Hüppa postitusele

Change

Mõttetud teemad


Sellel teemal on 97 vastust

#41
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Razor, 6 aug 2009, 23:23, kirjutas:

Mulle jäi kohe silma see teema: https://www.neonet.ee/index.php?showtopic=5...0&#entry1549069

Nagunii kedagi ei huvita see, kuidas keegi kõvatab oma MSN'i listiga kus on mingi 64954571 inimest...

Vaata postitust



Siis võib juba terve selle küsitluste alafoorumi kustutada. Mõni kõvatab seal oma vanusega, mõni oma tähtkujuga või hoopis jalanumbriga.

Postitas pildi


#42
qjet

    Liige

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:2 466
  • Liitus:19 aug 2007
  • Sugu:mees

sokC, 6 aug 2009, 23:36, kirjutas:

Siis võib juba terve selle küsitluste alafoorumi kustutada. Mõni kõvatab seal oma vanusega, mõni oma tähtkujuga või hoopis jalanumbriga.

Vaata postitust



no vanused jms. asjad on üldse teine asi. näiteks mina küll vaatan vahepeal küsitlusi, et palju millele siis vastatud on.
uusi linke ma siia lisama ei hakka, sest eespool on juba töö ära tehtud.

#43
jõulukana

    mul on au.

  • liige
  • Postitusi:599
  • Liitus:25 dets 2008
  • Sugu:mees
küsitluste alafoorumis on teemad lukus aga see on küll veits nõme kui need küsitlused tekivad " vaata uusi poste " lingi alla , enamus neist on tõesti mõttetud.
Spy sappin' mah sentry ?

#44
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

jõulukana, 2 aug 2009, 22:26, kirjutas:

terve runescape päevikute alafoorum on postcoundi kogumise koht

Vaata postitust



Vaat sina oled üks viimaseid, kes peaks üldse posticoundi kogumise üle vinguma.

Postitas pildi


#45
jõulukana

    mul on au.

  • liige
  • Postitusi:599
  • Liitus:25 dets 2008
  • Sugu:mees
miks nii ?
päevik on tore eks, aga suht mõttetud postid on need
" ooh ilus kasutaja 8/10"
" keep up the good work" stiilis postitused. spam.
Spy sappin' mah sentry ?

#46
see on mu nick

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 373
  • Liitus:03 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Info puudub
Terve jutumulli võib visjoo visata ju

#47
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Marten', 13 aug 2009, 12:57, kirjutas:

Terve jutumulli võib visjoo visata ju

Vaata postitust



Ma mäletan, et eelmine aasta keegi admin tõi välja idee, et terve jutumull võiks kaduda ja keegi tõi välja argumendi, et kui mitu inimest siit foorumist suudaksid rääkida kaasa arukates teemades, mite spämmida. Ma usun, et suurem osa selle foorumis kasutajaskonnast oleks omadega vjsoo. Kus sa ikka spämmid ja kogud oma +1 poste kui mitte insomnsias?

Postitas pildi


#48
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Insomnsia pole selline MINU jaoks? Minu jaoks on see koht,kus hilistel õhtutundile vestelda foorumikasutajatega tiba vabamalt. Pc pole mind kunagi kottinud.
Dat is weird !

#49
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

ohoooi, 14 aug 2009, 02:37, kirjutas:

Insomnsia pole selline MINU jaoks? Minu jaoks on see koht,kus hilistel õhtutundile vestelda foorumikasutajatega tiba vabamalt. Pc pole mind kunagi kottinud.

Vaata postitust



Sa oled üks väheseid, kellel insominiast selline arusaam. Üldjuhul, kui jälgida, mis insomnias toimub, siis see on ikka puhas spämm. Ma pakuks insomnia üldse ära kustutada, aga kuna seal kehtivad samad reeglid nagu mujal foorumis, siis juhtkond võiks seda teemat seal natuke rohkem jälgida.

Muutis sokC, 14 august 2009 - 01:41.

Postitas pildi


#50
Santa^^

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:871
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Woot free postcount !

https://www.neonet.e...hp?showforum=95

Minge reklaamige mujal, see pole minu meelest õige koht!
Postitas pildi
Huvid : kähmakad , mendid, narko, alko, naised, rand, päike, kiired föönid, tagarattalaxxx , sex, rollerid, kiired rollerid, tsinsud, hiinakad, hiinakate jumal, freedo2, Aerox, Taiwan, aprilia, riisirakett, tjuuuning, naised, äri, ostan müün ja vahetan, dilpar, sitta kh paneme möllu ,

#51
Külaline_kustutamisele-08062011_*

  • külalised
  • Liitus:--

Santa^^, 14 aug 2009, 03:30, kirjutas:

Woot free postcount !

https://www.neonet.e...hp?showforum=95

Minge reklaamige mujal, see pole minu meelest õige koht!

Vaata postitust



Põhjenda. Mina ja paljud teised siin foorumis mängivad rune privasi.. see et sina nende lainel ei ole, ei tähenda, et see teistele ei meeldiks. :)

#52
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

Mervin^, 14 aug 2009, 07:34, kirjutas:

Põhjenda. Mina ja paljud teised siin foorumis mängivad rune privasi.. see et sina nende lainel ei ole, ei tähenda, et see teistele ei meeldiks. :D

Vaata postitust



sina ja võib olla 10 inimest, NOW THAT'S A FUCKLOT INDEED!

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#53
Rait

    Meeleheide

  • liige
  • Postitusi:1 314
  • Liitus:22 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Narnia
Need 10 inimest on ka inimesed ju. niigi on olnud palju küsimusi, et kuidas foorumit aktiiivsemaks muuta ja siis tahad sa veel vähemalt 10 inimest ära kaotada... aga noh foorumit saab ka nii aktiivsena hoida, et üritad igas teemas kedagi maha teha...

Muutis Meeleheide, 14 august 2009 - 10:36.

“Tõde on lihtsalt üks kokkulepe piisavalt suure hulga inimeste vahel.” Albert Einstein

#54
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
No, 10 inimest hoiame siit kokku. 10 sealt. Jne...lõpuks on foorum kokku kuivanud ja rahvas samamoodi :D

Jep, on mõttetuid teemasid. mingi in my pantsid jms... Lihtsalt kui tahetakse korda hoida vms... siis moded peaks seda otsustama, mis on mõttetu mis mitte :P


edit:

Santa^^, 14 aug 2009, 03:30, kirjutas:

Woot free postcount !

https://www.neonet.e...hp?showforum=95

Minge reklaamige mujal, see pole minu meelest õige koht!

Vaata postitust



HAHA, ise kasutad ka seda alafoorumit ju?

Muutis Andrus, 14 august 2009 - 10:41.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#55
Santa^^

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:871
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Andrus, 14 aug 2009, 11:39, kirjutas:

No, 10 inimest hoiame siit kokku. 10 sealt. Jne...lõpuks on foorum kokku kuivanud ja rahvas samamoodi :D

Jep, on mõttetuid teemasid. mingi in my pantsid jms... Lihtsalt kui tahetakse korda hoida vms... siis moded peaks seda otsustama, mis on mõttetu mis mitte :P
edit:
HAHA, ise kasutad ka seda alafoorumit ju?

Vaata postitust



Nah, ma tegin aind reklaami, et adminiks saada, ja granaadi ja ta sõbra ära bannida end of story
Postitas pildi
Huvid : kähmakad , mendid, narko, alko, naised, rand, päike, kiired föönid, tagarattalaxxx , sex, rollerid, kiired rollerid, tsinsud, hiinakad, hiinakate jumal, freedo2, Aerox, Taiwan, aprilia, riisirakett, tjuuuning, naised, äri, ostan müün ja vahetan, dilpar, sitta kh paneme möllu ,

#56
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Postitusi:1 229
  • Liitus:02 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa
Kui foorumi juhtkond absoluutselt kõiki kuulda võtaks, siis tuleks terve foorum ära kaotada. Mina arvan nii, et kui kellegile ei meeldi mingi teema, siis äragu lihtsalt vaadaku seda ja kõik. Suur asi ikka küll kui keegi oma postcount'i suurendab. Minu arust on jumala savi palju kellegil postitusi on...

#57
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Juba vaikselt teemad sulgevad. Kustutage need siis ära ka.

#58
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Tere, võtan vaevuks kiirelt siia postitada.

Kindlasti ei ole plaan kustutada kõiki teemasid, mis siin välja on toodud. Lasin igaühel ka sellepärast välja tuua arvamuse, et mispärast ta peab vajalikuks ühe või teise teema kustutamist. Ka on mul nii pisut lihtsam teha otsus, kas kustutada või mitte.

Suuresti sai see teema tehtud ka seetõttu, et jutumulli ressurssid on paraku piiratud ning sageli vajuvad head teemad ära, sest neid spam-teemasid on seal lihtsalt nii kole palju. Ei ole ju mõtet öelda 3 teemas "oh lõpuks ometi on täna reede ja nüüd saab peole".
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#59
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Santa^^, 14 aug 2009, 22:40, kirjutas:

Nah, ma tegin aind reklaami, et adminiks saada, ja granaadi ja ta sõbra ära bannida end of story

Vaata postitust



Santa^^, 14 aug 2009, 03:30, kirjutas:

Woot free postcount !

https://www.neonet.e...hp?showforum=95

Minge reklaamige mujal, see pole minu meelest õige koht!

Vaata postitust




Tuleb välja, et sa siis ise samasugune spammer, mine reklaami mujal, see pole õige koht :D

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#60
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
kuna su mu pmidele ei vasta, santa, siis võiksid seda siin teha. nimelt kust kohast ma sul banni olen saanud, kui ma pole elusees su serveris käinudki.

Posted Image






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat