Hüppa postitusele

Change

Kas raha on õnneks vaja?


Sellel teemal on 175 vastust

#101
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Naist polegi vaja, käid litsimajas :D
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#102
MIIŠA!

    1337

  • liige
  • Postitusi:1 193
  • Liitus:05 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kristiiiiiine

zwinky797, 18 jaan 2010, 18:11, kirjutas:

Naist polegi vaja, käid litsimajas :D

Vaata postitust



:D

RULLI ON VAJA!!11
Raha = söök, jook, riided, vabaaaeg jne. jne. jne!
Ostraalnekeeks, y0!

#103
ChooseToKnow

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:25
  • Liitus:29 dets 2007
Palun defineerige sõna õnnn

#104
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Õnnelikus on seisund, kus inimene on rahul enda ja teda ümbritsevate asjadega(imo)
Seega" Dengi jest is trula-lla, dengi netu is nihujaa"
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#105
Kaspar.

    juba etruskide ajast

  • liige
  • Postitusi:3 934
  • Liitus:18 veebr 2007
  • Sugu:mees

ChooseToKnow, 19 jaan 2010, 17:56, kirjutas:

Õnnn on siiis pm see kui sl on tore naine/mees, piisavalt raha, kodu, lapsed ning maja kuskil ilusal saarel; kus võtad päikest, imed sigarit ja oled niisama lahe :D

Vaata postitust



wat? :D


Jah, suuremalt osalt on raha vaja õnneks.

#106
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Osad räägivad et elus pole raha tähtis jne. Et armastust ei saa rahaga jms. A mis siis on parem olla prükkar ja armastada oma liigikaaslast või olla mingist normaalses villas, popsutada ja ujuda basseinis..
Postitas pildi

#107
Kethmar

    eiC

  • liige
  • Postitusi:6 527
  • Liitus:08 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Haapsalu
Tänapäevasses ühiskonnas on võimatu ilma rahata õnnelik olla...Sul peab olema raha, et ära elada jne, muidu on seda õnne väga raske leida.

Posted Image
Veebilahendused ja graafiline disain- salumets.kethmar.ee


#108
Kerdo_

    ``Olukord on sitt, kuid see on väetis minu tulevikule´´.

  • liige
  • Postitusi:2 374
  • Liitus:16 veebr 2009
  • Sugu:mees
Siin on suht positiivselt vastatud.Ütlen ka siis, et raha on õnneks vaja, ilma selleta muutuksid õnnetumaks, ja ei saa kõiki asju endale lubada mida tahaksid.

#109
Le Fu?

    [WARNBANNED] bros b4 hos

  • bannitud
  • Postitusi:1 319
  • Liitus:18 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võrumaa
mida viltu sa ilma rahata teed? Raha=ÕNN
Postitas pildi
Seen

#110
Newb Killer.

  • liige
  • Postitusi:4 494
  • Liitus:24 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:In your mom's bedroom.^^
Raha on vaja et elus hakkama saada, aga raha ei tee õnnelikuks :D Pigem vastupidi, toob kaasa kõiksugu probleeme. Kui kellegile siit õnn naeratab lotos, ja saate paar miljonit, siis hetkeks olete õnnelikud aga kas ka hiljem ? Usun et tekib kihk seda raha ära raisata mingi mõtetuse peale, kui just ei investeeri.. Aga vaevalt te investeerima hakkate :lol:

Kiired autod, villad, sigarid , basseinid ning kõik muu - kas see kõik teeb teid õnnelikuks ? :D

Muutis Newb K1ller, 19 jaanuar 2010 - 18:47.


#111
KaarelJ

    Liige

  • liige
  • Postitusi:568
  • Liitus:25 apr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu

Newb K1ller, 19 jaan 2010, 18:47, kirjutas:

Kiired autod, villad, sigarid , basseinid ning kõik muu - kas see kõik teeb teid õnnelikuks ? :D

Vaata postitust


Jah, teeb küll.

#112
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Newb k1ller, aga oleksid õnnelikum prügikasti ääres, või lasnamäel üheses korteris?
Ma oleks küll õnnelik kui elaks mingis villas kuskil itaalias, vahiks lakke sõidaks porchega ja jooks mingeid kokteile. :D
Postitas pildi

#113
Newb Killer.

  • liige
  • Postitusi:4 494
  • Liitus:24 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:In your mom's bedroom.^^
Ei pidanud päris prükkaris elamist silmas, pigem seda , et õnn on iga inimese jaoks erinev. Mõni lepib vähemaga ning on õnnelik, mõnel on vaja just neid eelpool mainitud asju, ET OLLA ÕNNELIK! :D Võiks julgelt väita et kõik kes siin kirjutanud on a la vajan basseini, villat, super kiiret autot, et nemad ei ole oma eluga rahul/õnnelikud.

Mida mina vajan et olla õnnelik ? Ma olen juba praegu õnnelik, või no oma 10 kuud juba. Vajan ainult oma neidu, kes mind õnnelikuks teeb. Tulevikus saan loodetavasti ka hea töökoha ning tulusa palga, millega elab ära ning vahest ehk saab ka lõunamaale puhkama minna.
Plaan minna ka välismaale elama, Hispaania oleks tore paik. Aga see vajab kapitali, keelt ja kõike muud, aga sinna on veel aega. Enne ikka külastaks seda paika veel mitu korda ning mõtleks läbi iga viimasegi detaili. Viimast korda kui seal käisin, jättis väga hea mulje! :D

Muutis Newb K1ller, 19 jaanuar 2010 - 19:14.


#114
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Newb K1ller, 19 jaan 2010, 19:13, kirjutas:

Ei pidanud päris prükkaris elamist silmas, pigem seda , et õnn on iga inimese jaoks erinev. Mõni lepib vähemaga ning on õnnelik, mõnel on vaja just neid eelpool mainitud asju, ET OLLA ÕNNELIK! :D Võiks julgelt väita et kõik kes siin kirjutanud on a la vajan basseini, villat, super kiiret autot, et nemad ei ole oma eluga rahul/õnnelikud.

Mida mina vajan et olla õnnelik ? Ma olen juba praegu õnnelik, või no oma 10 kuud juba. Vajan ainult oma neidu, kes mind õnnelikuks teeb. Tulevikus saan loodetavasti ka hea töökoha ning tulusa palga, millega elab ära ning vahest ehk saab ka lõunamaale puhkama minna.
Plaan minna ka välismaale elama, Hispaania oleks tore paik. Aga see vajab kapitali, keelt ja kõike muud, aga sinna on veel aega. Enne ikka külastaks seda paika veel mitu korda ning mõtleks läbi iga viimasegi detaili. Viimast korda kui seal käisin, jättis väga hea mulje! :D

Vaata postitust



Täpselt! Lepib = tal on midagi puudu, aga ta proovib ilma selleta hakkama saada. Kui sul on raha, siis sa ei pea vähemaga leppima.

See, et öeldakse, et mõni on ka rahata õnnelik, tähendab seda, et see keegi on õppinud tundma rõõmu väiksematest asjadest. See ei tähenda, et ta automaatselt õnnelik on. Küsi ükskõik kellelt ja ta vastab sulle, et raha võiks ikka rohkem olla.

Muutis sokC, 19 jaanuar 2010 - 20:16.

Postitas pildi


#115
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
No drug'id maksavad raha, nii et läheb vaja küll ja.

Üldiselt. Raha on vaja, aga ainult rahast ei piisa.

#116
Codecci

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Newb K1ller, 19 jaan 2010, 19:13, kirjutas:

Tulevikus saan loodetavasti ka hea töökoha ning tulusa palga, millega elab ära ning vahest ehk saab ka lõunamaale puhkama minna.

Vaata postitust



Milleks sulle tulus palk kui raha õnnelikuks ei tee? :(

Raha niisama ei tee kindlasti õnnelikuks kui ise muhv oled. Mul üks tuttav, kes teenib iga kuu ~ 400K eeku kuus online pokkeriga ja teine sõber on 21a vana, elab vanemate juures, hea kui suitsuraha on ja ilmselgelt on mitu korda õnnelikum kui teine vend. Kui elu elada ei oska ja paras jobu oled, siis raha sind automaatselt õnnelikuks ei tee... Samas on ta tänu rahale vast õnnelikum kui oleks ilma rahata, ta on küll jobu, aga vähemalt saab reisimas käia ja uue BMW-ga ringi sõita, veidi õnnelikum ikka kui oleks jobu ja raha ka poleks :D

#117
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Need asjad teevad õnnelikuks, mida sa raha eest ostad endale ja oma perele.
Ega see tühine paber mingi ei kotigi, aga selle väärtuslikus ajab silmad punni :(

Ilma rahata on rakse ennast hästi tunda, sest alati on midagi puudu/vaja ning kui seda ei saa, on jälle mast maas :D
Kokkuvõttes, kui sa suudad pakkuda endale ja oma lähedastele täisväärtuslikku elu - oled sa õnnelik :ermm:
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#118
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees
IRW.Kõik räägivad mingitest villadest ja kallitest sportautodest ja mida iganes.
Kas teil tõesti on siis nii sitt elu,et on selliseid asju vaja?
Sobiks ju ka korter näiteks Valencias mis ei maksa mitte sittagi.Kui oled normaalne vend kellel käed persest välja ei kasva,siis reaalselt suudad sa seda ka endale lubada.Ainult jobudel oleks vaja mingit hiiglaslikku lotovõitu,et täisväärtuslikku elu elada.
Ehk siis jah,raha on vaja täpselt nii palju,et saaks normaalselt ära elada ja ei peaks iga kuu lõpus viimaseid sente kokku korjama.Kui kuu lõpus veel 3-4000 panga arvel alles on,siis võid reaalselt paar korda aastas soojal maal puhkamas käia ja mida iganes.

Muutis Attack Npc, 22 jaanuar 2010 - 10:34.

"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#119
Newb Killer.

  • liige
  • Postitusi:4 494
  • Liitus:24 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:In your mom's bedroom.^^

Codecci, 22 jaan 2010, 08:38, kirjutas:

Milleks sulle tulus palk kui raha õnnelikuks ei tee? :(

Raha niisama ei tee kindlasti õnnelikuks kui ise muhv oled. Mul üks tuttav, kes teenib iga kuu ~ 400K eeku kuus online pokkeriga ja teine sõber on 21a vana, elab vanemate juures, hea kui suitsuraha on ja ilmselgelt on mitu korda õnnelikum kui teine vend. Kui elu elada ei oska ja paras jobu oled, siis raha sind automaatselt õnnelikuks ei tee... Samas on ta tänu rahale vast õnnelikum kui oleks ilma rahata, ta on küll jobu, aga vähemalt saab reisimas käia ja uue BMW-ga ringi sõita, veidi õnnelikum ikka kui oleks jobu ja raha ka poleks :D

Vaata postitust




Ei pidanud silmas, et " tulus palk " on mingi 100k kuus :facepalm: Ma oleks lausa ~10k'ga ka rahul..
Tulus palk = piisav summa inimese jaoks, see juba sõltub inimesest , kuidas ta selle endale tõlgendab. Mõne jaoks vb ongi nii , et alla 20ne tuhande tema tööd ei tee.. :ermm:

#120
anniolen

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:97
  • Liitus:08 veebr 2009
  • Sugu:naine
Kas raha on õnneks vaja??
No mingil määral ikka.. kui endal ei ole siis paksu rahakotiga sõpra oleks ikka vaja :(
Ei tegelikult ma ei teagi.. oleneb inimesest ja tema vajadustest.

Mõni on õnnelik ka ilma rahata, mõni mitte, mis teha, elu on selline.

Ma olen kogu aeg õnnelik, mul savi :D
I don´t care!





4 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 4 külalist, 0 anonüümset kasutajat