Hüppa postitusele

Change

"Estonia"


Sellel teemal on 60 vastust

#21
tiiru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:05 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Imedemaal
Pärast õnnetust, hommikul kui ma lasteaeda pidin minema, siis mu ema nägi oma silmaga, ei mäleta kas telekanaliks oli RTL või Pro7, kuidas näidati õnnetusest pääsenuid ning kõigi seast paistis välja kapten ise.. kes märgiti teleri ekraanil punase ringiga ja öeldi, et ta pääses. Pärast seda hommikut ei ole neid kaadreid enam kunagi näidatud kuskil... võis ju olla eksimus telekanali poolt, aga kummaline siiski.
Technoid

#22
Peeter .

    Liige

  • liige
  • Postitusi:681
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:ei ütle
Suht segane värk, kuid kahtlen et tegemist oli veaga.Kindlasti oli laevahukku segatud venelaste väljaränne Eestist, kuna tol ajal tehti rahaks kõik, millel oli vähimgi materiaalne väärtus.
Kahtlen, et huku põhjus kunagi välja tuleb. Muideks, nendele, kes laeva väljatõstmisest rääkisid - see on praguseks praktiliselt võimatu, kuna praktiliselt 15 aastat soolast vett teeb laevast tohutu roostehunniku.
.

#23
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees


Selle video peal on näha,et Kapten Pihl pääses laevalt,kuna aga keegi ei tea kus ta edasi viidi, või praegu on siis ei saagi uppumise asjaolude kohta kuidagimoodi uurida.

pantsov, 12 sept 2009, 22:23, kirjutas:

Suht segane värk, kuid kahtlen et tegemist oli veaga.Kindlasti oli laevahukku segatud venelaste väljaränne Eestist, kuna tol ajal tehti rahaks kõik, millel oli vähimgi materiaalne väärtus.
Kahtlen, et huku põhjus kunagi välja tuleb. Muideks, nendele, kes laeva väljatõstmisest rääkisid - see on praguseks praktiliselt võimatu, kuna praktiliselt 15 aastat soolast vett teeb laevast tohutu roostehunniku.

Vaata postitust



Kuna läänemeri on väga vähese soolsusprotsendiga,siis vaevalt,et see laev nüüd nii roostes on,et teda ei saaks üles tõsta.Saaks külll ja isegi vahendid oleks selle jaoks olemas,aga tahtmist ei ole,kuna siis muutuks asjad ikka totaalselt.

Muutis Attack Npc, 13 september 2009 - 19:07.

"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#24
see on mu nick

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 373
  • Liitus:03 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Info puudub
Kus siis ülejäänud 700 laipa on?

#25
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees

Erx., 14 sept 2009, 22:58, kirjutas:

Ma ei saa aru, mis värk täpselt Kapten Pihtiga on? Jah saan aru, et kapten lahkub laevalt viimasena ja hui jääbki tavaliselt ellu. Aga no jäi üks ellu siis jäi, miks nii suur draama? Rääkige palun täpsemalt. aitähh ;)

Sõbra ema ja isa muidu pääsesid sealt laevalt (eelkõige selletõttu, et isa töötas tal Estonia peal ja oli selpäeval niisama reisil oma naisega siis ja oskasid tegutseda uppumise hetkel)

Vaata postitust



''Värk'' on see,et alguses kui ellujäänuid hakati maale tooma ja haiglatesse viima,siis Kapten Piht oli märgitud ellujääjaks ja oli ka videomaterjal temast elusest peast. Hiljem on keegi otsustanud,et kapten Piht siiski ei ole ellujääja ja kõik videomaterjalid temast on ka ära kustutatud.Kuna kapten Piht saaks rääkida mis laeval toimus sellel ööl,aga ta on märgitud ''uppunute'' sekka siis ei saagi keegi temalt seda infot kätte
Suhtkoht kindel,et Piht on tegelikult elus,aga kuna see informatsioon ei tohi mitte kuidagi välja tulla mis tol ööl juhtus,siis hoitakse teda arvatavasti kuskil vangis vms

Marten', 14 sept 2009, 23:01, kirjutas:

Kus siis ülejäänud 700 laipa on?

Vaata postitust



Vee all ära mädanenud/kalade toiduks sattunud
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#26
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
pigem kõrvaldati kapten peale laevahukku. See on jah üks kahtlasemaid asju.

#27
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

Marten', 15 sept 2009, 00:01, kirjutas:

Kus siis ülejäänud 700 laipa on?

Vaata postitust



mere põhjas

#28
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees

GreenACe, 23 sept 2009, 21:35, kirjutas:

Loll jutt, selle laeva kapten oli mu sugulane ja ta on päris kindlasti meie seast lahkunud.

Vaata postitust



Matused peetud ja nägid laipa isiklikult? Kui ei,siis on see täpselt sama jutt nagu,et aastal 2012 tuleb nibiru ja hävitab planeedi.Ja isegi kui ta nüüdseks on surnud,siis kohe kindlasti ei läinud ta põhja laevaga.
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#29
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees


#30
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees

Ruutu.^, 24 sept 2009, 17:48, kirjutas:


Vaata postitust



Bullshit.Kuna sama tüübi laeval on varasemalt ka olnud probleeme visiiri kinnitustega,siis oleks see viga ka kaptenile teada olnud ja ta oleks lihtsalt kiirust niivõrd palju vähendanud,et visiir poleks merepõhja sulpsatanud.Andmete kohaselt oleks aeglasema kiiruse pealt suutnud laev ilusasti stockholmi jõudma.Pealegi,et nii suurt laeva sisuliselt 10 minutiga vett täis ajada sellises koguses,et laev ennast kummuli keerab oleks vaja midagi muud kui sellist hullu juttu visiiri kinnituste failure kohta.
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#31
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees
Täna siis 15 aastat sellest kurvast õnnetusest. Väga jube ikka.
jou

#32
M66k

    iidne ja laisk kasutaja

  • auliige
  • Postitusi:1 663
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Puhka rahus Urmas Alender jt
#xServu @ quakenet

#33
kreidy ,

    Impossible is nothing.

  • liige
  • Postitusi:6 595
  • Liitus:22 okt 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
15 aastat... Päris palju juba, kuid siiski väga kahju. Viis tõesti ühe väga väärt muusiku ka endaga kaasa.

#34
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Olin siis kolmeaastane, uskumatu et nii vähe päästa suudeti.
Suurt sellest ajast ei mäleta. Kindlasti kohutav draaama, mõeldes, et kui juba paari inimese hukk tekitab hulgaliselt kõneainet. Mis siis veel 700-800 uppumine...

#35
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Imo oli tegemist Venemaaga.Seal tegutses ka selline asi naq "Firma e. Company".
Saate kll aru, mis ma mõtlen.Prison Break :D Ütle, kui ma eksin või vähemalt midagi sarnast oli kll mängus :D
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#36
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Mina isiklikult pooldan vraki ülestõstmist ja uurimist.
Kuidagi väge inimesi päästeti :S

Rip
Postitas pildi

#37
Demon

    i got 5 on it

  • liige
  • Postitusi:5 240
  • Liitus:25 juuli 2005
  • Sugu:mees
rip kõigile.. väga imelikult kõhe on eesti-rootsi vahemaad sõita laevaga..
Postitas pildi

Vajad õigusalast abi, ning enda teadmised ei hakka peale?
Professionaalne abi http://www.lepmetsnoges.eu/

#38
kreidy ,

    Impossible is nothing.

  • liige
  • Postitusi:6 595
  • Liitus:22 okt 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

DEMON, 29 sept 2009, 19:03, kirjutas:

rip kõigile.. väga imelikult kõhe on eesti-rootsi vahemaad sõita laevaga..

Vaata postitust



On küll, kuigi laev sealt kohast läbi ei sõida. Olen kuulnud igasugu jutte, et seal kohas pidi meri nagu täiega kahtlane olema nagu rahutu vms. Ei oska kirjeldada. Aga eks see võis olla selle inimese mõttes ka kinni, et seal ikka niipalju hukkus.

#39
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees

Kreidy_, 29 sept 2009, 19:08, kirjutas:

On küll, kuigi laev sealt kohast läbi ei sõida. Olen kuulnud igasugu jutte, et seal kohas pidi meri nagu täiega kahtlane olema nagu rahutu vms. Ei oska kirjeldada. Aga eks see võis olla selle inimese mõttes ka kinni, et seal ikka niipalju hukkus.

Vaata postitust



Mõtled,et midagi sarnast nagu bermuda kolnurgas? 1 hetk on rahulik ja teine hetk on laev põhjas?Ps Bermuda kolnurgas on see tingitud maagaasi maardlatest mis aeg-ajalt gaasi väljastavad ja laevu uputavad.
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#40
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Muud ei oska öelda , et olin 1 kuune tol hetkel, ema isa uppus sellega ja nüüd pms 10 aastat oleme vanaisa sünnipäeval käinud suguvõsaga mereääres piknikul ja siis Estonia päeval Vanaema juures õhtusöögil.
Kuigi väga huvitab põhjus,miks laevaga nii juthus.

Muutis ohoooi, 29 september 2009 - 20:17.

Dat is weird !





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat