Hüppa postitusele

Change

Pmid && Administraatorid.


Sellel teemal on 82 vastust

Hääletus: Kas administraatoritel lubada PMide lugemist? (262 liiget on hääli andnud)

Kas administraatoritel lubada PMide lugemist?

  1. Jah, administraatorid peaksid saama lugeda PMe. (77 häält [29.39%])

    Häälte protsent: 29.39%

  2. Ei, minu kirjad peaksid siiski olema privaatsed. (185 häält [70.61%])

    Häälte protsent: 70.61%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#1
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Esile on kerkinud probleem - administraatoritel on võimalik lugeda privaatsõnumeid.

Mida arvate sellest teie ning kõige tähtsam - miks te nii arvate?

Enne, kui vastate, pidage meeles ka seda, et tänu sellele on võimalik kontrollida, kas keegi on massiliselt teie postkasti risustatud või kas keegi on teid hoopiski rahadega seounduvates tehingutes petnud.

Kindlasti peab mainima ka seda, et teie kirju on võimalik lugeda ka mitmetes teistes suurtes portaalides (tuntuim neist on arvatavasti rate.ee), sest kõik kirjad talletatakse andmebaasides ning kirjade lugemine on võimaldatud arvatavasti samadel põhjustel, nagu ma eelnevalt mainisin.

Igasugune kriitika on oodatud, aga palun ärge minge isiklikuks. Vaen ja sõim kustutatakse ning eksinuid karistatakse halastamatult.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#2
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
Olen nõus sellega, et vahest tuleb neid tõesti lugeda, aga ootaks siiski adminnidelt seda, et PM-e loetakse siis, kui tekib põhjus, ehk mingi ajend. Mingi kahtlus vms.
Loodetavasti seda võimu liialt ei kuritarvitata ja loodame et keegi ajaviiteks PM-e ei loe.
Ise oled

#3
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Privaat sõnum see igatahes siis enam ei ole. Noh, suure enamuse eest on varjatud, aga ikkagi saavad neid kolmandad isikud vajadusel lugeda. Neutraalne ise, sest väga palju ei pm´i.

#4
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Pooldan kuninit, ise panin ka, et võivad lugeda. Kuid mitte selle põhjal kedagi ähvardada, et kuule sina mõnitasid mind selle PRIVAATsõnumis, veel midagi kellelegi kobised, kustutan su kasutaja ära. Lugemise vastu pole mul midagi, peaasi, et ei hakata alusetult ähvardama, kui kasutaja pole seaduseid rikkunud, vaid ta mainib oma sõbrale keda pole msnis, mida ta kellestki arvab.

#5
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Valisin selle "Ei" variandi (yay, ma olen uhke, olin esimene B) . Joke).
Ma arvan, et privaatsus võiks siin foorumis siiski eksisteerida. Ma olen kindel, et enamik neonetlastest ei tegele PMide kaudu keelatud ainete äritsemisega vms. Võimalik, et keegi teeb, kuid suur enamik kindlasti mitte.
Aga kui on väike võimalus, et keegi suhtleb mingil patusel või illegaalsel teemal, ei tohiks ikkagi kõikide kasutajate PM-e lugeda.
Mõnel võib eksisteerida privaat sõnumites mõni isiklik ja häbistav asi, või mida iganes. Igasuguseid asju võib olla. :o

Ma ise ei suhtle PMidega, et mul isiklikult mingit probleemi sellega pole. Kuid äkki kunagi tekib soov/vajadus/tahtmine midagi kellegile ütelda, mida ei pea vajalikuks kõigil näha, siis ma küll ei sooviks teada, et mingi suur suur Administraatorionu seda pealt loeks. :o

Muutis Sadist, 26 august 2008 - 19:42.

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#6
Streamer2

    Kaaskodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 450
  • Liitus:18 dets 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UnKnown??!!
Juhul kui on kahtlus nt narkoäris või muus illegaalses, siis jah.
Muidu ei.
Postitas pildi

#7
ReinUla

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:13
  • Liitus:26 aug 2008
  • Sugu:mees
Kui on mingi väga väga kindel põhjus vaatamiseks, siis võib. Aga mitte niisama, et otsida mingit põhjust, et saaks warnida / kasutaja kustutada. Et kui muud põhjust warnimiseks ei leia, siis näiteks uurib veel PM kasti ka läbi. Umbes, et täna vaatan selle kasutaja läbi, kas ta on mu kohta midagi öelnud - kui on siis warnin kui ei siis võtan järgmise ja nuhin. Ja tegu on siiski privaatsõnumiga (rõhk privaat).

/Vastasin siiski EI

Muutis ReinUla, 26 august 2008 - 20:09.

Postitas pildi

#8
encoder

    No fate but what we make

  • auliige
  • Postitusi:5 880
  • Liitus:27 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kui administraatoritel on võimalus lugeda teie PM'e, siis ärge arvake, et nad tegelevadki sellega päevast päeva, muudkui loevad seda kuidas te Kanakuke ära taguda lubate või kuidas te Unfaithfulile keelt kõrva ajate või mis iganes (just an example). Meie adminid kindlasti ei kuritarvita ega kasuta seda võimalust lihtsalt uudishimust, muidu nad poleks siin adminsitraatorid. See on lihtsalt trump tagataskus, tõendusmaterjalide hankimiseks, kui keegi kellegi peale kaebab, tekib mingi konflikt, üks osapool valetab, teine räägib tõtt, tõe välja selgitamiseks jne jne. Ainult äärmistel juhtudel kasutamiseks kindlasti. Pealegi foorumis on 5500+ kasutajat, ma usun et igapäevane PM'ide liiklus jääb vähemalt mitmesaja PM'i kanti, arvestades seda et meie foorumis on elu 24/7. Seega teie PRIVAATsõnumid ikkagi jäävad PRIVAATSEKS. Keegi ei roni konkreetselt teie PM'ide kallale jne

#9
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees

encoder, 26 aug 2008, 20:50, kirjutas:

foorumis on 5500+ kasutajat, ma usun et igapäevane PM'ide liiklus jääb vähemalt mitmesaja PM'i kant

Vaata postitust



Kui suur osa neist aktiivne on? Seda kindlasti ei saa nii võtta, et ei hakata nuhkima. Mõnel kasutajal on siin osade adminidega kanu kitkuda ja see oleks ideaalne võimalus taha keerata.
Ise hääletasin sellegipoolest positiivse vastuse poolt.

#10
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
Seni kuni see asi ei ole adminide igapäevaseks meelelahutuseks ei ole mul midagi selle vastu. Foorum ei ole koht, kus teiste kasutajatega oma privaatseid andmeid jagada ja eraelu arutada. Kui tekib hirmus kihk jagada kellegagi oma eraelu, on selleks alati olemas e-mail.

Muutis sokC, 26 august 2008 - 20:02.

Postitas pildi


#11
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN
Privaatseid sõnumeid ei tohiks keegi teine lugeda, peale enda imo.

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#12
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
PM - Private Message, tähendab siiski privaatset sõnumit aga nüüd seda lihtsalt Message'i saatmiseks vast nimetada. Stiilne. Eino kui adminitel igav on jes go for it.

#13
Vissi.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 557
  • Liitus:03 okt 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
PM'i nimetusest on juba arusaadav, et tegemist on millegiga, mis teistele nähtamatuks jääb. Arvan, et adminid võiksid PM'idele ligipääseda kuid seda vaid erandjuhtudel nagu Encoder seda juba ütles.

real*, 1 juuli 2007, 16:01, kirjutas:

Estonian Building School ongi ju EBS?

Vaata postitust



"Roses are red, Chelsea are blue, my grandma can take spot-kicks better than you."

#14
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
samas, võiks siis ainult kõigi adminite koosolekul saada neid lugema minna.
Ma mõtlen, et kui tekib kahtlus, siis arutatakse adminite poolt läbi ning positiive otsuse puhul vaadataske...
Ühesõnaga neonet ei peaks olema koht kus keegi peaks oma isiklikku infot vahetama, kasutajad peaks ise enne kirja saatmist tajuma et midagi sellist võib juhtuda. selline see internet juba on

hääletan positiivselt
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#15
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
EI!
Kui siis võibolla ainult hädajuhtudel, aga ma ei tea millised need peaks olema..
Igatahes need võiks siiski privaatseteks jääda, mis iganes need ka ei sisalda, nõme oleks, kui mingi aff sinu postkastis ringi vahib -.-

-soovid oma reklaami siia?-


#16
hells bells

    gone rogue

  • liige
  • Postitusi:773
  • Liitus:28 okt 2007
  • Sugu:naine
Mind huvitab, kelle omi te juba lugenud olete. : (

Jaa, adminid peaksid kahtluse korral omavahel enne läbi arutama, kas lugeda või mitte. Või teete seda juba?

#17
Roman

    ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

  • liige
  • Postitusi:4 048
  • Liitus:27 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:W S
Arvan et kõikidel adminnidel ei tohiks seda õigust olla , võiks olla midagi sellist et RED ja Encoder kahekesi saavad ainult lugeda .
Hääletasin vastu ,kuna siiski jah see on privaat sõnum , mitte sõnum .

#18
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Postitusi:1 273
  • Liitus:09 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Täpselt teeme hääletuse et volitame 2 inimest kes tohivad lugeda .
I have decided to live forever or die in the attempt.

#19
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
EI!
Kindlasti mitte. :o

#20
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

MeritWasHere^.^, 27 aug 2008, 03:03, kirjutas:

Mind huvitab, kelle omi te juba lugenud olete. : (

Jaa, adminid peaksid kahtluse korral omavahel enne läbi arutama, kas lugeda või mitte. Või teete seda juba?

Vaata postitust




Senikaua tehti, kuni Kanakukk otsustas selle teema ka siia teha...

-Roman-, 27 aug 2008, 06:36, kirjutas:

Arvan et kõikidel adminnidel ei tohiks seda õigust olla , võiks olla midagi sellist et RED ja Encoder kahekesi saavad ainult lugeda .
Hääletasin vastu ,kuna siiski jah see on privaat sõnum , mitte sõnum .

Vaata postitust




Ongi privaat sõnumid ja endiselt jäävadki selleks.. Kasutajad ei saagi üksteise pme lugeda, foorumi adminnidel on see õigus ainult. Ja ma ei tea, et mõni/ÜKSKI PM oleks 5 aasta jooksul kuskil avalikult postitatud?!?!

Lihtsalt 5 aastat oli see teadmine, et adminnidel on siin foorumis see võimalus, teie eest varjatud - ja mingit probleemi pole olnud... Nüüd kui teate et adminnidel on see võimalus, arvate et adminnidel pole enam midagi muud teha kui lugeda kasutajate PM-e... Sensless





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat