Hüppa postitusele

Change

Pirate Station


Sellel teemal on 76 vastust

#41
Teodor Mehine

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:117
  • Liitus:30 dets 2007
Raiden tuleb küll ju. :D

#42
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Raiden siiski otsustas tulla, aga ütleks, et ilma temata ei muutuks see pidu ei halvemaks ega paremaks, vähemalt minujaoks

#43
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Raidenil ainult 1 kuulatav biit - Fallin

#44
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Võiks isegi sellisel peol ära käia kunagi, kuigi pole just kõige suurem DnB austaja, kuulatav muusika siiski.

Ei tea mitmed poisid siis pupillid lakke ajavad ja siis lasershow ajal nägemise kaotavad ? :D

Muutis Eddy, 11 november 2008 - 21:02.

Postitas pildi

#45
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Postitusi:3 160
  • Liitus:27 apr 2005
  • Sugu:mees

Meelis, 11 nov 2008, 20:21, kirjutas:

Raidenil ainult 1 kuulatav biit - Fallin

Vaata postitust



Heh .. olen 2 korda Raidenit laivis kuulanud, mõlemad korrad olen millegi tõttu Fallin'gu esituse maha maganud.
Loodan, et siis seekord läheb õnneks.

#46
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

vill-U, 12 nov 2008, 14:14, kirjutas:

Heh .. olen 2 korda Raidenit laivis kuulanud, mõlemad korrad olen millegi tõttu Fallin'gu esituse maha maganud.
Loodan, et siis seekord läheb õnneks.

Vaata postitust



ma mingi 3-4 korda kuulnud laivis ja kordagi pole ta seda fallingut lasknud ja vist ei lase ka, oma aja vist ära elanud?

#47
tiiru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:05 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Imedemaal
Muusikaga võis rahule jääda, ise võtsin viimast üritusest.. eesti keelt kuulsime paaril korral ja üldse maika vendi ja vene osse oli vähe ülearu..paaril korral oli täitsa kõhe olla, kuna olime kohal aint kahekesi. Aphro suutis mind küll üllatada, hea et paar vanakooli lugu seti ära mahtus, tecnoidine hommik oli ka väga korralik kuigi tundus, et rahvast hakkas vähemaks jääma (õnneks) :D

Muutis tiiru, 23 november 2008 - 13:40.

Technoid

#48
est andero

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:25 dets 2006
Mina jäin üritusega väga rahule (v.a. venelased)!
Aphro oli jah see kes üllatas oma setiga ja Gvozd lasi ka ikka päris kena drummi. Hommikul olid kõrvad vähe lukus kuna bass kippus üle peksma väheke. Torm keeras ka kihva koju tuleku :D Aga kogemus oli küll hea, nüüd võiks veel Therapy Session Eestisse tulla ja oleks kõik väga ok!

Muutis est andero, 23 november 2008 - 13:50.


#49
Teodor Mehine

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:117
  • Liitus:30 dets 2007
See oli nagu mega hea pidu. :D

#50
Hardcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:117
  • Liitus:23 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kõrvad on veel suhteliselt lukus. Venelasi oli palju palju... eestikeelt peaaegu ei kuulnudki. Pidevalt üritasid midagi seletada.. aga nagu ma olen venekeelt ei oska ei saanud midagi aru neist. Koguaeg taheti tobi saada mult.

Aphrodite ja ed rush olid parimad minu arust. Panacead ei viitsinud lõpuni kuulata.

Üks vend jooksis seal vene lipuga ringi ja üldse kui sinna suitsunurga poole minna siis sellised vandid tulid vastu..

Aga kokkuvõttes võib rahule jääda.

Muutis Hardcore, 23 november 2008 - 20:45.


#51
-Tane-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 398
  • Liitus:10 jaan 2005
Jah ainult liidu keelt räägiti seal :thanks4: , Endale meeldis enim Raideni set.
Postitas pildi

#52
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Nautisin Hazardit, Ed Rushi ja Panacead. Aphrodite pani ka hästi.
Kohe sain uue laulu mida fännama hakata :thanks4:


Siiski, venelasi oli sitaks (4/5), kaklusi oli ka sitaks, turvasid lendas ka koguaeg igast kaarest kohale. Tuttav sai ka nukkidega otse silma, venelaste omavaheline värk noh. + suitsunurka õue minnes oli koguaeg ka mingi nügimine ja trügimine, aga noh, ekstreemmuusika ja ekstreemrahvas ongi ekstreem :P


AAjaa, MC Jakes pani ka hullu, sitaks normal vend, oskas asja :D

Muutis Dynamo, 24 november 2008 - 00:06.


#53
asd123

    Liige

  • liige
  • Postitusi:361
  • Liitus:26 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamäe
nujah k6va pidu oli peaks mainima aint et rahakott pandi pihta seal ca 700kr :thanks4:
http://r2.fodey.com/...8e498a8fe.1.gif - pilt signatuuri jaoks liiga suur.

#54
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
sellisele üritusele minnes tulebki arvestada halvimaga
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#55
puross

    Liige

  • liige
  • Postitusi:159
  • Liitus:24 dets 2004
Ise jäin üritusega ka rahule.Ainuke asi mis ei meeldinud oli see, et liiga palju üle venelasi oli seal.Läksid vastu, siis kohe mingi sõimu laviin tuli.
Väga meeldisid hazard, raiden ja panacea...Kuigi ülejäänud olid ka vägagi tasemel minu arvates.Aphroditest mõtlesin ennem, et raudselt mingi jama ,AGA ta suutis mind vägagi üllatada,positiivses mõttes:)

Muutis puross, 24 november 2008 - 08:34.

If I could take it all back now, I wouldn't
I would have did more shit that people said that I shouldn't

#56
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Postitusi:3 160
  • Liitus:27 apr 2005
  • Sugu:mees
Jõudsin alles peale ühte kohale aga pole hullu ei maganud eriti midagi maha.
Suht naljakas oli üks situatsioon, kus mingi vend põrandal lebab .. alguses vaatasin, et tüüp on üle .. tegelt aga turvad väänasid teda mitmest küljest.Aga üle võis veel kaubapeale ka olla, ha ha.
Paljud aelesid niisama otsa, mingi perv proovis põskede peale musi teha, peale tehtut ütles, et seda pole olnud.
Mul venelastega küll mingeid probleeme ei olnud, pakkusid koguaeg juua jne.
Omajagu toredaid tädisi oli ka.

Muutis vill-U, 24 november 2008 - 08:53.


#57
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Irw, mingi 2 turvat said ühe suure põki käest molli siis lendas lampi 5 turvat kohale ja see tüüp sai lõuga. Ei normal :thanks4:, elu nagu filmis :P
Ja ära ei saa öelda vene naiste ilust :D

Muutis Dynamo, 24 november 2008 - 15:27.


#58
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ed rush oli super. Aphrodite ka väga viis...
Tegelt oli üldse kõik 5+ väljaarvatud sibulad kuigi ma sain suhteliselt hästi nendega läbi, kuigi ma vene keelt üldse ei osanud ... umbes samasugust juttu rääkisin neile nagu üksikvanem jaak hispaanias ... " Oiiii,,, druzeiiii ,,, poidjoooommm, horošooooooooo ... :P
Tõmblemist oli jah veits palju aga selline ekstreem ongi mõnus vahepeal tegelt :D


täieliku dnb võhikuna tekkis mul isegi mingil määral huvi selle vastu :thanks4:

Muutis Kevin, 24 november 2008 - 15:51.


#59
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kui ma käisin sellisel DnB üritusel, kus olid enamus venelased, siis ma küll mingit vaenu ei tundnud. Kõik olid just üli sõbralikud omavahel. Küsisin mingilt ilma särgita, klaassilmaga, kiilakalt musklis venelaselt suitsu isegi. Midagi halba venelastes seal küll ei näinud.

Muutis Billy Boy, 24 november 2008 - 17:40.


#60
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Billy Boy, 24 nov 2008, 17:37, kirjutas:

Kui ma käisin sellisel DnB üritusel, kus olid enamus venelased, siis ma küll mingit vaenu ei tundnud. Kõik olid just üli sõbralikud omavahel. Küsisin mingilt ilma särgita, klaassilmaga, kiilakalt musklis venelaselt suitsu isegi. Midagi halba venelastes seal küll ei näinud.

Vaata postitust



Jah, Germo, need on Hard Knocksid, aga see oli teine tase üldse, ei olnud underground ja venelased olid ikka kõik suhteliselt ülbed





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat