Hüppa postitusele

Change

Rabarock 2009


Sellel teemal on 47 vastust

#41
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
Miks see pilet nii kuradima kallis peab olema? See ainuke miinus

#42
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

mattiasmadis, 9 mai 2009, 19:42, kirjutas:

Miks see pilet nii kuradima kallis peab olema? See ainuke miinus

Vaata postitust



:D See pilet on ikka väga odav.. ikka tõsiselt odav, väljamaal alla 1200.- sa mingit festari passi ei saa... ja ka see 1200.- on harv nähtus, enamasti on hind 1500+

ole õnnelik, et sa elad eestis, mis on muu maailmaga võrreldes ikkagi odav koht veel..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#43
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Hah.. jah.. Lapin Kulta vmi. viskas üle? :D
Minu jaoks on põhiline, et kuskil telgis cocat oleks.. eelmine aasta vist ei olnud.. üle-eelmine aga oli.. :P
Igatahes.. see pilet on võrreldes eelnevate aastatega suht kallis.. muidugi võrreldes välismaa festidega on see odav.. aga no välismaal on suurem palk ka jne.. või no ma ei tea.. majandus pole minu teema..
Igatahes.. just selle pärast tasub kohe pilet ära osta, kui see välja tuleb.. mul on 555.- maksev soodukas endal.. Postitas pildi

#44
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Suurbritannia bändi These New Puritansi asemel esineb Rabarockil samuti Ühendkuningriigist pärit bänd Robots in Disguise.

These New Puritansi esindaja sõnul on bänd lootusetult oma uue albumi salvestamisgraafikust maha jäänud ning peab seetõttu esinemise ära jätma. These New Puritansi uus plaat on planeeritud selle aasta septembriks.

Samas on esinejate nimekirja lisandunud Robots in Disguise (UK) – kahe energilise preili Dee Plume (vokaal, kitarr) ja Sue Denimi (vokaal, bass) juhitud elektropunk bänd, mis sai Inglise muusikamaastiku tähelepanu juba aastal 2000 ilmunud Chris Corneri (IAMX, Sneaker Pimps) produtseeritud EP-ga “Mix Up Words and Sounds”.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#45
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Jap.. lugesin ka just. Täitsa kahju, nad olid päris huvitavad.. oleks tahtnud neid kuulata..

#46
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Static-X ja Gary Numan olid ikka fakin lahedad!

Ülejäänud 2 bändi mida ma nägin - NBS ja Luki olid head nagu ikka ja väga suurt vaimustust ei tekitanud..

Muidugi õllejumal otsustas paraja vihma kaela saata.. sellist muda pole ma küll varem näinud ühelgi festaril kus ma käinud olen ja need geniaalsed korraldajad ei pannud Jäger-lava ette isegi matte maha.. seal oli ikka täielik pommiauk.
Seevastu telklasse pandud rocki õlletelk leidis rakendust rohkem kui küll, teise päeva hommikul kella kaheksast kuni kinnipanekuni kell 2 öösel jõime ja laulsime seal vahetpidamata, väiksemate pausidega. (vabandused kui keegi sellest väga häiritud juhtus saama, eriti arvestades meie kohatist repertuaari kordust, aga see oli fakin lahe ja rahvale meeldis :D )
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#47
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
A.Humanit ma väga ei vaadanud... aga kaugelt tundusid nad head...
Static ja KMFDM olid võimsad.
http://tume-maailm.pri.ee/blog/?p=309
Postitas pildi

#48
mida veel

    Liige

  • liige
  • Postitusi:966
  • Liitus:19 veebr 2005
Seal oli ikka reaalne mudas tampimine, aga õnneks ei olnud eriti külm. Aga noh, siis, kui tegijad esinesid, siis oli igasugustest tingimustest ükskõik. Mudast, troppidest, tuttavatest, kes sonisid, kui nkn midagi kuulda polnud jne. Mul olid veel moodsad kummikud ka jalas, pooled vandid vaatasid kadetusega, haha.
Kusjuures, see Ladytron, vot need chickid seal olid küll ülivõimsad. Nende lavaline esitus oli ka tasemel. Üks naine laulis, siis teine mängis sünti & vastupidi. Igati positiivne. Ja No Big Silence oli ka ikka klass omaette.
Siiamaani on suht fail muidu mõelda, et esimesel Rabarockil esines bänd, millest ma siis midagi ei teadnud, aga nüüd on mu lemmik (Mesh). Tol korral oleksin tasuta saanud üritusele, aga mõtlesin, et lahedam oleks õhtu koos vanavanematega telekat vaadates veeta! Nice ikka, siiani saab kahetseda seda.

Leidsin eile muidu ühe Ladytroni live, kus on sama setlist. Kaks päeva nüüd järjest seda algusest lõpuni kuulanud. Liiga hea. Need lood, mis on bulgaaria keeles & plaadi peal tunduvad väga mõttetud, on laivis ikka ülikõvad. Nagu Fighting In Built Up Areas & True Mathematics.

Muutis mida veel, 15 juuni 2009 - 11:15.

(15:30:56) <Zenja> mukl on v2hemalt orller mis maksab nagu teie ema palk aastas rolf rottid

[14:58:35] <DviX> Jube olla raisk.. ligi 2h mängisime mingite argentiina vendadega rannas jalkat
[14:59:04] <DviX> ja peale seda oli rannas ülisitt olla, vee puudus vist tekkis
[14:59:18] <Zergyo> ma m2mgisn ka yksp2ev 24h rs+i
[14:59:25] <Zergyo> hakkas ka paha, veepuudus lol





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat