Hüppa postitusele

Change

Väike küsimus


Sellel teemal on 1 vastus

#1
Cofféé

    Liige

  • liige
  • Postitusi:186
  • Liitus:23 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Okei siis, ma kirjutan omamoodi raamatud aga olen sattunud puntrasse.
Mul on mitu valiku varjanti. Niisiis, praegu räägib lugu ühest noormehest kes kohtub imelise neiuga ja seal läheb edasi ja edasi, noormees kohtub vana klassiõega kes talle kunagi ammu koolis meeldis ja need tunded ei ole ikka kadunud, noormees ja neiu(raamatu algusest) lähevad lahku ja noormees hakkab käima klassiõega. Niisiis praegu on mul võimalus muuta see imeilus edasi arenev lugu samas vaimus, muuta see kuidagi väga ebareaalseks, ntx saab mingid võimed vms, klassiõega juhtub midagi ja noormees satub masendusse kuid juhtub midagi imelist. Küsimus siis millist lugu teie eelistate, või kuidas arvate, et lugu võiks edasi minna? :D
Avaldage arvamust julgelt ja kõik pakkumised on oodatud.
Võibolla postitan lõigu. Raamatuga tulevikus vaatab mis saab, ilmselt ei avalikusta ja jätan arvuti põhja vedelema.
:D
At this moment, there are 6,998,513,671 people in the world. Some are running scared. Some are coming home. Some tell lies to make it through the day. Others are just now facing the truth.Some are evil men, at war with good. Some are good, struggling with evil. 6 billion people in the world, 6 billion souls. And sometimes all you need is one.

#2
kreidy ,

    Impossible is nothing.

  • liige
  • Postitusi:6 595
  • Liitus:22 okt 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Mingeid imevõimeid ja asju ära küll anna. Aga lihtsalt kuna päris algusest stoorit ei tea on natuke raske. Aga kuna endale meeldivad draamad jms siis pakkuksin ka välja, et midagi juhtub klassiõega, mitte, et päris ära sureb. Vaid jääb ratastooli ja tema eest peab üldse hoolitsema, toitma jms. Poiss hoolitseb klassiõe eest aga siis saab taas kokku raamatu alguses olnud tüdrukuga kes on poisile toeks ning muud sellist. Klassiõde märkab, et ta ei suuda poisile täiuslikust elu pakkuda ja ütleb talle, et ta jätaks ta ja läheks tagasi oma raamatu alguses oleva tüdruku poole. Sealt, edasi on jälle valik muidugi kas elavad edasi õnnelikult või on topelt dramaatiline ja ka selle tüdrukuga juhtub midagi, et pärast matab poiss mõlemat tüdrukut vms.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat