Hüppa postitusele

Change

Abort


Sellel teemal on 56 vastust

Hääletus: Toetad aborti? (212 liiget on hääli andnud)

Toetad aborti?

  1. Toetan aborti (81 häält [38.21%])

    Häälte protsent: 38.21%

  2. Ei toeta aborti (24 häält [11.32%])

    Häälte protsent: 11.32%

  3. Oleneb olukorrast (107 häält [50.47%])

    Häälte protsent: 50.47%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#41
Little Green Bag

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:67
  • Liitus:17 veebr 2012
  • Sugu:mees
Pole mõtet keelustada seda, mis rikub inimeste õigused ja vabadused. Kui naine tahab, et jääks lapsest ilma, las jääb, tema asi ju.

#42
Kaisa

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 048
  • Liitus:27 jaan 2010
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustsee on mu nick, 26 august 2009 - 14:45, kirjutas:

Ja lastega saab lapsetoetust Postitas pildi

Igakuine lapsetoetus isegi lausa 19eurot.

Toetan.
Soovimatu rasedus rikub nii tulevase ema, kui ka veel sündimata lapse elu. Kui ikka ei olda valmis kellegi eest sellisel määral vastutama, pole võimalust pakkuda lapsele armastavat kodu ning võimaldada talle täidetud kõhtu, siis leian, et ei ole tarvis sünnitada last kannatama.
Money. Success. Power.

#43
HOWDOESITFEEL

    <4

  • liige
  • Postitusi:2 558
  • Liitus:11 apr 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Märjamaa
Kui peakski nii olema, et aborti saab teha siis, kui asi "oleneb olukorrast". Kuidas naine tõestab, et mingi hulgus ta maha surus ja kotte keeras, kuid osales kuskil "sadomasol" ja jäi rasedaks? :D

#44
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 947
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
mis loll jutt siin nüüd on
aborti saab teha iga naine kes on 18
ja kui on noorem kui 18 siis peab vanema luba olema
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#45
Kauri

    Ei ole kajakas.

  • liige
  • Postitusi:789
  • Liitus:26 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustSoldieR, 16 aprill 2012 - 14:42, kirjutas:

mis loll jutt siin nüüd on
aborti saab teha iga naine kes on 18
ja kui on noorem kui 18 siis peab vanema luba olema

Sa kuskil teemas mainisid, mitu aborti sa rahastanud oled. Kas sul ei teki aegajalt mõtteid, millised lapsed nendest kasvada võisid?
Miks?

#46
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 947
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
ojaa kindlasti
minu elu unistus on
11 last valmis teha
ja nendest man united juuniors kasvaks
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#47
HOWDOESITFEEL

    <4

  • liige
  • Postitusi:2 558
  • Liitus:11 apr 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Märjamaa

Vaata postitustSoldieR, 16 aprill 2012 - 14:42, kirjutas:

mis loll jutt siin nüüd on
aborti saab teha iga naine kes on 18
ja kui on noorem kui 18 siis peab vanema luba olema


Ma mõtlesingi, et kui muidu ei saagi aborti teha, kui naine ei ole just vägistamisohver

#48
Roman

    ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

  • liige
  • Postitusi:4 048
  • Liitus:27 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:W S
Abort on ju isegi alaealistele täiesti lubatud ja anonüümne, või olen ma millestki valesti aru saanud ?

#49
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 947
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
vanema allkirja on vaja
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#50
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees
pooldan. Lapse sünnitamine pole arvatavasti meelsaim tegevus, kedagi ei tohiks sundida seda läbima. nkn laste puudust hetkel pole maailmas.

#51
samurai.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:182
  • Liitus:20 aug 2007
Ma pooldan aborte vägistamise ja halvatusega loote puhul. Kuid kui on liialt noorena saadud või mitte tahtlik laps, mida tulevane vanem ei soovi, siis võiks minu arust riik selle lapse enda vastutusele võtta. Aga see lubatud abort võiks olla 25a või natuke alla selle, kõrgkoolid enamjaolt lõpetatud(sissetulek ka ilmselt olemas) ja inimesed selleks ajaks enamjaolt peaks teadma, kellega oma stepsleid ja pistikuid ühendavad.
Ma isegi pooldaks eutanaasiat halvatud vastsündinu puhul. Ma tunnistan, et see on julm. Aga miks peab laps terve elu kannatama oma halvatuse pärast sh ka vanem. Muidugi, kui vanemad teda ise tahavad, siis see peaks nende vabavoli olema.

#52
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 709
  • Liitus:22 sept 2010
  • Sugu:mees
Täielikult poolt ja sooviks kuulda kellegi argumente, miks see keelatud olema peaks.

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#53
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitust13 Reede, 05 mai 2012 - 22:12, kirjutas:

Täielikult poolt ja sooviks kuulda kellegi argumente, miks see keelatud olema peaks.


levinud vastuaegument oleks see, et kes annab meile otsuse jumalat mängida; kes võib elada ja kes mitte? Miks tappa millioneid lapsi, lastes neil mitte päevagi elada?

#54
Hokins

    Hoki

  • liige
  • Postitusi:879
  • Liitus:29 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rapla

Vaata postitustweylin, 05 mai 2012 - 22:23, kirjutas:

Vaata postitust13 Reede, 05 mai 2012 - 22:12, kirjutas:

Täielikult poolt ja sooviks kuulda kellegi argumente, miks see keelatud olema peaks.


levinud vastuaegument oleks see, et kes annab meile otsuse jumalat mängida; kes võib elada ja kes mitte? Miks tappa millioneid lapsi, lastes neil mitte päevagi elada?

Sa ise tahaksid elada mingis rääbakas keskkonnas joodikute, vägivaldsete või puruvaeste rahaga ümber mitte käia oskavate inimestega või veeta oma lapsepõlv üldse lastekodus ? Olen ka üldiselt abordi poolt.. maailma üks tõsisemaid globaalprobleeme ja teiste globaalprobleemide aluseks ongi ülerahvastumine ja olgu neil, kellelel lastakse siia maailma sündida enamvähem normaalsed tingimused elamiseks..
wadap,

#55
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustHokins, 06 mai 2012 - 11:57, kirjutas:

Vaata postitustweylin, 05 mai 2012 - 22:23, kirjutas:

Vaata postitust13 Reede, 05 mai 2012 - 22:12, kirjutas:

Täielikult poolt ja sooviks kuulda kellegi argumente, miks see keelatud olema peaks.


levinud vastuaegument oleks see, et kes annab meile otsuse jumalat mängida; kes võib elada ja kes mitte? Miks tappa millioneid lapsi, lastes neil mitte päevagi elada?

Sa ise tahaksid elada mingis rääbakas keskkonnas joodikute, vägivaldsete või puruvaeste rahaga ümber mitte käia oskavate inimestega või veeta oma lapsepõlv üldse lastekodus ? Olen ka üldiselt abordi poolt.. maailma üks tõsisemaid globaalprobleeme ja teiste globaalprobleemide aluseks ongi ülerahvastumine ja olgu neil, kellelel lastakse siia maailma sündida enamvähem normaalsed tingimused elamiseks..



Keegi ei saa oma vanemaid valida. Pealegi pole vaesed joodikud ainukesed, kes lapsest loobumise võimalust kasutavad. Tavaliselt on pigem nii, et need joodikud pigem kulutavad raha uue odeka tünni kui abordi peale. Elus lapse pealt kukub klotsi ka juurde, mille eest saab veel märjukest soetada. Ja miks kurat on sinu arvates lastekodus nii halb elada? Oled sa kunagi seda kogenud?
Sinu jutust võib järeldada, et sa teeksid sundabordi kõikidele lapseootel joodikutele.


Ülerahvastumist ei saa sellega lahendada, et tapame hulga inimesi ära. Sama moodi ei saa vaesust lahendada sellega, et anname neile raha. Viimasest lausest ei saa hästi aru, soz.

#56
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 947
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
tegelikult on nii et abort on iga inimese enda vaba valik
ja keegi ei tohiks teda kritiseerida tema valiku puhul
sest me ei tea ei tunne ei mõista ei tea inimese lugu
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#57
HOWDOESITFEEL

    <4

  • liige
  • Postitusi:2 558
  • Liitus:11 apr 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Märjamaa
poleks abort võimalik, poleks soldieril walteri pudelid näpus, vaid mõni titt käe vahel :D:D





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat