Hüppa postitusele

Change

Härra Wolli


Sellel teemal on 1 vastus

#1
ReinUla

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:13
  • Liitus:26 aug 2008
  • Sugu:mees
Nimelt, kas teie arust on normaalne kui admin loeb teie isiklikke kirju (PM), näiteks olete saatnud teisele kasutajale midagi islikku ja admin seda loeb?

Nimelt on wolli otsustanud seda teha
Postitas pildi

NEONET EI OLE ENAM TURVALINE JA USALDUSVÄÄRNE, KUI JUBA ADMIN LOEB TEIE PM-KASTI KUS VÕIB OLLA MINGI TEIE ISKLIK INFO NÄITEKS

Muutis ReinUla, 26 august 2008 - 02:17.

Postitas pildi

#2
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Ja kes ilusti seda pilti loeb, saab aru, et seal käib jutt kahe inimese vahel, kes proovisid algatada mässu Neoneti foorumis, kuna nad said warni offtopicu tegemise eest...

Minu silmis kuuluvad sellised kasutajad koheselt bannimisele.
Tegin selle kohta teema juba adminni foorumisse, ning asi kuulub arutamisele!

Kas on kellegi isikliku infot kuskile jagatud????
See võimalus on foorumil olnud juba foorumi sünnist, Kas selle aja jooksul on kellegi isikliku infot kuskile jagatud või???

Foorumi adminnid on piisavalt usaldusväärsed, et ei kasuta mingeid teie andmeid mitte kuskil... Vaid ennetamiseks... Nad võivad kõik kinnitada mu sõnu ja lugeda mu PM-e, et veenduda mu jutu õiguses.

Mille ennetamiseks??
Just selliste situatsioonide ennetamiseks, kus keegi äritseb Pm-ides narko, alko või suitsudega, mõnitavad modesid ja adminne kuna nad said warni.. jms. SELLISEID EI OLE MITTE VÄHE! Meid huvitavad ainult probleemsed kasutajad! Kes võivad saada foorumile nuhtluseks, või siin mingeid sigadusi korda saata...

Neoneti foorum ei jaga siin sisalduvaid isiklike andmeid kolmandatele isikutele!
"Kuidas saate selles NÜÜD kindel olla?" Nagu Ksenoon kirjutas... 5 aastat olete saanud selles kindlad olla... Foorumi adminniks ei saa igaüks kes tuleb lihtsalt niisama "You, tahaks adminniks"... Usaldus on esmatähtis..

Neoneti adminne ei huvita mitte kellegi eraelu, meil on endil piisavalt palju tegemist omaenda eludega. Meid ei huvita kui sa saadad mingi armastuskirja mingile tüdrukule või poisile...

Ksenoon ise pani selle asja suure kella külge!
Teil on hetkel paaripäevane postikeeld korduva offtopicu postitamise eest.
Mitte mingi lifetime suspend, et oleks vaja olnud teha uus kasutaja.

Andreee>: Mille eest warni said laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif ?
Ksenoon: Küsisin wollilt miks tal mees signatuuris, ala offtopic. Tra see gei lasi ise kuradi koguaeg offtopicut biggrin.gif
Andreee>: Ta sai lihtsalt sellist ülelendu, siis kasutas mode õigusi biggrin.gif Rsk ... teeme mässu biggrin.gif
Ksenoon: Jah, astume üles pede vastu biggrin.gif PEDE MAHA
Andreee>: Täpselt nii raisk biggrin.gif Trukkinud juba piisavalt kaua laugh.gif

Teema läheb seniks sulgemisele kuni oleme mingi otsuse vastu võtnud!

Head ööd!





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat