Hüppa postitusele

Change

Pmid && Administraatorid.


Sellel teemal on 82 vastust

Hääletus: Kas administraatoritel lubada PMide lugemist? (262 liiget on hääli andnud)

Kas administraatoritel lubada PMide lugemist?

  1. Jah, administraatorid peaksid saama lugeda PMe. (77 häält [29.39%])

    Häälte protsent: 29.39%

  2. Ei, minu kirjad peaksid siiski olema privaatsed. (185 häält [70.61%])

    Häälte protsent: 70.61%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#21
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres

August, 27 aug 2008, 08:18, kirjutas:

No, mina saatsin Neole kohe otse pm'i, aga paistab, et ta ei saanud isegi selle lugemisega hakkama.

Vaata postitust



hahahahaha väga hea! :o.

vastasin ei.
Posted Image

#22
Le Fu?

    [WARNBANNED] bros b4 hos

  • bannitud
  • Postitusi:1 319
  • Liitus:18 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võrumaa
Selliste kirju võols lugeda kes on kahtlased ja kes äritsevad/müüvad asju.
Postitas pildi
Seen

#23
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Vastasin EI..aga võiks olla näiteks nii et kui keegi on masiisliselt risustanud vms.. siis nagu kasutaja ütleb adminnile ja saab juhtpaneelist panna et näiteks et luban administraatoritel oma postkasti lugeda vms :o
Postitas pildi

#24
Chronos

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:4 929
  • Liitus:21 nov 2006
  • Sugu:mees
PRIVAAT Sõnumid peaksid ikkagi olema ainult sellele inimesele loetavad kellele sa saatsid , ja privaatsus on ikkagi isiklik asi =d

#25
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Ei tohiks, kaotaks tähenduse " privaat " mis on praeguste võimaluste juures ainuke asi foorumis mis veel privaatne oli. samuti sellised juhtumid nagu " kindlaks teha, et keegi ikkagi on teid rahaga petnud " saab kõik pildi materjaaliga ära teha. Samuti arvan, et see põhjustaks väga palju " läbivaatamisi " mis pole vajalikud, wolli näide oli kõige parem seoses sellega(mis ka minule natuke kasulik oli), aga samas ikkagi mitte vajalik.
/loomulikult kui oleks võimalik siis meeldiks ka martin333e idee tab'ist kuhu peksad linnukese või võtad ära stiilis " administraatorid võivad minu privaat sõnumeid lugeda " vms.

Muutis E-ThugJr, 27 august 2008 - 10:56.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#26
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Haha, osad panid EI, sest nad varem saatsid oma peen0reid PM-ide kaudu XD. Nüüd on paanika. Mida saab siin privaatset tahta? Sellist teksti pole olemaski. Osasid asju ei räägita isegi telefoni kaudu, kui midagi väga privaatset. Keda kotib kui keegi loeb PM-e. Liitumisel sa nõustusid reeglitega ju vms? Kuigi ma ei tea kas sellist tingimust oli seal üldse :o. Nagunii siin kõik teavad kõigist kõike.
Postitas pildi

#27
krabi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 049
  • Liitus:02 märts 2005
Vastasin, et adminid/moded võivad lugeda, aga seljuhul kui toimub tõesti midagi kahtlast või seadusevastast(põhimõtteliselt seda, mis võiks kahjustada selle portaali reputatsiooni).
Ei pabista nende lugemiste pärast suurt, kuna ise eriti ei kasuta ja ei ole midagi varjata.

#28
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa

Wolli, 27 aug 2008, 10:43, kirjutas:

Lihtsalt 5 aastat oli see teadmine, et adminnidel on siin foorumis see võimalus, teie eest varjatud - ja mingit probleemi pole olnud... Nüüd kui teate et adminnidel on see võimalus, arvate et adminnidel pole enam midagi muud teha kui lugeda kasutajate PM-e... Sensless

Vaata postitust



Ei ole ka probleemi olnud :o ? Sa tead kahjuks väga hästi, et probleem oli. Ma saan aru, et kui keegi seaduseid rikub, siis tuleks see peatada vähemalt foorumi sisesel tasandil, et foorum jamasid kaela ei saaks, kuid kui lp. administraatorid hakkavad lugema neid ning leiavad sealt ühte teda maha tegeva privaatsõnumi, siis ta peaks parem vaikima ning kannatama kriitikat, mitte saatma vastu privaatsõnumi, et kui asi kordub, siis eemaldatakse kasutaja. Oleks sa vaid kuulnud, mida me veel MSN-s rääkisime... Me peaks kõik banned ja deleted olema.

Lisa see ka siia, mis sa Ksenoonile pm-s saatsid. Minu andmetel saatsid sa neile väga ilusa kirjakese juba selle peale, kui nad omavahel sind maha tegid(võin ka eksida, sest ksenooni pole sees, kuid eile sain nii asjast aru, aga no ma olen madalalaubaline, niiet anna mu idiootsus andeks eks).

Muutis Ralli2ss, 27 august 2008 - 11:25.


#29
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Andreee>: Mille eest warni said laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif ?
Ksenoon: Küsisin wollilt miks tal mees signatuuris, ala offtopic. Tra see gei lasi ise kuradi koguaeg offtopicut biggrin.gif
Andreee>: Ta sai lihtsalt sellist ülelendu, siis kasutas mode õigusi biggrin.gif Rsk ... teeme mässu biggrin.gif
Ksenoon: Jah, astume üles pede vastu biggrin.gif PEDE MAHA
Andreee>: Täpselt nii raisk biggrin.gif Trukkinud juba piisavalt kaua laugh.gif

Andree ja Ksenoon EI SAANUD oma pm-ide pärast warnid ja postikeelud... Vaid offtopicu eest homoseksuaalide teemas!... Ja ENNE kui nad selliseid pm-e üksteisele saatma hakkasid

Kui ksenoon saatis mulle isiklikult juba PM-i kus ütles et gei/homo vms olen, seda võin võtta juba kui otsese solvanguga...(Ja seda ta ka tegi!) LOOMULIKULT MITTE NEID MIS NAD OMAVAHEL SAADAVAD... Tsiisas, sulle ei jõua vist ikka kohale..

#30
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Minugi poolest võivad nad lugeda, kui nad saavad rahuldatud ennast sellest. Millegipärast tundub, et Wolli on kindlasti mu postkastis tuhnimas käinud ja sellest kujundanud välja arvamuse minust! TÕTõtõtõõtõt, aga noh, mul suva, lugege terviseks.

#31
K22pa

    Football is da best!

  • liige
  • Postitusi:3 627
  • Liitus:03 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
moded kindlasti ei tohiks saada lugeda :o
kui modeks valitakse siin pooljuhuslikke inimesi aga kui adminnid juba said seda enne teha ja saavad ka edasi siis mis teema mõte on?
Postitas pildi

#32
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
No suhteliselt ükskõik sest nagunii seal midagi tähtsat ei ole,aga valisin EI , sest kohati mulle saadetakse paroole PM-ide kaudu ja pole vaja teistel neid lugeda.

#33
Garry

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:12 875
  • Liitus:05 juuli 2006
  • Sugu:mees

metsavaras, 27 aug 2008, 01:54, kirjutas:

EI!
Kui siis võibolla ainult hädajuhtudel, aga ma ei tea millised need peaks olema..
Igatahes need võiks siiski privaatseteks jääda, mis iganes need ka ei sisalda, nõme oleks, kui mingi aff sinu postkastis ringi vahib -.-

Vaata postitust



Kas sa solvasid just administraatorit/eid ?

Meil pole ebakvaliteetseid adminne, keda ei peaks usaldama. niiet las loevad.

#34
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

Ralli2ss, 27 aug 2008, 13:09, kirjutas:

Ei ole ka probleemi olnud :o ? Sa tead kahjuks väga hästi, et probleem oli.

Vaata postitust




5 AASTA jooksul esimest korda tuli üks asi avalikuks... Ja sedagi Ksenooni ENDA käe läbi... Ma ei ütleks, et see on probleem... pigem õnnetus!

#35
Kate

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 101
  • Liitus:08 sept 2006
  • Sugu:naine
Võivad küll lugeda, ärge hoidke mingi isiklikke kirju oma postkastis siis.

#36
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Blä Neonet saadab mind veel trellide taha.

#37
Laheee

    Vanemliige

  • bannitud
  • Postitusi:1 990
  • Liitus:26 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Põltsamaa
EI ! kudagi nii ei saaks ,et settingust valime kas admin saab lugeda mu pme or ei ? ntx kui mingi vend ajab kahtlast asja mis ebaseaduslik vms pm teel or midagi sellist mis neoneti kahjustaks.
Postitas pildi.

#38
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Loogiline, et jah, kuna asi seostub ikkagi foorumiga. Keegi ütleb sulle midagi vms, siis hoiatus või bänn. Kui armastuskirju saata tahate, siis kobige hoti v msni vms.

#39
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Olen ka ise olnud ühes foorumis administraator ja kiusatus oli suur ja ka lugesin neid, no offence.
Siiski peaks asi olema turvalisem ja näiteks ainult Neo saaks neid lugeda vms.

#40
Shifftiii_____

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:2 538
  • Liitus:05 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
Vastu. Kui midagi tõestada vaja, saab teha ss ja : )
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat