Hüppa postitusele

Change

Ipod


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 29 vastust

#1
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Plaanis osta mingi ipod aga ei tea kas osta Nano või Classic. Üks rääkis et Classicul on sees kõvaketas ja see krõbiseb vahest. Kumb siis parem on?
Postitas pildi

#2
-Tane-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 398
  • Liitus:10 jaan 2005
160gigane classic hetkel 4,6k ainult , kõvaketta krõbin on bullshit jutt. Nanost on ta vaid veidi mõõtmetelt suurem. Endal muidu 8ne nano ja noh suht käib küll. 2,5k eest saab praegu tutika. Aga 160gigast saab väga edukalt kasutada välisekõvakana ja ruumi puudust ei ole karta kohe kindlalt. Firmwarede kohta ei oska midagi võrdle vat öelda , aga nanole võib hindeks anda 8/10.
Postitas pildi

#3
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna
uue generatsiooni nanol on see huvitav "gravitatsiooni" värk :blink: (iPodi kallutades saab vahetada lugu, mänge mängida jm). aga pmtselt kui tahad palju ruumi, siis classic, kui niisama mängida ja lahe olla, siis võta nano

Ega's midagi, hea et sedagi.


#4
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
nii,enne mõtle ja pane paika kas sul on ikka vaja 160 gb kui sa mahutad oma muusika ilusti 8 gb ära. mul on 4 gigane nano,olen rahul,suurus täpselt paras tasku,õel ja vennal on classicud 30 gb,need on jube suured taskus ja see kõavaketta jutt on saast,selle häält kuuled siis kui paned kõrva vastu.

ma mõtlen,et sa säästad palju ja saad näiteks klapid kah juurde osta,sest ipdoi enda klapid suht kusesed,kiiresti hakkavad krabisema.
Dat is weird !

#5
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

ohoooi, 10 nov 2008, 19:05, kirjutas:

nii,enne mõtle ja pane paika kas sul on ikka vaja 160 gb kui sa mahutad oma muusika ilusti 8 gb ära. mul on 4 gigane nano,olen rahul,suurus täpselt paras tasku,õel ja vennal on classicud 30 gb,need on jube suured taskus ja see kõavaketta jutt on saast,selle häält kuuled siis kui paned kõrva vastu.

ma mõtlen,et sa säästad palju ja saad näiteks klapid kah juurde osta,sest ipdoi enda klapid suht kusesed,kiiresti hakkavad krabisema.

Vaata postitust



Gigasi võiks olle 4, rohkem polegi vaja ja võimalusi võiks olla (nagu muhemees
ütles et nanoga saab mängida.) Aga mida see uue generatsiooni vms tähendab ? ma ei saa aru...
Mängude võimalus võiks olla.
Postitas pildi

#6
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Equalizer, 10 nov 2008, 19:49, kirjutas:

Gigasi võiks olle 4, rohkem polegi vaja ja võimalusi võiks olla (nagu muhemees
ütles et nanoga saab mängida.) Aga mida see uue generatsiooni vms tähendab ? ma ei saa aru...
Mängude võimalus võiks olla.

Vaata postitust



mängude võimalus on kõikidel iPodidel, a kõige uuem nano (chromatic vist oli nimi) omab seda gravitatsiooni tundlikut või mis iganes asja :blink: sellega veits teistsugused mängud ja asjad...mine kaubamajja või mõnda teise apple'i esindusse ja proovi järele

Ega's midagi, hea et sedagi.


#7
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Väheke offtopic küsimus, aga kuna tehti ipodide kohta siis. Mis tüüpi ipodidel saab vaadata ka filme ja kuidas renderdada neid õigesse formaati(v.a touch kuna jääb hinnaklassist välja).
/mitu tolli / cm / mis iganes mõõtühikut on Classicu ning Nano ekraani suurus ;x?

Muutis E-ThugJr, 10 november 2008 - 20:12.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#8
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

E-ThugJr, 10 nov 2008, 20:08, kirjutas:

Väheke offtopic küsimus, aga kuna tehti ipodide kohta siis. Mis tüüpi ipodidel saab vaadata ka filme ja kuidas renderdada neid õigesse formaati(v.a touch kuna jääb hinnaklassist välja).
/mitu tolli / cm / mis iganes mõõtühikut on Classicu ning Nano ekraani suurus ;x?

Vaata postitust



Kõikidel iPodidel saab, kõige parem iPod classic millel on 160gb.
Pead tõmbama Video Converteri.
Classic: Ekraani diagonaal 2" (5 cm)
Ekraani resolutsioon 320 x 240
Postitas pildi

#9
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna
kahjuks saab videosid vaadata ainult classicutel ja mingi x generatsiooni nanodel (need, millel ekraan on horisontaalselt) ja no touchil ka.

Ega's midagi, hea et sedagi.


#10
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Minu ipod nanoga saab väga hästi vaadata. mul oli convertitud jackass2 peal,kõik tip-top.

Postitas pildi

mul on see
Dat is weird !

#11
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna
seda nano ma silmas pidasingi...vanematega ei saa videosid vaadata (pole kindel, kas uute chromaticutega saab)

Ega's midagi, hea et sedagi.


#12
Alienation

    GET REKT

  • liige
  • Postitusi:1 214
  • Liitus:18 juuli 2006
  • Sugu:mees
Palju sellised maksavad nagu ohoooi-l on?

#13
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

ohoooi, 10 nov 2008, 21:45, kirjutas:

Minu ipod nanoga saab väga hästi vaadata. mul oli convertitud jackass2 peal,kõik tip-top.

Postitas pildi

mul on see

Vaata postitust




Palju see maksis? Kas see on täpselt sama nagu see ? http://www.enter.ee/mp3-mangijad-ja-lisad/...generation.html

Ja mis see gen 3 tähandab? Teistel ipodidel seal enteris sellist asja ei ole..
Postitas pildi

#14
-Tane-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 398
  • Liitus:10 jaan 2005
endal sama ainult 8ne . 3. seeria ipodid. Filme sealt küll sitt vaadata. ekraan ju ime pisike. Selleks otstarbeks ärge neid küll ostke.
Postitas pildi

#15
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

-Tane-, 11 nov 2008, 14:33, kirjutas:

endal sama ainult 8ne . 3. seeria ipodid. Filme sealt küll sitt vaadata.  ekraan ju ime pisike. Selleks otstarbeks ärge neid küll ostke.

Vaata postitust



See viimane lause käis gen3 kohta? Need gen3-med on odavamad kui need teised.. Aga kui ma filme ei taha vaadata siis sobib gen3 ka? muusikakvaliteeti ma mõtlen.
Postitas pildi

#16
-varas-

    chill

  • liige
  • Postitusi:570
  • Liitus:02 nov 2006
  • Sugu:mees
3. geni ja 4.geni hinna vahe ei ole väga suur. 4.gen on mõnusalt õhuke ja imo 4. ikka parem kui 3. mitte palju aga siiski.

#17
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

-varas-, 11 nov 2008, 15:13, kirjutas:

3. geni ja 4.geni hinna vahe ei ole väga suur. 4.gen on mõnusalt õhuke ja imo 4. ikka parem kui 3. mitte palju aga siiski.

Vaata postitust



Gen4 on need kõik ülejäänud millel pole järel gen3? lihtsalt gen4 pole märgitud?
See on gen4 ?: http://www.enter.ee/mp3-mangijad-ja-lisad/...no-4gb-zoo.html

Muutis Equalizer, 11 november 2008 - 15:24.

Postitas pildi

#18
Oskar

    Lavaline

  • liige
  • Postitusi:3 881
  • Liitus:15 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Equalizer, 11 nov 2008, 15:20, kirjutas:

Gen4 on need kõik ülejäänud millel pole järel gen3? lihtsalt gen4 pole märgitud?

Vaata postitust



Postitas pildi
Erinevad iPodid. Numbritega on tähistatud generatsioonid nanodel.
Pildil pole kahjuks Chromaticut.
Imo, see muusika kvaliteet läheb generatsioonide kaupa ainult natuke paremaks, peamiseks muutuseks saabki siiski välimus


Ja kui hakata KÕIGE ALT ülesse poole tulema, siis lähevad ipodid aina uuemaks. Kõige alll on kõige esimene iPod.

Muutis Ozkaar, 11 november 2008 - 15:35.


#19
r3dbull^

    Tulnukas

  • liige
  • Postitusi:950
  • Liitus:23 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Õues .
Mul 80GB Classic, mingit krõbinat küll ei ole :D
+ Hea filme vaadata jne ..
- suurevõitu on see..

#20
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ma ei saa aru nüüd... See on see gen3 eks http://www.enter.ee/mp3-mangijad-ja-lisad/...generation.html

Aga kuidas ma tean mis gen see on: http://www.enter.ee/mp3-mangijad-ja-lisad/...no-4gb-zoo.html

See teine (pikem) on ikka uuem ipod? Samapalju mälu aga 300kr kallim
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat