Hüppa postitusele

Change

SÜnnipäevale joomismängud


Sellel teemal on 21 vastust

#1
kusti91

    Liige

  • liige
  • Postitusi:263
  • Liitus:03 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu-kuressaare
Mul on selline probleem ,et ma sain 18 ja homme pean sünnipäeva aga ei taha lihtlabast joomat. Äkki saab keegi mind aidata mingeid joomis mänge või midagi sellist. umbes 50 inimest tuleb.

#2
IVAN

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:193
  • Liitus:19 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Narva
Pmst viinakabe on ülihea. Ja siis üks mäng, mida ma mänginud olen, on pmst lauaalla joomiseks mõeldud. Nõuab palju inimesi.

Õnnitlemine
Iga kord, kui keegi õnnitleb sünnipäevalast sünnipäeva puhul, peavad kõik peol osalejad ühe pitsitäie kinni panema. Mäng võib suht raskeks kujuneda, kui inimesi on palju :) Kindlasti ei tohi keegi ühtegi pitsi vahele jätta.

Teine variant sellest on nii, et mingil hetkel võtavad kõik peol osalejad nii palju pitse järjest, kui vanaks inimene saab. Sinu puhul siis peavad kõik peol osalejad 18 pitsi järjest sisse võtma. Ütleme nii, et minutiliste vahedega:
1. Pits täis.
2. Kõik joovad
3. Väike puhkus, kuni pitse täidetakse.
4. Kõik joovad.

Jne.

Muutis IVAN, 21 august 2009 - 18:34.

Rassipassi, 17 okt 2009, 23:47, kirjutas:

Geid on peded!!!

Kristjan, 1 nov 2009, 18:48, kirjutas:

pange end põlema ja tõmmake nahui, minge mujale.


#3
kusti91

    Liige

  • liige
  • Postitusi:263
  • Liitus:03 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu-kuressaare

IVAN, 21 aug 2009, 19:32, kirjutas:

Pmst viinakabe on ülihea. Ja siis üks mäng, mida ma mänginud olen, on pmst lauaalla joomiseks mõeldud. Nõuab palju inimesi.

Õnnitlemine
Iga kord, kui keegi õnnitleb sünnipäevalast sünnipäeva puhul, peavad kõik peol osalejad ühe pitsitäie kinni panema. Mäng võib suht raskeks kujuneda, kui inimesi on palju :) Kindlasti ei tohi keegi ühtegi pitsi vahele jätta.

Teine variant sellest on nii, et mingil hetkel võtavad kõik peol osalejad nii palju pitse järjest, kui vanaks inimene saab. Sinu puhul siis peavad kõik peol osalejad 18 pitsi järjest sisse võtma. Ütleme nii, et minutiliste vahedega:
1. Pits täis.
2. Kõik joovad
3. Väike puhkus, kuni pitse täidetakse.
4. Kõik joovad.

Jne.

Vaata postitust




Õnnitlemine on muidu norm aga me peame kolmekesi ja umbes 50 inimest tuleb ja siis peab inimene näkku jooma 150 pitsi :D

#4
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
vaja: kaardipakki (väiksemad kui 6 välja)
ringis siis tõmmatakse pakist kaarte

6 - kes kaardi tõmbas ütleb kes joob
7 - loetakse järjest ringis numbreid, kõikide numbrite asemel mis sisaldavad seitset või jaguvad seitsmega tuleb öelda mingi sõna, kellel valesti läheb see joob
8 - kes tõmbas ütleb "mu laev on lastitud *mingi asi*", järgmine peab eelmise oma kordama ja ise midagi juurde lisama..selline mälumäng Very Happy. kes valesti ütleb või ei mäleta, see joob
9 - jood ise
10 - kaardi tõmbaja võib ükskõik mis ajal kellegi käest mingi küsimuse küsida, ning kui talle vastatakse peab vastaja jooma...
poiss - mehed joovad
emand - naised joovad
kunn - kaardi tõmbaja ütleb mingi reegli...ntx ,et "kõik kellel pole teksasid joovad" vms
äss - kõik joovad


Tee reeglid vms ümber endale sobivaks.

#5
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees

IVAN, 21 aug 2009, 19:32, kirjutas:

Teine variant sellest on nii, et mingil hetkel võtavad kõik peol osalejad nii palju pitse järjest, kui vanaks inimene saab. Sinu puhul siis peavad kõik peol osalejad 18 pitsi järjest sisse võtma. Ütleme nii, et minutiliste vahedega:
1. Pits täis.
2. Kõik joovad
3. Väike puhkus, kuni pitse täidetakse.
4. Kõik joovad.

Jne.

Vaata postitust



VÄGA mõttetu raiskamine.
parem tehke mingi et kui keegi ütleb mingit sõna, peab jooma ühe pitsi.

Posted Image


#6
IMBI BOJENG SIDUR

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:100
  • Liitus:16 juuli 2009
  • Sugu:mees
bingo


mäng käib nii : esimene inimene ütleb 1, teine 2, kolmas 3, neljas karjub BINGO.
iga inimene kes valesti bingo või numbri ütleb joob viina.
ise mängind ja väga edukalt tõmbab käpuli :-D
pmslt, iga neljas inimene peab bingo ütlema

#7
Loki

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 653
  • Liitus:18 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu, Tartu.
Kaardimäng nimega BAILA on hea.
Guugelda.
Postitas pildiPostitas pildi

#8
nbik

    Liige

  • liige
  • Postitusi:456
  • Liitus:12 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Loki, 21 aug 2009, 21:33, kirjutas:

Kaardimäng nimega BAILA on hea.
Guugelda.

Vaata postitust




www.baila.pri.ee, aga mäng on tõesti väga lõbus.
#tf2.ee @ QNet

#9
Reazer

    Do, or do not. There is no 'try'.

  • liige
  • Postitusi:1 977
  • Liitus:14 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
midagi sellist võiks ju proovida, nagu oli filmis Beerfest .. oleks vaja suur lauda vms ... inimesed istuvad laua ääres, kõigil on enda ees mingi tops kus on siis mingi jook sees ... kõikidel inimestel kes mängivad peab olema oma mingi kindel liigutus, see ei tohiks olla väga raske, vaid selline, mis kõigile meelde jääb .. mängu alustatakse nii, et kõik tambivad käsi vastu lauda, siis keegi mängujuht või kes alustab küsib"mis on mängu nimi", vastatakse "tampija", mängujuht vms küsib "miks me seda mängime", vastatakse "et ennast täis juua" ja siis see kes on mängujuht vms, teeb alguses oma liigutuse ja siis kellegi teise oma, kes veel mängus on ja siis peab see kelle liigutuse esimene tegi tegema oma liigutuse ja siis omakorda jälle kellegi teise mängija liigutuse ... kui sassi läheb midagi, siis see kes sassi ajas peab jooma ...

mingi selline kino on, ma ei tea, kui viitsimist on siis võib proovida, aga see on ainult minu mõte :)

//üks klipp ka, just in case

Muutis Reazer, 21 august 2009 - 21:50.


#10
free4offers

    Liige

  • liige
  • Postitusi:545
  • Liitus:09 nov 2007
mul tekkis huvi et kust neid baila kaarte näiteks tellida saaks ja rohkem reegleid vms lugeda, sest seal kodulehel vms on nagu nigel see värk.

#11
Meelepete

    Tsikibäu

  • liige
  • Postitusi:4 419
  • Liitus:29 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Ma usun, et tellides saab mingi rohkemate reeglitega asja kaasa. Ise olen mänginud pokkerit joomise peale vaid :)

#12
Codecci

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Power Hour

Muutis Codecci, 21 august 2009 - 23:47.


#13
Nõuneimer

    Auliige

  • auliige
  • Postitusi:2 107
  • Liitus:06 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:.
Kabe taoline mäng aint nuppude asemel on pitsid nt. viina ja aramisega vms. Kui nupp/pits ära võetakse või kuidas kabes on siis peab pitsi tühjaks jooma.

#14
Tufka

    Möh.

  • liige
  • Postitusi:2 021
  • Liitus:01 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Austraalia
http://www.youtube.c...?v=A-m564RzfBg

Karu minemine ja tulemine:
Võetakse liitrine õllekann ja täidetakse õllega. Siis hakatakse sealt ringis jooma. Igakord kui keegi lonksu joob, valab ta täpselt sama palju viina asemele. Karu on tulnud siis, kui klaasis on puhas viin. Siis peab karu ära saatma. Hakatakse jälle ringis jooma ja kui keegi lonksu viina joob siis peab ta sinna sama palju õlut asemele valama. Karu on läinud siis, kui klaasis on jälle puhas õlu (seda vist pole keegi näinud)

#15
L3nts91

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:15 aug 2009
  • Sugu:mees
Baila


Soovitan südamest :D
Aga kui tuleb 50 inimest, peakid sebima 2 pakki :)
Postitas pildi

#16
Paavian

    Liige

  • liige
  • Postitusi:212
  • Liitus:30 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu

Tufka, 22 aug 2009, 02:29, kirjutas:

http://www.youtube.c...?v=A-m564RzfBg

Karu minemine ja tulemine:
Võetakse liitrine õllekann ja täidetakse õllega. Siis hakatakse sealt ringis jooma. Igakord kui keegi lonksu joob, valab ta täpselt sama palju viina asemele. Karu on tulnud siis, kui klaasis on puhas viin. Siis peab karu ära saatma. Hakatakse jälle ringis jooma ja kui keegi lonksu viina joob siis peab ta sinna sama palju õlut asemele valama. Karu on läinud siis, kui klaasis on jälle puhas õlu (seda vist pole keegi näinud)

Vaata postitust



oi jumal :) inimene kustub enne ära kui viin vahetub õlle vastu:D
Postitas pildi

#17
oxemiki.

    [WARNBANNED] 1 3 3 7

  • bannitud
  • Postitusi:666
  • Liitus:28 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare/Tallinn


Tundub normaalne olevat :) Aga kui teid mingi 50 siis läheb see mäng raskeks..

#18
kris

    Rahulik

  • liige
  • Postitusi:859
  • Liitus:03 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tаllinn
Muretse endale Juuli/Augusti FHM, seal tervelt 5 lehekülge erinevaid joomismänge.

#19
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

kris, 22 aug 2009, 13:16, kirjutas:

Muretse endale Juuli/Augusti FHM, seal tervelt 5 lehekülge erinevaid joomismänge.

Vaata postitust



+1.neid kasutasime hiljuti, rahulolu garanteeritud !!!

#20
Rolleh

    bad

  • liige
  • Postitusi:4 041
  • Liitus:24 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

kris, 22 aug 2009, 13:16, kirjutas:

Muretse endale Juuli/Augusti FHM, seal tervelt 5 lehekülge erinevaid joomismänge.

Vaata postitust



ka nendega mällanud. Nende raskusastmete peale alati naersin:D.Kõige lemmikumaks jäi mingi liitri-õlu mäng or smth. Liitrised klaasid õllet täis ja kes kaugemale jõuab see võidab. varu peab ka alati kõrval seisma, kui teine järgi peaks järgi jõudma :snoob:





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat