Jump to content

Change

Spoilerid signatuuris


  • You cannot reply to this topic
4 replies to this topic

Poll: Kas signatuuris võiks olla lubatud spoilerid. (27 member(s) have cast votes)

Kas signatuuris võiks olla lubatud spoilerid.

  1. jah (16 votes [59.26%])

    Percentage of vote: 59.26%

  2. ei (11 votes [40.74%])

    Percentage of vote: 40.74%

Vote Guests cannot vote

#1
registreeritud

    ¤

  • liige
  • Posts:2,762
  • Joined:10 Apr 2008
  • Sugu:ei ütle
Minu teema/väitlus põhineb:

Quote

Kes minu spoileri signast ära kustutas? Ma nägin 3 min ränka vaeva.  :)

Quote

Signatuuris on KEELATUD HOIDA:
3) Igasugust reklaami, teksti, pildi, lingi näol.
4) [IMG][URL] signatuurid (ehk siis clickitavad signatuurid!), välja arvatud NeoNet.ee foorumi-sisesed lingid (mis on siis lubatud).
5) signatuuri on keelatud venitada tühja ruumi abil...
(näiteks kui jätad 1 kuni mitu rida tühja ruumi teksti ja pildi või pildi ja pildi vahele...
6) Ühte või enamat SPOILER'it.

Sooviks teada neokate arvamust selle reegli suhtes. Minu arvates hoiab spoiler kokku ruumi ning samuti ei pea siis lugema mitu korda mõnda roppu ja ebasündsat teksti või quotet.
Lahendus:
Arvatavasti on see reegel selle jaoks et ei saaks porri ja muusugust p**ka panna sinna aga võiks siis muuta reegleid ja lubada spoilereid kui need on tühjad või kui sisaldab quotet.

Mõtlemisainet.

Kumb on parem?
1.

PILT

Volts, on 12 mai 2009, 22:24, said:

Mul üks tuttav olevat päevas 18 korda trolli tagunud.Enda trolli tagumise rekord päeva jooksul on vaid 6.
Viimase hetke troll on jah ekstreemne, üks kord hakkas troll peale 10 sekundilist tagumise sessiooni juba oksendama.Olen ka trolli tagumise pärast mõned korrad kooli hilinenud.Trolli tagumine on väga lõõgastav tegevus.

View Post


vill-U, on 14 mai 2009, 15:41, said:

.. noh tegelt kõik võimalik, mu tuttav murdis jalaluu trolli peale joostes.

View Post



Arvatavasti on see keelatud. Võib olla vist/vast üks pilt ja quote, sest tuli ähvardav kiri PM, mille banaalset sisu ei avaldaks!


2.
PILT
Spoiler




Ähvardus!
Kui siiski leitakse, et minu IDEE pole kõige parem siis loon JUTUMULLI uue teema, kuhu võksid tulla värvikamad quoted neoneti ajaloos.

Edited by registreeritud, 19 May 2009 - 23:06.

Postitas pildi

#2
Novriil

    Liige

  • liige
  • Posts:4,302
  • Joined:14 Feb 2008
  • Sugu:mees
Mulle meeldiks see kui saaks... muidugi sain ma whinet ja sõimu ka siis kui veel seda reeglit polnud ;) vist... Ma küll ei näind seda sel hetkel seal lehel. igastahes korra on see kustutatud. Võiks saada.
Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#3
Kethmar

    eiC

  • liige
  • Posts:6,527
  • Joined:08 Jun 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Haapsalu
Võiks saada :) .

Posted Image
Veebilahendused ja graafiline disain- salumets.kethmar.ee


#4
Muwo

    Liige

  • liige
  • Posts:3,504
  • Joined:22 Dec 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
täielikult nõustun sinuga ;)
endale meeldiks ka nii poole rohkem, see hoiaks kõvasti ruumi kokku
praegu suht nõme, kui enamus topivad endale mitmeid quotes'i signasse ja siis võtab see ilgelt ruumi, oleks hea, kui saaks lihtsalt spoileri avada ja neid lugeda vms :)

#5
Whos Ur Daddy?

    Liige

  • liige
  • Posts:1,739
  • Joined:24 Feb 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Vastasin ei, kuna ei leia mõtet liigsel pahnal signas, olgu see spoileris või ärgu olgu.

Quote'de teemat olen muidu silmanud kuskil ka, kuhu saate kõik oma quotesi postitada palju tahate.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users