast Laulupidu ja kirusime, et oleme mõttetud mehed, et ei läinud. Järsku mõtlesime siis selle kasuks, et ikkagi minna ja tagasituleku kohta mõtleme hiljem. Mõeldud-tehtud, läksime siis nr18 bussile, seal nägime mingeid teisi tüüpe kes ka sinna suundusid ja rääkisime olümpiast. Kosmose juures vahetasime bussi ning rumm sai Jansa-Kosmos marsuudil otsa, jätkasime buss nr 5 peal, seal nägime jälle samasid tegelasi + veel Hiiult mõningaid kohalike. Siis kui Virust olime veits edasi sõitnud, siis hakkasime bussis laulma, pärast laulis kogu buss .. Usun, et venelased seal bussis ei tundnud end just kuigi hästi. Jõudsime siis ka ükskord kohale, massiivselt rahvast ikkagi oli juba väljas.
Läksime väravatest sisse ning vaikselt liikusime lava poole, rahvast tekkis aina rohkem, whoah! Ronisime mäele, vaatasime veits ja siis saime ühtede teiste tegelastega kokku ning läksime tagasi mäe peale vaatama. Lampi tuli mingi meeskonna turvaaff mu sõbra käest dokki küsima... o_O ... Kuidki ta ei teinud parajasti suitsu ega ka ei lällanud ega mida, jube lamp. Kuid siiski, kui sa oled varem rummi joonud, siis puhud ikkagi ka mingi numbri njh, traff, aga noh, ilmselt mitte väga suur, vedas ka, et vanematele ei kõllatud. Sellega ühel pool, siis jätsime meiega olnud tüüpidega hüvasti, nood kadusid koju ära vist, igatahes trippisime seal telkidejuures ringi veits ja järsku mingi fotograaf oli läheduses, üks siis meieseast küsis, et "Sa mingi fotograaf siin vä?" too siis vastas jaatavalt. Ning pildistas meid, küsisime siis, et mis kohta pildid üles võivad minna, vastus oli tore - Weekend.ee ... Loodan, et nood pildid siis ikka kõlbavad ka, mis tehti. Tollega sai ära jauratud, siis läksime sinna lavaette laulma, leidsime mingid tegelased, kellel olid laulikud ning saime mõningate asjade sõnad teada. Tuli see lugu "Eestlane olen ja eestlaseks jään" siis õõtsutasime end nii, et tulemasinad õhus. Ok ja siis laulsime seal mingi aja ning kui Chalice lavale lendas, siis panime minekut, taksole sealt ja 170.- -> Jansenisse. Siis hakkasid mõttetud tripid 'ndshiz ja jõudsin ~4.30 HiiuGrilli, kus nägin taaskord tuttavaid, keda ma buss nr 5 kohatsin ja ~3x nägin ka Laulupeol. Sai nondega veits juttu ajatud ja kell 5 jõudsin koju, postisin Insomniasse ja kadusin magama ära..

Oijah, eks tuttavaid ikka sai nähtud seal ^_^

-soovid oma reklaami siia?-


#91
Kennu

    BREATHE IN, BREATHE OUT

  • liige
  • Postitusi:4 116
  • Liitus:16 juuni 2006
  • Sugu:mees
Väga hull oli, punklaulud olid võimsad, see oli äge, kui mingi 100k inimesi massikommunikatsiooni refrääni valel ajal laulis, Volmer oli nagu wtf :thanks4:. Hüperboloid oli parim laul see aasta imo. Tuttavaid sai ka nähtud. Vansi ja Balthazari siit foorumist siis, Tical oli mu kõrval koguaeg.

#92
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Kennu, 20 aug 2008, 17:25, kirjutas:

Väga hull oli, punklaulud olid võimsad, see oli äge, kui mingi 100k inimesi massikommunikatsiooni refrääni valel ajal laulis, Volmer oli nagu wtf :thanks4:. Hüperboloid oli parim laul see aasta imo. Tuttavaid sai ka nähtud. Vansi ja Balthazari siit foorumist siis, Tical oli mu kõrval koguaeg.

Vaata postitust



Blahh.. Te olite ka seal :D :D

-soovid oma reklaami siia?-


#93
kauboi

    õüäõüõäõü

  • liige
  • Postitusi:1 529
  • Liitus:30 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
käisin , olen alaealine , aga ei ajatud minema et liiga hilja ja nii, mingi pool kolmeni olime vist

#94
*1nsan3*

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:3 721
  • Liitus:06 aug 2004
  • Sugu:mees
Kellel huvi Öölaulupeo eilse ETV lindistuse vastu, siis saatke mulle PM.

Muutis *1nsan3*, 21 august 2008 - 00:24.


#95
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Ei suht reaalne asi oli, masiivne jne, hea et palju noori oli.

#96
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Savipäts ikka suutis üritusele oma käpa peale panna. :thanks4:

#97
marvin008

    Liige

  • liige
  • Postitusi:426
  • Liitus:19 mai 2006
  • Sugu:mees

Tsitaat

  Kellel huvi Öölaulupeo ETV lindistuse vastu

laupäeval on ka mingi, seda? seal vist näitab parimaid laule. keegi seda 6h ka lindistas ??youtubesse levivad vaikselt juba ETV klipid

Tsitaat

Savipäts ikka suutis üritusele oma käpa peale panna.


see oli jah lame, need õhupalli ärijad olid head ja see mutt ,kes müüs või andis ta neid niisama, mingeid vene lipu värvides vilkuvaid värke.

Muutis marvin008, 20 august 2008 - 23:07.


#98
*1nsan3*

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:3 721
  • Liitus:06 aug 2004
  • Sugu:mees

marvin008, 21 aug 2008, 00:04, kirjutas:

laupäeval on ka mingi, seda? seal vist näitab parimaid laule. keegi seda 6h ka lindistas ??youtubesse levivad vaikselt juba ETV klipid
see oli jah lame, need õhupalli ärijad olid head ja see mutt ,kes müüs või andis ta neid niisama, mingeid vene lipu värvides vilkuvaid värke.

Vaata postitust



Ei, seda eilset ETV pilti ikka. Mul tiba üle poole lindistatud - 3 tundi - presidendi kõne ja Koit on peal kindlalt. Kui huvi, siis saatke PM.

Muutis *1nsan3*, 21 august 2008 - 00:15.


#99
SmileYaDead

    Liige

  • liige
  • Postitusi:213
  • Liitus:04 apr 2005

Thunder, 20 aug 2008, 13:08, kirjutas:

käisin, mõtetu oli imo. kella 2heni umbes olin, siis minekut.

Vaata postitust




Mida sa sellelt sealt ootasid siis, et see sinu jaoks mõttetuks kujunes?

Ise käisin, 5,5 tundi järjest jalgel ja käsi lippu lehvitamas.. Kaalus üle iga teise kontserti, inimesed tulid kohale laulma, mitte ennast täis jooma.. Kusagil mujal ei kuule me üle 100,000 eestlase koos laulmas oma emakeeles.. Väga õnnestunud pidu ja loodan, et selliseid korraldatakse veel!

Muutis SmileYaDead, 21 august 2008 - 01:40.


#100
NotLikeYou

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:26
  • Liitus:29 aug 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn
Käisiin ja vägaa super elamuse jättis !





4 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 4 külalist, 0 anonüümset kasutajat