Hüppa postitusele

Change

Provinssirock 2009


Sellel teemal on 14 vastust

#1
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
12.-14. Juuni 2009, kohaks Seinäjoki, Soomes.

Viimased 4-5 aastat on Eestist alati väga korralik delegatsioon sinna saadetud ja keegi pole kunagi pidanud pettuma, võrreldes meie kohaliku Rabarockiga, on selle festivali näol tegemist ikka hoopis teist masti üritusega, eelmine aasta oli seal inimesi kuskil 100k ringis ja esinesid näiteks Linkin Park, Foo Fighters, Serj Tankian, Billy Talent, The Sounds, Paramore, Justice, Danko Jones, Dinosaur Jr., Coheed & Cambria jne.

Hetkel on välja hõigatud alles esimesed artistid, aga see nimekiri ei täida isegi 1. õhtu poolikut kava veel ära ja tulemas on veel väga mitmeid bände.
- Volbeat
- Placebo
- Seasick Steve
- Emiliana Torrini
- August Burns Red

Huvitundjad saavad ilmselt rohkem infot orkuti kommunnist "Provinssirock"

Või siis ürituse kodulehekülg: http://www.provinssirock.fi

Muutis XchopperX, 17 märts 2009 - 16:04.

I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#2
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Kas on ka mingi eesti grupp vms äkki kes koos rongiga lähevad või rendivad bussi vms ? eelmine provinssirock oli plaan minna, aga seltskonna taha jäi kuna inimesed kellega minema pidin hüppasid alt. aga väga hyvä üritus on ta anyway ja 09' omas sooviks ära käia

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#3
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
August Burns Red'i on endalgi arvutis, aga ma kardan, et finantsidega ei mängi välja...
Lisaks jah.. rabakaga ühel ajal.. ning rabaka pilet ammu olemas...
Kui finantsi oleks ja kui ta oleks mõni muu aeg, siis isegi kaaluks asja..

#4
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

E-ThugJr, 3 veebr 2009, 19:25, kirjutas:

Kas on ka mingi eesti grupp vms äkki kes koos rongiga lähevad või rendivad bussi vms ? eelmine provinssirock oli plaan minna, aga seltskonna taha jäi kuna inimesed kellega minema pidin hüppasid alt. aga väga hyvä üritus on ta anyway ja 09' omas sooviks ära käia

Vaata postitust



Viimased 2 aastat on Eestist läinud buss sinna, miski 12-16 kohaline umbes + siis 3-4 autotäit inimesi ja siis veel rahvast, kes muul moel kohale on jõudnud, mina näiteks eelmine aasta hääletasin sinna koos sõbrannaga...
Ma olen päris kindel, et see buss on ka see aasta kindlasti sinna minemas. Praegu ilmselt on natuke liiga vara millestki täpselt rääkida, aga kui sa orkuti kommuunil silma peal hoiad näiteks, siis ühel hetkel ilmub sinna kindlasti ka detailsem info ja eks ma ise ka postitan siia kui uusi bände välja kuulutatakse või mingit infot tuleb.
Eesti rahvas on alati väga šeff olnud, uute inimestega on kiire vennastumine toimunud, kõik võetakse omaks. Seltskond, kes Provinssirocki kaudu tuttavaks on saanud, käis näiteks alles üsna hiljuti laudamas koos Val Thoren'is ja suvel oli väike mitteametlik "provinssirocki afterparty" kus rahvas oma pilte jagas ja õlle sai joodud jms.

jee7 - ma ka alguses mõtelsin, et deem.. rabarockiga samal ajal.. aga ütleme ausalt, kui sa seal korra ära käid, siis tundub see Rabarock ikka jube väeti üritusena... ja ma peaks teadma, 3 esimest aastat sai Rabakal käidud...


Ahjaa - mainiks veel ära, et sel ajal on seal kandis polaarpäev, 24h on valge, pimedaks ei lähegi. Ja ära laske ennast ära hirmutada sõnast "polaar", seal on ikka päris soe sel ajal, eelmine aasta oli natuke jahedavõitu, aga üle-eelmine aasta näiteks oli 30*C+ kõik päevad.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#5
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Metaltravel vist ei korralda sinna midagi? Nende kodukal ei olnud praegu veel igatahes eriti infi...

#6
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Praegune artist list on siis : Placebo(uk),Volbeat(den),Seasick Steve(Us),Emiliana Torrini (IS), August Burns Red(Us) ning Rootslaste Opeth.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#7
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Editors ja Raised Fist ka

Unustasin kirjutada siia kui need kolm viimast välja hõigati (koos Opethiga)
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#8
wilbs

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 610
  • Liitus:15 veebr 2006
  • Sugu:mees
Kas piletite hinnad võivad kallineda ka veel?

#9
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Minu meelest need hinnad enam kallimaks ei lähe, eelmine aasta oli sama hind mu mälu järgi 95€ ja selle ostsin Mai lõpus vist..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#10
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
mind huvitab, et kas eestis saab ka osta seda festivalipassi või peab laskma tuttaval soomest tuua?

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#11
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Eestist saab ka osta, Stockmanni viimasel korrusel on Lippunpalvelu müügipunkt, sealt saab põhimõtteliselt kõigi Soomes toimuvate konsate/festarite pileteid.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#12
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Eelmise aasta video on siin olemas, keda huvitab näha kuidas seal asjad käisid:
http://www.filmclick.com/index.php?section...d=2841235504192

Provinssini jõuab asi umbes video kuuendal-seitsmendal minutil..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#13
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Lisandusid:
- NICK CAVE & BAD SEEDS (AUS)
- VETO (DK)
- CHILDREN OF BODOM
- KOLMAS NAINEN
- AMORPHIS
- LE CORPS MINCE DE FRANCOISE
- MAJ KARMA
- VON HERTZEN BROTHERS
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#14
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mainiks siis ära, et lisandusid:
* BADDIES (UK)
* DOES IT OFFEND YOU, YEAH (UK)
* SAMULI PUTRO
* VESA-MATTI LOIRI
* RÖYHKÄ, RÄTTÖ, LEHTISALO
* APULANTA
* KOTITEOLLISUUS
* NICOLE
* FM2000

Aga ausalt öeldes ei ole seal see aasta mitte midagi ahvatlevat.. kohe mitte midagi.. tundub, et kui minekuks läheb see suvi kuskile festarile siis jääb kas Novarock või Grasbop..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#15
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Tõesti, praeguse seisuga miskit võimast pole, kuigi näha ära Apulanta & Cob kuid ülejäänud bändid mis enamus jaolt on soome bändid midagi väga ei ütle ja tõmba ;/.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust







1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat