Hüppa postitusele

Change

Winterjam 2010


Sellel teemal on 146 vastust

#41
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Ma sain temaga kokku täna, küsisin, kahjuks mitte. Tal on 2tk veel, aga mõlemad on vanadele klassivendadele ära lubatud. Muideks tal sünna ka umbes samal ajal, sellepärast sebis meile need odavalt.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#42
koiott13

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:13
  • Liitus:29 dets 2009
  • Sugu:mees

raux111, 22 nov 2009, 19:56, kirjutas:

Kus nüüd ütles  :D .
Mind ei koti ausalt öeldes absoluutselt millal keegi trääntsi kuulama hakkas,Kuulamis staaš ei näita alati teadmisi selle muusika valdkonnast  :D

Vaata postitust





kle wtf... sa ei tea mis see trance ongi:D su teadmised trancest ei ulatu eurotrancest ehk nn handsupist kaugemale:D lala mutt laulab ja siis tuleb lambine biit mille taktis kõik käsi õhku taovad. tra nüüd sellist mussi kuulates hakkavad kõrvad sitavett jooksma. kvaliteeti pole ollagi. aga nojah kunagi oli tähtis et biit räigelt kõva oleks

aga pole hullu.. kunagi tähendas ka trance mulle roccosi ja bass t'si.. õiget asja hakkasin alles 2a hiljem tajuma. ÕIGE trance saab muide 2010 20a. vanaks :D
J. Stam, palun ära liitu selle foorumiga. Sa ei ole siia enam oodatud.

#43
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
RAUDPOLT kohal.

Headhunters ja paffendorf ikkagi ;)

#44
Johnson

    Made in Estonia.

  • liige
  • Postitusi:699
  • Liitus:21 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Koiott, mõtled selle "õige trance " all esinejaid nimedega Dj scot project, Kamui jne?
Postitas pildi
Postitas pildi
Postitas pildi

#45
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
kamui rohkem juba electro / hardtrance

mina mõistan trance'i all :
Kommertspoolelt:Armin,van Dyk,Tiesto,Marcel ...
Mitte nii kommerts : Ferrry Corsten,John OCallaghan,Cosmic Gate,Rank 1 , Andy moor ....

#46
raux111

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 702
  • Liitus:15 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere

koiott13, 29 dets 2009, 21:18, kirjutas:

kle wtf... sa ei tea mis see trance ongi:D su teadmised trancest ei ulatu eurotrancest ehk nn handsupist kaugemale:D lala mutt laulab ja siis tuleb lambine biit mille taktis kõik käsi õhku taovad. tra nüüd sellist mussi kuulates hakkavad kõrvad sitavett jooksma. kvaliteeti pole ollagi. aga nojah kunagi oli tähtis et biit räigelt kõva oleks

aga pole hullu.. kunagi tähendas ka trance mulle roccosi ja bass t'si.. õiget asja hakkasin alles 2a hiljem tajuma. ÕIGE trance saab muide 2010 20a. vanaks :D

Vaata postitust



:D ,Minujaoks ei tähenda küll Rocco&Bass-T trance.
Ma ei viitsi seda joru lugeda. Mu teadmised trance kohta pole tõesti ülimal tasemel aga omajagu ikka jagan matsu küll.
Hands up või no oldschooli meestele Eurotrancel pole suur midagi ühist selle ÕIGEGA.
Minge oma Airport Jamile mitte ärge nutke siin omg mis Eurotrance sitt.
Kogu raha mine sensation white'le äkki saad õnnelikumaks.
Aristoteles:“Tolerants ja apaatia on sureva ühiskonna viimased voorused.”

#47
doker

    Muidu asjatundja.

  • liige
  • Postitusi:1 558
  • Liitus:01 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
No kui Headhunterz peaaegu koju kätte tuuakse pooleldi võileiva hinna eest, tuleb minna.

Ehk, meie oleme tulemas.
Cheap ain't badass, badass ain't cheap.

#48
Segane

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 487
  • Liitus:28 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
No siis kui mina minna tahakse siis korraldatakse Tartu asemel Winter Viljandis. :D Jääb ära, sest Viljandi kaugel ja pole kuhugi ööseks jääda.
Postitas pildi

#49
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ega meil ka pole kuhugi seltskonnaga jääda... Aga pidu kestab ju hommikjul seitsmeni ja viimases hädas saab mõned tunnid autos magada. Lihtsalt juht ei tohi ennast väga kasti juua ja hommikul peaks kuskilt otsima alkomeetri et siis puhuda...

#50
veljo koos isaga

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:157
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees

Kevin, 31 dets 2009, 17:57, kirjutas:

kamui rohkem juba electro / hardtrance

mina mõistan trance'i all :
Kommertspoolelt:Armin,van Dyk,Tiesto,Marcel ...
Mitte nii kommerts : Ferrry Corsten,John OCallaghan,Cosmic Gate,Rank 1 , Andy moor ....

Vaata postitust




no jah see on tavaline et inimesed sellist asja arvad...

kuna mulle nii väga seletada meeldib siis seletan veits... pvd, armin ja tiesto tegid kunagi(enne aastat 2002) SUPER lugusi, mida keegi teist vaevalt et teab.

tiesto parimad lood ei ole kohe kindlasti mitte traffic, lethal industry, adagio for strings and so on(mis tegelt on üsna head lood kuid need lood on juba kommertsid.
tiesto loost Suburban train on keegi kuulnud? see on tema viimane tõsiselt hea lugu. tiesto on enne seda andnud välja väga mõnusaid lugusi igasuguste erinevate aliaste alt. näiteks projekt tiesto + ferry corsten=gouryella... rank 1... mhh.. põhimõtteliselt loetakse teda trance killijaks oma looga Airwave.. peale seda lugu tulidki need hullud pikad breakdownid ning asi hakkas hääbuma(kuigi mulle väga meeldib see lugu). ferry corsten oli minevikus rohkem tundud kui system f ja gouryella... nende aliaste alt väga head lood... paul van dyk... enne aastat 2000 väga head lood... kes ei teaks for an angelit... kuid vähesed teavad lugusi words, my world, reflections, rendesvouz.. kuid paul van dyk on siiski elav näide... et produtsendid hakkavad vaikselt peale oma esimest suurt hitti hääbuma... tema kõige esimene lugu humate-love stimulation(pvd mix) on üks parimaid mida ma ever kuulnud olen ja kuhu pvd nüüd jõudnud on:D

need o'callaghanid ja andy moored üritavad jah anthemit teha aga no olgem ausad.. see on totaalne pask ja ma ei vaevu tirimahgi selliseid lugusi.. viimati tehti normi anthemit 10a tagasi. ja üldse kui tahate saada kätte tõelise trance tunde siis unsutage ära anthem, epic ja ibiza trance.. kuigi neid on kergem omaks võtta ja hüppelauaks tõelise trance juurde.. parim trance oli trance mida tehti vahemikus 1990-1996(enne kui anthemit tegema hakkati ja see popiks sai)

olete kuulnud midagi james holdenist või oliver liebist... vot need vennad on geeniused..

ok toon mõne näite ka... nt see lugu.. alguses kuulasin veits .. siis veel veits.. ja siis järsku booom... mida rohkem kuulan seda rohkem meeldima hakkab. it grows on me, nii õeldakse.. ja selline tunne just ongi nende heade trance lugudega.. need pop hitid mida te raadios kuulate... kuulate essa korra, sitaks hea ja meeldejääv lugu.. kuulate veel natuke, vaikselt tüütab ära.. varsti juba ei taha midagi kuulda sellest loost..

aga no.. lsg ehk oliver lieb:


ja pmst kui tirite lugusi ja teile antakse 3m ja 8m versiooni vahel valida.. alati pikem! aga no.. ma jõudsin trance juurde sama teed pidi mille alguses teiegi olete. ehk siis eurotrance või see powerist tulev jama... ja vähesed jõuavad algusest kaugemale.. ma kuulasin eurotrance.. ja massiivselt.. siis hakkasin uurima erinevaid trance all time top liste TEADJATELT vendadelt... tirisin lugusi nende järgi ja need lood tundusid mulle aeglased ja igavad.. sest olin ju harjunud eurotrancega et mida kõvem biit seda parem. kuid ühelhetkel aina rohkem õiget trance kuulates hakkasin ma mõistma seda teemat.. sain aru mis on kvaliteet ja mis on müra... psmt need lambised eurotrance lood võib teha valmis iga suvaline jorss kes vähegi veits programmi õppida viitsib.. kvaliteetset trance lugu pole juba tehtud aastaid. miks kunagi neid niipalju oli ja nüüd ei tehta? kui sai trance alguse puudusid piirid. inimesed katsetasid erinevate asjadega ja igast suunast tuli müstiliselt head kraami... nüüd on aga muusika suund muutunud, ideed otsas(miks muidu tehakse kunagistele top lugudele juba mingi viiekümnendat korda remixi mis on 100x halvem kui originaal)

pmst kui tunnete huvi veits siis kergem oleks mul anda 1 top mida pean kõigist nähtutest parimaks kui ise hakkata siin lugusi soovitama.. mulle sealt topist igastahes meeldivad väga umbes 80% lugudest.. aga no sellega on nii et kohe ei hakka kindlasti meeldima.. ja ei peagi meeldima.. ja ma ei usugi et teile see meeldima hakkaks sest see võtab aega... aga kui juba on meeldima hakkanud siis enam lahti ei saa... pmst ma tahtsin selgitada, mida tegelt tähendab sõna TRANCE...
list:
http://www.listology...tracks-all-time

#51
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Olenemata sinu arvamusest et parim trance oli kindlasti enne aastat 2000 oleme me hetkel sellises seisu nagu me oleme. Kuulake seda või fuck offf. Kahjuks on selline trend ka hardstyleis leidnud aset ...

#52
veljo koos isaga

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:157
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
no seda ofkoors.. ma lihtsalt üritasin selgitada et trance ei tähenda mitte seda kommertsmussi mida tiestod ja asjad teevad.. vaid hoopis midagi muud millest teil aimu pole(sain indu posti tegemiseks just su sellest postist mida ennem quotesin).. ja kahju et seda sõna ka praegus kasutakse nende niieõlda tantsulugude juures. sellepärast inimestel ongi valearvamus et trance=pask, sest nad arvavad et trance=muusika mida powerist lastakse või mida tiesto tänapäeval teeb.

#53
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN
olen keviniga jumala nõus..

Segane, 2 jaan 2010, 18:11, kirjutas:

No siis kui mina minna tahakse siis korraldatakse Tartu asemel Winter Viljandis. :thanks4: Jääb ära, sest Viljandi kaugel ja pole kuhugi ööseks jääda.

Vaata postitust



mis Viljandist sa jahud, see on Paides ju. :D
Tartus peaks olema 18 või 19 vebr allstars winter.

//a ei ole ka, tln on :D

Muutis pl2ru, 06 jaanuar 2010 - 23:48.

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#54
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

veljo koos isaga, 6 jaan 2010, 21:09, kirjutas:

no jah see on tavaline et inimesed sellist asja arvad...

kuna mulle nii väga seletada meeldib siis seletan veits... pvd, armin ja tiesto tegid kunagi(enne aastat 2002) SUPER lugusi, mida keegi teist vaevalt et teab.

tiesto parimad lood ei ole kohe kindlasti mitte traffic, lethal industry, adagio for strings and so on(mis tegelt on üsna head lood kuid need lood on juba kommertsid.
tiesto loost Suburban train on keegi kuulnud? see on tema viimane tõsiselt hea lugu. tiesto on enne seda andnud välja väga mõnusaid lugusi igasuguste erinevate aliaste alt. näiteks projekt tiesto + ferry corsten=gouryella... rank 1... mhh.. põhimõtteliselt loetakse teda trance killijaks oma looga Airwave.. peale seda lugu tulidki need hullud pikad breakdownid ning asi hakkas hääbuma(kuigi mulle väga meeldib see lugu). ferry corsten oli minevikus rohkem tundud kui system f ja gouryella... nende aliaste alt väga head lood... paul van dyk... enne aastat 2000 väga head lood... kes ei teaks for an angelit... kuid vähesed teavad lugusi words, my world, reflections, rendesvouz.. kuid paul van dyk on siiski elav näide... et produtsendid hakkavad vaikselt peale oma esimest suurt hitti hääbuma... tema kõige esimene lugu humate-love stimulation(pvd mix) on üks parimaid mida ma ever kuulnud olen ja kuhu pvd nüüd jõudnud on:D

need o'callaghanid ja andy moored üritavad jah anthemit teha aga no olgem ausad.. see on totaalne pask ja ma ei vaevu tirimahgi selliseid lugusi.. viimati tehti normi anthemit 10a tagasi. ja üldse kui tahate saada kätte tõelise trance tunde siis unsutage ära anthem, epic ja ibiza trance.. kuigi neid on kergem omaks võtta ja hüppelauaks tõelise trance juurde.. parim trance oli trance mida tehti vahemikus 1990-1996(enne kui anthemit tegema hakkati ja see popiks sai)

olete kuulnud midagi james holdenist või oliver liebist... vot need vennad on geeniused..

ok toon mõne näite ka... nt see lugu.. alguses kuulasin veits .. siis veel veits.. ja siis järsku booom... mida rohkem kuulan seda rohkem meeldima hakkab. it grows on me, nii õeldakse.. ja selline tunne just ongi nende heade trance lugudega.. need pop hitid mida te raadios kuulate... kuulate essa korra, sitaks hea ja meeldejääv lugu.. kuulate veel natuke, vaikselt tüütab ära.. varsti juba ei taha midagi kuulda sellest loost..

aga no.. lsg ehk oliver lieb:


ja pmst kui tirite lugusi ja teile antakse 3m ja 8m versiooni vahel valida.. alati pikem! aga no.. ma jõudsin trance juurde sama teed pidi mille alguses teiegi olete. ehk siis eurotrance või see powerist tulev jama... ja vähesed jõuavad algusest kaugemale.. ma kuulasin eurotrance.. ja massiivselt.. siis hakkasin uurima erinevaid trance all time top liste TEADJATELT vendadelt... tirisin lugusi nende järgi ja need lood tundusid mulle aeglased ja igavad.. sest olin ju harjunud eurotrancega et mida kõvem biit seda parem. kuid ühelhetkel aina rohkem õiget trance kuulates hakkasin ma mõistma seda teemat.. sain aru mis on kvaliteet ja mis on müra... psmt need lambised eurotrance lood võib teha valmis iga suvaline jorss kes vähegi veits programmi õppida viitsib.. kvaliteetset trance lugu pole juba tehtud aastaid. miks kunagi neid niipalju oli ja nüüd ei tehta? kui sai trance alguse puudusid piirid. inimesed katsetasid erinevate asjadega ja igast suunast tuli müstiliselt head kraami... nüüd on aga muusika suund muutunud, ideed otsas(miks muidu tehakse kunagistele top lugudele juba mingi viiekümnendat korda remixi mis on 100x halvem kui originaal)

pmst kui tunnete huvi veits siis kergem oleks mul anda 1 top mida pean kõigist nähtutest parimaks kui ise hakkata siin lugusi soovitama.. mulle sealt topist igastahes meeldivad väga umbes 80% lugudest.. aga no sellega on nii et kohe ei hakka kindlasti meeldima.. ja ei peagi meeldima.. ja ma ei usugi et teile see meeldima hakkaks sest see võtab aega... aga kui juba on meeldima hakkanud siis enam lahti ei saa... pmst ma tahtsin selgitada, mida tegelt tähendab sõna TRANCE...
list:
http://www.listology...tracks-all-time

Vaata postitust



cool story bro

tehke siis list kes lähevad (siis jäävad nimed ka meelde, kes on... lahedad inimesed)

#55
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN
sitaks hea, vähemalt on kindel transport olemas nüüd, nüüd on ainuke mure raha :D

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#56
steff

    Sassis Kodanik

  • liige
  • Postitusi:1 914
  • Liitus:22 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Finland, Espoo
Mmm.. kurat väga paljud inimesed lähevad siit neonetist sinna peole ?

endal 70-80% kindel minek, asi on transpordis.

Hetkel rääkisin inimesega kes oleks vb nõus transportima..


Aga kuradima Neonettlased võiksime kokku saada vms seal peol! :D

#57
Mairo

    Turist

  • liige
  • Postitusi:2 453
  • Liitus:25 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
Tre.ee kavatseb vist ka hommikul bussiga Rakvere viia, seega ehk on isegi minek :D Lükaks öö läbi normaalselt lund ja pidu täie rauaga :) Lähiajal täpsemalt ;)

#58
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN

Mairo, 18 jaan 2010, 04:56, kirjutas:

Tre.ee kavatseb vist ka hommikul bussiga Rakvere viia, seega ehk on isegi minek :D Lükaks öö läbi normaalselt lund ja pidu täie rauaga :) Lähiajal täpsemalt ;)

Vaata postitust



buss ongi olemas :D aga piiratud kohad on, peab ära regama, kell 5 õhtul väljasõit Paide ja omikul 7.15 tagasi Rakvere. :facepalm:

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#59
Tufka

    Möh.

  • liige
  • Postitusi:2 021
  • Liitus:01 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Austraalia
50-50 veel kas on minek või ei.. oleneb sellest kui palju tuttavaid tahab minna vms :(.. mida rohkem seda uhkem.. Midagi sai ka vist Jõhvi tellitud see buss vist, et kui piisavalt rahvast siis läheb ka buss siit.. Bussiga oleks eriti chill ju, autoga saaks ka minna aga kes tahaks see kaine rool olla.. oee.. pidu seal 12h ja bussiga tagasi sleepi :D tre.ee poolt muidugi see buss ;)

#60
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
mul 100% Laks kohal, tasuta sissepääs ja transa ka ära bronnitud :(:D





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat