Hüppa postitusele

Change

Kohustuslik keskharidus – poolt või vastu


Sellel teemal on 68 vastust

#61
rainukas3

    Liige

  • liige
  • Postitusi:367
  • Liitus:08 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere/Tapa
Poolt

Oled sa lihttööline või mitte, mingil hetkel paned sa ikka tähele kui palju on neid inimesi meie ümber kellel keskharidust pole ja see paneb küll nutma.

#62
Vaido Neigaus

    Baywatch

  • liige
  • Postitusi:1 056
  • Liitus:20 nov 2007
  • Sugu:mees
No see poleks ju normaalne..kujutage nüüd ette kui teie põhikooli nõrgimad klassivennad peaks keskkoolist läbi suruma, mõni on juba 8. klassis 18a täis.
Õnneks on piisavalt palju õpetajaid, kes 70. aastatel selle lolluse läbi tegid ja ma julgen väita et 95% neist on konkreetselt selle vastu.
HOLEY MOLEY INDIANS

#63
rainukas3

    Liige

  • liige
  • Postitusi:367
  • Liitus:08 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere/Tapa

Vaido Neigaus, 2 mai 2011, 20:17, kirjutas:

No see poleks ju normaalne..kujutage nüüd ette kui teie põhikooli nõrgimad klassivennad peaks keskkoolist läbi suruma, mõni on juba 8. klassis 18a täis.
Õnneks on piisavalt palju õpetajaid, kes 70. aastatel selle lolluse läbi tegid ja ma julgen väita et 95% neist on konkreetselt selle vastu.

Vaata postitust




Jah, aga ntx mina lõpetasin 12. kui olin 17 veel ;)
Muideks, keskhariduse saab ju ka kutsekast kätte... olgugi sellega nii naq ta on
Minul isiklikult on küll häbi vaadata kui sõber kirjutab MSN sulle, et ''Lähme krillima'' vms
paljud kutseka lõpetanud ei tea ööd ega mütsi loomulikust intelligentsist, veel vähem oskavad nad praegusel infoajastul keeli (pean silmas just grammatikat)

#64
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

rainukas3, 3 mai 2011, 17:10, kirjutas:

Jah, aga ntx mina lõpetasin 12. kui olin 17 veel ;)
Muideks, keskhariduse saab ju ka kutsekast kätte... olgugi sellega nii naq ta on
Minul isiklikult on küll häbi vaadata kui sõber kirjutab MSN sulle, et ''Lähme krillima'' vms
paljud kutseka lõpetanud ei tea ööd ega mütsi loomulikust intelligentsist, veel vähem oskavad nad praegusel infoajastul keeli (pean silmas just grammatikat)

Vaata postitust



Ma küll ei tahaks norida, aga kas su jutt endale kuidagi halenaljakas või irooniline ei tundu kui sa nüüd hetkeks vaatad kuidas sa ise kirjutad? :(
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#65
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Vastu, sest põhikoolis oli palju debiilikuid, kes ei viitsinud midagi õppida ja neil puudus ka loomulik intelligents normaalsete hinnete saamiseks. Nad lihtsalt tahtsid oma aja ära istuda. Ei sooviks sellist põhjakihti (saastakihti) küll keskkooli, kus enamus inimesed on intelligentsed. Pole vaja , et igasugused rullnokad nende õppetööd segama hakkaks, kes äkki tahavad õppida midagi. Siis tegeleb jälle õpetaja pool oma ajast klassis korra tagamisega ja taoliste probleemidega, kes kellele hambasse pani, või jälle midagi puruks peksis.

#66
Tšurbaan .

    fuck yea!

  • liige
  • Postitusi:822
  • Liitus:24 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Saatan, 3 mai 2011, 17:46, kirjutas:

Vastu, sest põhikoolis oli palju debiilikuid, kes ei viitsinud midagi õppida ja neil puudus ka loomulik intelligents normaalsete hinnete saamiseks. Nad lihtsalt tahtsid oma aja ära istuda. Ei sooviks sellist põhjakihti (saastakihti) küll keskkooli, kus enamus inimesed on intelligentsed. Pole vaja , et igasugused rullnokad nende õppetööd segama hakkaks, kes äkki tahavad õppida midagi. Siis tegeleb jälle õpetaja pool oma ajast klassis korra tagamisega ja taoliste probleemidega, kes kellele hambasse pani, või jälle midagi puruks peksis.

Vaata postitust



Põhikoolis ka käivad tavaliselt sellised max 16 aastased pubekad, kellel vahest tuleb paari aasta pärast mõistus pähe ja nad kahetsevad seda, et niimoodi luuslanki lõid terve oma põhikooli osa. Need kaagid ja teised töllerdised ei saa ju niikuinii headesse koolidesse sisse, mis tagab ka selle, et see eraldab nolke nendest, kes soovivad päriselt kaa mingit haridust omandada. Ühesõnaga olen poolt.

// lihtsalt suht faking närvi ajavad sellised jorsid, kes tulevikus on mingi koristajad, kes ei tee Ansipil ja Ilvesel vahet ja koguaeg käivad võsapetsi juures ja kurdavad et miks nende elu nii faking masendav on, hoolimata sellest, et nad lõpetasid 17 aastaselt kuristiku põhikooli ainult 5 neljaga ja peale seda mõtlesid et teevad riigile palju kasu kui saavad 17 aastaselt emaks/isaks ja elavad töötuabiraha peal kodus. Ärge arvake et mul midagi koristajate vastu oleks :( Hea, kui nad sedagi on.

Muutis Tšurbaan ., 03 mai 2011 - 17:13.

. Ära mölise!

#67
maddog

    Liige

  • liige
  • Postitusi:296
  • Liitus:31 dets 2007
  • Asukoht:Tartu
Nagu eelnevalt räägitud, siis on see kahe otsaga asi

Pooldaksin seda, sest vaadates nt tüdrukuid, sellised mõnusad väikesed hoorakesed, kellel on vaid põhiharidus, nendega pole millestki rääkida. Aga üldisemalt ka, suheldes põhiharidusega isikuga, tekitab igatahes minus juba negatiivse hoiaku, ja siiamaani on see olnud alati õigustatud. Lihtsalt intelligentsusest jääb nii palju vajaka. Siis poleks vast ka nii palju neid Delfis lahmijaid jne.

Teisest küljest jah, mingid lurbanid, kes koolis käia ei viitsinud juba põhikoolis, need segaksid motiveeritute õpet. Aga üldiselt ikkagi ühiskond võidaks sellest, kui võimalikult suur osa ühiskonnast oleks kõrgemalt haritud kui nad hetkel on. Kui pole huvi ülikooli minna, siis võid peale gümnaasiumi lõppu ka kutsekasse eriala õppima minna. Sellest poleks midagi lahti. See parandaks ka üldisemat hoiakut kutseka rahva suhtes, et seal pole vaid põhiharidusega tegelased, kes oskavad vaid segi end juua ja ropendada, vaid oskavad ka maailma asjades adekvaatsemalt kaasa rääkida, ei oleks nii mõjutatavad.

#68
-Cell-

    Emptiness is Loneliness

  • liige
  • Postitusi:1 551
  • Liitus:16 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnuˇˇ/Tartu^^

Tšurbaan ., 3 mai 2011, 18:05, kirjutas:

Saatan, 3 mai  2011, 17:46, kirjutas:

Vastu, sest põhikoolis oli palju debiilikuid, kes ei viitsinud midagi õppida ja neil puudus ka loomulik intelligents normaalsete hinnete saamiseks. Nad lihtsalt tahtsid oma aja ära istuda. Ei sooviks sellist põhjakihti (saastakihti) küll keskkooli, kus enamus inimesed on intelligentsed. Pole vaja , et igasugused rullnokad nende õppetööd segama hakkaks, kes äkki tahavad õppida midagi. Siis tegeleb jälle õpetaja pool oma ajast klassis korra tagamisega ja taoliste probleemidega, kes kellele hambasse pani, või jälle midagi puruks peksis.

Vaata postitust



Põhikoolis ka käivad tavaliselt sellised max 16 aastased pubekad, kellel vahest tuleb paari aasta pärast mõistus pähe ja nad kahetsevad seda, et niimoodi luuslanki lõid terve oma põhikooli osa. Need kaagid ja teised töllerdised ei saa ju niikuinii headesse koolidesse sisse, mis tagab ka selle, et see eraldab nolke nendest, kes soovivad päriselt kaa mingit haridust omandada. Ühesõnaga olen poolt.

// lihtsalt suht faking närvi ajavad sellised jorsid, kes tulevikus on mingi koristajad, kes ei tee Ansipil ja Ilvesel vahet ja koguaeg käivad võsapetsi juures ja kurdavad et miks nende elu nii faking masendav on, hoolimata sellest, et nad lõpetasid 17 aastaselt kuristiku põhikooli ainult 5 neljaga ja peale seda mõtlesid et teevad riigile palju kasu kui saavad 17 aastaselt emaks/isaks ja elavad töötuabiraha peal kodus. Ärge arvake et mul midagi koristajate vastu oleks :( Hea, kui nad sedagi on.

Vaata postitust



Sellepärast täiskasvanute gümnaasiumid ongi.

Ise iga jäsemega selle vastu.

#69
Rawr.

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:49
  • Liitus:28 mai 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Keskhariduse kohustuslikuks tegemine tõstaks ühiskonna taset lihtsalt, minuarvates. Olen küll selle poolt.
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat