Jump to content

Change

Äratusega probleem.


  • You cannot reply to this topic
40 replies to this topic

#21
Sanderpoiss

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Posts:1,127
  • Joined:14 May 2008
  • Sugu:mees

Vigane, on 12 jaan 2009, 16:04, said:

Mul on pmst. sama jama, aga mind peksab ema ikka üles. Täiesti savi, kui kaugel see kell on , panen kinni, ikka lähen tagasi magama.. Eelmine nädal iga päev mingi 8- 9 magama, ärkasin ise üles ka 5-6 ajal.  Ma arvan,et mine ikka normaalselt magama..

View Post




No see on juba sinu tahtejõu viga, kui sa oled juba voodist lahti, siis sa pead suutma mitte tagasi minna, kui sa ei taha sisse magada.
Minul on igatahes nii, et telefon on padja all ja helin on maksimumi peal. Peale selle mu telefon väriseb ka päris korralikult. Se äratab kiiresti.

#22
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Posts:2,131
  • Joined:12 Jan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
mu isa äratas mind kunagi nii ülesse , pani mingi väikse laua pea kohale , ja mingi hirmsa helina käima , ma ehmatasid ja lõin pea vastu lauda ära , siis polnud und silmaski.
Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#23
RED

    Liige

  • auliige
  • Posts:10,402
  • Joined:15 Dec 2002
  • Sugu:ei ütle
irwww, nalja tegid?

Mis järgmisena? Kellegil isa elektrilööke ka annab kui kooli ei taha minna? <_<
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#24
RANGERICO

    pew pew

  • liige
  • Posts:940
  • Joined:01 Dec 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu

Edge., on 15 jaan 2009, 07:24, said:

mu isa äratas mind kunagi nii ülesse , pani mingi väikse laua pea kohale , ja mingi hirmsa helina käima , ma ehmatasid ja lõin pea vastu lauda ära , siis polnud und silmaski.

View Post



Väga ''lahe'' isa sul siis ju. Saan aru kui noored teevad nii kellegile. Aga oma isa oma pojale teeb haiget ? wtf ?
Ma saan suht hästi nii ülesse, et hommikuks panen helina hästi kõvaks ja panen kuhugi kaugele. Tavaliselt ei lähegi voodise tagasi kui kinni panen äratuse.
Postitas pildi

#25
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Posts:3,672
  • Joined:13 Aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Oh mul sama probleem. arvasin et ainsana jaman nii. sellest aastast saati iga hommik nii et ärkan üles - kell kinni ja nii see läheb..
Aga võtan REDi soovitust kuulda ja proovin kella kaugemale panna.

#26
Kolonel

    nagu päris.

  • liige
  • Posts:2,878
  • Joined:13 Mar 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:vaata selja taha...
ok see vb veits offtopic, aga endal viimasel ajal nii, et paar korda olen mingi 20.30 juba magama läinnud, aga hommikul ei saa ikka üles.ja mingi nädal aega järjest niimoodi juba.fuckedup.....

#27
kippa2

    No Warn

  • liige
  • Posts:883
  • Joined:17 Jan 2008
  • Sugu:mees
toitumine?
kunagi oli mingis saates et hommikul ilusti ülse saaks peab sööma palju puu- ja köögivilju ning hommikul putru jne
muiud see ka et see et korra minna nt kl 9 õhtal magama ei loe, peab koguaeg samal ajal minema siis organism harjub selle ajaga mis ta saab puhata

Fhker, 29 jaan 2010, 22:57, kirjutas:

pane vart talle ja jäta maha ära , küll uue leiad.

Vaata postitust



#28
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Posts:7,566
  • Joined:23 Apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Keegi sellest teab midagi, et kas ja miks on kahjulik telefoni padja all hoida? Ise kunagi hoidsin ka telefoni padja all, aga siis vanaema ütles, et see on väga kahjulik ja ma enam ei hoidnud telefoni padja all. :D
Kui ma ülesse ärkan, siis panen äratuskella uuesti 15 minuti pärast helisema ja alles siis tõusen lõplikult ülesse.

Edited by Billy Boy, 16 January 2009 - 13:22.


#29
Clixton

    Liige

  • liige
  • Posts:3,712
  • Joined:29 Dec 2007
  • Sugu:mees

Billy Boy, on 16 jaan 2009, 13:20, said:

Keegi sellest teab midagi, et kas ja miks on kahjulik telefoni padja all hoida? Ise kunagi hoidsin ka telefoni padja all, aga siis vanaema ütles, et see on väga kahjulik ja ma enam ei hoidnud telefoni padja all. :D
Kui ma ülesse ärkan, siis panen äratuskella uuesti 15 minuti pärast helisema ja alles siis tõusen lõplikult ülesse.

View Post



http://www.ohtuleht.....aspx?id=101413


ise kasutan mingit helinat,mis on rahulik ja hakkab vaikselt.
väga hästi mõjub selline asi.

sest kui ma panen mingi asja lärmama,siis tõusen paugult ülesse,mobla kinni ja tagasi magama :D

Edited by CliXToN*, 16 January 2009 - 13:34.


#30
IceFruit

    Liige

  • liige
  • Posts:165
  • Joined:11 Jan 2008
  • Sugu:mees
Endal on ka suht sama probleem. Mobla heliseb kinni ja tagasi magama. Ise kasutan seda et ma panen täie helina peale ja peidan sahtli või kuhugi ära siis otsin seda ja üni suht läheb ära.
Muidugi on asi tahmises ka nüüd panen juba niisama voodi kõrvale kui heliseb kohe püsti ja hambaid pesema.

#31
Tannn

    Liige

  • liige
  • Posts:451
  • Joined:25 Apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Räpina
Mul niimoodi, et panen 7.00 tirisema ja kui telefoni võtan siis panen kohe kinni, aga hakkab 5 min pärast uuesti tirisema.Ja see 5 minutit mis sa veel magad aitab sitaks :D

#32
kippa2

    No Warn

  • liige
  • Posts:883
  • Joined:17 Jan 2008
  • Sugu:mees

Tannn, on 16 jaan 2009, 17:18, said:

Mul niimoodi, et panen 7.00 tirisema ja kui telefoni võtan siis panen kohe kinni, aga hakkab 5 min pärast uuesti tirisema.Ja see 5 minutit mis sa veel magad aitab sitaks :D

View Post



sama siin
ma panen 6.50 ja kui heliseb lükkan mingi 9min edasi ja siis püüan puhata ja see aitab peaaegu et nagu rohkem kui 3tundi uneaega :D
suht võimatu aga mul on nii

Fhker, 29 jaan 2010, 22:57, kirjutas:

pane vart talle ja jäta maha ära , küll uue leiad.

Vaata postitust



#33
Novriil

    Liige

  • liige
  • Posts:4,302
  • Joined:14 Feb 2008
  • Sugu:mees
motivatsioon is all that matters... kui ma tean, et ma pean ärkama või kuhugi minema siis ärkan alati üles. olgu kasvõi telefon toa teises otsas ja hääletu peal... ükskord siis kui emaisa olid tööl (2 essat tundi vabad) siis mul mobla oli teksade taskus (omakorda need toa teises otsas) ja telefon hääletu peal... isegi imestasin, et sain üles. pmst kui midagi vaja või mida sa tahad teha on siis sa ärkad üles ma arvan... nagu suvel tööl käies.. ma ärkasin masinate müra juures ka üles.... olles olnud ööö üleval ja 10 minti maganud... kui vaja teha on siis sa ärkad :D

// reply to kristo (next post) tõsi, harjumuses, et umbes see kell ärkad ja uni on nõrgem, ehk magad nõrgemalt... ärkad kergemini

Edited by -novriil-, 16 January 2009 - 22:31.

Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#34
Laheee

    Vanemliige

  • bannitud
  • Posts:1,990
  • Joined:26 May 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Põltsamaa
olen tähele pand ,et tsipake enne äratust on mul siuke pool ärkvel olek :D
Postitas pildi.

#35
registreeritud

    ¤

  • liige
  • Posts:2,762
  • Joined:10 Apr 2008
  • Sugu:ei ütle
ma viimasel ajal pole söönud minig 21.00(kapp tühi) ja mega mõnus on hommikul, ei ole üldse väsinud.
Postitas pildi

#36
kunin

    xo

  • liige
  • Posts:2,214
  • Joined:27 Jun 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
Jep siin asi ikkagi tahtejõus kinni. Pead hoidma ennast kinni, et sa ei lähe tagasi magama ja tõused üles. Pmst käid kohe pesemas ära, viskad korra vett näkku ja teed silmad korralikult lahti, teed häda ära ja oledki 100% ärkvel.
Ise oled

#37
firewolf

    AkArs

  • liige
  • Posts:1,546
  • Joined:27 Apr 2005

registreeritud, on 17 jaan 2009, 09:13, said:

ma viimasel ajal pole söönud minig 21.00(kapp tühi) ja mega mõnus on hommikul, ei ole üldse väsinud.

View Post


Nuja, eks ta õige on ka et õhtul ei söö, sest siis kulub organismil vähem energiat öösel seedimisele, mistõttu jõuab organism rohkem puhata ja omal hommikul parem olla.

#38
RaYmAn

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Posts:83
  • Joined:10 Nov 2008
  • Sugu:mees
mul see asi töötas:
tehke nii, et pange 6.30 äratus ja kui üles sellepeale ärkate siis lihtsalt proovige ennast voodist üles saada ja järgmine õhtu pange äratus 6.40 iga õhtu pange äratus 10min juurde jne.Ja nüüd ma ärkan suht pohhilt 7.00 iga hommik üles

BRC, 20 veebr 2009, 22:48, kirjutas:

2. osas on Almal mõnusad tissid

Vaata postitust



#39
tiiru

    Liige

  • liige
  • Posts:704
  • Joined:05 May 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Imedemaal
Oleneb ikka mis kell magama minna, kuigi peab tõdema, et mul on endal tõsiseid ärkamis probleeme. Näiteks kui kasvõi korra juhtun hiljem magama minema tavalisest ajast, siis on terve magamisgraafik sassis. Muidu kasutan ka seda meetodit, et panen telefoni võimalikult kaugele ja seadistan 10-15 minutiliste intervalidega äratused.. esimesed kaks panen alati nii kinni, et hiljem ei mäleta.
Proovi enne magama minekut arvutist eemale hoida, see mõjutab nii magama jäämist kui ärkamist, omast kogemusest räägin.
Technoid

#40
Ogre

    -.-

  • liige
  • Posts:2,344
  • Joined:02 Apr 2006
  • Sugu:mees
Mul isa äratas nii üles -- pani raadio põhja ja tule põlema :)
proovi.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users