Hüppa postitusele

Change

Vale dok. vahele jäämine


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 42 vastust

#1
Krahh

    Liige

  • liige
  • Postitusi:577
  • Liitus:15 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Juhtus siis eile selline jama minuga et sõber küsis minult doki ööklubis ja ise juba vintis ka rohkem ja ei hakkanud uurima et milleks vaja jne andsin siis tema kätte ja ta tahtis sellega sisse saada ööklubisse. Niisiis on kellegil kogemusi selles osas et palju võin mina sellise lolluse eest trahvi saada ja kui kurjaks asi võib minna ? :P
Tema jäi minu dokiga vahele ja minu dok on praegu politseis

Muutis Ris7o, 23 jaanuar 2009 - 23:12.


#2
Loki

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 653
  • Liitus:18 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu, Tartu.
No kui su sõpa ei mäleta et sa talle selle laenasid siis tema saab varguse eest trahvi. Aga kui mäletab et laenasid ja ise tunnistad seda siis ... siis ma ei tea ...
Postitas pildiPostitas pildi

#3
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Teise isiku nimele väljaantud tähtsa isikliku dokumendi kasutamise või teisele kasutada andmise eest näeb karistusseadustik ette rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistuse.

#4
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
"Politsei tuletab kõigile meelde, et võõra dokumendi kasutamine, dokumendi võltsimine ja enda dokumendi teisele kasutada andmine on kriminaalkorras karistatav. Antud rikkumise korral võidakse inimest karistada rahatrahvi või kuni 5-aastase vangistusega. Lisaks võib karistusregistrisse kandmine saada inimesele tulevikus takistavaks teguriks välisriikidesse pääsemisel ning riigisektorisse tööle asumisel."
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#5
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Postitusi:2 131
  • Liitus:12 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
ei pruugi olla isegi , ta võib öelda et ta ei teadnud milleks seda vaja oli , ja andis vms.

ma arvan et nad eriti palju sulle ka ei määra.
Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#6
encoder

    No fate but what we make

  • auliige
  • Postitusi:5 880
  • Liitus:27 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kui sa varem kriminaalkorras karistatud pole ega ole tingimisi vabaduses, ei ole hullu. Natuke seletamist, et kuidas asi oli ja natuke asi venib ja saad mingi sümboolse trahvi ja kõik.

#7
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Vahet sel on... See ei koti kedagi, kas ta teadis millest andis või mitte... Sa ei tohi üldse enda dok. teisele anda, et too sellega hullata saaks.

#8
UltraSpeed

    Liige

  • liige
  • Postitusi:122
  • Liitus:03 dets 2006
Las su sõber ütleb , et ledis dok ?
My name is Martti.Mardi-Martti..
Laske sisse mardisandid Martti Martti:P
Näete ikka seda kirja??:O

#9
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN
Tõesti las su sõber ütleb, et ta leidis selle või sa ütled et ta varastas selle -.-

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#10
Muwo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 504
  • Liitus:22 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

pl2ru, 24 jaan 2009, 01:03, kirjutas:

Tõesti las su sõber ütleb, et ta leidis selle või sa ütled et ta varastas selle -.-

Vaata postitust



jep eriti tore oleks sõbrale käru keerata, kui ise andsid siis pead ka vastutama.

#11
krabi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 049
  • Liitus:02 märts 2005
Sõber saab niivõinaa trahvi, miks mitte päästa siis teda ja öelda, et leidis tolle doki ? Lihtne, ütled lihtsalt, et kaotasid ära enda dokumendi ja tema ütleb, et leidis ja kasutas

#12
tiiru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:05 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Imedemaal
Kunagi oli Tartu ct's mingi jant, üks tüdruk kasutas ka ja sai ikka kõvasti üle 10k trahvi... ega see võõra idenditeedi kasutamine ei ole üldse nalja asi, üsna julmalt karistavad.
Technoid

#13
qjet

    Liige

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:2 467
  • Liitus:19 aug 2007
  • Sugu:mees

tiiru, 24 jaan 2009, 01:45, kirjutas:

Kunagi oli Tartu ct's mingi jant, üks tüdruk kasutas ka ja sai ikka kõvasti üle 10k trahvi... ega see võõra idenditeedi kasutamine ei ole üldse nalja asi, üsna julmalt karistavad.

Vaata postitust



eriti veel, kui majanduslangus riigil kallal...
kui su sõber sulle ei öelnud, milleks ta seda kasutada tahab, las siis ise vastutab nüüd selle eest. tegelt ta keeras sulle ju ennem sellega sitta, et su dokiga tahtis ööklubisse pääseda.

#14
Krahh

    Liige

  • liige
  • Postitusi:577
  • Liitus:15 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Sõber käis mendis ära sellega ja mingi advokaat oli talle määratud ja see oli üelnud et ei tasu üelda et leidis ja jne mõlemale kahjulikum nii või ma ei tea kah hetkel anyway mõtlesime ennem jutu välja et sõber pidi minu raha kotti mulle järgi tooma ööklubisse ja kuna mind välja ei lastud proovis sisse tulla aga ei saanud jne ja advokaat ütles et see mõtetu jutt ja nüüd seletas see advokaat ise mingi jutu kokku ja politseist pidavat nüüd helistama mulle. Küsimus ikka et palju mina kui andja selle eest võin saada ?

#15
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Maksimum 2-3 aastat kui oled olnud varem kriminaalselt karistatud.
Aga ma usun et tuleb mingi rahatrahv või tingimisi.

#16
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Saadetakse healjuhul teid mõlemaid ehk lund rookima ja lilli kastma.

-soovid oma reklaami siia?-


#17
NoVa*

    Vähem kunsti, rohkem sisu.

  • liige
  • Postitusi:3 258
  • Liitus:30 nov 2004
  • Sugu:mees
Sellise asja eest ei saa ühiskondliku ju, 18k rahatrahv pigem ?
Postitas pildi

#18
Mäksu

    Möll!

  • liige
  • Postitusi:5 346
  • Liitus:07 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
Sinuga ei juhtu midagi, sõber saab ühsikondliku mingi 30-40 tundi ja kõik jutud.
Postitas pildi
Elu mõtte on saanud see kätte, kes suudab elada olevikus, mitte pidevas minevikumeenutamises ega tuleviku ootamises.

#19
Muwo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 504
  • Liitus:22 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
hirmutate ära veel oma vanglatega :P vanglani asi ei küündi, kui kriminaalregistris ees pole midagi, trahv või ühiskondlik töö

#20
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
kui endale hea kaitsja saad lubada, võid puhtalt pääseda, sest et paljalt oma mõistusega sa sealt karistuseta välja ei keeruta

Muutis halfman, 24 jaanuar 2009 - 13:22.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat