Hüppa postitusele

Change

Pmid && Administraatorid.


Sellel teemal on 82 vastust

Hääletus: Kas administraatoritel lubada PMide lugemist? (262 liiget on hääli andnud)

Kas administraatoritel lubada PMide lugemist?

  1. Jah, administraatorid peaksid saama lugeda PMe. (77 häält [29.39%])

    Häälte protsent: 29.39%

  2. Ei, minu kirjad peaksid siiski olema privaatsed. (185 häält [70.61%])

    Häälte protsent: 70.61%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#81
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Põhimõttelisel lugege palju tahate, sest nagunii midagi tähtsat ei liigutaks läbi foorumi PM-i. Kui see kestnud juba pikemat aega, siis ma ei näe küll mitte mingit vahet. Oleksite pidanud teadmatuses hoidma, ei oleks seda 5lk jama siia tekkinud.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#82
seeolenmina

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:78
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn
Vabandust, eelkõnelejad, kuid te vist tervitaksite keskmise autokraadi otsuseid ka suurima õnnega, et ehk saab kõik korda jne.

Aga ei, tegelikult elu ei ole selline. Kui tõenäoline on, et siinsed kasutajad hakkavad suuri petuskeeme ja vandenõuteooriaid vahetama privaatsõnumite kaudu? Mina isiklikult nõuan näiteks kaitset oma privaatsusele. Olgugi, et adminil on kõrged volitused ja mõnele on ta ebajumal, on täiesti mõeldamatu, et see isik saab ligipääsu informatsioonile, mis pole talle mõeldud. Kõik need kurjad asjad, mida selle võimalusega üritatakse ennetada, on eos. Ka politsei ei saa üleöö võimalust kõikide elanike kodudesse või kirjavahetusse tungida. Eelnevalt peab mingi kahtlustus olema + ka tõestus. Ühe teise foorumi endise administraatorina tean omast käest, et kõike on võimalik kontrollida lihtsal teel - kasutaja blokeerimisega keskkonnast.

Red on tubli inimene südametunnistusega. Eetika on meile loodud just selleks, et ühiskond tunnetaks vastastikku oma osa ja moraali. Ei, moraal pole nõrkade kaitse tugeva vastu (ehkki antut tingimuses see nii võib välja kujuneda). See on sotsiaalne määrus ja austus. Kui administratsioon minu privaatsust ei austa, siis miks peaksin mina neid inimlikult austama? Pigem tekib siis hirm, frusturatsioon jms võimu vastu.

Mõelge kulla inimesed, mis homogeense keskkonna te iseendile loote.
Endine SOM, tänane seeolenmina. Blablabla... midagi arukat ja hästi intelligentset.

#83
Barky

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:1 016
  • Liitus:31 märts 2007
  • Sugu:mees
Jah, ma ei tea kuidas teiega on, aga mul pole mitte kui midagi varjata ...
/Liiga suur signatuur.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat