Jump to content

Change

Laulu- ja tantsupidu 2009


  • You cannot reply to this topic
90 replies to this topic

#61
Kennu

    BREATHE IN, BREATHE OUT

  • liige
  • Posts:4,116
  • Joined:16 Jun 2006
  • Sugu:mees
Minu teada lauldi siis seda "valet" Koitu, see lühike ja jama.
/võin räigelt mööda ka panna :D

Edited by Kennu, 05 July 2009 - 21:01.


#62
Sten

    Шерлок

  • liige
  • Posts:2,136
  • Joined:16 Dec 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Barcelona

Kennu, 5 juuli 2009, 21:59, kirjutas:

Minu teada lauldi siis seda "valet" Koitu, see lühike ja jama.

Vaata postitust



M. Lüdigi Koit ei ole mitte mingi valemi järgi "vale", eriti veel seepärast, et sellega süttib laulupeotuli :D. See T. Mägi oma on rohkem taasiseseisvumise teema, mis sobib sellisele üritusele nagu oli Öölaulupidu.
Võimas oli täna seal kaareall laulda ;)
Väike pilt ka siis, vasakult teine liputaja :D.
Spoiler

Edited by Sten, 05 July 2009 - 21:37.


#63
*1nsan3*

    Liige

  • auliige
  • Posts:3,721
  • Joined:06 Aug 2004
  • Sugu:mees

August, 5 juuli 2009, 13:12, kirjutas:

Pingid on 50.-
300.- on need toolid seal aedadega piiratud osakonnas.

Vaata postitust



Jah, eks ta loogiisem on, tõesti. Sain täna sellele kinnitust.

Aadu, 5 juuli 2009, 17:13, kirjutas:

Ma ei saa aru, miks on vaja mingeid arve taga ajada, on ju lastel oma laulupidu olemas, miks nad siis ka siin peavad olema? Telekast vaadates saab ülihea pildi..neil lastel ei ole kuskil olla, kõik hilineb mitu tundi, koguaeg käivad mingid ümberpaigutamised jne. Kõik selle nimel et raamatusse saaks mingi suurema numbri kirja panna.

Vaata postitust



See pole kindlasti arvude nimel, vaid selle ühtsuse ja massi nimel. :D Tule kohale ja saad teada, mis tunne on olla eestlane. Telekast vaadates on hoopis teine tunne.

Hybrid Soldier, 5 juuli 2009, 21:46, kirjutas:

Huh, koju saamine oli suht hull. Sain õnnega pooleks number 5 bussi peale ja siis pidime Russalka juures 30min seisma (buss täiesti täis pakitud) kuna terve tee oli laulupeolisi täis

Ei muidu väga vinge üritus oli, eriti lõpp. Hääl sai korralikult ära lauldud

Vaata postitust



See oli tõesti koom, kui terve Pirita tee oli kuni Viru keskuseni inimestest täis nagu oleksid mingid rahutused. :D Aga lõpuks tegi politsei oma tööd ja ajas pidutsejad kõnniteedele. Siis hakkas ka liiklus vaikselt eluvaimu sisse võtma.

Aga see oli pull, kui seal Pirita teel (Rusalka juures) seis rivi busse, aga mitte ükski neist ei saanud hakata liikumagi selle massi tõttu. Koomiline oli see, et inimesed käisid korra bussis ning siis said aru, et need ei hakka veel nii peagi liikuma. Aga kannatlikemal ikkagi joppas ja said nende bussidega liikuma. :D

Meie seltskond aga liikus lauluväljakult kuni "Kosmose" peatuseni (ausamba kaudu), sealt läksime trammi peale ning Kalevis saime ühe auto peale. Kui poleks saanud autoga, siis oleksime arvatavasti siiamaani kõmpinud Nõmme poole, sest bussid olid täiesti ääreni täis. Terve Viru keskus ja selle lähedased peatused olid täiesti puupüsti täis.

Aga tunne oli muidugi eriti lahe, kui see suur mass liikus mööda linna ringi. :2nksa:

Aga nüüd on suur isu soetada endale korralikud linasest riided, et oleks mõnusam tunne järgmisel laulupeol.

Eks siis näeme kahe aasta pärast noorte laulupeol! :thanks4:

// Aa, ja, lõpus need lainetused olid ka kindlasti efektsed. Vähemalt kaare alused olid, sest rahvas ennast ju ei näinud.

Edited by *1nsan3*, 05 July 2009 - 22:08.


#64
Reazer

    Do, or do not. There is no 'try'.

  • liige
  • Posts:1,977
  • Joined:14 Jan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
jõudsin ka lõpuks koju :D üritus iseenesest oli väga võimas, rahvast oli lihtsalt nii palju, et liikumine oli suhteliselt võimatu ja ega jah, lõpp oli ka väga võimas, kui kõik rahvas ikka püsti seisis, laulis, tegi laineid ja lehvitasid lippu ... ei, superlux

#65
Rainer.

    Liige

  • liige
  • Posts:1,232
  • Joined:02 Sep 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Emajõe Chicago
See tunne mis valdas tantsimise ajal on suht kirjeldamatu. Käisin ka laulupidu tsekkimas aga ei istunud eriti mulle. Väga rahul igatahes kogu nädalaga.

#66
R.

    isane

  • liige
  • Posts:1,190
  • Joined:03 Jul 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
tantsupidu on läbi :'(
üliüli kurb :/ oleks veel edasi tantsinud kuigi kõik kohad valusad ja haiged :D

#67
Wiz

    Liige

  • liige
  • Posts:419
  • Joined:03 Jul 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:LV
Tantsisin mega lahe oli palju sõpru sain ja kirjeldamatu tunne. Noortekas tuleb veel vägevam!

Postitas pildi



#68
Gerry

    saudi prints

  • liige
  • Posts:2,674
  • Joined:15 Apr 2005
  • Sugu:mees
Jõudsin ka koju. Viljandi Paalalinna Noortekooriga olin rongkäigus, kaabu ja jakk oli käes, üleni valgelt riides, vb keegi nägi. Rongkäik ei olnu väsitav, väsitav oli see viivitus ja seismine 1,5h alguses kui see hilines... Mina ei mäleta et ma kunagi niikaua Tallinna laulupeo rongkäigus seisma oleks pidanud (ja ma pole seal mitte vähe käinud.) + oli veel negatiivseid pooli korralduse juures. Muidu oli tore. 3a. pärast näeme jälle siis.
Tsau, ma magama nüüd :D

#69
-=TaNeL=-

    Liige

  • liige
  • Posts:2,975
  • Joined:18 Feb 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:loomulikult Tartu

Gerxx, 6 juuli 2009, 06:02, kirjutas:

Muidu oli tore. 3a. pärast näeme jälle siis.
Tsau, ma magama nüüd :D

Vaata postitust



Mis 3 aasta? Minu teada tehakse 2011. aastal erand seoses kultuuri pealinna värgiga :D.

Muidu normaalne laulupidu oli. Minu ees oli mingi rida venelasi, kes ainult omavahel mulisesid vihaste nägudega ja sittagi ei laulnud. Ei tea, mis need otsisid sealt.

Edited by -=TaNeL=-, 06 July 2009 - 10:59.


#70
Elar,

    Liige

  • liige
  • Posts:265
  • Joined:19 Apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Haapsalu
2011 on noorte laulu- ja tantsupidu

#71
Valdo

    a

  • liige
  • Posts:2,086
  • Joined:24 Mar 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otepää/Tartu
Võimas oli. Käisin tantsupidu vaatamas ja laulsin ise laulupeo ajal. Vägev värk.
Postitas pildi

#72
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Posts:1,832
  • Joined:07 Sep 2004
  • Sugu:mees
Sai samuti lauldud VPG segakooriga ning ka Eesti lippu kantud rongkäigu ajal ;)
ಠ_ಠ

#73
Fabulous

    champagne and disco

  • liige
  • Posts:2,247
  • Joined:08 Jun 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Käisin kah kooli segakooriga.

Külastasin ka laupäevast tantsupidu ( suht wtf hetk oli see, kui poole etenduse ajal 2 NATO hävitajat staadionist mööda sõitsid :D ) ja koreograafia oli küll ikka suht tasemel minu arvates.
Laupäevasel ja pühapäevasel laulupeol oli küll ikka ÜLIPALJU rahvast. Isegi seisukohta oli raske saada seal.

Ööbisime Inglise Kolledžis ja ma poleks arvanud, et me nii heasse kooli saame. Duššid sooja veega, saun ja ujula oli olemas. Häiris ainult see, et öösel oli tänavalt kostva müra tõttu vähe raske magada. Pole just eriti hea magada, kui iga mõnekümne minuti tagant sõidab mingi tramm mööda ja siis kogu ümbrus krigiseb ja väriseb.

Üldiselt ütleksin, et jäin asjaga ülimalt rahule!

#74
Gerry

    saudi prints

  • liige
  • Posts:2,674
  • Joined:15 Apr 2005
  • Sugu:mees
hmm... Mul ema nagu seal vip dirigentide tsoonis oli rääkinud selle ühe korraldajaga ja siis oli õeldud, et 2012 on järgmine, et seekord on 3 aastat vahet.

#75
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Posts:7,468
  • Joined:16 Jun 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Seal laulukaare all oli kena lebos olla, wc-d ja õlled käeulatuses. Üldiselt oli kõik hea, ruumi oli liiga vähe, peaks pealtvaatajatele rohkem ruumi kuidagi tekitama.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#76
B Rabbit

    Don't resist me, Mama. It's boogie time.

  • liige
  • Posts:902
  • Joined:28 Nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Gerxx, 6 juuli 2009, 14:24, kirjutas:

hmm... Mul ema nagu seal vip dirigentide tsoonis oli rääkinud selle ühe korraldajaga ja siis oli õeldud, et 2012 on järgmine, et seekord on 3 aastat vahet.

Vaata postitust




2012 on see noortelaulupidu vms, õige on ikka 5 aasta pärast.
Postitas pildi
Per me si va nella citta dolente,
per me si va nell` eterno dolore,
per me si va tra la perduta gente ...

#77
Elar,

    Liige

  • liige
  • Posts:265
  • Joined:19 Apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Haapsalu
XI noorte laulu- ja tantsupidu 01. juuli - 03. juuli 2011
XXVI laulupidu / XIX tantsupidu 04. juuli - 06. juuli 2014

#78
Mesilane

    Liige

  • auliige
  • Posts:5,639
  • Joined:27 Feb 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu/Tallinn
Eriti mõnus oli klubidesse tasuta sissepääs käepaeltega :D

Et aga ka päevane toiming oli vinge. Pärast sai DVD-lt vaadatud ka tulemust. Nauditav!
Esimene kord oli muidu endal.

#79
Franky Four Fingers

    Oderint Dum Metuant

  • auliige
  • Posts:7,232
  • Joined:20 Dec 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:up from the 36 chamberz
Ka mina käisin kohal, seekord küll saatjana ühele tüdrukute tantsurühmale, kuid rongkäigul tassisin silti ja olin ka muidu terve aeg asja juures.

Väga kõva üritus on see igatahes, see on fakt.

#80
Qrat

    saatür

  • liige
  • Posts:581
  • Joined:03 Feb 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
käisin ära, üsna tore oli.
bussiliiklus oli ülimalt meeldiv.
"We take care of business, like fat kid takes care of cake."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users