Hüppa postitusele

Change

Winterjam 2010


Sellel teemal on 146 vastust

#121
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN
mingi varsti bussi peale. keemia + viin läheb jälle käiku arvatavasti.

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#122
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Me ka poodi nüüd ja siis tartust liikuma, see u there!

#123
?

  • liige
  • Postitusi:3 363
  • Liitus:26 apr 2005
  • Sugu:mees
Nonii, jõudsin just koju :) Pidu oli kõva muidu, a lihtsalt EI jõudnud enam olla. Tra, nii pikkadel üritustel ei saa ilma keemiata olla ikka, ainult alksiga on võimatu. Erksi nägin ka muidu seal, ise hüppas ligi ;D Aga olgu, headööd ;D

#124
Mairo

    Turist

  • liige
  • Postitusi:2 453
  • Liitus:25 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
Headhunterzil oli ikka ülikas set :)
Aga jah nii pikk pidu ilma keemiata on ikka liiga hull, mingi kell 3 sai juba enam vähem tund aega jalga puhata kuni Mindcracker lavale tuli, kuid see kord oli ikka kõvasti sitem set kui võrrelda Hardside 3 omaga. Lõpus need lätlased lasid ka ainult mingit sitta.
Hommikul peobussi peal sai ka ikka kõvasti huumorit :) "Bussiidioodid" xd

#125
Raulicious

    "Suck my dick" Ron Jeremy

  • liige
  • Postitusi:3 010
  • Liitus:07 jaan 2008
  • Sugu:mees
Jube, sain alles koju. Jõudsin 3 korda magada seal tribüünidel, nii jõhker. Headhuntrez oli suht norm, et ma ei mäletagi eriti mis laule ta lasi. Mente ma ei näinud üldse, kui ainult väljas, sees käisid ka korra paar venda tõmmati kuuti ära, üldiselt jäin rahule jah. Sõber käis nagu mitu korda edasi tagasi, et kaotas selle 18+ käepaela ära, tõi meile sealt, kuidagi sai kinni seotud ja ülevalt siis pidu nautida veits, selllessuhtes haige, see turva kes seal oli hui kontrollis, kas sul on 18+ käepael.

Muutis Raul^, 24 veebruar 2010 - 09:56.

Postitas pildi

#126
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
http://www.youtube.com/user/qdancedotnl?bl...u/2/xiBH1DICPLs

Oli see midagi sellist, saaks väikese ettekujutuse endale :) ?
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#127
Rassa

    Liige

  • liige
  • Postitusi:342
  • Liitus:22 okt 2006
  • Asukoht:Järvamaa, Paide
Headhunterz oli ülikõva, võttis vahepeal parem poolse puldi kätte ja jämmis sellega xD . Kell 7 sai mindud ja 3 öösel läksin minema :) .
Postitas pildi
(22:01:19) <%herilane> ega mul ka, käin saunas onamas, hea soe, sellepärast käingi nii palju

#128
Jux.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 614
  • Liitus:26 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
Jõudsin ka veidike aega tagasi koju. Kõvvv oli, Headhunterz pani mõnusa seti maha ikka (H) Väga rahul, palju häid laule oli :) Lõpus vajus pidu ikka suht ära, kui need lätlased tulid pulti. Aga seda oligi karta. Häält polnud hommikuks ollagi igatahes.
//Jubedalt ootasin ja lootsin et keegi laseks JDX - Live The Momentit ka. Aga kahjuks seda ei juhtunud siiski :)

Muutis Fedde, 24 veebruar 2010 - 13:26.

'Cause you know it's HARDSTYLE baby!

#129
Ainson.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:870
  • Liitus:16 dets 2004
  • Sugu:mees
Mina kahjuks sinna ei jõudnudki, kuna autoga ei saanud ja bussis ei viitsinud loksuda. Lohutab vähemalt see, et Headhunterzit sai juba Challenge One'l kuulatud.
Keegi võiks rääkida lähemalt, et palju rahvast seal oli? Ja oli alakaid palju?

Muutis ains0n, 24 veebruar 2010 - 16:02.


#130
?

  • liige
  • Postitusi:3 363
  • Liitus:26 apr 2005
  • Sugu:mees
Alakaid oli ikka väga palju :) ja rahvast oli samamoodi metsikult !
Naljakas oli see turvavärk seal ainult. Tegin tobi tantsuplatsil ja seal toolide peal, keegi ei tulnud midagi ütlema. Siis käisin tavapiletiga vipis oma suva järgi, jälle keegi midagi ei küsinud v vaadanud. Jope panin sinna nii ära et seda 10.- ei maksnud :) Võtsin selle garderoobinumbri ja panin jope sinna ära. Alakad said ka sõprade id kaartidega 18+ piletid sest need kes neid pileteid andsid ei vaadanud kordagi vist pilti seal id kaardi peal, peaasi et vanus ainult klapiks.
Aga muidu mingeid löömisi ja asju seal eriti vist ei olnudki, ise ei näinud ühtegi vähemalt.. Paar korda kuulsin et keegi oli lõuksi saanud, a sellised asjad on igalpool :D

Muutis NaMeLeSs, 24 veebruar 2010 - 16:30.


#131
Suhkrupõrsake

    Liige

  • liige
  • Postitusi:730
  • Liitus:13 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
ülikõva pidu oli, headhunterzi set oli massive. kindlasti lähen järgmine kord jälle!

#132
Mairo

    Turist

  • liige
  • Postitusi:2 453
  • Liitus:25 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere

ains0n, 24 veebr 2010, 16:01, kirjutas:

Mina kahjuks sinna ei jõudnudki, kuna autoga ei saanud ja bussis ei viitsinud loksuda. Lohutab vähemalt see, et Headhunterzit sai juba Challenge One'l kuulatud.
Keegi võiks rääkida lähemalt, et palju rahvast seal oli? Ja oli alakaid palju?

Vaata postitust




Tartu peobuss oli küll sitaks normaalne, lauad asjad sees.
Mingi umbes 3000 inimest oli seal, alakate koha pealt täpsemalt ei oska öelda.

#133
Henrik

    HS

  • liige
  • Postitusi:1 500
  • Liitus:26 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Elva

zwinky797, 24 veebr 2010, 11:02, kirjutas:

http://www.youtube.com/user/qdancedotnl?bl...u/2/xiBH1DICPLs

Oli see midagi sellist, saaks väikese ettekujutuse endale :) ?

Vaata postitust



tre.ee pidusid ei anna võrrelda q-dance omadega
üldse Eestis neod peod kuidagi sitemaks läinud, võrreldes näiteks freedom parade mingi 2002 aasta.

Postitas pildi


#134
Jux.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 614
  • Liitus:26 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
See oli koom kui Mindcracker lõpetas oma seti ära. Jättis tümmi mängima, läks ise ette tantsutüdrukutega reivima. Siis Da White tuli pulti ja pani loo ära. Mindcracker vaatas taha ja laiutas käsi nagu watafakk sa teed düüd? See võttis kergelt muigama :)
Ei huumorit sai :)
'Cause you know it's HARDSTYLE baby!

#135
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Tra täiesti epic fail oli minu jaoks. 12.00 paiku jõudsime sinna, vajusime sisse, leidsime kohe tuttavad üles, võtsime joogid lahti ja hakkasime vaikselt HH jaoks üle soojenema kuni mul kaapis mingi asi täiesti ära(mingi kuradi jobikas oma ringist sokutas keemiat kusagile sisse) ja ärkasin siis kui HH oli juba 30 minti peal olnud. Reivisin kõvasti ja umbes 5 paiku hakkasime kodu poole sättima. Kaine polnud keegi, aga koju jõudsime niiet success.

Turvad olid mingi lamp, menti nägin mitu korda, aga õnneks suutsin silma alt ära hoida. Mingeid kakluseid ma ei silmanud.

Järgmine kord läheks ka 100%, aga siis hoiaks küll puhtana raisk. FAIL.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#136
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN
Ei mis, pidu oli hea. aga kahju, et ma ühtegi neonetlast ei näind. tra ma küsisin mingi 30lt inimeselt, et neonetist ple vä. üks ütles aint, et teab seda foorumit. ise ka alakas, aga ikkagi sain endale 18+ käepäela sebitud. järgmisel sellisel peol peab tõesti aint vist keemiat tegema, sest alkoga on veits jama. peo lõpus olime foorumlase Kentiga jumala läbi Headhunterzist, pmst viimased 4 tundi lebotasime üleval. aga silver nikanil oli hea set, headhunterzi oma ei olnud minu arust just kõige parem.
ja põhiline on see, et sai irls Headhunterzi ära nähtud. :)

Muutis pl2ru, 24 veebruar 2010 - 20:36.

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#137
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
"Siis sõber oli täiesti vabalt kõndinud ilma millegita VIP-alasse, see olevat ka lamedalt igav olnud."

See ,et ta seal nö koridoris karja purjus soomlasi nägi ei tähenda ,et jama koht oli :)

sain sõbralt Mihklilt neid neoon pulki :) lõikasime lõhki ja pritsisime pelleri seina täis, siis kui tuli ei põlenud oli kõik niiiii ilus sinine :D:D

#138
doker

    Muidu asjatundja.

  • liige
  • Postitusi:1 558
  • Liitus:01 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Pidu oli ülikõva :)

Keegi mind ei juhtunud nägema/ära tundma?
Hängisin ringi punase nike särgiga ja suht palju olin koos tüübiga, kel must särk, kollasega ees RAVE ja taga WILDBASS hardstyle soldier.

Muutis RedEagle, 25 veebruar 2010 - 14:28.

Cheap ain't badass, badass ain't cheap.

#139
?

  • liige
  • Postitusi:3 363
  • Liitus:26 apr 2005
  • Sugu:mees
Ma olin muidu valgete pükste ja musta triiksärgiga :) Et tundis ehk keegi veel ära mu :)

#140
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN

NaMeLeSs, 25 veebr 2010, 14:44, kirjutas:

Ma olin muidu valgete pükste ja musta triiksärgiga :) Et tundis ehk keegi veel ära mu :)

Vaata postitust



ma vist isegi nägin :D
kui olid tõesti see siis ma koguaeg kõndisin sust mööda :rolleyes:

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust







2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat