Hüppa postitusele

Change

Tartu Autoklubi Drag - kiirendus


Sellel teemal on 15 vastust

#1
SilguQ

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 077
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kohal Eesti kiireimad autod ning mootorrattad!

Postitas pildi

Hooaja esimene ametlik kiirendusvõistlus!
Laupäeval, 25.aprillil - Tartu Raadi lennuväljal!
Võistlevad nii harrastajad tänavasõiduautodega, kui ka professionaalsed kiirendusvõistlejad!

Pakume süüa, juua ning kõike muud vajalikku toreda laupäeva veetmiseks. Tule terve perega!

Meelelahutusliku poole eest kannavad hoolt Eesti parimad kiirendusvõistluste kommentaatorid. Muusikat mängivad Noorteraadio.ee diskorid.


Veel huvitavat üritusel!
- Gefi autopurustamine
- Selge autokooli turvavöö stend
- Politsei tutvustab tehnikat
- Õllekasti hoidmine

08:00 - Registreerimine ja teh.kontroll
11:30 – Võistlejate koosolek
12.00 - Ajasõidud
16:00 – Eliminaatorite koostamine, paus
17:00 – Eliminaatori sõidud
19:00 - Finaal
19:30 – Kokkuvõte
20:00 – Autasustamine


Kuna Haapsallu ei hakanud minema, siis sellel üritusel olen kindlasti kohal. 18 aprillil oli ja rajapäev raadil, kus sai kohal käidud ja isegi paar sõitu tehtud - pidamisega oli probleeme ja esimest korda nagu kätt katsusmas. TartuDragilt ei võta osa, vaid pigem vaatama.

Eelmine aasta peale gümnaasiumi kirjandi kirjutamsit oli igastahes väga hea, ilm oli soe ning sai kohe pinged maandatud. Seega kõik autofännid ja niisama huvilised ning gümnaasistid tulge kohale ja võtke asja vabalt :D

#2
Tufka

    Möh.

  • liige
  • Postitusi:2 021
  • Liitus:01 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Austraalia
Pilet ka on ve ?

#3
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Jah, aga kui enne kella 12 lähed saad 2 piletit 1 hinnaga
ise olen kohal ma arvan

Pilet oli vist 75 krooni

Muutis ksenoon, 25 aprill 2009 - 01:28.

Postitas pildi
vorsprung durch technik

#4
Franky Four Fingers

    Oderint Dum Metuant

  • auliige
  • Postitusi:7 232
  • Liitus:20 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:up from the 36 chamberz
Oleks ka kohal olnud ilmselt, aga krdi kipsis jalg on päris kõva takistus : /

#5
Keits

    Liige

  • liige
  • Postitusi:731
  • Liitus:30 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otsida võid võsast
aga noortekas kannab üle :) saad kodust vaadata:
http://www.noortetv.ee

just hakkasid igaklassi finaalid.

Muutis KeeKs, 25 aprill 2009 - 15:38.


#6
SilguQ

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 077
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Niih tagasi. Ilm super ja korralduse kohta ka ei saa vigiseda. Sai grilli tehtud ja nautitud laupäeva. Probleeme ei olnud ja sujus väga kiirelt asi. Üks tsiklimees pani nt matsu, aga suht õnnelik õnnetus, kukkus õla peale ja meedikud andsid algul esmaabi ja siis kutsuti kiirabi. Päike oli super, praegu peeglisse vaadates tundub nagu oleks solaariumis käinud.

#7
Laur

    automaniakk

  • auliige
  • Postitusi:4 057
  • Liitus:29 jaan 2006
  • Sugu:mees
Ma käisin kah, sain oma Fordil TÜV-i täna puhtalt läbitud.
Siis kui asi hakkas vaikselt lõppema ja rahvas laiali vajuma, siis toodi alles õige pärl välja.
Camaro SS Chevy 8,2 Big Block, 840 heppa kui mul õigesti meelde jäi.
Mootor Rootsist, auto ehitatud Soomes ja kinni maksis kõik eestlane, kes tegi selle autoga ka kõige esimese sõidu täna.
Ütleme nii et autol paistis nii mõnigi tite viga olema ja oli näha et ega see mees nii võimsat autot ei olnud varem taltsutanud. Enne sõitu anti veel instruktsioone kuidas käiku vahedada :) ja käima ta ka seda autot ise ei saanud esimene kord.
Sõit oli siis selline, et poole rajani rehvid suitsemas ja ei sõitnud ta ka otsast lõpuni pedaal põhjas, oleks muidu käest ära läinud.

SilguQ´t nägin kah, grillis seal ja lebotas niisama, täielik pomo ma ütlen :)

//oleks lootnud vähe käredamaid autosid, aga üldiselt võis rahule jääda.
"Esiveolisega driftimine?... See on nagu onaneerides orgasmi teeselda."

#8
Tufka

    Möh.

  • liige
  • Postitusi:2 021
  • Liitus:01 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Austraalia
Mis kuradi jama selle ajafraagikuga oli või olen mina lihtsalt idioot.. Oli kirjas ju et 19:00 hakkaad finaalsõidud.. aga kuradi 18:30 olime platsis ja jäi sõita veel 3 mel autol vms :)

#9
Keits

    Liige

  • liige
  • Postitusi:731
  • Liitus:30 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otsida võid võsast
ajasõidud sujusid nii kenasti, et nad ei teinud 3h pausi, vaid alustasid varem.. tavaliselt venib üritus.. see kord oli vastupid

#10
SilguQ

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 077
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Laur, 25 apr 2009, 19:54, kirjutas:

SilguQ´t nägin kah, grillis seal ja lebotas niisama, täielik pomo ma ütlen :)

//oleks lootnud vähe käredamaid autosid, aga üldiselt võis rahule jääda.

Vaata postitust




:) see kõlas huvitavalt.Isa autoga olin ( must A6 ), sest enda oma oli parajast 24 punkti testil - autole öeldi hindeks 4+ ning ostja võtan esmaspäeva/reedel ära. Olin ise kella 12nest kohal ja päike oli nii terav et jube. See elukas mis lõpus toodi oli päris ilus. Meenutas natukene vanat Mustangit. Ning sellepärast ta ei võtnud viimast, kuna polnud langevarju ja oli suht algaja nagu me aru saime.

Ise oleks ka lootnud käredamaid autosi. Kui vaatasin netist registeeritud autosi, siis oli mitmeid, mida kohal ei olnud ( r8, fiat 350kw jne ... )

//Kahjuks Lauri ei näinud, ning ei osanud vaadata ka =)

// // Sa olid alguses ka kohal - tsikli vena nägid, kui "kuuti" pani ?

Muutis silguQ, 26 aprill 2009 - 01:16.


#11
Tufka

    Möh.

  • liige
  • Postitusi:2 021
  • Liitus:01 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Austraalia

silguQ, 26 apr 2009, 02:14, kirjutas:

:confused: see kõlas huvitavalt.Isa autoga olin ( must A6 ), sest enda oma oli parajast 24 punkti testil - autole öeldi hindeks 4+ ning ostja võtan esmaspäeva/reedel ära. Olin ise kella 12nest kohal ja päike oli nii terav et jube. See elukas mis lõpus toodi oli päris ilus. Meenutas natukene vanat Mustangit. Ning sellepärast ta ei võtnud viimast, kuna polnud langevarju ja oli suht algaja nagu me aru saime.

Ise oleks ka lootnud käredamaid autosi. Kui vaatasin netist registeeritud autosi, siis oli mitmeid, mida kohal ei olnud ( r8, fiat 350kw jne ... )

//Kahjuks Lauri ei näinud, ning ei osanud vaadata ka =)

// // Sa olid alguses ka kohal - tsikli vena nägid, kui "kuuti" pani ?

Vaata postitust



Mina nägin mina nägin :), ma olin sinise A6ga :), tavalises parklas :D, no see mis oli tasuta.. aga jah see sikli värk oli päris julm :ermm:

#12
Laur

    automaniakk

  • auliige
  • Postitusi:4 057
  • Liitus:29 jaan 2006
  • Sugu:mees

silguQ, 26 apr 2009, 02:14, kirjutas:

Ise oleks ka lootnud käredamaid autosi. Kui vaatasin netist registeeritud autosi, siis oli mitmeid, mida kohal ei olnud ( r8, fiat 350kw jne ... )

//Kahjuks Lauri ei näinud, ning ei osanud vaadata ka =)

// // Sa olid alguses ka kohal - tsikli vena nägid, kui "kuuti" pani ?

Vaata postitust


Sa nägid küll mind, lihtsalt ei tundnud ära :) Sel ajal kui seda Camarot näpiti, olin ma tuttavatega mingi 5 m eemal selle 7-se bemmi juures, tumedad teksad, punane särk, punase/tumesinisega jope. Tuttav oli veel selline hästi suur mees, kaks meetrit pikk ja meeter lai :) Temaga oli veel selline hea lugu, et ma jõudsime mingi kolme ajal sinna, läksime pileteid ostma.
3 kutti, 30, 21 ja 17
Sõber: Pere pilet palun.
Müüja: Haha üks pilet on 75.-
Sõber: Misasja!?
Müüja: 150.- (ehk siis pere pilet)
Ega ei julgeta küll sellisele 2m pikale hiiglasele vastu vaielda.

Seda tsiklivenna kuuti panemist ma ei näinud, jõudsin vist kõvasti hiljem.
Seda küll nägin kuidas üks teine sell burnouti kastist väljudes ei arvestanud et seal ei ole enam märg, kakkus korra nina maast lahti ja palju puudu ei jäänud, et olekski sinna lineupi alasse kärna pannud.

// Tufka mind nägid w? no ju ma siis nägin sind ka, aga sul lihtsalt ei olnud sellist autot mis hästi silma hakkaks. :D

/// See soomlane kes kogu seda asja seal orgunnis, ninamees, temalt küsisime.
Või õigemini sõber kes Soomest külas on, tema küsis.

////Njh, kui nii siis nii.
"Esiveolisega driftimine?... See on nagu onaneerides orgasmi teeselda."

#13
Franky Four Fingers

    Oderint Dum Metuant

  • auliige
  • Postitusi:7 232
  • Liitus:20 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:up from the 36 chamberz
Laur kust võtad, et Camaro mootor Rootsist? Mulle pigem kõrvu jäänud, et mõne Kuriksi vana mootoriga tegu.

Tsitaat

Partel: Raadil oli peale visatud Lauri kunagine 540 Big Block Chevy (8.9L) ilma nitrota, miski 700+ hj.


Vot sulle :)

#14
SilguQ

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 077
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kui ma ka meenutama hakkan, siis nagu öeldi et Kuriksi mootor.

Me saime 4 inimest 100.- VIP Parklasse. Nimelt tulime 3 kesi, viskasime ühe venna pagassi. Maxime 100.- kahepeale ja saime VIP parklasse, pärast võttis 1 käepaela ära, käisin autoga väljas, andsin neiule käepaela ja tulime uuesti sisse.

See vend, kes seal maantee otsas pileteid müüs, see minuarust pani üldse enda tasku seda raha, sest kuulsin väga imelike summasi millega pileteid osteti :)


// Camarost juttu
Spoiler

Muutis silguQ, 26 aprill 2009 - 10:26.


#15
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Laur, 25 apr 2009, 19:54, kirjutas:

Ma käisin kah, sain oma Fordil TÜV-i täna puhtalt läbitud.
Siis kui asi hakkas vaikselt lõppema ja rahvas laiali vajuma, siis toodi alles õige pärl välja.
Camaro SS Chevy 8,2 Big Block, 840 heppa kui mul õigesti meelde jäi.
Mootor Rootsist, auto ehitatud Soomes ja kinni maksis kõik eestlane, kes tegi selle autoga ka kõige esimese sõidu täna.
Ütleme nii et autol paistis nii mõnigi tite viga olema ja oli näha et ega see mees nii võimsat autot ei olnud varem taltsutanud. Enne sõitu anti veel instruktsioone kuidas käiku vahedada :)  ja käima ta ka seda autot ise ei saanud esimene kord.
Sõit oli siis selline, et poole rajani rehvid suitsemas ja ei sõitnud ta ka otsast lõpuni pedaal põhjas, oleks muidu käest ära läinud.

SilguQ´t nägin kah, grillis seal ja lebotas niisama, täielik pomo ma ütlen :D

//oleks lootnud vähe käredamaid autosid, aga üldiselt võis rahule jääda.

Vaata postitust



Arvad, et ise oleks taltsutanud seda elajast?:grrr:

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#16
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
hehe,ei usu ja arvan,et seda ta ei tahtnudki öelda,pigem,kui mehel on vastav auto,siis eeldaks,et ta sõidab sellega kah.ise kurat kahjuks ei käinud,tahtsin väga tulla aga ei saanud sinna kanti kuidagi
Dat is weird !





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat