Hüppa postitusele

Change

Nupp "raporteeri"


Sellel teemal on 32 vastust

#1
Roman

    ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

  • liige
  • Postitusi:4 048
  • Liitus:27 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:W S
Tervist , kas võtaksite ette midagi "raporteeri" nupuga ?
Olen aru saanud ,et tavalistel inimestel pole midagi teha kui näevad näiteks ooftopic või lühipostitust . Võiksite midagi teha , et sellest "raporteeri" nupust ka kasu oleks .

Thank you , come again .

#2
Karl

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:5 467
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Keila
Tavakasutajatel ongi imeline võimalus reeglitega vastuolus olevaid postitusi raporteerida.
Ei saa praegu hästi aru, milles su mure seisneb.
karlk

#3
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Pigem mõtleb ta seda, et kui raporteeritakse siis need mõnikord "imekombel" kohale ei jõua. Olen sellest juba ise ammu aru saanud ja ei kasuta seda enam
Postitas pildi
vorsprung durch technik

#4
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Kui alafoorumil on olemas moderaator, siis supermoderaatorile raport ei jõua (sellepärast ongi jutumullis supermoderaatorid ka moderaatoritena märgitud).

Palun täpsustage, millises alafoorumis teiepoolt saadetud raport kohale "ei jõudnud", saates kirja kas mulle või mõnele administraatorile privaatsõnumiga.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#5
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
Selline teema nagu oli vanasti, kuhu postitasud reeglitega vastuolus postitusi/kasutajaid jne võiks tagasi tulla.

Ma olen raporteerinud küll ja see ei tööta. PM juhtkonnale ka mõttetus. Nad ei saa kätte või ei loe. Saatsin näiteks ühele SMdile sõnumi, et seal teemas üks kasutaja rikub juba mingi viiendat korda sama reeglit. (Mingi duubelpostitaja oli). Siis mõne tunnipärast nägin, et mu kirja pole loetud ning warni pole kasutaja saanud ning kirjutasin, et ta on idioot. Ja ma sain sellelt samalt SM sõna idioot pärast warni ja duubelpostitaja vist ei saanudki.

(Segane?) :D

#6
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

kanakukk jr, 7 sept 2008, 18:37, kirjutas:

Kui alafoorumil on olemas moderaator, siis supermoderaatorile raport ei jõua (sellepärast ongi jutumullis supermoderaatorid ka moderaatoritena märgitud).

Palun täpsustage, millises alafoorumis teiepoolt saadetud raport kohale "ei jõudnud", saates kirja kas mulle või mõnele administraatorile privaatsõnumiga.

Vaata postitust



Ükskord Homoseksusaalsuse teemas reportisin massiivselt, aga warni ei saanud keegi :D. Tundus mu jaoks kahtlane ja reportiaks ei olnud mina üksi

Muutis ksenoon, 07 september 2008 - 16:54.

Postitas pildi
vorsprung durch technik

#7
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees

mattiasmadis, 7 sept 2008, 17:45, kirjutas:

Selline teema nagu oli vanasti, kuhu postitasud reeglitega vastuolus postitusi/kasutajaid jne võiks tagasi tulla.

Vaata postitust



VOH, SEDA OLEKS VAJA!!!!!!!!!!!

Posted Image


#8
fUNK`

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:1 679
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:la_la land
Minagi olen sellest aru saanud, et see ei tööta korralikult või ei viitsita raporte vaadata. Olen raporteeninud 1. sõnalisi, duubel, ropp-postitusi - ei midagi. Seega ka mina olen lõpetanud raporteerimise.

Postitas pildi


#9
Laur

    automaniakk

  • auliige
  • Postitusi:4 057
  • Liitus:29 jaan 2006
  • Sugu:mees

fUNK`, 7 sept 2008, 18:49, kirjutas:

Minagi olen sellest aru saanud, et see ei tööta korralikult või ei viitsita raporte vaadata. Olen raporteeninud 1. sõnalisi, duubel, ropp-postitusi - ei midagi. Seega ka mina olen lõpetanud raporteerimise.

Vaata postitust


Kas sa nagu eeldad et need postitused kõrvaldatakse ja/või warnitakse 5 minuti jooksul? ... on ju täiesti loogiline et ükski juhtkonna liige ei ole neonetis 24/7.
Kui post on warni või kõrvaldamist väärt, siis see toimub igaljuhul 24h jooksul.

*1 sõnalised postitused.... on ka olukordi(harva aga siiski) kus üks sõna annab täiesti ammendava vastuse.
*topeltpostid...ma panen oma auto sellepeale panti, et raporteerimise korral lahendatakse sellised olukorrad 24h jooksul...postid liidetakse/kustutatakse ja vajadusel warnitakse!
*ropu sisuga postid....ei jää karistuseta, enamasti....iga pisiroppuse peale ka ei reageerita.

Arvestage ka sellega et ka meis on siiski alles natuke mõistlikkust ja me vahel andestame,
vastasel juhul teie kes te siin vingute( Roman, ksenoon, mattiasmadis jt) oleksite juba 10 korda banned.
Küsiks lõpetuseks veel, et kuidas olete teie, kes te ei näe warn logi, selles kindel olete et isik jääb karistuseta?
"Esiveolisega driftimine?... See on nagu onaneerides orgasmi teeselda."

#10
fUNK`

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:1 679
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:la_la land

Laur, 7 sept 2008, 19:32, kirjutas:

Kas sa nagu eeldad et need postitused kõrvaldatakse ja/või warnitakse 5 minuti jooksul? ... on ju täiesti loogiline et ükski juhtkonna liige ei ole neonetis 24/7.
Kui post on warni või kõrvaldamist väärt, siis see toimub igaljuhul 24h jooksul.

*1 sõnalised postitused.... on ka olukordi(harva aga siiski) kus üks sõna annab täiesti ammendava vastuse.
*topeltpostid...ma panen oma auto sellepeale panti, et raporteerimise korral lahendatakse sellised olukorrad 24h jooksul...postid liidetakse/kustutatakse ja vajadusel warnitakse!
*ropu sisuga postid....ei jää karistuseta, enamasti....iga pisiroppuse peale ka ei reageerita.

Arvestage ka sellega et ka meis on siiski alles natuke mõistlikkust ja me vahel andestame,
vastasel juhul teie kes te siin vingute( Roman, ksenoon, mattiasmadis jt) oleksite juba 10 korda banned.
Küsiks lõpetuseks veel, et kuidas olete teie, kes te ei näe warn logi, selles kindel olete et isik jääb karistuseta?

Vaata postitust



Ma ei eelda seda. Ega te mingisugused loomad ole, ma saan sellest aru. Aga ma ikkagi raporteerin raporteerimist väärt postitusi, mitte lihtsalt huupi.

Ma mäletan täpselt, kus oli üks postitust vägagi sisutu, milleks täpsemalt oli smail: " :D " Raporteerisin sellest ja järgmine päev ja ülejärgmine polnud midagi tehtud sellega, samuti polnud ka warni lisatud autorile. Hiljem ma sinna ei jõudnud, seega rohkem ma ei tea sellest. Aga ligi 2 päeva oli möödunud ja ikkagist ei midagi.

Roppustest nii palju, et mina olen raporteerinud selliseid: "Mine vit*u, p*tsi ja mujale"

Postitas pildi


#11
Laur

    automaniakk

  • auliige
  • Postitusi:4 057
  • Liitus:29 jaan 2006
  • Sugu:mees

fUNK`, 7 sept 2008, 19:39, kirjutas:

Ma mäletan täpselt, kus oli üks postitust vägagi sisutu, milleks täpsemalt oli smail: " :D " Raporteerisin sellest ja järgmine päev ja ülejärgmine polnud midagi tehtud sellega, samuti polnud ka warni lisatud autorile. Hiljem ma sinna ei jõudnud, seega rohkem ma ei tea sellest. Aga ligi 2 päeva oli möödunud ja ikkagist ei midagi.

Vaata postitust


Oli see vaid üks selline juhus või on sulle seda tihti silma hakkanud?
Minu soovitus sel puhul, kui näed et midagi ei toimu, 24 h möödudes raporteeri uuesti.
"Esiveolisega driftimine?... See on nagu onaneerides orgasmi teeselda."

#12
Tõnis

    Vittu, saatana, perkele

  • liige
  • Postitusi:2 492
  • Liitus:07 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn / Finlandia
OLen ka raporteerinud kuid ei midagi, tean ammu juba et see ei toimi ja see nupp on p6him6tselt m6ttetu .

#13
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Vaidlen vastu. ma mingi paar korda olen raporteerinud ja õhtuks on ilusti viga parandatud...
Dat is weird !

#14
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
ma raporteerin ikka kui näen reeglitega vastuolus posti .
offtopic aga kus see kirjas on et naljakate piltide teemas pildita posti ei või olla -.-

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#15
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees

Kassu, 7 sept 2008, 20:02, kirjutas:

Kuigi, ma olen reportimise eest ise warni saanud, niiet GG.

Vaata postitust



Sama siin, kusjuures "ebavajaliku" reportimise eest :D .
Väga hale panna reportimise eest warningut.

Posted Image


#16
Garry

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:12 875
  • Liitus:05 juuli 2006
  • Sugu:mees

Kassu, 7 sept 2008, 20:02, kirjutas:

Dno, mingi, 3/10 minu saadetud reportidest on warni näol vastuse saanud...

Kuigi, ma olen reportimise eest ise warni saanud, niiet GG.

Vaata postitust



Ma ei ole palju sinu reporte näinud :D

Enamasti on viga parandatud, kui ma seda raporteeritud posti näen.

#17
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Minul on enamus ära parandatud. Olen veel üsna aktiivne raportija ka. hetkel on küll asi positiivne.

#18
Roman

    ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

  • liige
  • Postitusi:4 048
  • Liitus:27 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:W S
Muret valmistab mulle Piltide , anekdootide all olev teema Naljakad pildid , kus inimesed aru ei saa , et ilma pildita postitada ei või .

YoungMoney, 7 sept 2008, 20:32, kirjutas:

ma raporteerin ikka  kui näen reeglitega vastuolus posti .
offtopic aga kus see kirjas on et naljakate piltide teemas pildita posti ei või olla -.-

Vaata postitust




Loe esimest posti -.-
Sina oledki see , kes ei tunne pilti panna sinna teemasse , mitmes kord .

Muutis -Roman-, 07 september 2008 - 22:22.


#19
Garry

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:12 875
  • Liitus:05 juuli 2006
  • Sugu:mees

YoungMoney, 7 sept 2008, 20:32, kirjutas:

ma raporteerin ikka  kui näen reeglitega vastuolus posti .
offtopic aga kus see kirjas on et naljakate piltide teemas pildita posti ei või olla -.-

Vaata postitust



Viga parandatud.

#20
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
Liis. vingus et ma liiga palju rapordin .

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat